Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej :) o widze ze ja dzis pierwsza :) Roburku niesmutaj sie ;) niezwracaj uwagi na tesciowa eh one tylko mysla o sobie... a swojemu M palnij w leb moze sie ocknie :) i to ze nieraz mowisz podniesionym glosem nieoznacza ze jestes zla matka ;) mi tez sie to zdarza... Kluseczko napewno niezly widok jak mlaa sobie tancuje hihi :D ja mam lagodnego psiaka ale i tak zawsze ja obserwuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja melduję sie na sekundę bo muszę szoguna usśpić pies to sznaucer miniatura:( podobno małe psy sa gorsze dla dzieci robur. jesteś cudowną matką i wspaniałą osobą, na własne oczy widziałąm i od razu cię polubiłam, mój m też a on raczej nie przepada za większością moich koleżanek:P teściową się nie przejmuj, współczuję jej ze musi taki jad sączyć żeby się lepiej poczuć wrzuciłąm foty na n-k i na maila naszego. włosy mi za ciemne wyszły:P spadam bo m kapituluje przy usypianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia Dzięki za miłe słowa.Obejrzałam zdjęcia.Martynka śliczna duża dziewczynka.Muszę wrzucić fotki Milenki,też już podrosła.A Twoje włosy może faktycznie ciut za ciemne,ale pewnie podczas mycia farba się trochę zmyje,a zresztą wyglądasz OK wg mnie. A mój M.też sączy jad,co mi dziś powiedział to normalnie żenada,aż mi wstyd za niego i nie będę tu pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Zapomniałam,że przy okazji rzuciłam okiem na zdjęcia Ani i też już bardzo podrosła i jest śliczna,piękne zdjęcia zwłaszcza jedno to w tej żóltej czapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo:) a co do teściowych to moja tez dała popis ostatnio. została z anią na cały dzień wieczorem mała miała odparzoną pupę powiedziałam B że mama za rzadko zienia jej pieluchy, zbył to oczywiscie przewróceniem oczu do góry i komentarzem że mogę sobie niańkę znaleźć i na tym koniec, wczoraj jak przyszła do niej to poprosiłam żeby posmarowała jej specjalnym kremem bo jest odparzona po jej ostatniej wizycie. poszłam się myć do łazienki i słyszę jak B wszedł do pokoju a ona mowi do ani : boli cę? widzisz, mama ci pupe odparzyła.... B ani słowem się nie odezwał a ja myślałm że mnie na strzepy rozerwie.... jade na urodziny siostrzenicy, miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagusia bardzo ladnie wygladasz w tej fryzurce a kolorek ci pasuje ;) a jesli dla ciebie jest za ciemny to i tak pewnie sie jeszcze troche zmyje majtosia buuu eh te tesciowe wrrr moja wczoraj po 7 rano przyszla i nas wszystkich obudzila bo wziela sobie na abonament nowy tel i nieumiala go obslugiwac i cos jej tam sie swiecilo ibala ie ze cos zepsula hihi a to byla koperta od smsa hihi ale niemusiala przylezc rano i nas obudzic a popoludniu i tak u nas wczoraj byla bo zajmowala sie malym... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbinka_sos
Witam. Pisałam tu kiedyś na początku sama nie pamiętam już nawet pod jakim nickiem. Potem tyle się działo w naszym życiu , nie zaglądałam na forum bardzo długo. Przez ostatni rok musiałam tyle wytrzymać i przeżyć że przez całe moje życie tyle się nie działo. Mam nadzieję że Wasze skarby są zdrowe i szczęśliwe. Mój synek miał przyjść na świat 24 lutego , urodził się 7 lutego i ............. zawładnął naszymi sercami. Michałek nie ma jeszcze roku a przeszedł już dwie operacje. Jest jeszcze coś co nie będzie pozwalało mu żyć normalnie tak jak inne dzieci. Michałek urodził się z zespołem Downa... Mojego synka możecie bliżej poznać na www.michalekswiderski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinka Wysłałam pieniążki dla Twojego synka,współczuję i życzę mu dużo zdrówka.Kiedyś mój synek był bardzo chory,długo musieliśmy go leczyć,modliłam się o jego zdrowie i rozumiem przez co przechodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane...:D Ja tylko na chwilunię ;) M jutro znów jedzie,więc jeśli mi mój mały rzeźnik pozwoli to popiszę... Robur wysłałam Ci maila :) Dagusiu mi się bardzo podoba Twoja fryzurka i kolorek ;) Ja też wrzuciłam parę fotek na emila...:) Pa,pa całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbinka ja też przyłączę się do waszej akcji.Powodzenia i wszystkiego dobrego dla Michałka :) No i dla Was..oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Witam was w ten mroźny poranek! Jestem pierwsza, a już po 8…. He, no to kawka (_)J Klusko- moja Emi też uwielbia piosenkę z Brzyduli, szczególnie tą z końca filmu, bez słów. Tańczy, a jakże! Ona tylko kawałek jakiejś muzyki usłyszy i już tańczy;) na siedząco, na stojąco, obojętne jej;) Ja w sobotę umyłam wszystkie okna! Tzn. jeszcze jedno zostało, ale M. obiecał że umyje;) I to tyle moich porządków, nie dałam rady wiecej zrobić w weekend. Rosołku- jak jestem sama w domu z Emi to też ja mam „na sobie” wisi na mnie, jak tylko się rusze ta za mną i wspina się o nogach, a jak ma lenia to zostaje w miejscu i zaczyna płakać albo marudzić, żebym wracała;/ Robur- z tą myszką to pewnie przypadek! Ja też dosyć często tak mam, że o czymś myslę (jako o prezencie dla M. albo dla kogoś z rodziny) i za chwilke okazuje ię że ten ktoś już to nabył, dostał….taki Peszek mały;) A jeśli chodzi o teściową…. Szkoda słów, szkoda nerwów, szkoda zdrowia….. Jenyyyyyy czemu te babska muszą być wścibskie i wstrętne (teściowe znaczy)….. Wrrrrrr!! Trzymaj się kochana ciepło! I nie daj się! A już to hasło, że masz małej tam nie zawozić, nie no, przegiecie. Nie daj się zdołować! Jesteś dobrą i mądrą mamą! U nas weekend jako taki, mała cos w nocy dzis się kręciła, wylądowała u nas nad ranem. Nauczyła się pukać w drzwi;) jak jej móiwmy puk,puk, kto tam… ona puka w drzwi;) No i skończyła 11 m-cy, wielkie odliczanie do ROCZKU rozpoczęte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip- wszystkiego najlepszego dla Emi z okazji 11 miesiecy:) jejku kiedy ten czas zleciał już niedługo będziemy roczki wyprawiać maja- no kolejna teściowa z serii" nasze ulubione" nie komentuje bo szkoda gadać dzięki dziewczyny za miłe słowa. Już się przyzwyczaiłam do koloru spadam bo kupsko ibyło i już mnie w oczy szczypie ten smrodek:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Gratulacje dla Emi z okazji 11 m-cy :) A dziś Pola również obchodzi miesięcznicę, także i dla niej życzonka! Dagusiu ja uważam, że i fryzurka i kolor bardzo Ci pasują. Napisałyście tyle o fryzjerach, że i ja idę dziś się umówić. Wiecie, strasznie się zdenerwowałam rano. Dzwoniłam do przychodni spytać, czy lekarka Zuzi,która przyjmuje dzisiaj dzieci chore przeszłaby na chwilę do Zuzy na str. dzieci zdrowych, bo moje dziecko nie jest chore,ma tylko odparzenia ( czy cholera wie co), więc po co je narażać... Dowiedziałam się, że muszę sama zapytać p. dr, czyli wejść z małą na te dzieci chore, bo przecież dzieciaka przed przychodnią nie zostawię. Gdybym była samotna, bez pomocy rodziny, byłabym zmuszona tak zrobić. Na szczęście mąż zaczeka z niuńką na dworze, a ja wejdę pogadać z pediatrą. Ciekawe czy w ogóle łaskawie się zgodzi przyjąć ją na dz. zdrowych... I kalryfer zapowietrzony, a tu śnieg i mróz... Ach... Spróbuję poczytać zaraz, co tam się działo przez weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Od tyg. ani jedna nocka nierpzespana - Mała budzi się 2-3 razy - nie płacze, ale siada albo wstaje - kręci się nieraz trwa to nawet 1,5h, potem usypia u nas w łóżku - dziś wyszedł wreszcie jej ten ząb -ale w dzień spała 30min - a juz miała okres ,ze psi 2x 1h20min. Minie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur teściowa postąpiła bardzo nieładnie rezygnując z opieki nad dziećmi. Zrobiła Ci na złość. Słowa o tym, że jesteś złym człowiekiem były po prostu niesprawiedliwe. Nie denerwuj się i nie płacz, bo to bez sensu. A na synka staraj się nie krzyczeć. Wiem, że nie zawsze jest to łatwe, sama ostatnio pokrzykuję na Zuzię, bo jest takim paskudkiem, wszystko na "nie". Ale staram się hamować. Spróbuj też. Julcia to jednak zakupy udane :) Maju i u Ciebie cudowna teściowa... :) Dobrze, że nie mam syna,byłabym pewnie okropna w przyszłości dla jego żonki :D Basieniu sama mówiłaś, że to ostatnia delegacja męża w tymroku. I tego się trzymaj :) nO WIDZę NIEWIELE SIę WYDARZYłO NA FORUM podczas weekendu. Szklana jak po imprezce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mrozik,ale się grzejemy z Wiki :) Rosołek ano mówiłam..tylko,że ta pieprzona delegacja się przeciąga.Szef wyliczył roboty na tydzień,a dobrze będzie jeśli zmieszczą się w dwóch...porażka..eh. Biedny Zuzik,a co to jej wyskoczyło za cholerstwo.Powodzenia u doktora :) Hej Piksip...No ostatnie niemowlęckie he he...:) Sto lat dla Emi..🌻 oraz dla POli 🌻 Robur nie dostałam zwrotnego :D Eeeee..teściowe. Jak Wiki miała podwyższoną temp to nasza zapytała czy nie ma za cienkiej kołdry.Bo wg niej wszyscy powinni spać pod pierzyną :P Bez komentarza.....:) Dagusia jak Martynka?,,,do pieska podchodzi,czy dała spokój?? Kurde na szybko piszę....więc na razie tyle.. Miłego i trzymajcie się cieeeeeeplutko w ten mrozik :) Buzia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu- piesek dostał delegacje na dół do rodziców i na razie nie ma do nas wstępu ale sie wkurzyłam- wczoraj był u nas szwagier z żoną i dzieckiem. Mały kaszlał i jego mama podejrzewa zapalenie oskrzeli. Kurde jak mi dziecko na święta zarazi to super. Właśnie dzwoniłam jak tam i podobno kaszlał w nocy i poszli z nim teraz do lekarza. pomarańczowy- u nas czasem w nocy to samo, budzi się saida, pokłada się wstaje i tak nawet 1,5- 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki! Wpadam tylko na chwilunię powiedzieć dzien dobry! Roburku - oj niefajna sytuacja... trzymaj się dzielnie. A na synka się nie złość - słuchaj może mu jest na prawde przykro nawet jak tylko jeden dzień w tygod niu na niego krzyczysz - porozmawiaj z nim o tym i wyjasnij mu ze go kochasz pomimo tych kilku słów podniesionym tonem. Teściowa postąpiła wyjątkowo świńsko, podle itd. Smutne to że M i dziecko buntuje przeciwko Tobie, no i jeszcze wielce pani wypięła się na opeikę nad dzieckiem - kuźwa na kim sie odgrywa? Przecież nie na Tobie tylko na dzieciach. Ehhh Barbinko ❤️ - ja Cię pamiętam (choć też nie moge sobie przypomnieć Twojego nicku, może to cos na "F" było...). Pamiętam jak odwiedziłaś nas po długiej przerwie i napisalaś, ze lekarze podejrzewają zespół downa, poźniej już nie pisałaś - zasatwnawiałam sie jak sie sprawy u Was potoczyły. Starsznie mi przykro, że takie nieszczescia spadły na Was i Waszego synka. Życzę Wam duuuużooooo siły! Życzę Wam również pogody ducha i radości, zeby nie przygniatały Was trudy codziennego dnia w zmaganiu się z chorobą. No i zdrowia, zdrowia,dużo zdrowia Wam życzę! Ucałuj ode mnie swojego ukochanego maluszka! Obejrzałam zdjątka - slicznego macie synusia! Napisz do nas czasem jak znajdziesz chwilunię - jeżeli o mnie chodzi to jesteś tu mile widziana :) Myślę, ze dziewczyny, które piszą tu od dawna również powinny Cię pamiętać. Już sobie wydrukowałam informacje do rozlczenia rocznego pit, przelew tez zrobię. Przypominaj się nam czasem, wtedy na pewno te z nas, które będę mogły - pomogą! Przypomnij sie w okresie rozliczeń pit, bo wiesz, ze pamięc ludzka jest zawodna - a na pewno pomożemy! dziwczynki musze wracać do pracy! miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za słowa otuchy :) choc wiadomo ze z rakiem to juz człowiek nie wygra :( (no chyba ze sie wczesnie wykryje) . Mam tylko nadzieje ze rzeczywiscie moze babcia jest mocniejsza niz wygląda, bo ze to dzielna kobitka to nie mam wątpliwosci mnóśtwo przezyła, :( Ale teraz jak do niej dzwoniłam ona nawet mnie nie poznała :( a głosik taki marny buuuu Rosołku wytrwałości, niedługo okaze sie ze Twoja bedzie najgrzeczniejsza i najbardziej pomagająca :) 🌻 super ze juz masz posprzątane na swieta. Ja dzis umyłam okna i wyprałam firanki, ufff choc coś bo myslałam ze juz nic nie sprzątne :) Dagusiu jejku dobrze ze tylko tak sie skonczyło, no na zwierzaki trzeba uwazać, moja kumpela ma blizne na poliku własnie po takim grzecznym piesku. up zdrówka 🌻 basienia juz mam składniki przygotowane na pierniki ..ale zaczne jak corcia z przedszkola wróci bo obiecalam jej ze z nia bede robic. Hehe najwyzej dojrzeją na nowy rok :) Robur no tez bym sie wkurzyła, my na szczęscie z M sobie prezentów nie robimy i spokój jeden kłopot z głowy. no i trzymam kciuki oby te miesniaki sie same wchłonęly kluska moja tez sobie nieraz tanczy jak jej melodia podpasi :) smiesznie to wyglada. Pimboli no my tez niestety Pudziana musielismy słuchać, bo mamy tak debilnych sasiadów ze Tv podkrecili tak głosno jakbysmy to my mieli rozwalony TV a nie oni, Kamilka przez ten hałas sie obudziła i do 2 buszowała, ale wsciekłabyłam na nich. Robur ło matko te teściowe sa okropne, o rety normlanie tylko w łep jej strzelić, bidulko 🌻 jejku no i jeszcze to grozenie ze nie zajmie się wnusią, to jest dopiero babcia :( No ale masz kochaną mamę i na nia mozesz liczyc wiec juz na tesciową nie zważaj :) Piksip moja tak samo jak nie ma siły juz za mna gonic to siada i płacze o rety ale to wtedy jest płacz załosny Jejku i juz 11 miechów kurczaki gratulacje :) Rosołku to niefajnie macie w przychodni u nas jest mozliwosc pogadania z nia przez tel, a ona na wszystko chetnie przystaje. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a Nadusia juz dzis z katarem do przedszkola poszła kurczaki w nocy sie obudziła i zasnac nie mogła słyszałam jak przynajmniej przez godzine jeszcze sie wierciła :( ehh wstac jej sie nie chciało zal mi ja budzic bylo, no ale poszła. A ostatnio jej badania robilismy tez jakies dziwne wyszły i nie wieadomo do konca dlaczego takie ..ojku troche sie martwie wszystko jakos tak na raz :( Na basenie wczoraj nie bylismy bo ja jeszcze troche sie wygrzebuje a NAdia dopiero dostała katar ehh ta zima :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to prezenty mam juz prawie wszystkie kupione. A powiedzcie mamy dla 9 letniego chrzesniaka kupic cos on interesuje sie teraz gwiezdnymi wojnami, dostanie juz klocki lego z jakims tam statkiem kosmicznym, i tak zastanawialismy sei co mu kupic czy jeszcze jakis zestaw klocków i pomyslałam ze moze posciel ze star wars?? jak myslicie moze sie cos takiego spodobac?? No i jeszcze dla naszych dzieczyn musze cos wymyslic bylismy w sklepei nawet miała sobie cos wybrac ANdusia ale tyle tych zabawek ze sama była skołowana i nie wiedziała co tak naprawde by chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Melduję, że żyjemy. Ja po weselu teściowej-moja mama była z Polą. Jak nas nie było to w niedzielę niunia dostała kataru ale puki co to tylko katar, tfu tfu. Za to teraz gile do pasa jej wiszą. Babcia spisała się na medal. Nie będę miała kochane teraz zbyt dużo czasu na pisanie. Buziaki dla Was i dzieciątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia Wysłałam zwrotnego jeszcze raz,może teraz dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze same choróbska sie czepiaja wszystkich, duuużo zdrówka wszystkim 🌻 Igmik no to wybawiłas sie i Ty wreszcie :) Fajnie jak tak ma sie z kim dziecie zostawić :) Oj Aviniu no to dzis nie pospalas sobie tfu tfu choróbska uciekajcie. Moja niunia tez marudzi ze gardlo ją boli nosek cały zasmarkany ...rety jutro chyba w domku bedzie nie puszcze jej do przedszkola :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak tu pusto A moje dziewczyny juz dzis padły wiec i ja ide spac skoro tu tak cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) padam normalnie... oj pelno chorobsk a sio! zycze wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia ;) uciekam bo zaraz bedzie emka chociaz serial sobie spokojnie ogladne hihi :) papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×