Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Maja Ty chyba wysłałaś posta w momencie jak ja pisałam swojego :). Popieram z profilem nk , ale skoro jedyną możliwością jest oglądnięcie dzieci niektórych z nas właśnie na tej stronie to ja preferuję takie rozwiązanie. Zresztą jak ktoś mój profil na nk oglądnie to nie wiele zobaczy. Na naszą skrzyneczkę znacznie więcej zdjątek wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przeczę że jeśli jest taka możliwość to ktoś nie powinien korzystać mimo wszystko :) ja osobiście nie mam profilu na nk bo nk nie gwarantuje żadnej ochrony danych, w końcu to komunikator społecznościowy, ale są lepsze, zresztą nie ważne ja nie lubię naszej klasy i tyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraźcie sobie, że moje młodsze smyki jeszcze nie śpią. Tzn. mała przespała się trochę z przerwami bo ciągle cyc, później braciszek ją obudził i dostała wielkie ślepia no i po spaniu siedzą teraz w łóżku i oglądają bajki. Co do NK myślę, że tam teraz już jest szereg zabezpieczeń np. blokada oglądania zdjęć dla nieznajomych, nawet można zaznaczyć, żeby w wynikach wyszukiwania nas nie pokazywano, blokada komentarzy itd. Ja już przyzwyczaiłam się do tego portalu i nie narzekam póki co. A na maila też od czasu do czasu coś wyślę jak mam a że mało zdjęć robię to nie często wysyłam. Na razie i tu i tam czuję się bezpiecznie, więc nie ma co panikować, tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mi tylko pół kawusi zawsze pokazuje??? No nic. Mam dylemat czy dziecko do przedszkola posyłać bo u nas strasznie wieje u sypie śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam się wcale nie boję o n-k... Kto by się tam interesował fotkami takiej prostej babiny jak ja :D No i Maja serio wystarczą minimalne zdolności informatyczne żeby te blokady przejść??? Hmmmm... może naiwnie, ale nie wydaje mnie się :DD Do mnie też Czarna dawaj fotki. I namiary na n-k też! asia no to poimprezowały maluchy wczoraj :) Moje dziecko daje w kość przez zębola górnego, który próbuje wyleźć, ale nie może... No i dziś znowu kicha noc, choć lepsza niż wczoraj. herbatka i raz mleko o 5.30. Czyli nie ma dramatu. Aaaaaa, zrobiłam mu mleko o 3 bo się budził, ale zapomniałam mu dać :D Kurna wstaje o tej 5, ten marudzi, myślę "no spoko, drugie mleko"... Patrzę, a tu cała flacha stoi... No comment. Człowiek wyrąbany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Up;) 🖐️ To ja kawkę całą stawiam! ;) \\_/J Już kiedys chyba Kluska nas uczyła, ze ten lewy bok musisz napisać podwójnie, zeby był widoczny;) sporóbuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, ja też czasem nie wiem który to już raz w nocy wstaję;) A dziś UWAGA,UWAGA......TYLKO POBUDKA!! o 4!! ale za to taka dłuższa, bo sie mała rozbawiła..... Ale i tak tylko 1, matko, cieszę sie jak głupia! Szklana ja też szukam mieszkania! i też najpierw chcę sprzedać swoje.....:( ale nic na oku fajnego nie mam. Igmik- dzisiaj Polcia kończy 9 m-cy, wszystkiego naj dla niej, dużo zdrówka i 😘 Konwalio- i jak Twój wózek parasolka, jesteś zadowolona? Mi udało się kupić M&P Beat- naczytałam się dużo dobrego o nim, teraz tylko śpiworek muszę dokupić. My mamy 3 ząbki narazie. Pimboli, dobrze, ze już z M. lepiej;) u nas też;) są gorsze i lepsze dni, ale te gorsze tak straszie dołują :( U nas zima:( rano normalnie deszcz ze sniegiem:( Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich Nauczycielek Wszystkiego Najlepszego z okazji Dzisiejszego Świeta!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek ja mam tez 19-20 ale juz kaloryfery wlaczylam maly mial niedawno katar i nie chce zeby sie znow przeziebil ja tez mu czasami ubieram body z dlugim plus kamizelke a czasami bluze dzis spal od 18.40 do 7 bo nie robil juz 2 drzemki w ciagu dnia41 dziewczyny czy ktoras z was uzywala testow owulacyjnych? my chcemy teraz od grudnia sie starac lub wczesniej o dziewczynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip kochana Pola i ja dziękujemy za pamięć. U nas też noc super. Niunia się obudziła o 4:40 (a wcześniej nic a nic nie marudziła) zjadła cyca i spała do 6:30. O tej 6 to ja ją obudziłam bo od 4 miałam taką zgagę ale tak w środku między piersiami(nie wiem jak to opisać), że myślałam, że się zesram. No ale pogadała trochę i zasnęła i obudziła się o 7:30. Mi w tym czasie to cholerstwo trochę zelżało ale myślałam, że zdechnę. Zatem jestem super wyspana przez tą zgagę :/ Ja kawki później się napiję, bo mam zamiar położyć się spać z niunią tak ok 9. Up u nas nawet nieźle, tfu tfu. Nie pada i jest nawet widno, bo przez ostatni tydzień to poranki były okropne. Właśnie niunia wywala książki z półki i to nie byle jakie a filozoficzne. Rośnie mi filozofka szkoda tylko, że w jednej skarpetce, bo drugą gdzieś zgubiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłą a co zrobisz jak będzie chłopak???? My byśmy chciaeli chłopca ale coś czuję, że będzie dziewczynka. Tylko nie wiem kiedy zaczniemy się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PANIENKI UP 83 DAJ MI MEILA TWOJEGO ZARAZ CI WYSLE TYLKO PRYWATNEGO I PODAJ SWOJE DANE NA NK TO CIE DODAM DO KONTAKTOW BO MNIE NIE ZNAJDZIESZ WE WYSZUKIWARCE JAK CI PODAM SWOJE DANE ZARAZ MI BATERIA PADNIE I DO 16.000 BEZ PRODU POZDRAWIAM WSZYSTKIE MAMUSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik najwazniejsze zeby bylo zdrowe .Dla Nicolasa najlepszy bylby braciszek bo my mieli wspolne zainteresowania .No i mam pelno ubranek dla chlopczyka.tak czy tak chce sie starac o dziewczynke jak nie wyjdzie to nie bedzie tragedii przeciez:).Moze 3 bedzie dziewczynka jak tez nie to widocznie nie bedzie mi dane miec coreczke. chlopczyka robi sie w owulacje lub po dziewczynke na kilka dni przed w 10 dzien cyklu lub 3 dni przed owulacja.czy wy pamietacie kiedy poczely sie wasze dziewczynki? moj maly byl zrobiony wlasnie po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła serio tak jest??? Pierwsze słyszę w sumie... Ja myślałam, że na płeć się nie ma wpływu :P Wszystkiego najlepszego nauczycieleczki!!! IGMIK to dobrze, że u Was spokojnie, bo czytam, że na Pomorzu masakra jakaś :( No i najmocniejsze uściski i najsłodsze buziaki dla Poluni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Hihi. Chłopczyk czy dziewczynka? Mojemu się włączyło. Chce drugiego chłopca i niech sobie po chce. Ja tam jak na razie nie chcę żadnego dzieciątka. Może mi się odmieni za jakiś czas :) Uczę się kawę wirtualną robić J.Może kiedyś zdołam ja postawić Wam z rana. Mały wstał dziś i za chwilę włączył mu się płakanie. Nic mu nie pasowało. Właśnie go uśpiłam i mam nadzieję, że obudzi się już z dobrym humorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D ale okropna pogoda buuuu hiih wy juz myslicie o nowej dzidzi hihi :) ja jeszcze nie ale nieukrywam ze chcialabym drugie ale jeszcze nieteraz... Przyszla mamo moj Adasiek byl w owulacje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Niania wymiata frania ją lubi i ja też :) Przyszła - ja robiłam testy i jak mi się pokazała kreseczka to się ten teges przez 4 dni i... mam dziewczynkę :) Ja też od grudnia puszczam wodze fatazji... :) Jeny jak sobie pomyślę to...ale chcę mieś to już z głowy i chcę żeby franka miała kompana do zabawy, ale nie wiem czy bym chciala chłopca czy dziewczynkę... zaszaleję i pozostawię to losowi! :0 Polusia to już stara dupka! 9 miechów wow! Filozofce nie potrzeba dwóch skapetek Igmiku ona ma ważniejsze rzeczy na głowie! wyższe cele :) U nas syf, śnieg z deszczem lub mega śnieg ale wszystko się topi :( Syf syf syf. Moja wczoraj odstawiła to samo co zuzia. Stała w łóżku do 22!!! Ja ją kładłam a ona za 30 sekund na nogach... grrr przywiążę ją dziś. Ale przynajmniej wstala o 7.15. za to teraz miała drzemkę uwaga ; 15min! hehe Dziś jej nie puszczam na dwo® bo jednak gil jeszcze nie opuścił gniazda i nie chcę żeby ją zasypało. Matko jak jest niania to mam więcej pracy niż jak jej nie bylo... bo ciągle coś i praca na tapecie i szukanie mieszkania Up nieżle z tym mlekiem heheh biedne dziecko zagłodzisz :) Piksip - zmierzacie to celu tfu tfu! z pobudkami :) a raczej z ich brakiem :) Ja też muszę najpierw sprzedać a potem kupić... nie wiem jak to będzie Idę się kompać i lecę do roboty. miłego syfnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana a jakie testy owulacyjne polecasz i jak one dzialaja?? pokazuja kiedy jest owulacja i kcohaliscie sie ile przed nia zeby byla dziewczynka? jak chcesz chlopczyka to w owulacje lub po i stosunek z orgazmem a na dziewczynke ponoc plytka penetracja i bez orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana jak tez tak mysle ze moze byc ciezko ale na kolejne swieta by sie razem juz bawili no i 2 dzieci to juz taka rodzinka prawdziwa.wole za jednym zamachem 2 odchowac a nie potem po 4 latach kolejne no i starsze bedzie zazdrosne o male wiem sama bo miedzy mna i bratem bylo 3i polroku roznicy a ja bylam zazdrosna i zawsze bylo tak ustap mlodszemu on plakal i juz bylo na mnie nie chce miec takich sytuacji u siebie.teraz biore sie za siebie pod wzgedem zdrowotnym no i moj brzch jest szczuply ale mam jeszcze nieco tluszczyku tak jak w sumie przed ciaza chcialabym to zrzucic bo napewno w kolejnej ciazy wiecej sie przytyje .wiem juz jak bede sobie radzic z malenstwem wiec ze nie bede sie tak stresowac i jak bedzie trzeba dokarmiac butla bo u mnie bedzie znow problem z karmnieniem i bede musiala odciagac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja się nie starałam o to 3 miałam już 2 chłopców i myślałam, że tak zostanie ale też nie zabezpieczałam się, jedynym zabezpieczeniem był stosunek przerywany i jak widać nieskutecznym :) a zaszłam w 10 dniu cyklu no i wyszła nam córcia a jak przypomnę sobie dzień w którym miałam się dowiedzieć z USG co będzie to czułam się jakbym była w tym teleturnieju "chwila prawdy" czy jakoś tak. Wiadomo najważniejsze aby zdrowe było. Mała po nocnych wojażach spała do 10 rano a ja razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej , do tej dyskusji się nie przyłączę, brrr, ale podziwiam was dziewczęta, ja chcę bobo ale nie teraz, jak pomyślę o ciąży, rany julek... :) kto wpada do mnie na sanki? i grzańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewyrabiam mam dosyc :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( juz niemam sily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Adam co zje to wyzyga... niechce jesc obiadkow ani ze sloika ani moich.......................... zje kawalek chrupki maciupki doslownie i tez zyga...... :((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka to niedobrze... kurczę. No coś musi jeść... A po mleku??? Czarna dzięki za zaproszenie. Marcelek śliczny chłopak. I taki mi się duży wydaje... No i na tym rowerku już... My mamy taki po córci (na szczęście neutralny, nie różowy) ale czeka na przyszły rok... Kuba by się nie utrzymał jeszcze na pewno... Przyszła u nas jest 4 lata różnicy i dla nas fajnie... Fakt - zazdrość jest. Ale u Was też będzie... No i dla mnie też ważne było, żeby dziecko było na tyle pojętne, że może pewne sprawy zrozumieć... Między mną a moim bratem są niecałe dwa lata i co... strach była go zostawić bo mi palce do oka wpychał i czekał tylko na okazję, żeby mi krzywdę zrobić :D Ale tu się nie da porównywać. To zależy od charakteru w dużej mierze i tyle :) Maja mnie buty tak przemokły, że "djamat". Więc grzańca sieknę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULECZKO A MOZE TWOJE DZIECIOTKO DOPADA JAKIS WIRUS I SO WYMIOTY SKONSULTUJ TO Z PEDIATROM JA TEZ MAM PROBLEM DO TEJ PORY MARCEL SUPERR PIJAL MLEKO CZY KASZKI W TEJ CHWILI WOGOLE NIE CHCE PIC MLEKA WYPIJA TYLE CO NA SNIE MI JEDNO BUTELKE 210 I TEZ MUSZE ZACZERPNOC JEZYKA U LEKARZA PONOC DZIECIAKI TAK MAJO IM WIEKSZE TO MLEKO BE......JA PONOC WCALE NIE CHCIALAM PIC WYOBRAZAM SOBIE CO MOI RODZICE PRZECHODZILI......NIE WIEM MOZE DLATEGO ZE TE ZOBKI ALE INNE PRODUKTY WCINA INO ZOBACZY ZE KTOS COS JE TO JUZ DZIUBEK OTWIERA HI HI NA WCINA SIE ZIEMNIAKOW Z MIELONYM I MLEKO MA GZDIES......JA JUZ WSZYSTKO MOJEMU DAJE NAWET ZUPE GRZYBOWO OSTATNIO JADL OCZYWISCIE BEZ GRZYBOEW BO JEDNAK DLA TAKIEGO SZKRABA BYLYBY BY TRUDNE W PRZETRAWIENIU MOJ MARCEL MA 6 ZEBOW DRUGA DWOJKA WCZORAJ WYSZLA SMIESZNIE WYGLODA JEDEN ZOB WIEKSZY DRUGI MNIEJSZY TAKI MALY WAMPIREK......POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wpadlam sie przywitac bo jakos brak mi weny do pisania-chyba ta pogoda tak na mnie dziala-ja chce wiosne a przynajmniej jesien-nie lubie zimy:( Jeszcze jutro mam isc do ortopedy z Szymkiem i przypomnialam sobie dopiero dzis ,ze nie mam leg.ubezpieczeniowa podbitej :( a ksiegowa dopiero w piatek bedzie:( ja juz wiecej dzieci raczej nie chce-dwojka mi wystarczy, maja chcetnie wpadlabym na grzanca-chyba wieczorem sie bede 'grzac' sama winkiem kurcze julka to nie fajnie z tymi wymiotami u Adasia-ja bym poszla z tym do lekarza przyszla ty to chyba wszystko juz wiesz na temat robienia dzidziusiow:) Rosolku moj szymek tez wstaje jak go klade i ciezko mi go polozyc.Wczoraj polozylam go spac o 19.30 i mi usnol ale obudzil sie o 20.20 i wstal szczesliwy i wyspany i tak sobie wstawal a ja go kladlam do 23-pierwszy raz mu sie to zdazylo,oby ostatni Igmik buziaki dla Poli z okazji 9-tki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też zaraz bedzie można lepić bałwana. Maja- ja nie wpadnę na grzańca, ale chetnie sobie w domku wieczorkiem wypiję;) Julka- niedobrze:( a pediatra rozumieme na ti nic ciekawego nie miał do powiedzenia.... Przyszła- nic tylko powodzenia w staraniach życzę. O tej owulacji to słyszałam że przed - prawdopodobieństwo ur. dziewczynki, w trakcie i po - chłopca- chodzi o żywotność plemników z odpowiednimi chromosomami, ale o tym orgaźmie to chyba jakieś bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×