Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dagusiu - kurka no !!!!!!!!! Alez miałyscie przejscia!!!!!!! Bidulki!!! Dzieciątko na pewno jest doleczone - bądź dobrej myśli ❤️ ja mam wiosenne porzadki, dlatego znów cięzko mi sie rozpisac ;) ale poczytałam wszystko - odezwe sie póżniej. Jutor nareszcei ide do fryzjera!!!!!!!!!hura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba obciacham krzywe - choć już sporo zapuscila :P Szklana jak u Ciebie z grzywa, bo zaczęlysmy razem zapuszczac w ciazy :) Wazka ja tez mialam walkę z M w weekend - sobotni wieczór sobie popsuliśmy i spalismy tyłkami do siebie odwróceni :P ale juz w niedz rano jedlismy razem w łózku śniadanko w dobrych nastrojach :) musze sie w tabelce zaktualizowac bo gdzies zagineła moja aktualizaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............tc…..ur.....por..waga/wzr...imię. .sk.tyg..akt .waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41.....Anastazj a. ..10...4050 julka2384.........35...09.01...sn...3350/54.........Adaś ..... piksip..............37...12.01...cc...2650/51.....Emilka ......10.....4900 Igmik...............37...14.01...cc...2675/49.....Pola.. ......12.....4370 Haydi...............37...22.01...sn...2800/51......synuś . ....... Agagaguś..........38...23.01...cc...2950/54......Piotruś .. .... kasiula29..........39...24.01...sn...3660/53......Erwin. . ...... Mama3.............39...26.01...cc...2970/53 ......Kamilka.....7 SzklanaGłowa....37...26.01...cc...2750/51......Franka... . .8 .....4390 edycia86r.........37...26.01...cc...2770/51......Milenka .. ..9....4190 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52......Micha ś. ..... czarna35 ..........38..29.01....sn...3050/54......Marcel Mia 82 ..............39...29.01...cc...2990/56.....Gabrysia....9 ....4450 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53......Milen ka ...... Stokrotka..........39...30.01...cc...2920/54......Laura. .. .... Mandzia............39...30.01...cc...3120/55......Agatka .. .... Kasiulkapb..........40...31.01...sn...3690/57.......Mari ka. ..... Lutówka............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś. .. .... *iwonka*............40...02.02...sn...3580/53.....Magdal ena...7….5000 Rosołek.............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia ........6 Sikorka.............39...05.02...??...3250/ 52......Maja......... dagusaia82........41...05.02...sn...3970/61.....Martynka ....6...5050 Kluska=)............39...06.02...sn...3250/54.......Maja ......... czarna owieczka..40..06.02...sn...3675/55.......synek.......7... 5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....KarolSzymo n...8...5550 Malinova............40...07.02...sn...3500/54......Weron ika...7 4920 hipek................38...08.02...sn...3150/53.....synek ........6….4960 PrzyszlaMama23.40...09.02...sn....3100/50.....Nicolas. .....6...4700 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55........Seba stian. ... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56.......Wik toria..6...4800 Hałaśliwa.............38...10.02...cc...2720/51........L eah.... fusyta................41...10.02...sn...3100/59...Natasz a....6....4690 Nadia277.............39...10.02..sn...4010/56.........Fi lip... ....... Adrianna29..........39...13.02...cc...3850/57........Jag na.... .... klonik22..............40...14.02...cc...3300/53........ Hania.. ..... Salwia.................40...15.02...sn...4350/59....... Szymuś ...7..6400 Olka_..................41...15.02...sn...4150/ 55.....Izabela....6...4740 asia26łódzkie........40...16.02...sn...3230/56 .....Wiktoria.... viola nowa forum....40...16.02...sn...4010/56......Majuś....... doddotka.............40...16.02...sn...3770/58.......Nik odem.. .. Pimboli................40...17.02...cc...2450/ 47.......Nadine...... basia4379............41...17.02...sn...3720/57.......s ynuś.... .... lamamma..............37...17.02...sn...3600/57...... Zosia........ up-83..................39...19.02...cc...3160/55..... ..Kubuś......4 Zabajona .............40...24.02...sn...3750/57.......synuś....... balbina .............41...24.02...cc...4050/57.....Kacper......4. ...4750 robur..................39…26.02..cc….355 0/56........Milena... ... marteczka1980…....41...02.03...sn...3550/50....... Calogero... Alicja111..............40...02.03...sn...3700/56........ Emilka.. .... monis30...............40...04.03...cc...3400/55.....Wer onika..4..4010 konwalia9.............41...05.03...sn...3825/52........O liver......2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnśnie wagi - to sie Wam pożalę :O mój tesc do mnie wczoraj wyjechal ze czas juz zrzucić brzuszek bo to juz 2 miesiace.... czujecie - odpowiedziałam ze niejedna chciałaby wygladac tak jak ja w 2 mies po porodzie :D odechce mi sie takich komentarzy - mój ton dał mu do zrozumienia ze nie bede tlerowac takich uwag nawet wypowiadanych pół żartem... ehhh nosz wiem ze mi wystaje znad spodni mały tłuszczyk, ale co ja mam zrobic? Zagłodzić sie (przeciez karmie) na siłke chodzić (jestem po cesarce) ehhh... mi to w sumie wisiało, ale jak tak mi na to uwage zwrócil to zaczeło mi przeszkadzac :( mam 3,5 kg na plusi e- ale tym sie nie martwie bo moja prawidłowa waga to niedowag i czytalam ze przy karminieu czesto ma sie na plusie 4-5 kg (nie wiem dlaczego ) ja mam wilczy apetey i tego nie zmienie... Gaba sie budzi - odezwe sie później buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamuśki!!! Jak po weekendzie?? Ja super odpoczęłam, bo mąż cały czas zajmował się Madzią, ja tyklo dawałam cyca kiedy trzeba :) Mama 17 świetnie, że tatuś wreszcie będzie mógł uściskać syneczka :) a ty sobie odpoczniesz Szklana o co chodzi z tym wędzidłem?? Skąd wiesz, że trzeba podciąć?? Każde dziecko powinno?? Wazka daj znać czy faktycznie po 3 miesiacu waga spada, bo ja jeszcze miesiąc musze czekac żeby się przekonać ;) Dagusia będzie dobrze 🌻 Mia teściem się nie przejmuj, na pewno wyglądasz świetnie a brzuszek zginie :) w końcu rozciągał się przez 9 miesięcy… trzeba dać mu trochę czasu ;) Ja mam 4kg do przodu jeszcze a za tydzień jestem chrzestną u mojej siostry córci i nie mam się w co ubrać!! Buuuu!! Moja mała śpi tylko na spacerze, więc kompletnie nie mam czasu dla siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze mam do Was pytanko: ma któraś rozstępy na piersiach?? bo ja mam kilka a nie wiem czy można stosować jakieś preparaty... Używacie coś? Doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktores dziecko maa skaze białkową?? jesli tak to co jeie, bo mojej w szpitalu stwierdzili,mam nadalm karmic piersia bo to dla alergiczkow najlepsze, ale ta dieta:/ uparłam sie vze do pol roku wytrzymam czy wasze dzieci tez lubia wam spac na brzuchu?? moja teraz juz ponad godzine tak spi u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) malenstwo smacznie spi na tarasie to i mam chwilke:) szklana co do wedzidelka to po tym zabiegu napisz jak poszlo. pani doktor powiedziala ze jak moj calogero skonczy 3 mies. tez musze to zrobic. :( powiedziala ze bardziej mnie to bedzie bolalo niz jego:( u nas ciepelko i sloneczko. wiosna na calego!!!! :) musze powiedziec ze mam greczne dziecko. placze jak trzeba go przebrac albo jak jest glodny. dziewczynki zakochane w braciszku i nawet pieluszki z kupka wyrzucaja :) zrezygnowalam z karmienia piersia:( mialam strasznie malo pokarmu i czasu:( co do zrzucania wagi to ja bym chciala zeby mi zostalo to co mam:) bo ja to strasznie chuda bylam teraz tylko szczupla.tylko ze brzuszek taki jakby lekko napompowany;) , i tak sie zastanawiam czy to nie przez te komplikacje porodowe. nic zobaczymy moze za jakis czas zaczne cwiczyc na silowni z mezem bo mamy w domu to i jakos bedzie hihi. kobietki uciekam bo usze jechac po coreczke do szkoly, trzymajcie sie cieplutko i duzo sloneczka zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Piękna pogoda to wszystkie na spacerkach. My też byliśmy, ale musieliśmy wrócić bo kupsko wredne nas dopadło. Jutro wyjdziemy może uda się na dłużej. Dziewczyny jak sie zabezpieczacie? Ja myślę o tabletkach cartezette czy jakoś tak lub spiarlka. Od kiedy je się bierze, od dnia okresu czy można jeśli jeszcze nie dostałam. Jestem 9 tyg po porodzie, karmię piersią. Lekarz proponuje spieralę ale ja zastanawiam sie i chyba wolałabym tabletki. Prezerwatywa odpada bo nas denerwuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jestem po zabiegu. no śmiech na sali. Franka bardziej krzyczała jak jej pani doktor brud spod fałdek wycierała niż na tym podcinaniu. także cieszę się że to zrobiłam. Marteczka to może wcześniej lepiej bo potem to jest już twarde i chirurgicznie trzeba i boli :( moja doktorka mówiła że im wcześniej tym lepiej. Ważka nałapałaś siku? my już musimy dawać całe 2ml żelaza :( matko czekam aż to się skonczy albo brzuszek się przyzwyczai. Zawitkowski wcale taki wielki nie jest :) przeciętnych rozmiarów :) Ważka a jak do pl to do jakiego miasta przyjedziesz? jejku szkoda że u was tak zimno? kiedy będzie ciepło? pod brode pani doktor poleciła mi dziś dawać ciekłą parafinę na gazik i czyścić i od razu natłuszczać. już jest tam jedna mała ranka :( dagusia - ojoj! dobrze że już po wszystkim :( mia - moja grzywa rośnie dalej :) spineczka cały cas ją trzyma. nawet śpię w spince bo jak w nocy karmięto cholery dostawałam z włosami w oczach :) Teść to taki szczuplutki jest że się wychyla? :) Iwonka - nie każdy musi podcinac wędzidelko :) jak nic nikt nie mówił to znaczy że wasze ok :) co do rozstępów to chyba trzeba specjalne kremy dla karmiących na piersi. apteczna linia eris jest fajna. ile wasze maluchy śpią w dzień? wybudzacie czy śpią ile chcą? bo ja już nie wiem czy franka nie zamieniła dnia z nocą...ale w sumie jak miała ten dzień gdzie wcale nie spała w dzień to noc była taka sama... muszę zalic to na żelazo i już. wychodzicie z maluchami już gdzieś? do knajpy, sklepu? już chyba są na tyle duże że na trochę można? choć do galerii bym nie zabrała chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Ja wychodzę z małą na dwór praktycznie od 7 dnia jej życia.Nie pamiętam kiedy byłam w sklepie pierwszy raz ale chodzę z nią praktycznie wszędzie,bo inaczej się nie da. Wlaśnie mam ten sam problem co Ty dziś,mała śpi i je cały dzień i nie wiem co będzie w nocy.Wczoraj spała przez cały dzień może 3 godziny i wieczorem dawała taki koncert ze szok i w ogóle nie mogła usnąć ale w koncu usnęła z wyczerpania brakiem snu. Któraś się pytała o moje sprawy z mężem - jest już dużo lepiej,nawet seks był (co prawda byłam tak zestresowana jakby był to pierwszy raz po tak długiej przerwie i nie było zbyt przyjemnie,ale to nic ,ważne,że śpi już ze mną w sypialni i normalnie się do mnie odzywa).\\\\\\\\\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) Chwilowo nie miałam netu Rzeczywiscie pustawo tu u nas ostatnio... czy to pogoda, czy po prostu forum nam sie rozsypuje :( satjemy sie coraz bardziej samodzielne, zaradne to i mniej tu zagladamy... Igmik zazdroszcze imprezki – ja w ciazy zaliczylam dwa panienskie i momentami zastanawiałam sie „co ja robie z tymi wariatkami” hehe – przynjamniej miał kto zdjęcia robić, bo tak by ie uwierzyły co wyprawiały hehe – cięzko mi sie było troche odnaleźc w tym szalonym klimaciku :P Mama 17 l. Ja piore w jelpie, ale jak musze sprac zółtego kupala to mocze w zwykłym proszku z vanishem, później płucze i piore w jelpie – te pierońskie kupy nie chca schodzić – w sumiemusztardowy kolor jest trendy to może niepotrzebnie sie tak z tym praniem gimnastykuję :D oj macie z mężem troche do nadrobienia :) dobrze ze juz zleciało i masz go przy sobie. Up ja juz kupiłam wiosenna kurteczkę – ceiniusienka i bez kapturka bo nie te kaptury wkurzają :) dziś ubrałam młodaw body z długim rękawkiem, spodnie sztruksowe, skarpety i skarpetobuciczki, kurteczkę i czapusię, jak zawiało to przykrywałam kocykiem – niech juz upały beda toniebedzie problemów z tymi ubrankami ;) ja tez juz jadłam czekoladę :) a na sledzie zrobiłyście mi taka ochote ze kupiłam – tylko nie wiem czy moge je zjesc????????? można śledzie?????????? jadlam juz ogórka i rzodkiewkę, szczypiorek, a czy jadłyscie pomidory? A jak z surówkami, czy oprócz Igmik któras próbowala i jakiej suróweczki? A co myślicie o soku z marchwi ja uwielbiam jedniodniowy marwit i chętnie bym wróciła. Igmik przyjaciółka ma teraz bardzo ciężko :( tak strasznie mi jej szkoda, chciałabym pomóc ale nie bardzo mam jak. Wazko czy tez musiałas karmić Nastke co dwie godz? Bo moja psiapsiółka tak musi i to jest koszmar bo maly w ogóle nie chce sie wybudzac na jedzenie i jest cieżko. Pomaranczowy gościu ja zmieniac średnio co 3 godz-tak jak karmię, w nocy długo lezy a pampersie,ale wiem ze wtedy nie ma kupy – jak sa tylko siuski to nie myję – no chyba ze już pół dnia minęło to myję i smruję. Przyszła Mamo super ze udało Ci się na cycusie młodego przerzcuić i nie musisz sie bawic z laktatorem. Szklana Frania już spokojniejsza? Musicie uważac zeby dzien i noc sie jej nie pomieszała, Gaba jak za długo pośpi w dzien to w nocy niespokojna – a jak w dzięń wychodzi do kupy nie wiecej jak 5 godz snu to mamy spokój w nocy – wczoraj spala od 20 30 do 4.45, a póżniej obudzila sie po 8 – tylko coś nie bardzo chce bezproblemowo zaypiac w nicy (jak dawniej zjadła i spała) teraz jest ttoche zabawy bo placze i jojczy tak z 15 min. Zazdroszcze Wam ze ciagle sie coś u Was dzieje i tak fajnie czas spedzacie, ja z Gaba jeszcze niegdzie nie chodze bo jej sie dzeń wtedy rozwala, albo za duzo spi, albo musialaby byc na rekach, albo nie spi i sie złosci – jak ktosc przychodzi do nas to tez nie za fajnie bo ja jej wtedy nie obserwuje jak nalezy i kończy sie na tym ze ona jest niespokojna a ja nie wiem o co chodz – nie pogadam ze znajomymi i jestm pourytowana ze nie moge odetchnac. Zobaczymy jak to bedzie w okresie swiat – spedzimy dwa dni w połowie poza domem w nowych dla Gaby miejscach – moze pozytywne doświadczenia mnie osmiela do przyszłych „wypraw do ludzi” :) u nas nie ma gdzie pójsc z dzieckiem- tzn tylko na świezym powietzy – ale knajpki, czy nawet miejsca przystosowane do dzieci (zeby można było np. przewinac) – nei ma takich miejsc. Super ze Frania tak dzielnie zniosla zabieg. A jaki lekarz to ocenia i gdzie dokąłdnie jest to wedzidełko – gabie nikt do gardla nie zagladał, tzn pediatra zagladła ale chyba sprawdzala tylko czy nie jest chore, czy nie ma pleśniawek – nic o wedzidełku nikt nie mówił. Kurcze ze tez ranka sie zrobiła – ale spokojnie w takim miejscu szybko sie zagoi (to nie to co pupa drazniona kupą i bez problemy sie ta ranka bedzie wietrzyc) ale uważaj jak bedziesz osuszac zeby nie trzec. J aciagle podpinam grzywe wsuwką bo mnie wkurza, tylko na wyjcia rozpuszczam :) ale chyba zetnę :) zobaczymy jutro – tez w sumie ie poszaleje bo chce włosy zapuszczac – ale trzeba jaos je ukształtować bo sa tragiczne, TRAGICZNE!!! chciałam dziś na solarkę, ale M wrócił dopeiro o 20.15 – czyli jak juz mała zanęła i z solarki nici, pójdę w sr :) wpt mnie tak sfurało ze hej a byłam tylko na 7 min. Wazko Ty to juz masz chyba niezłą wprawę w gromadzeniu próbek do badań, mam nadzije ze w miejscowym labratorium nic nie pokreca – musze zobaczyc fociszki – jeszcze nie zagladałam :)oj wycierpialam swoje nad tym kranem i z pieluszkami tetrowymi hehe – na szczescie to juz przeszłosc :) a gdzie slyszałaś ze po 3 mies sięchudnie?????????? To co jest nadzieja ze mi brzuszek zaniknie sam??? :D przechlapane macie z ta pogoda :( a kiedy wracacie do Polski na stale? Rozumiem ze wyjechalas do pracy, na długo? Iwonko poszukaj jakiegos preparatu w aptece, mi tez sie wydawałao ze mam rozstep na piersi od spodu – ale juz o tym zapomnialam i nie smaruję :) Marteczko super ze dzieciątko wzorowe :) a sztuczny pokarm tez jest git, nic na sile. Suma – a to kupal wredy! Pokrzyzowal plany. Co do antykoncepcji to ja jeszcze nie mam pomysłu – jakoś nie chce tabletek, spiralka mnie przeraża, a gumka niewygodna – troche sie boje chemi, ja juz sporo czasu przed ciąża odstawilam tabsy i jechaliśmy na gumie, ale chciałabym to zmienic, no ale tabsy to nie na cale zycie, moze po drugiej ciąży -boje sie ze jednak jakies pietno moga tablety odcisnac na organizmie a ja chce bez problemu zajsc w driga ciąze – oczywscie jak przyjdzie na to czas :) kiedys jak mialam problemy (tzn w sumei okazalo sie ze jest ok) to lekarz powiedział -kto wie moze i przez anykonc horm – no i co o tym myślec – mówia ze nie szkodzi, a jak jest robelm to nie wiadomo czy nei przez tabsy :( no mam dylemat. Robur ciesze sie ze z mężem Ci sie układa :) U nas nowy „problem” - Gabie sie strasznie duzo woskowiny w uszkach nagromadziło :O normalnei az jej miodzik na małżowinkę wylazł... wujek M laryngolog poradzil zeby to specjalnym płynem wyczyscic bo to mzoe dokucac Gabie – no ale to pieronstwo dalej wylazi, mniej ale wciąż jest – chyba go porpsze zeby do nas zajrzał o te uszy zobaczył bo mi juz rece opadaja :( ciagle coś wiem ze to błahostki ale mnie wkurzaja. Kroski na buzi sie goja, ale wychodza nowe – na szczescie pojedyńcze, na gowce wciąż sie utrzymuja i na dodatek na dole na granicy z szyja robie si etakie mocne zaczerwnienienie jak Gaba polezy – nie wiem czy to coś jak naczyniak, czy krosteczki i od nich takie plaki czerwone – ciągle cos z ta skórką. Gabci wyciera sie juz placek z tyłu głowy – tak sie dziunia wierci :D mam pytanko - od keidy mozna ćwiczyć po cesarce? zmykam na kolacje bo mnie M wola :) spokojnej nocy piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,pusto jakby... Ale jest to wynikiem nadmiaru obowiązków jak sądzę. My weekend spędziliśmy na powietrzu,znowu nie miałam czasu na zajęcie się sobą,mimo,że obiecałam solennie, włosy nadal nie pofarbowane... Mia, ja już kiedyś pisałam,że od początku jem prawie wszystko:smażone,czekoladę itp.A sok z marchwi to jak najbardziej,na bank nie zaszkodzi. Moja Zuzia przespała dziś w nocy od 20 do 5 rano.I musiałam ją o tej 5 budzić... Byłam znowu u lekarza z tym cholernym krwawieniem.Okazało się,że mam jakieś zapalenie nabłonka czy coś takiego. Podobno zdarza się po cesarkach. I znów antybiotyk Dagusia nie nakręcaj się,pozytywne myślenie podobno działa cuda :) Dziewczyny, czy badanie moczu i krwi należy zrobić takiemu maluchowi nawet jeśli nic złego się nie dzieje? Ja też miałam nie lada problem z tym ubieraniem.Staram się nie przegrzewać,wolę,żeby było jej za chłodno niż za goraco. Czy Wasze dzieciaczki też pocą się przy jedzeniu? Moja ma mokrą główkę, no ale tych włosów ma naprawdę sporo,więc moze to dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIa - ja obcięłam włosy do ucha i grzywe zapuszczam, żeby była długości włosów. Ale czasem też mnie korci żeby uciąć :) No w wawie jest coraz więcej fajowych miejsc dla rodziców z dziećmi, sama z koleżankami od jakiegoś czasu knujemy żeby coś zorganizować takiego...:) Dla wszystkich zainteresowanych: Wędzidełko jest pod językiem jak podniesiecie język do góry to to jest takie jakby ścięgno - żyłka która jakby trzyma język :) Franka miała to jakby skrócone że języczek mało podnosił się do góry. M ma podobnie :) Matko dziewczyny jak te wasze dzieci śpią!!! Ja też tak chcę. Ostatnio czytałam jakąś książkę i było tam napisane tak. Różne dzieci różnie śpią, jeśli jesteś szczęściarą i twoje dziecko przesypia noc to nie chwal się innym mamom bo mągę cię znielubić :P Mia ja jem już prawie wszystko a sok z marchewki to piłam w tydz po porodzie, mama mnie katowała bo ja nie lubię :) Czekoledowe ciastko dziś jadłam - bajaderka, sórówki wszystkie , pomidory luz pomidorowa zupa itp. Rosołek jak się nic nie dzieje to nie każą robić badań. Franka już 3 razy miała krew pobieraną :( Moja też się poci przy jedzeniu :) i przy plakaniu to już max. Idę do łóżka. co wieczór sobie myślę - jejku jakby frania obudziła się chociaż o 3 a nie o 0.30... ech ale już się nie nastawiam bo mi potem smutno i jestem zła :) Dobranocka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, nic jeszcze nie przeczytalam wiec nie wypowiem sie w tematach musze sobie popmarudzic..... mala nie je:( nie je i basta. to jest koszmar. zje 50 ml sila i potem koniec. jak nie je 6godzin to tez nie chce. nie kuzwa je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dziecko musi zjesc ok 700ml w jej wieku. powiedzcie mi karmiace z puszki mamy co macie napisane na opakowaniu odnosnie ilosci do wagi dziecka np. 1 lyzeczka 30ml dla wagi 2-3kg itd..... ciekawa jestem ile w Polsce producenci zalecaja mleka do wagi dziecka. dwa, to boli mnie gardlo i dzis w nocy leczylam sie herbatka z wodka i sokiem z wisienek.troche pomoglo ale mysle ze moje resinowe sa-pagi (gumowce) daly mi popalic. dzis odbiore wynik za mocz i kupe malej wiec moze zobaczymy a w czwartek znowu do lekarza zeby znowu nic nie uslyszec. kupa jeszcze nie czarna wiec zwiekszam zelazo do 9 kropelek, trzy, pada snieg!!!!!!!!!!!!!szlag by to trafił. cztery, nie jade na swieta i Aligator idzie do pracy w poniedziałek.tak wiec do dupy. piec, waga o kilo wiecej- kuzwa, te krowki pewnie. czas wiec zaczac sie glodzic...tylko jak?? jeszcze nigdy w zyciu sie nie glodziłam. reszta tez srednio, ale z mezem ok- sex jest:) choc sie opieera.hihihi on. milego dnia. i potem poczytam co u Was. ktoras pytala na jaka bakterie leczylam probiotykami., mala miala jednych bakteri wiecej a innych mniej. i te co przetrwaly kuracje antybiotykowa zaczely wyniszczac te slabsze-innymi slowy zostala zaburzona gospodarka. jaka to bakteria to nie powiem bo ona jest po rusku. ogolny opis choroby to BAKTERIJOZA. trudno wiec mi pomoc,nazwy po lacinie nie podali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie sie martwie bo mała jeszcze pokasłuje cały czas. dzis idziemy do lekarza na kontrolę. Ale inny pproblem tez, nie wiem co jej jest ale strasznie płacze- nie była taka, dostaje wręcz histerii i cały czas rączki do buzi pcha. Wczoraj od 20 do 22.30 próbowałam ja uspic ale płacz ipłacz ciągle przerywany kilkunastominutowymi drzemkami. Wreszcie zrobiłam jej butle i zjadła 130, po tym troc hę usnęła ale nad ranem znów bya jazda, nie wiem czy się cycem nie najada czy co. Jeszcze w szpitallu było złote dziecko, prawie wcale nie płakała i spała ładnie. Boję się że będziemy musiały wrócic do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny! Szklana dobrze ze się unormowało z Franią jako tako. Fakt - fajnie mają te mamusie co śpią do 5...eh pomarzyć. Ale ja i tak jestem happy bo Kuba dziś się obudził o 1! Pierwszy raz tak \"dlugo\" spał od kąpieli. Zawsze to coś... A taki spray amway to jest do kupienia w sklepie??? Aaaaa to widzę że Cie na biznesik zbiera... Grunt to koncept! A ja myślałam, że wędzidełko to jest nad górnymi zębami... Może to też jest wędzidełko... Dagusia tak myślałam ,ze pewnie jesteście w szpitalu. Nie było cię długo po tym jak nadmieniłaś, że malutka kaszle. Ale najważniejsze, że już macie za sobą. Ale faktycznie musicie uważać. Caluski dla malutkiej. A co do skazy to nic nie wiem... Mia u mnie w tym roku chyba będzie bez porządków jakichś specjalnych ;( Normalnie nie mam czasu... A może i ochoty... Pewnie gdybym bardzo chciała...ale \"walę to\" jak to Balbina pisywała kiedyś. ;) U fryzjera byłam, ale nie jestem zadowolona. Bardzo mało mi ścieła włosy..jakby się bała czy co... No i efektu żadnego :( A teść pewnie chciał być dowcipny... znam to. ja też mam brzuszek i martwię się, że mi nie zniknie :( Że po drugim porodzie to już nie takie proste... No nic, nie jest tragicznie. Zawsze można kupić bieliznę modelującą...bleeee. Iwonko ja też się dołowałam, że chrzest mamy i nie mam co ubrać... I co??? Kupiłam w końcu spódnicę i - o dziwo - podobam się w niej sobie!!! Ale co z tego, jak chrztu nie będzie :( Tzn będzie ale pewnie dopiero w połowie maja. Mój brat, który ma być chrzectnym poparzył sobie oczy jakimś związkiem chemicznym :(:( Na szczęście będzie widział. Ale co przeżyliśmy to szok.... No i nie ważę się wcale. Rozstępów na piersiach nie mam, ale mam za to na udach od środka, kilka na brzuchu. Nie smaruję niczym. Te na udach mam już bardzo dawno, Na brzuch nowy nabytek. Muszę coś kupić, choć nie wiem czy jest sens... Marteczko wiem ze mieszkasz we Włoszech. Mam nadzieję, że to trzęsienie ziemi było daleko od Was... Ogólnie straszna tragedia :( Ludzie nawet nie mogli się schować bo spali :( suma sumarum ja sie wybieram do gina po tablety, Nie wiem jeszcze co mi poleci. Ale bede brala cos juz do menopauzy ;p Komplet dzieci jest. Póki co używamy teraz gumy (buuuu). Kochamy się, mimo, że nie byłam u gina... Ale myślę, że jest ok. W sumie po cesarce to \"tam\" nie ma nic strasznego, nie??? Szklana moje dziecko śpi non stop z przerwami na jedzonko, przewijanko, krótkie lezenie na brzuszku. Tak do godziny pomiędzy jednym spaniem a drugim. No dluzej nie spi przed kapielą. No i nie byliśmy nigdnie z malutkim w publicznym miejscu. U nas jeszcze za wsześnie. Poza tym teraz jeszcze mamy wzmożoną uwagę ze względu na chorobę córci. robur dobrze, że już lepiej z mężem. Mia rzeczywiście te kaptury to nie są za fajne dla takich maluszków, bo trzeba ubrać na główkę i koniec. Ja kupiłam wczoraj taką troszkę ocieplaną bluzę na zamek. Zamiast kurteczki będzie. No i nie wiem ,czy ubierać mu rajtuzki pod spodnie... A soki to pij wszystkie. A marchewkowy zwłaszcza. Myślę, że możesz jeść już wszystko. Gaba jest duża i będzie git... Acha, słyszałam od poożnej, żeby uważać z pomidorami, zupą pomidorową itp. bo dzieci po nich robią kwaśne kupki, które odparzają... Ważka przykro mi ze malutka nie chce jeść. My się martwimy, że za często, za dużo. A to jest dopiero problem... Buziaki. Widziałam fotki... Matko święta dziura niezła :) Ale Wy - klasa :) Mam nadzieję, że wyniki będą lepsze. Uciekam pod prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagusia oby nie. Zobaczysz po kontroli. Ale moze po prostu jej się zmieniło i to przez to... Wiem, że nie można się nie martwić w takiej sytuacji. Będę a Wami. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Dagusia - jak piąstki pcha do buzi, to albo głodna albo chce smoczka. Moja Mała w dzień śpi po ok. 2h, po karmieniu i zabawie, w nocy od 20.00 - 2.00, 2.30 - 5.30 - i potem już spania nie ma, czasem ja przeciągnę do 6.00, 6.30. Ostatnio coś jej się rytm zmienił i w dzień robi sobie drzemki 40min lub godzinne. A tak fajnie było:) Nie wiem jak ją nauczyć, żeby przesypiała noc. My z Małą jeździmy do rodziców, na spacery, do siostry, a ze sklepów to na razie była w jednym dużym, ale płakała. Była też w kościele ( w zasadzie przed, bo ładna pogoda ) Dziewczyny - macie siły na seks? Ja ok. 22.00 padam na poduszkę i zasypiam odrazu - wiem, że wtedy mogę pospać do 2.00. Tak czytam, że ubieracie już maleństwa w spodenki, ja cały czas w body i pajace, muszę po sklepach się przejść, ale z drugiej strony przy przewijaniu to wygoda. W czw. mamy kontrolę pępka i szczepienie - pupcia pieknie się zagoiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rosołek to Cię teraz summa summarum prześwięci bo była świadkiem Twojej przysięgi :D a ja dzis idę do fryzjera choćby nie wiem co :P Szklana Wawa a Rzeszów to inny świat – u nas nikt nie pomysli o młodych ludziach z dziećmi – rozkręćcie coś z koleżankami – kto wiem moze stworzycie całą sięc i dotrzecie na podkarpacie ;) Szklana to ja sie juz nie bede chwalic ze gaba spała dziś od 20.15 do 4.45 a później do 8 :P:P:P a może spróbujecie tak zorganizowac dzien zeby Franka miala dużo zajeć i spała tak 4-5 godz, powinna byc wypoczeta a w noc bardziej chetna do snu. Wczoraj Gaba wstala o 8.15, później dzrzemki wygladały tak:9.50-10.50, 12-14, 15.15-16.15 – próbowała usnąc ale sie kokosiła w łózeczku, poźnym popołudniem spac nie chciała ale zazwczaj kima jeszcze ok 18 tak 30 min – do czasu drzemik nie wliczam czasu usypiania – to róznie – czasem nawet do 20 min trwa. No to ja zrobie sobie pomidorówkę (albo lepiej – zlecę to mamom :P) lasagne za mna chodzi, zrobie skok na sklep i kupię martitt - :D:D:D:D i sama nie wiem co jeszcze. Czekoladki tez wcinam – ale lepiej było jak ich nei jadłam :O były wieksze szanse na zrzucenie brzucha :) no i surowki – uwielbiam a nie jadalm bo sie balam – w sumie to sama nei wiem czemu miałyby zaszodzić. Wazko – eh to mąły niejadek :( i jeszcze gardziołko Ci dokucza – buuu, ten snieg to rzeczywiście juz na dobicie :( moja Gaba tez je mało – tak mi sie przynjamniej wydaje – jak jej kiedys dałam z butli to wypiła tylko 30 ml i nie sadze zeby z cyca jadła wiecej niz 50 ml :( czasem pociagnie porzadnie dłuzej to sie naje, ale nie za każdym razem... zobaczymy co pediatra powie – bedziemy 28 kw, jak znów tak mało przybierze na wadze, to pewnie cos trzeba bedzie zrobic. Dagusia dobrze ze macie kontrole, sama nic nie wydumasz.zycze wam \\zeby z pluckami wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moją małą w zasadzie to z reguły jest problem ze spaniem w dzień.Mój mąż mi na to mówi,że inne mamy by mi zazdrościły gdyby dziecko przesypiało noce a dni nie.Wczoraj wyjątkowo długo spała - i w samochodzie jak załatwialiśmy 2 godziny sprawy na mieście i potem 2,5 godziny na dworze,aż się bałam jak będzie spała w nocy. Ostatnio miała problemy z usypianiem nocnym i wczoraj spróowałam ją inaczej położyć spać.Po prostu wykąpałam ją o 19.50,toaleta wieczorna,20 minut jedzenie i 20.30 mała już spała u siebie w łóżeczku - zasnęła idealnie przy cycu i nawet się nie obudziła przy przenoszeniu.Fakt,parę razy stękała i wzdychała ale się nie obudziła.Faktycznie obudziła się wcześniej,bo o 2.30 (zawsze o 5.00 ale były problemy z usypianiem tak,że dzień wcześniej zasnęła o 23.00 - suma sumarum,tej nocy i poprzedniej spała 6 godzin ciurkiem) ale mi to nie przeszkadza,gdyż po zmianie pampersa i cycu o 3.00 już spała do 7.00,potem znowu cyc i do 8.00,dałam jej pojeść ile chciała aż jej się ulewało serwatką i w końcu wstałyśmy o 9.30 - naprawde nie mam co narzekać.Wczoraj udało mi się obejrzeć wieczorem film przy prasowaniu (prasowanie to zmora - codziennie schodzi godzina wieczornego prasowania a jak nie prasuję jeden dzień to na następny oczywiście dłużej) a także wymoczyłam sie w wannie 1,5 godziny,poczytałam książkę,pół godziny smarowania kremami,balsamami itp i byłam w łóżku o 0.30.I musze powiedzieć,że się wyspałam. A w dzień ze spaniem małej roznie - jedno co pewne to to,że zawsze śpi na spacerze (ale trzeba jechać wózkiem,bo jak się nie rusza to się często budzi) a w dzień potrafi zdrzemnąć się na kilkanaście minut przy cycy,wczoraj pozwoliłam jej godzine sobie podrzemać przy cycu po spacerze a przy okazji obejrzałam pół innego filmu :),na rączkach zasypia ale najczęściej jak się ją odłoży do łózeczka lub bujaczka to oczy jak 5 zł.No,teraz udało mi się ją wpakowac na parę minut do bujaczka,zasnęła na rękach (po15 minutach darcia,bo chciałam zjeść śniadanie - a propos - czy jecie sniadanie lub obiad z młodymi na ręku lub przy cycu,bo jak tak czasami jestem zmuszona robic jak mała się drze i nie chce spać).Lece wywiesić pranie,bo pogoda ładna i powinno szybko wyschnąć.A jak się młoda zbudzi z drzemki (która z reguły nie na rączkach trwa kilka minut) to dostanie cyca i idziemy na dwór (też kupa szykowania,bo zmieniam pampersa,jak trzeba zmieniam śpiochy,nakładam czapę,strój na dwór,musze znieść z I piętra cholernie ciężki terenowy wózek - niestety mieszkam na placu budowy,nie ma porzadnych chodników,kupa dziur i błota,chodze po polach uprawnych na spacery - nowe osiedle jeszcze nie skończone -w sumie to jest wieś tuz za tabliczką koniec miasta),ubrać się sama,szykowanie na dwór zajmuje mi zawsze pół godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Mia jak tam włoski? Malujesz czy tylko ciecie? Ja sie wybieram tak za dwa tygodnie do fryzjera bo jakos nie chca sie ukladac, moze tez pomaluje na jakis fajny kolorek typu blond ale nie jasny. Kiedys malowalam na jasny a potem meczylam sie ze zniszczonymi wlosami. Rosolek daje ci nagane;) wspolczuje zapalenie, czy to Ciebie boli? czy poza krwawieniem nic ci nie dolega? Mam nadzieje, ze maz zajmie sie Twoim skarbem a Ty bedziesz mogła odpoczac, zrobic peeling, goraca kapiel, pomalowac wloski, nic o nim nie wspominasz (chyba, ze nie doczytałam) a należy Ci sie jakis relax:) Moj maluch spi od 20 do 5, ale dopiero dwa dni takie byly. Wczesniej pobudki byly o 1.30, 3.30 i 6. Sama klade sie ok. 22 i wstaje razem z maluchem. Poza tym slonce swieci, zaraz pobiegniemy na spacer, ale badz tu madry jak maluszka ubrac. Jutro ma byc 20 stopni i znow bedzie problem, przeciez taka pogoda to jak w lato. Czy wasze maluszki tez krzywia sie jak slonce swieci po buzce? Czy macie czasami takie bole jak na okres, a okresu brak, ciaza raczej wykluczona, moze to jakies zapalenie, a moze wina hormonow. Bylam u ginka mowi, ze wszystko tam wyglada dobrze a bole spowodowane najprawdopodobniej karmieniem piersia. Badz tu czlowieku madry. My bylismy z maluszkiem pare razy w sklepie spozywczym, a tak to w szpitalach na badania. Niedlugo ruszymy pewnie dalej na jakis wypad za miasto, niech sie maluch hartuje, nie bede go trzymac "jałowo". Póki co omijaja nas wszystkie choroby, mam nadzieje, że tak zostanie bo osiwieje z rozpaczy:/ Wazko zdrówka życzę a malutkiej apetytu. U nas na opakowaniach mleka modyfikowanego pisze, 1 miarka na 30ml, nie ma nic wspomnianego o kg dziecka. Tylko wiek i ile powinno zjadać. i jak dobrze pamietam (kiedys patrzylam w sklepie) 2-3 miesiacu powinno zjadac 6 posiłków po 150ml, czyli wychodzi 900ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazko skarbie przesylam ci kabelkami troche sycylijskiego sloneczka:) :) :) co do trzesienia ziemi to dzieki Bogu tu nie bylo. aquila jest niedaleko rzymu. ja mieszkam w sciacca jest to na samym dole sycylji. blizej mam do afryki niz do rzymu. straszna tragedia. u mnie trzesienie ziemi bylo w 2002 roku we wrzesniu. nie bylo tak duze ale ja mieszkam na 6 pietrze i troche zatrzeslo. nic nam nie bylo. moje malenstwo ma kapiel okolo 19 i jakos tak mleczko, potem tak do 20.30- 21 buszuje ,wypije troche wody i w kimke. budzi sie potem okolo2.30 je i spi a potem okolo 6.30 i nie spi. ale jest ok bo to czas wstawac i szykowac sie do szkoly:) spadam bo moj smrodek budzi sie na mleczko pa kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluuugiej przerwie1!! bardzo się stesknilam za Wami dziewczynki!! ale cóż jestem sama z Małą na placu boju więc wszystko spada na mnie i ze zmeczenia nie wiem jjuż jak się nazywam zazdroszcze Wam super nianiek w postaci tesciow, mezow, kolezanek,ktoryz chetnie wzprowadya Wam malenstwo na spacerek IGMIK zazdroszczę imprezki i super sprawnego wychowawczo mężusia mój jest tylko na weekendy i przyjeżdża zjechany jak koń dorozkarski mam pytania do Was cyz ten Cebion koniecynie tryeba podawac +ja wciaz karnie piersia czy przed kapiela karmicie dzieci wiem , ze nie powinno sie ale moja sie tak drze,ze musze ssaka podkarmic, potem czekam 0.5godz. ale i tak mi ulewa w wannie czy tez Wasze baby bawi sie czcuniem,ciagnie i puszcza az dziwia mnie rozmiry moich sutkow czy po macierzynskim urlop wzpoczynkowy jest normalnie platny czy jakos inaczej )moja macierzynska pensja jest nizsza niz normalna pensja, bo od wrzesnia dostalam awans.Czy ktoras z Was sie na tzm zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez sloneczko swieci,cieplutko-23 st.w cieniu,niunia spi na tarasie i w koncu mam czas dla siebie i meza,ktory ma teraz urlop.To jest super patent na spanie w dzien-do wozka i na powietrze,bo w lozeczku to sie ciagle wybudza,dokuczaja jej wzdecia,a wozek ma magiczna moc na brzuszek;) Mia-tez sie zastanawiam kiedy mozna zaczac cwiczyc po cesarce,chcialabym,zeby moj brzuch przypomnial sobie co to sa miesnie:p Nadine krosteczki zeszly,tylko buzia jest odrobine szorstka miejscami,ale smaruje kremem i schodzi. Wazka-wspolczuje sniegu,ja uwielbiam zime,ale w tym roku trwala tak dlugo,ze juz mam dosc i ciesze sie z ciepla. Co do antykoncepcji,to ja poki karmie biore tabletki,a pozniej nie wiem.Moze spiralka,ale z drugiej strony za jakies 2-3 lata pomyslimy o rodzenstwie dla malej. Czy waszym dzieciom minely problemy brzuszkowe,bo jakos juz o tym nie piszecie,a moja ma nadal wzdecia po kazdym jedzeniu.Dzis skonczyla 7 tygodni,ile to jeszcze moze potrwac? I czy czyscicie uszy dzieciom?Ja tylko na zewnatrz,a w srodku takim specjalnym patyczkiem bezpiecznym,wiec tylko przy samym wejsciu.Starczy? Wysle jeszcze zdjecia na maila i poogladam wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie tez dolacze Nick..............tc…..ur.....por..waga/wzr...imię. .sk.tyg..akt .waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41.....Anastazj a. ..10...4050 julka2384.........35...09.01...sn...3350/54.........Adaś ..... piksip..............37...12.01...cc...2650/51.....Emilka ......10.....4900 Igmik...............37...14.01...cc...2675/49.....Pola.. ......12.....4370 Haydi...............37...22.01...sn...2800/51......synuś . ....... Agagaguś..........38...23.01...cc...2950/54......Piotruś .. .... kasiula29..........39...24.01...sn...3660/53......Erwin. . ...... Mama3.............39...26.01...cc...2970/53 ......Kamilka.....7 SzklanaGłowa....37...26.01...cc...2750/51......Franka... . .8 .....4390 edycia86r.........37...26.01...cc...2770/51......Milenka .. ..9....4190 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52......Micha ś. ..... czarna35 ..........38..29.01....sn...3050/54......Marcel Mia 82 ..............39...29.01...cc...2990/56.....Gabrysia....9 ....4450 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53......Milen ka ...... Stokrotka..........39...30.01...cc...2920/54......Laura. .. .... Mandzia............39...30.01...cc...3120/55......Agatka .. .... Kasiulkapb..........40...31.01...sn...3690/57.......Mari ka. ..... Lutówka............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś. .. .... *iwonka*............40...02.02...sn...3580/53.....Magdal ena...7….5000 Rosołek.............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia ........6 Sikorka.............39...05.02...??...3250/ 52......Maja......... dagusaia82........41...05.02...sn...3970/61.....Martynka ....6...5050 Kluska=)............39...06.02...sn...3250/54.......Maja ......... czarna owieczka..40..06.02...sn...3675/55.......synek.......7... 5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....KarolSzymo n...8...5550 Malinova............40...07.02...sn...3500/54......Weron ika...7 4920 hipek................38...08.02...sn...3150/53.....synek ........6….4960 PrzyszlaMama23.40...09.02...sn....3100/50.....Nicolas. .....6...4700 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55........Seba stian. ... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56.......Wik toria..6...4800 Hałaśliwa.............38...10.02...cc...2720/51........L eah.... fusyta................41...10.02...sn...3100/59...Natasz a....6....4690 Nadia277.............39...10.02..sn...4010/56.........Fi lip... ....... gruel..................39...12.02..sn...3600/53........NATALKA........... Adrianna29..........39...13.02...cc...3850/57........Jag na.... .... klonik22..............40...14.02...cc...3300/53........ Hania.. ..... Salwia.................40...15.02...sn...4350/59....... Szymuś ...7..6400 Olka_..................41...15.02...sn...4150/ 55.....Izabela....6...4740 asia26łódzkie........40...16.02...sn...3230/56 .....Wiktoria.... viola nowa forum....40...16.02...sn...4010/56......Majuś....... doddotka.............40...16.02...sn...3770/58.......Nik odem.. .. Pimboli................40...17.02...cc...2450/ 47.......Nadine...... basia4379............41...17.02...sn...3720/57.......s ynuś.... .... lamamma..............37...17.02...sn...3600/57...... Zosia........ up-83..................39...19.02...cc...3160/55..... ..Kubuś......4 Zabajona .............40...24.02...sn...3750/57.......synuś....... balbina .............41...24.02...cc...4050/57.....Kacper......4. ...4750 robur..................39…26.02..cc….355 0/56........Milena... ... marteczka1980…....41...02.03...sn...3550/50....... Calogero... Alicja111..............40...02.03...sn...3700/56........ Emilka.. .... monis30...............40...04.03...cc...3400/55.....Wer onika..4..4010 konwalia9.............41...05.03...sn...3825/52........O liver......2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............tc…..ur.....por..waga/wzr...imię. .sk.tyg..akt .waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41.....Anastazj a. ..10...4050 julka2384.........35...09.01...sn...3350/54.........Adaś ..... piksip..............37...12.01...cc...2650/51.....Emilka ......10.....4900 Igmik...............37...14.01...cc...2675/49.....Pola.. ......12.....4370 Haydi...............37...22.01...sn...2800/51......synuś . ....... Agagaguś..........38...23.01...cc...2950/54......Piotruś .. .... kasiula29..........39...24.01...sn...3660/53......Erwin. . ...... Mama3.............39...26.01...cc...2970/53 ......Kamilka.....7 SzklanaGłowa....37...26.01...cc...2750/51......Franka... . .8 .....4390 edycia86r.........37...26.01...cc...2770/51......Milenka .. ..9....4190 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52......Micha ś. ..... czarna35 ..........38..29.01....sn...3050/54......Marcel Mia 82 ..............39...29.01...cc...2990/56.....Gabrysia....9 ....4450 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53......Milen ka ...... Stokrotka..........39...30.01...cc...2920/54......Laura. .. .... Mandzia............39...30.01...cc...3120/55......Agatka .. .... Kasiulkapb..........40...31.01...sn...3690/57.......Mari ka. ..... Lutówka............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś. .. .... *iwonka*............40...02.02...sn...3580/53.....Magdal ena...7….5000 Rosołek.............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia ........6 Sikorka.............39...05.02...??...3250/ 52......Maja......... dagusaia82........41...05.02...sn...3970/61.....Martynka ....8..5400 Kluska=)............39...06.02...sn...3250/54.......Maja ......... czarna owieczka..40..06.02...sn...3675/55.......synek.......7... 5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....KarolSzymo n...8...5550 Malinova............40...07.02...sn...3500/54......Weron ika...7 4920 hipek................38...08.02...sn...3150/53.....synek ........6….4960 PrzyszlaMama23.40...09.02...sn....3100/50.....Nicolas. .....6...4700 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55........Seba stian. ... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56.......Wik toria..6...4800 Hałaśliwa.............38...10.02...cc...2720/51........L eah.... fusyta................41...10.02...sn...3100/59...Natasz a....6....4690 Nadia277.............39...10.02..sn...4010/56.........Fi lip... ....... gruel..................39...12.02..sn...3600/53........N ATALKA........... Adrianna29..........39...13.02...cc...3850/57........Jag na.... .... klonik22..............40...14.02...cc...3300/53........ Hania.. ..... Salwia.................40...15.02...sn...4350/59....... Szymuś ...7..6400 Olka_..................41...15.02...sn...4150/ 55.....Izabela....6...4740 asia26łódzkie........40...16.02...sn...3230/56 .....Wiktoria.... viola nowa forum....40...16.02...sn...4010/56......Majuś....... doddotka.............40...16.02...sn...3770/58.......Nik odem.. .. Pimboli................40...17.02...cc...2450/ 47.......Nadine...... basia4379............41...17.02...sn...3720/57.......s ynuś.... .... lamamma..............37...17.02...sn...3600/57...... Zosia........ up-83..................39...19.02...cc...3160/55..... ..Kubuś......4 Zabajona .............40...24.02...sn...3750/57.......synuś....... balbina .............41...24.02...cc...4050/57.....Kacper......4. ...4750 robur..................39…26.02..cc….355 0/56........Milena... ... marteczka1980…....41...02.03...sn...3550/50....... Calogero... Alicja111..............40...02.03...sn...3700/56........ Emilka.. .... monis30...............40...04.03...cc...3400/55.....Wer onika..4..4010 konwalia9.............41...05.03...sn...3825/52........O liver......2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie :) dawno mnie niebylo... jak zwykle... no ale moge aktualizowac tabelke dzis byismy na szczepieniu Adas wazy 5220 :) i 63 cm dlugi :) kurde ale skrobiecie duzo ja nigdy niemam czasu czytac :? zaraz wkleje fotki Adasia i musze zobacyzc wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............tc…..ur.....por..waga/wzr...imię. .sk.tyg..akt .waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41.....Anastazj a. ..10...4050 julka2384.........35...09.01...sn...3350/54.........Adaś .....?....5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51.....Emilka ......10.....4900 Igmik...............37...14.01...cc...2675/49.....Pola.. ......12.....4370 Haydi...............37...22.01...sn...2800/51......synuś . ....... Agagaguś..........38...23.01...cc...2950/54......Piotruś .. .... kasiula29..........39...24.01...sn...3660/53......Erwin. . ...... Mama3.............39...26.01...cc...2970/53 ......Kamilka.....7 SzklanaGłowa....37...26.01...cc...2750/51......Franka... . .8 .....4390 edycia86r.........37...26.01...cc...2770/51......Milenka .. ..9....4190 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52......Micha ś. ..... czarna35 ..........38..29.01....sn...3050/54......Marcel Mia 82 ..............39...29.01...cc...2990/56.....Gabrysia....9 ....4450 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53......Milen ka ...... Stokrotka..........39...30.01...cc...2920/54......Laura. .. .... Mandzia............39...30.01...cc...3120/55......Agatka .. .... Kasiulkapb..........40...31.01...sn...3690/57.......Mari ka. ..... Lutówka............40...01.02...cc...3700/55......Kubuś. .. .... *iwonka*............40...02.02...sn...3580/53.....Magdal ena...7….5000 Rosołek.............40...03.02...cc...3040/57......Zuzia ........6 Sikorka.............39...05.02...??...3250/ 52......Maja......... dagusaia82........41...05.02...sn...3970/61.....Martynka ....8..5400 Kluska=)............39...06.02...sn...3250/54.......Maja ......... czarna owieczka..40..06.02...sn...3675/55.......synek.......7... 5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....KarolSzymo n...8...5550 Malinova............40...07.02...sn...3500/54......Weron ika...7 4920 hipek................38...08.02...sn...3150/53.....synek ........6….4960 PrzyszlaMama23.40...09.02...sn....3100/50.....Nicolas. .....6...4700 kasia130285........39...09.02...cc...3150/55........Seba stian. ... Basienia.............40...10.02...cc...3660/56.......Wik toria..6...4800 Hałaśliwa.............38...10.02...cc...2720/51........L eah.... fusyta................41...10.02...sn...3100/59...Natasz a....6....4690 Nadia277.............39...10.02..sn...4010/56.........Fi lip... ....... gruel..................39...12.02..sn...3600/53........N ATALKA........... Adrianna29..........39...13.02...cc...3850/57........Jag na.... .... klonik22..............40...14.02...cc...3300/53........ Hania.. ..... Salwia.................40...15.02...sn...4350/59....... Szymuś ...7..6400 Olka_..................41...15.02...sn...4150/ 55.....Izabela....6...4740 asia26łódzkie........40...16.02...sn...3230/56 .....Wiktoria.... viola nowa forum....40...16.02...sn...4010/56......Majuś....... doddotka.............40...16.02...sn...3770/58.......Nik odem.. .. Pimboli................40...17.02...cc...2450/ 47.......Nadine...... basia4379............41...17.02...sn...3720/57.......s ynuś.... .... lamamma..............37...17.02...sn...3600/57...... Zosia........ up-83..................39...19.02...cc...3160/55..... ..Kubuś......4 Zabajona .............40...24.02...sn...3750/57.......synuś....... balbina .............41...24.02...cc...4050/57.....Kacper......4. ...4750 robur..................39…26.02..cc….355 0/56........Milena... ... marteczka1980…....41...02.03...sn...3550/50....... Calogero... Alicja111..............40...02.03...sn...3700/56........ Emilka.. .... monis30...............40...04.03...cc...3400/55.....Wer onika..4..4010 konwalia9.............41...05.03...sn...3825/52........O liver......2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, ja pilam soczek z marchwi taki swiezutki :) nic mi i dziecku sie nie stalo. Wogole juz jem wszystko i czekolady troszeczke i pomidorkow troszeczke. No chyba za duzo skoro przybylo mi kilo :( Karmie mala co 2,5-3 godzinki. Mala nie chce sie wybudzac niestety. Co do mojego pobutu tutaj to jestem na kontrakcie. Kontrakt konczy sie za rok a potem zobaczymy. Moze nam szef przedłuzy a jak nie to wracam do Polski.Pewnie przedłuzy bo kto tu jest w stanie wytrzymac.... co do chudniecia to wyczytalam na forum styczniowek ze po 3 miesiacach sie chudnie.NO u mnie cos sie nie sprawdza..... A cwiczyc mozna normalnie po cearce juz od 6 tygodnia. Basen tez. Lekarka po 5 nakazała wszystko. Mowi tak:vsio można, fitnes , basen i sex toże można. Rosołku, moja tez sie kiedys pociła przy jedzenia ale odkad jest tylko w body i karpetkach to ustało.Diecko wykonuje nie lada cwiczenie ssac pokarmi dlatego jest mu bardzo goraco. Dagusiu, badz dobrej mysli. Malutka Twoja chyba jednak zdrowieje bo widze ze apetyt jej wraca. Dawaj jej ile wlezie. Jak cos ciucka to oznacza ze jest glodna. Ja przykladam malej palce do buzi i jak zaczyna cmokac to wiem ze czas na butle. Up, ja tez wale i nic nie sprzatam na swieta...a bo to ja jedna heheh. Marteczko, dziekuje za słoneczko. Oj, co do trzesien to ja juz wole Polske. U nas nic sie nie trzesie. Reszty calej zazdroszcze. Kolejny kontrakt chce w cieplejszym kraju. Suma. Ja uzywam gumek i durex elite jest super. Sa cienkie i wcale nie wyczuwalne. Tabsy sa nie dla mnie. Trzeba je brac regolarnie i zawsze to ingerencja w organizm.Niech facet sobie lyka hormony ;) Pomaranczowy, sex to tylko przed 22. Niestety trzeba z czegos zrezygnowac.np z porzadkow albo ustalic podzial,. Facet Ci nawet podłogi umyje jak powiesz ze dzis. Pimboli, wzdecia sa ..u nas ju 13 tygodni:( no co zrobic. Zycze aby u Ciebie trwalo to bardziej rozsadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Dziewczynki na wzdęcia - pijcie 2 razy dziennie herbate z 2 saszetek kopru, masujcie brzuszek i kładzcie na brzuszku. Polecam tez lacido baby - reguluje pracę jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×