Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja właśnie zapodałam sobie gorącą czekoladę, mniam.....:D A co, jest piątek, ja jestem wykończona po tym tygodniu. Napracowałam sie jak dziki wół. A jeszcze dzis muszę dłuzej zostać, bo mam ważne spotkanie.....na szczycie...:D hehe. Ja też chcę na zakupy!! Coś dla siebie upolować, na poprawę humorku, moze jutro...hmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy z glutem idziemy na spacer? Chyba jesli nie ma goraczki to mozna nie? Mam bardzo cieply spiworek i kurtalke. Wczoraj na besenie bylysmy...ale chyba gil jest wiekszy..ale to moze byc normalny rozwoj gluta po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a może ty masz psa gluta co? o kurde jak się dorobię psa to go tak nazwę :) pan glut :) jamnikiem by chyba musiał być albo bokserem bo o ne się ślinią :) boże ja mam za dużo chyba wit D od tego słońca i krzywicę mózgu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja nie martw się nie jesteś sama ;)..ja mam brak witaminy D i brak słońca i brak ....no nie no......mózgu chyba trochę mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia krzywy nie krzywy grunt że trochę istnieje:) po poł sostrzenica ma mi wsyłać namiary na jakies 2 fajne kwatery - jena pokój z łązienką duga łazienka jest osobno ale tylko do waszej dyspozycji i kuchnia jest i taras drewnianay na którym można się byczyć :) i podobno nie jakoś drogo i w samym zakopcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że z rańa humorki dopisują:D Szklana spacer nawet wskazany z glutem. A u mnie: obiadek dla Poluny gotowy, dla mnie na obiadek śledziki prawie gotowe, muffiny w piekarniku, niunia śpi i czekamy na gości. Od rana coś mi net szwankuje. Martwie się o Gabcie. Mia coś się nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja czekam na namiary... Nie uwierzysz..teściowa mnie poprosiła,żebym jej grzybki pomogła oczyścić...:D A ja w lesie nie byłam i nic nie nazbierałam..kurcze...taki okazjon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mój mózg ( przy okazji wspomnę z żalem, że kiedyś był w niezłej kondycji...) Lecz dnia 26 stycznia o godzinie 21.25 oddalił się w bliżej nieznanym mi kierunku i już nie powrócił! Tęsknię za nim. Pies glut bardzo fajne :) Mój pies to Lucek :) a france glut gęsto dziś się ściele.... Niania wpadnie do nas ok 12 i będzie do 15 a ja dziś zadebiutuję i upiekę z tej raodości ciasto ze śliwakmi tadammmm!! :) Wasze bachorki śpią? Moja kima uffff niech ten stan trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik dostajesz dziś tytuł gospodyni dnia! Szybko się uwinęłaś! Ja jeszcze kawy nie wypiłam nawet... bo co? bo na kafe siedze hehe Basienia a ty lubisz teściową? CZy te muchomory będziesz przemalowywa szybko na podgrzybki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajie :) piksip, basienia super fotki :D basienia masz super wanne :) u mnie juz o wiele lepiej, prawie zdrowa jestem :) jeszcze mam czasami jakies gluty hihi niedlugo idziemy z Adasiem na spacerek bo u nas dzis sloneczko swieci :D milego dnia! IGMIK mniam a jak robisz muffinki czekoladowe? ja tez na weekend zrobie muffinki :) pozniej jak znajde przepis to napisze jak ja robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też siedzę na kaffe i piszę z mamą na gg...a grzybki czekają.Mała wstała już. Ja teściową uwielbiam of course ;) ..............................jak jest daleko,daleko ,tak daleko...ode mnie,ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Dziewczyny - od kiedy można podawać surowe jabłko i marchew starte? W jakich formach podajecie owoce i warzywa ( jakie ) - gotwane, surowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to dobrze, że już lepiej. Robię czekoladowe ale robiłam z musli, z jagodami i z jabłkami. Jest tyle przepisów na muffiny, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
Macie jąkąś fajną stronkę gdzie są propozycje menu, bo ja się pogubiłam. Nocka nawet niezła - 1pobudka o 2.00, no i potem na sniadanko ( mleko ) o 6.00 i sen do 7.00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy ja od zawsze podaję surowe owoce a warzywa gotowane. Łączę się z Wami w miłości do teściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe mogę wejsć na pocztę... zmienili jakoś wygląd i zawsze miałam zapamiętany login i hasło a teraz się skasowało i nie pamiętam. Login pamiętam ale nowe hasło zapomnialam... odszukam może w mailu ... Naisałam do Mii smsa ale jeszcze nie odpisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gość
hahaha :) odnośnie Gluta - to ja na moją córcię mowie - małe Glutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkalan no ja też się zagubiłam w tym nowym wyglądzie. Ale jak miałaś hasło zapisane, to powinno się zalogować. Ja nie musiałam wpisywać znów hasła. To super, że napisałaś do Mii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia - wiki mega slodziak! A jakie ma włosyyyy. Uch moja jest dalej łysolem nr 1! Czy mojej córeczce kiedyś urosną włosy ja się pytam...? Piksip - cudna! Ty bardzo przystojna jesteś i chudziutka a niunia - ciastko z kremem najsłodsze. Majka - nula to twoja kopia. jakby jej założyć czarną perukę to by była mini maja :) Fajne zdjęcie z kumpelą, dobrze że nazawałaś jednak ania a nie tosia bo by dziewczyny się pogubiły jak byście je wołały :) Gabryś przystojniacha ma mało włosków...ale i tak więcej od Frani!!!! :) Miny robi jak zawodowy model :) też może coś wyśle... mojego łysola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wysłałam. Sms od Mii był o ty, że katarek lepiej i noce lepsze, niania się zaraziła od gaby i nie ma jej Mia prowadzi te zajęcia na uczelni i musiała się przygotować i w przyszłym tygoniu pewnie do nas wróci :) Franka dalej śpi a ja chyba za to ciasto się zabiorę... :) Igmik no właśnie raz mi się pokazuje hasło raz nie ale udało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik- mniam mufinki, ja też chce, podeślij no kilka;) Basienia, nie no taka okazja, a ty nie byłaś w lesie, weź może sie wyrwij jakoś;) Ja też kocham teściową jak jej nie widzę i nie słyszę......;) Szklana- tak, wyślij zdjecia, ja tak lubię Twoje zdjecia ogladać;) Dziękuje za komplementa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksi już wysyłąm. Jeszcze ciepłe. Nie mogłam się powstrzymać i już jednej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×