Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

heloł :) Rosolku no niby odpoczelam jak maly tak dlugo spal, ale w sumie niewyspalam sie hihi bo czesto w nocy zagladalam do niego :P jak spi, czy niema goraczki itd... jak dziecko niespi w nocy to zle jestesmy niewyspane a jak spi to tez niedobrze bo martwimy sie czy wszystko dobrze... :) ja tez juz dzis dalam swojemu mandarynke... ale tylko troszeczke bo wiecej niecchial... no i wlasnie odnosnie jedzenia mleka w dzien staralam sie niedawac mleka no ale dalam co mialam zrobic... zjadl obiadek caly slik, pozniej miauczal to dalam pic, pozniej znowu mialczal to dalam deserek z biszkopcikiem, mialczal dalam picie i dalej to samo wkoncu dalam troche mleka i zasnal.... no i co ja mam zrobic buuuu bo na sniadanko z samego rana mleczko, potem pieczywo, serek albo kaszka ale popoludniu? on mi niecche za duzo jesc biszkoptow, owocow deserkow... nienajada sie podziubie jak wrobelek i jest glodny dalej... i wtedy mleko najlepsze dla niego... ale dalej bede walczyc moze zacznie wiecej jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka-a moze Adas sie przyzwyczail po prostu,ze do zasypiania musi miec mleko?Czy bez spania tez sie domaga tylko mleka? Szklana- a bo ty to juz jestes teraz doswiadczona matka;) Masz wiadomosc na N-K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie! Co to za nocne rozmowy. Sądziłam,ze wszystkie śpicie,a tu pogaduchy na dobre się rozkręciły. Zuza wstała i w ryk. Chyba była głodna,ale nadal nie śpi,lecz pojękuje w poduchę. Mam nadzieję, że to nie są skutki Bakusia... Igmik powiedz mi jak zrobić gulasz dla takiego szkraba. Ty,zdaje się, robiłaś niedawno. Poczytam, co tam jeszcze naprodukowałyście po nocach i zmykam. Teraz juź naprawdę :) Igmik dziękuję za pocieszenie w kwestii czasu dla dziecka. Mnie się wydaje ciągle, że muszę jej go dużo poświęcać na zabawę, żeby czuła się kochana oraz uczyć nowych rzeczy,aby była kumatym,ciekawym świata dzieckiem. No. To śmigam do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli Adas chce mleka nie zawsze do zasypiania... czesto jest tak ze zje i niespi... ja juz tak sobie mysle bo on jest drobiutki malo wazy jak na swoj wiek to moze nadrabia? padam juz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki! Pobudka, zapraszam na poranną kawę. Ale dawno mnie nie było. Przepraszam. Niestety nic nie przeczytałam, a Wy piszecie tak dużo, że bardzo trudno jest nadążyć. Zwłaszcza jak się tak "często" zagląda jak ja. U nas zwariowane tempo życia, dzieci chore, mąż chory. Ja od kilku dni na urlopie, ale ostro przygotowuję się do przedostatniego zjazdu: piszę pracę dyplomową, przygotowuję zaliczenia, referaty i takie tam.... Kamilka waży 9200, ma cztery zęby (czwarty pojawił się w Mikołaja), niestety jeszcze nie raczkuje i nie staje na nogi (leniwa jak starszy synek, też późno raczkował i chodził). Syn tymczasem skończył 7 lat. Mam nadzieję, że po zjeździe (w ten weekend) będę częściej zaglądać. Bardzo serdecznie Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale nam dzieciaki rosna szybko juz takie duze no i za niedlugo roczek maly mial imieninki w mikolaja:) .Maly byl u mojej mamy na 2 dni wiec sobie nieco odpoczelismy poszlismy na impreze i spalismy do 13:) . ja malemu sama gotuje po tym co przeczytalam o sloiczkach nawet owoce tez sama mu swieze miele codziennie na 2 sniadanko raz dodaje kilka lyzek do owocow jogurtu naturalnego bio bardzo tak mu smakuje.nie kupuje juz wcale tych sloiczkowych dan chodz moze na podroz do polski kupimy cos.my jedziemy na poczatku stycznia badz na sylwestra nie wiemy dokladnie .zatrzymamy sie kolo opola i w krakowie bo tam mam uczelnie.co do 2 dzidziusia to czekam na okres spoznia mi sie juz 3 dzien chodz nie wiem czy jestem w ciazy bo mielismy stosunek przerywany w dni plodne tylko potem niby po owulacji kilka dni normalny ale nie wiem czy wtedy byla owulacja czy nie bo nie robilam testow calkowicie spontanicznie wiec nic nie wiem . maly mi pipczy czy krzesle wiec ide do niego sorry ze tak nieskladnie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej kochane. Dzień dobry!! Widzę, ze tu szaleństwo fryzjerowe, ja też już dojrzałam do tej decyzji i też chcę się wybrać, musze to jakoś zaplanować;) Salwia u nas szafki kuchenne też są na topie;) mała otwiera i się dziwi ze jej nieudało i o co chodzi….;) Rosołku ja nie byłam od czerwca u fryzjera! Ups….. Hehe, to wyginanie- Emi tak ma jak np. chcę ją położyć a ona nie chce, albo chcę wsadzić do wózka a ona ma inne plany- wtedy sztywnieje i taki pałąk z niej się robi;) Kurcze my mamy też taki problem- podchodzi nam do szafki z TV jak on jest włączony i wstaje przy nim, nie pozwalamy, mówimy NIE- kiedys działało, a teraz ją to bawi;( Dziewczyny Wy odstawiacie smoki, a moja Emi cały czas kciuka ssie. Jak tylko trochę zmęczona to kciuk, zasypia z kciukiem. Przebudzi się, wierci, od raz kciuk do buzi….. Ja jej tego nie oduczę;( Emi coraz mniej śpi w dzień, wstaje ok. 14.30-15.00 i tak już wytrzymuje do wieczora. Gorzej jak zaśnie o 17 i wstanie o 18.30- wtedy późno idzie spać:( Rosołu ja daje małej mandarynki! UWIELBIA! Mój niejadek z owoców to zjada banany i mandarynki chetnie bardzo, reszta raczej nie. I bakusia też próbowała, ale tylko troszkę. Smakuje jej;) Miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry tvn - u mnie co rano w tv :) Mama3 - no rzeczywście dawno cię nie było. powodzenia w szkole :) i u was choroby wrrr trzymajcie się :( Przyszła - ja czasem gotuję a czasem sloiczki - częściej słoiczki jednak... Fajnie bylo dwa dni wyluzować nie? ja jeszcze nie oddawałąm małej tylko babcia do nas przychodzi. Mojej mamie oddałabym w ciemno ale teściowej jakoś się boję ale muszę przestać w koncu mój M żyje ma dwie nogi dwie ręce więc może nic się młodej nie stanie :) PIksip- idz idz do fryzjera bo to mega frajda :) franka też w łuk się wygina bestia jedna... :) jak mi się rzuci kiedyś na ziemię to będzie porażka,... :) MOja też do tv podchodzi i wali łapkami w szybę od szafki spod tv... uradowana oczywiście. Na razie zakazy nie dzialają myślę trzeba odciągnąć do innej rzeczy, rzeby zapomniała... zakazy jeszcze bardziej pobudzają do działania... :) Z kciukiem to ja nie wiem jak odzwyczaić poczytaj w necie może. Ale chyba sama się odzwyczai w końcu Frania też ma jedną drzemkę = 11.30 około 2 godzin i potem czasem 20min pod koniec spcerku ale budzimy ją jak wchodzimy do domu i koniec. Ladnie zasypia o 20. JA się boję mandarynek ze względu na uczulenie... ale wczoraj znowu coś jej daląm i ma uczulenie. sama nie wiem bo podobno uczulenie może wyjść do pięciu dniu po zjedzeniu czegoś... jezaaaa, :) Frania od paru dni śpiewa. To jest prześmieszne. tak piszczy i zaciąga i się śmieje :) Dziś spałą do 8 :) o 8.30 wzięląm ją już z łóżeczka i dalam jeść a siedziała tam i się bawiła... szok w trampkach !!!! :) Ja żle spałam mialam pełno krotkich dziwnych snow, taki zlepek i się umęczyłam i budziłam dużo w nocy. Idę chyba kako się napić bo jakoś nie mam dziś fazy na kawę a pobudzić się trzeba jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Oczywiście kobietki - grunt to się nie nakręcać ;) Męża chyba jednak nie będę sprawdzać :P Niech trenuje chłopina ;) Ja jeszcze nie dawałam Kubie mandarynki, w ogóle żadnych cytrusów. jeszcze poczekam. Poza tym wcina wszystko praktycznie. No i nie ma szans zjeść przy nim nie dając mu. Wściekł by się. IGMIK on też mi wstaje w krzesełku, wierci się. Nooooo chyba, że je coś pysznego czyli deserek. Haydi super teletubiś!!! My mamy takiego, któremu się wyświetla na brzuszku "filmik" tzn przełażą teletubisie i jest muzyczka. Kubuś bardzo lubi i "podryguje" :D Aaaaa i wczoraj wstał z podłogi na nóżki bez trzymania!!! Ja poświęcam mu dużo czasu. Praktycznie cały kiedy nie śpi. Jak śpi to ogarniam. Czasem z nim odkurzam i lece na mopie. Ale to razem, czasem mam go na rękach. On po prostu szaleje jak jest sam: świruje tak, że głowę może rozwalić o ścianę np. No i staje na głowie na podłodze. Więc nie specjalnie go można zostawić. Na chwilkę w łóżeczku ale tam też kombinuje i tylko słyszę jak się przewraca i uderza głową w szczeble. Nie takie groźne, ale ileż można. Tak że my się bawimy w trójkę dużo. Oczywiście prace domowe wykonane na 3, ale nie jest źle. Ostatnio umyłam dwa okna (w dwa dni ;)) Inaczej mi się nie da. No i obiady też na szybkensa: zupa rano o 9, a drugie danie w czasie drugiej drzemki. Tak że nic pracochłonnego nie wchodzi w grę. Ok, wstaje właśnie. Później zajrzę. Pozdrówki!!! A czemu ja nie mam Szklanej na n-k??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
A u nas nocka koszmarna - 2-3 pobudki i musiala spać z nami ze smoczkiem. Oj, te zęby!!! Ja nie odzwyczajam od smoczka, bo dopiero ja przyzwyczaiłam:D i mi pomaga. Potem zobaczymy. Rano kupa - oczywiście mega i kwaśna i pupka czerwona i reszta z resztą też :( dałam lacido. Idę dalej robic, chociaż mi się nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki czy któraś wysłała mi zaproszenie na n-k??? No nie wiem kto to :) Śliczna kobietka, ale kto??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana maly byl 2 dni u mojej mamy ona mieszka godzine autem odemnie. ja nie pracuje wiec mam czas na gotowanie teraz nie duzo bo lada chwila egzaminy ale to nie trwa dlugo jak bym pracowala tez by musial miec czasami sloiczek na obiad. 3 dni mi sie okres spoznia robilam 2 test negatywne nie rozumiem juz nic czekam do piatku bo i tam mam nie regularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski, Rosołku ja zrobiłam tak: Mięsko ugotowałam z listkiem laurowym i zielem angielskim. Pokroiłam w bardzo drobniutką kosteczkę. W rondelku na maśle podsmażyłam startą na dużych oczkach marchew(możesz dodać też seler i pietruszkę) i pokrojoną drobno por. Dodałam czosnek przeciśnięty przez praskę(malutki ząbek) i dolałam trochę wody i tak chwilę dusiłam. Potem dodałam mięsko i koperek i voila. Możesz dodać trochę jogurtu do tego i brokuły podgotowane. Pimboli ja daje rano mleko. Smakowe jest z nestle w kartoniku z miodem albo waniliowe ale to jest po pierwszym roku czyli Nadinka jest jeszcze za mała na nie. No właśnie a propos rannego mleka. Dziś było o no o 2 w nocy a normalnie jest ok 5 rano. Niunia od północy wierciła się i popłakiwała co pół godziny więc zrobiłam jej mleka-wydoiła butlę i spała do 7. Dziś o 8 dałam jej śniadanie. Myślę, że zęby jej idą-kolejne, bo rączki w buzi i ślina kapie na bluzkę, kupki ok 3 razy dziennie-wczoraj jedna była rozwolnieniowa. Szklana super z ciebie kumpela. Baby shower na pewno będzie super i na pewno zabłyśniesz wiedzą. Witaj Mamo3. Cieszę się bardzo, że będziemy Cię tu częściej widzieć. Szybkiego powrotu do zdrowia dla Twoich chorowitek i powodzenia w szkole. Przyszła no mogłabyś już zajść w ciąże a nie nas stresujesz tutaj i robisz nam nadzieje. Piksip ja myślę, że Emi wyrośnie z kciuka-zobaczysz. U nas Pola robi z telewizorem dokładnie to co Franka i zakazy nie działają. Trzeba ją odciągać i pokazać inne zabawki. Dziś np lizała mi piekarnik-ot taka zabawa. Szklana nagraj Franie jak śpiewa. Chciała bym zobaczyć to cudo. Up no właśnie deserek i mleko najlepsze ze wszystkich posiłków. Brawa dla Kubusia za samodzielne wstanie. Pomarańczowy gościu współczuję nocki. Niech już te wstrętne zębiska wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos cyklów. Dostałam okres i miałam go 5 dni-czyli normalnie. Potem 4 ni spokój i pojawiło się brązowe plamienie, które trwało 4 dni a dziś już chyba mam znów okres. O co kaman? Dodam, że biorę jeszcze Azalię. A brzuch boli jak na okres. A ja rano zaszalałam. Odkurzyłam i myłam podłogi, upiekłam ciasto marchewkowe-ciekawa jestem jak wyszło, bo to pierwszy raz w , zrobiłam mini leczo. No ale zjadłam jak pola poszła spać i idę właśnie się umyć, bo wcześniej nie miałam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam zaproszenie na nk ale nie wiem od kogo. Inicjały BK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziewczyny to nasz Hipek ukochany :) Przyjdę później,miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipek.... No tak bo ona zawsze tylko to swoje serduszko pokazuje a nie siebie. Ale laseczka z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Misski :) Ale naprodukowałyście - oj nie poczytam teraz wszystkiego bo musiałbym nie pracować :) ale nie powiem kusi mnie ta opcja :P odpisałam tylko na maila, ja tez nie bardzo kumam o co chodzi ale głos zabralam :P Tylko jedno słowo do Rosołka - babko jak to za mało czsu poświęcasz Zuzi :-) stuk puk w czółko - przecież jesteś z nią cały czas Kochana :) Twoja córa ma full wypas - ciągle z mamusią :) a fryzure mam taka jak ostatnio (tez coś a'la bob) jak zrobię jakąś fotę to podeślę :) Kochane miłego dzionka życzę!!! do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ledwo przytomna dzis, mała zasneła po 22 w nocy kongo, porażka oczy mam na zapałki i tylko czekam az zasnie w południe, moze troche sie wtedy zdrzemnę. Mia moje córcie tez tak robiły, A ja za raczki i mówie nie tak mocno i delikatnie jej raczkami po mojej buzi i mówie cacy cacy albo mójka mójka oj jak jej sie podoba i juz rzadko kiedy mocno uderzy :) piksip mam podobna tesciówke do Twojej, tyle ze pic jeszcze taki ze ona umie sie fanie tylko bawic ...ale juz nakarmic to nie :( zreszta to długa historia hehe miała zal o to ze Nadia do niej baba mówi, rety, a pozatym nikt inny nie moze mowic do niej babcia itp Igmik a moze u Ciebie tak jak u mnie juz tylko jedna drzemka w południe bedize ..Kamilka niedawno sie przestwiła i juz nie spi dwa razy a raz tak do 2 godz. Ja tez cały czas sama z córcia w domku, hihi pamietam jak ze starsza siedziałam i po 1,5 roku poszłam pierwszy raz do pracy, jejku jakie to było dziwne uczucie isc tak gdzies bez niej, jak prosto było ubrac buty i po prostu wyyjsc hihihi. I teraz tez pewnie tak bedzie pierwsze dni takie dziwne były a potem juz takie normalne :) Moja Kamiska niewazne czy jest najedzona czy nie zawsze musi zjesc jeszcze potem z nami, a zazwyczaj wyglada to tak ze je ona najpierw poem ja a potem jeszcze jak m z pracy przyjdze to tez do niego :) jek jaka maruda, lece moze dzis wczesniej zasnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Hipek laska pikna :) W końcu zawitała na nk:),tu lutówek naszych dużo,bo na facebook'u mało :D...he he... Igmik fajnie masz z tym gotowaniem.Mi coś pomysłów ostatnio brak.. Jedyne co mi wpadło ostatnio do głowy to pierniki,bo już był czas.No i dziś spróbowałam,pychotka :) Wiesz jak masz jakieś fajne przepisy,sprawdzone to wrzucaj,my się nie pogniewamy :) Ja dziś też miałam pobudkę o 2 w nocy i jedzonko,bo księżniczka nie chciała wody i nie chciała spać. Mama3 fajnie,że zawitałaś :) Dużo zdrówka dla Was :) Przyszła powodzenia w starankach,celujecie w chłopaka? U nas też i wyginanie i najlepiej to weszłaby do TV :) Szklana no to pięknie...jednak czasem życie to bajka :) Ja się tak zastanawiam jak Ty to wszystko ogarniasz?Podziwiam. Up 🌻 dla Kuby Ja też dużo robię z Wiki,pomaga mi przy odkurzaniu ;) i takie tam... Jak śpi to sprzątam ,obiad i wszystkie inne czynności. Ona rzadko bawi się sama,choć kiedyś lubiła,a teraz chce kompana :) Hej Mia ...miłej pracki. Popieram w 100% to co napisałaś mimo,że do końca jak to napisałaś nie kumasz o co chodzi :) Pimboli wyspana? Jaka pogoda wstrętna...bleee. Ja dziś chyba pojadę jakieś skromne prezenty kupić,bo potem mi się nie będzie chciało.Ale dziś też mi się nie chce...:D A na koniec złota myśl Violetty...bo fajna :) "Wiesz te wszystkie fotyszopy i inne czary-mary, duże nogi, długie piersi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ech u nas od rana [ech za[echem..... Rano mężuś obudził się z takim bólem brzucha, że do teraz nie potrafi się wyprostować ..... nie mam pojęcia co mu jest. Do tego o 10:00 Olek bwił się na takiej dmuchanej zabawce i na momentgo puściłam,żeby gumkę na włosach poprawić a on jak poleciał na ziemię tak sobie wargę górną przebił dolnymi ząbkami :( :( :( :( Miał całą buzię krwi.... Boże, ja zaczęłam panikować, chciałam dzwonić na pogotowie - dobrze, że mój mąż był w domu, uspokoił i małego i mnie..... Teraz Oluś śpi, ma trochę przebita tą wargę.... Tak mi go żal..... jedna chwila nieuwagi i tyle może sie stać .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia wrzuć przepis na pierniki. je się wcześniej robi, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, ale piekna pogoda u nas,slonce swieci,cieplutko. Nadine mi sie obudzila dzis o 6:30 i nie mogla zasnac,wiec wstala.Wzielam ja do lozka,ale cos tam buczala pod nosem,potem siedziala z pietnascie minut i sie gapila na mnie,wiec ja smignelam na plecy o 7:20 i spalysmy do 9:30.Nie wiem co to bylo.I duzo mleka wypila. Ja przyjelam najpierw zaproszenie, a potem po zdjeciach zobaczylam,ze to Hipek. Basienia-wyspalam sie,wyspalam.A co z Wiki,ze sie budzi w nocy?Zeby? Napisz potem co kupilas. Mamo3-witaj.No,przy tylu dzieciaczkach to nic dziwnego,ze nie zawsze masz czas na forum,ale milo,ze zajrzalas:) Haydi-oj,az mnie dreszcze przeszedl.Nasze dzieci teraz tak ruchliwe sa,ze trzeba miec oczy dookola glowy,a i to nie zawsze dziala. Igmik-u nas tez dzis dziwnie ze spaniem i jedzeniem w nocy.Jeszcze ten mleczny posilek..to moze byc tylko mleko i kaszka czy jest cos jeszcze? Nadine tez sie slini strasznie i ostatnio wszystko lize,podloge szczegolnie:o Przyszla-witaj. Ciekawa jestem czy zaszlas:) Na razie tyle,dziecie wzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no i pospała 20 min :( i juz na nogach, rety mega zmeczona jestem a wieczorem pewnie znowu kongo :( Haydi hihi ponoc do 3 lat dziecko tv nie powinno widziec ;) no a ta baja o autobusach niezla nidawn w jedynce leciala Teletubisie były the best :) i dalej dziewczyny ogladaja :) Tia a te tanczace juz nie tylko tubieski sa rewelacyjne ..no ale skad na to wszystko kase brac ? IGmik ja tez wcinam z dziewczynami chrupki kukurydziane :) hihi ostatnio nawet tata tez troche podjadał :) Ten pchacz fajny szkoda ze nie udało ie kupic i dzieki za zdrówko mam nadzieje ze szybko przejdzie, to na szczescie tylko przeziebienie. 🌻 Pimboli no smutno troche bo bracia sa jeszcze i trza jakas wigile sobie zrobic. Tak jakos dziwnie bez niego bedzie. Z kaszkami to róznie nieraz to samo nieraz dwie rózne, ale tez niecodziennie bo ona nie przepada za tym. Mleka sa jakies smakowe ale dla tych po roku a czy dla młodszych to nie wiem. Ja jeszcze nie daje cytrusów, ponoc sa alrgizujace i wole dmuchac na zimne, mam nadzieje ze nie bede miec alergików w domku wiecej niz ja sama, nic przyjemnego :( Basieniu dziekuje za przepisy!! 🌻 Przyszła rety oj pozazdroscić kurczaki ja tez bym chciała sie tak wyspac. Ja jednak na słoiczkach jade, wygodniej a to co kupie w sklepie to tez nie wiem jak nawozone wiec chyba wsio ryba. Piksip Kamika tez sie wygina jak jej cos nie pasuje :) Do szafki z tv tez podchodzi i albo to olewam albo groznym głosem i powazną mina mówie ojoj, ale róznie to bywa ..choc ostatnio zauwazyłam ze coraz iecej sie słucha :) ufff tak siadłam z nią tu i czytałam i klikałam i zasneła jeszcze ...wiec moze dzis szybko wieczorem zasnie? szklana nie malej nic na pewno sie nie stanie jak zostanie z tesiową, ale Nadia była mega marudna i złosliwa jak potem babcia jechała do domku i kilka dni mijało jak ja na nowo naprostowałam. Ne lubie zostawiac dzici tesciowej. up u mnie podobnie wszystkie prace domowe na 3 obiad na szybcika, hihi prasowania wogóle nie praktykuje no chyba ze jakies rzeczy które sie nie obejdą bez :) i tak jakos leci :) Co do kwasnych kupek ja daje od czasu do czasu dicoflor30 małej i pomaga bo tak to tez mielismy problem z pupcia czerwoną :( O kurcze Igmik no to masz glansik w domku pozazdrościc :) Ja raczej odkurzam jak m w domku bo tak to z Kamilkana rekach musze :( boi sie skubanica. Lece sie choc na chwile połozyc bo padne a zaraz jeszcze po Nadulke do przedszkola i szybki spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-ho :D Dxięki dziewczyny za odp. dot. cytrusów i czasu, jaki poświęcacie malcom. Uuuu Szklana to Wam wielkie przyjęcie się szykuje w pt. Julka spokojnie, odzwyczai się Adaś od picia mleka w dzień. Ja też długi czas byłam miękka i dawałam, ale w końcu powiedziałam: stop i od tej pory nie ma mleczka. Jest głodna, dostaje in. smakołyki. Mamo3 witamy, witamy :) O i Przyszła też przyszła :D Twój Mikołaj ma piękne oczy.Niczym Nadinka :) Piksip podobno lepszy smok niż kciuk.Nie wiem jednak czy są sposoby na oduczenie, bo smoczka schowasz,a kciuka nie :) Może rzeczywiście samo jej minie. Szklana Franka też artycha :) CHCIAłABYM zobaczyć ją w akcji. I usłyszeć. Up moja też uwielbia towarzystwo i tylko szuka mojej nogi, wspina się po niej i wyciąga łapki, by ją wzią ćna ręce. Igmiku dzięki. Może jutro zrobię gulasz. A Hipek naprawdę śliczna dziewczyna. Do tego zaradna :) Durny ten jej chłop były, nie wie chyba, co stracił :) Basieniu teksty Wioli zawsze poprawiają nastrój :) Haydi nie dziwię się, że spanikowałaś. Dobrze, że nie trzeba było łatać ranki. My znowu dzisiaj pospaliśmy do 9. Jejku, już się przyzwyczaiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli tez jestem ciekawa chodz raczej male prawdopodobienstwo no zobaczymy chyba ze mi sie przesunela owulacja nie wiem sama. co do celowania w chlopaka ja marze o coreczce ale jest mi plec obojetna byle zeby bylo zdrowe w pracy u meza koledze sie urodzilo 3 dziecko z downem a mlodzi sa 25 i 28 lat wiec najwazniesze zeby bylo zdrowe plec niewazna.chyba bym sie zalamala jak bym urodzila chore ... co do sloiczkow to chodzi o to ze jak warzywa sa podgrzewane do wysokich temperatur potem zamykane to wytwarzaja sie jakies substancje rakotworcze normalnie przy gotowaniu sie tam nie robi. wyslalam wam kiedys stronke o tym moj maly ma ladne oczka wszyscy sie zachwycaja ale u nas w rodzinie mojej wszyscy maja jasne ja zielone reszta niebieskie.nadine tez ma piekne u kobietki to wiekszy atut piekne oczy niz w facecika:) czy wasze dzieci patrza juz bajki moj popatrzy 5min i nie chce wiecej a czasami potrzebuje cos zrobic i nie chce zeby za mna szedl bo chodzi za mna nawet do wc...chwile sie bawi sam potem idzie za mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×