Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie U nas cały wrzesień choróbska, syn był w szkole tylko przez pierwszy tydzień a potem przez resztę miesiąca walczyliśmy z bardzo wysoką gorączką i wirusem. Całe szczęscie, że Weroniczka się nie zaraziła jedynie to z katarku bidulka nie wychodzi :( Niestety z forum nie jestem na bieżaco ale widzę że na tapecie jest chińszczyzna więc wklejam swoje ulubione dwa sprawdzone przepisy może ktoś skorzysta: Warzywa po chińsku z brązowym ryżem Podstawa to Mieszanka chińska z Horteksu a do tego dodaję: mały seler pokrojony w kosteczkę Pieczarki Cebula pokrojona w talarki Papryka kroję w słupki Por Wszystkie warzywa smażę na patelni. Osobno pierś z kurczaka pokrojona w kostkę usmażona na rumiano. W tzw. miedzyczasie gotuje ryż brązowy potem zalewam go szklanką rosołku. Wszystko mieszam razem i dodaje przyprawy m.in. do potraw chińskich, curry, papryka, i sos sojowy ciemny. Przygotowuję też sajgonki ale one są pracochłonne i zawsze jak zrobię to potem mówię, że już nigdy wiecej ... ale po jakimś czasie wracam do tego przepisu bo wychodzą bardzo smaczne, no i wiem co jem (mam na myśli mięso). Wszystkie składniki spokojnie można kupić w markecie. Sajgonki Makaron sojowy zalać gorącą osoloną wodą, po trzech minutach odcedzić i pokroić na paski ok. 3 cm 8 grzybów Mun namoczyć w gorącej wodzie , odcedzić i pokroic w paski o długości 5 cm Mielone mięso podsmażyć z solą i pieprzem. Marchew 2 szt. zetrzeć na tarce (duże oczka), cebulę 2 szt, pokroić w drobną kostkę, kilka pieczarek zetrzeć na tarce (duże oczka), kilka liści kapusty pekinskiej drobno pokroić i wszystkie warzywa poddusić na oleju, doprawić solą i pieprzem. Wszystkie ww. składniki farszu wymieszać dodać 2 całe jajka, dodać ok. 4 łyżek sosu sojowego Następnie arkusz papieru ryżowego zanurzyć na 10 sekund w letniej wodzie, położyć na deskę drewnianą aż zmięknie i nakładać 1 łyżkę farszu. Zawinąć i smażyć w głębokim oleju. Smacznego i pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. Jest ktoś?? Igmik- no to Polcia w wadze przegoniła Emi, a szły równo.... moja teraz waży ledwo co 7000g. Rosołku- tak zastanawiam sie, dlaczego Ty nie mozesz oglądać naszych zdjęć, czyli zalogować isę na mailu....jeżeli na pewno masz dobre hasło i login, to może coś na klawiaturze masz poprzestawiane?? Może spróbuj klawiaturą wirtualną? Bo szkoda. Szklana- zaginęła w akcji poszukiwawczej....albo tak ciężko pracuje.... Mia- jak Gaboludek? Malinova- moja córcia we wrześniu dwa razy była chora, też chorobie towarzyszyła bardzo wysoka gorączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip pamiętam że Twoja córcia chorowała bo pisałam do Ciebie na forum żeby po antybiotyku podawać Lakcid baby na odbudowe flory bakteryjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku moze masz tak jak ja z tym kontem.... ja musze pare razy sie logowac, czasem nawet 5 zeby mnie zalogowal i musze odhaczyc opcje "bezpieczne logowanie", bo inaczej za chiny sie nie da... wiec moze i Tobie tak sie uda... Dziewczyny fajny artykul: http://www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=511 ....rany, kiedy to bylo... a dzis juz Gabrys zaczyna 9 miesiac :-) Dzis jestem wyjatkowo wyczerpana, na dodatek dostalam okres i zwijalam sie w pracy z bolu, na szczescie kolo poludnia przeszlo, ale i tak dzisiaj nie mam sil zbyt wiele, dlatego po raz pierwszy "zastrajkowalam" i zrobilam malemu "Dzien Brudasa" - to znaczy obmylam go tylko na reczniczku bez kapania i mycia glowy...wyrodna matka ze mnie. co? :-) Ale dzis naprawde padam...Wiem. Wiem. Sama sie usprawiedliwiam. Niedobry hipek. :-P Goraco Was caluje i ide sobie troche polezec, wybaczcie. Ale i tak Was kocham! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinova- jak miło, że pamietasz;) podawałam Lacido Baby;) Hipku! Odpoczywaj, "dzień brudasa" - my to nazywamy "dzień dziecka" ;) - czasem nie zaszkodzi ;D Emi już śpi. Ja też teraz leżę;) M. nie ma, więc mam ciszę i spokój....;) I zajadam ciastka maślane, zjadłam już pół paczki, kurcze, nie mogę się powstrzymać, pyszne są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicia moje drogie, ja dzis caaaaaaaaaały dzień buszowałam po sklepach, a co kurna mi też się cos nalezy, maluska została z teściowa a ja uciekłam z domu na kilka godzin żeby nie zwariowac. nie zrozumcie mnie źle, siedziałam całą ciażę sama i pierwsze 4 miechy z dzieckiem sama a teraz wychodze raz na mesiąc jak gram koncert. normalnie zdziczeję wiec sie wyrwałam i nie o same zakupy w sumie chodziło tylko chyba o to wyjście ale kupiłam sobie dzinsy i sweterek i pooglądałam dorosłych ludzi :) a niestety nula moja cudna cala noc płakała co 15 min wiec całą noc spała ze mna i obudziła się z goraczka. potem miała katar, ale tylko przez jakąś godzine wiec zwalam to na zęby, no ale dzis tez sie nie zapowiada wesoło bo usnela godzine temu a juz 3 razy buczała. ide sobie nalac wina i wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek, ja nie wyrabiam normalnie, ciągle coś do roboty. Zanim się obejrzę-już wieczór. Dziewczyny, spróbuję pokombinować z tym hasłem tak, jak radzicie. Dzisiejsza noc była wspaniała :) Zuza spała od 19 do 5 rano bez przerwy.A katarek przechodzi. Leciutki był i mam nadzieję,że nie powróci. Piksip,dobrze, że już u Was troszkę lepiej :) Od razu Twoje samopoczucie inne... Salwia -jesteś,jak sytuacja z panią od ang.? A Wy już po remoncie? Suma, to Ci mąż :) Mojego nawet bomba nie zbudzi... O,i mMalinova jest. Witaj :) Zula jest ostatnio takim mamidupkiem,że tylko do mnie chce i tuli się nawet czasem ( co jej się nie zdarza ). Igmiku,a Ty gdzie? Poszłaś jednak do tego dziadka? A propos dziadka przypomniało mi się : czy Polcia nadal uwielbia pendałować? :) Zuzia zapomniała ostatnio jak się robi kosi, za to jaks pytałam "gdzie żyrafa ma oko,to szuka misia,na któeym jej to oko pokazuję.To samo z lampą.Pytam"gdzie jest światełko?" i ona patrzy na lampę. Idę spać,może dzisia też dziecko się zlituje i da pospać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za długo nie zabawię, M. wraca i musi coś dokończyć.... kompa mi zabierze:( Ja wcinam ciacha i pije winko, a co... moze nie usłyszę jęków małej i M. wstanie w nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja zazdroszczę mamom dzieciaków śpiących.... moja to nadal 2-3 pobudki. Głodomor. A jakośna wadze tego nie widać. Jutro się zważymy, moze tam jużjakieś 7,5 kg jest a ja nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja na chwilkę,bo oglądam Londyńczyków :) Piksip Emilka jest przeurocza i ma tak piękne oczka jak królewna z bajki :) Jak zobaczyłam fotkę z tym pudłem na zabawki to mi się uśmiech na twarzy pojawił.Prześlę coś jutro na maila to zobaczysz :) Maja hej :) zakupki super...a co chyba też Ci się coś od życia należy :) Jakie masz winko?Polej no jednego. Masz wiadomość na gg ;) No tak Szklana nam zaginęła...hop hop....Szklana forumko odezwij się :) Hipek wszystkiego naj.... dla Gabrysia🌻 My w sobotę kończymy 8 miesięcy...... Może zajrzę po filmie.... Buzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip to może za wiosne nadchodzaca wypijemy ? he? ja tez nie posiedzę... rosołku u nas tez mama jest na tapecie, dziś jak wróciłam z zakupów i jej nie wziełam boposzłam myc rece to ryczala jak normalnie nie moje dziecko :) az takie buuuuuuu robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my w poniedziałek 9 :) Basienia, no to czekam na zdjecie:) Miłej nocki kochane zmykam do wanny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak Maju- za tą wiosnę co będzie po zimie, która jeszcze przed nami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia dobrze mu tak ! dość że obżartuch to jescze łasy na kase hahahahahha ! jeszcze by na słodycze wydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku-pendałuje tylko nie tak jak kiedyś. Ale jak załapie fazę to potrafi pół godziny dawać. I wyciera sobie włosy z tyłu-chyba nigdy jej nie odrosną. Och ja też bym chciała winko i ciasteczka ale nie nie nie. I tak jutro upiekę muffinki czekoladowe bo mam gościa i pewni wtrząchnę parę. Rosołku u dziadka nie byłam bo wybył na imieniny. Piksip Emi śliczna. Chyba do Ciebie podobna, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane bije się w piersi - dobrze że już nie karmię ;P że się nie odzywam.. Jestem padnięta przez te zęby i nieprzespane nocki, przez katarek - tak tak my też mamy.. i poszukiwania niani, a w między czasie próbuję pracować i tak to... Ja czytam co tam u was ale wszystko mi się pier...niczy... :0 Zapamiętałam - jak tu tego nie pamiętać... że Hipek wróciła i się wczoraj popłakałam jak przeczytalam twojego posta i mi się wstyd zrobiło że narzekam... Hej Hipolitku dzielny kobitku! Buziak! No i co jescze.. niania już chyba jest... piszę chyba bo się boję... nie potrafię się cieszyć kurde ale pewnie to przyjdzie z czasem jak odsapną. Na razie przez tydzień będziemy razem się przyzwyczajac a ja będę w między czasie pracowac a ona się kręcić w pobliżu na spacerku. Dziewczyna ma 21 lat i jest bardzo sympatyczna i się dogadujemy. Martwię się czy nie ściemnia a tak naprawdę jest potworem i zje mi dziecko!! Nie no muszę myśleć pozytywnie bo co.. Kochane ja obiecuję poprawę w odpisywaniu na wasze posty ale błagam nie obrażajcie się że na zaległe nie odpiszę bo mam resztki sił i nie chcę się wypruć. Wchodzę na bierząco i już będę na bierząco dobra? Majka zdrowie ja walę czerwone winko :) Muszę przyznać że po winie nawet styranej matce lepiej się żyje...! hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!! No nie było imprezki wczoraj specjalnej..... Jakos się rozmyła.... Winko wyszło i lulu;) U nas dzis pogorszenie pogody, zimno sie zrobiło, Emi zrobiła sie. starszny zarłok!! Serio muszę ja zważyć. Igmik- tak podobna do mnie, przynajmniej ja tak samo wyglądałam jak byłam w jej wieku;) Szklana- witaj styrana matko, wiem co to znaczy nie spać przez zęby, miałam tak 2 tygodnie, ale od niedzieli jest spokój bo się przebił, uffff.... teraz czekamy na kolejny, wrrrr aż sieboje. To Miłego Dnia i kawka oczywiście:) \\_/J \\_/J \\_/J \\_/J \\_/J \\_/J \\_/J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Piksip wysłałam na pocztę parę fotek,w tym jedna z dedykacją dla Ciebie ;) Szklana kawka zabójca :D Ja Ci podam mailem troszkę mleka..:) Zbieram siły o poranku .....na resztę dnia. Miłego kobiałki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia- już wiem....Wiki i pudełko....:) tylko Wiki ma większe;) Ależ ona słodka! I te jej minki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szklana matko polko winna :) (od czerwonego wina rzecz jasna) pozdrawiam cie i nie martw się nianie nie jedzą dzieci bo by miały niestrawności :) co robimy dziś baby? ja sprzątam gotuję idę z nula na zakupy, space ... o własnie zadzwonił mój poślubieniec ,że wraca do domu i będzie wychodził dopiero o 15 i zabierze mi annę na spacer !!! jupi to spokojnie się ogranę w godzinke i heja ! zatroszczę sie o siebie :) dziś mam wieczorem wychodne to może se coś fajnego kupię jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja bez szaleństw proszę;)...ja mam wychodne w poniedziałek.:) Babski wieczór :D Juppppii... Ja dziś sprzątam.włączyło mi się :) Potem też spacerek bo nawet mamy fajną pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×