Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Piksip - właśnie miałam napisać, że oglądałam zdjęcia i Emi ma śliczne włoski ! Wogóle bardzo ładna z niej dziewczynka. Piksip - ja mam wiele takich wątpliwości - też się zastanawiam dlaczego pilot leciał tak nisko, dlaczego po tragedii zostały wymienione żarówki w lampach ( chyba dla śledztwa wszystko powinno zostać w takim stanie jak było podczas katastrofy), dlaczego jak inni lądowali to był na lotnisku system nawigujący, dlaczego wtedy go tam nie było i dlaczego znów został przywieziony jak lądował już po katastrofie p. Putin, dlaczego doświadczony pilot wylądował tam mimo iż niby mówili mu, że ma tam nie ladować, dlaczego Rosjanie mówią, ze piloci nie potrafili sie dogadać po rosyjsku, skoro niby potrafili, dlaczego nie było sekcji zwłok - tylko badanie DNA i to tylko niektórych, dlaczego totalnie nikt nie przeżył (eksperci się wypowiadali, ze kiedyś podobny samolot wybuchł w powietrzu i płonął spadajac z ogromnej wysokości i ponad połowa pasarzerów przeżyła, a tutaj zupełnie nikt, chociaż wysokość nie była taka duża), dlaczego stało się to trzy dni po tym jak p. Prezydent po raz kolejny sprzeciwił się p. Putinowi w sprawie gazu, dlaczeo jest różnica co do dokładnej godziny kiedy to się stało, dlaczeo te czarne skrzynki bada Rosja, dlaczego one nie przyleciały od razu do Polski i nie zostały badane tutaj, dlaczego brzybyłym na miejsce katastrofy polskim dziennikarzom pozabierano aparaty i powyrzucano ich, dlaczego wogóle na tym lotnisku ten samolot miał lądować, skoro jest to małe wojskowe lotnisko w środku lasu (to tak jakby głowa innego państwa ogromnym samolotem lądowała na lotnisku w Gliwicach, które jest przystosowane na malutkie samolociki ), kurcze, dużo mam jeszcze takich dlaczego, ale obiad wzywa...... To są tylko takie moje wątpliwości - w żadnym wypadku nie twierdzę, ze to ewidentna wina Rosjan, to są tylko takie wątki w sprawie, których nie potrafię sobie wytłumaczyć. Nie myślę, że to wina Rosji z tego względu, że nie potrafię sobie wyobrazić, żeby ktos mógłby być do tego stopnia podły,aby swiadomie doprowadzić do śmierci tylu osób... Bardzo bym chciała poznać przyczynę dlaczego to się tak stało, nie dlatego, zeby obwiniać pilota, czy Rosjan czy kogokolwiek innego, tylko po prostu, zeby wiedzieć, zeby znać prawdę.... Ale tak jak już pisałam, nawet jeśli poznamy przyczynę, to czy będzie ona prawdziwa czy nie - pozostaje nam tylko wierzyć, że jest prawdziwa, bo niczego wiecej się nie dowiemy. Mam tylko nadzieję, że Rosja w tym palców nie maczała i że to był naprawdę bardzo nieszczęśliwy wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! ło matko u nas chorób ciag dalszy co prawda dziewczyny juz goraczki nie maja, ale ciagle Nadia kaszle a Kamili z nosa cieknie :( No i jeszcze NAdulke ucho zaczeło bolec :( buuuuu chyba nigdy nie wyjdziemy w ta wiosne dzis niby ciepło na dworku a wiatr taki zimnyze nie wiadomo jak sie ubrac :( a i ja jakos dziwnie bo czuje sie dobrze jedynie bardzo zmeczona, bo i nocki kiepskie i w dzien ciagłe marudzenie, a jak zobaczyłam swoje gardło to az sie przeraziłam bo angina ropna jak nic, i nie wiem czy isc po antybiotyk czy jednak czekac az sama przejdzie, hehe pierwszy raz jestem w takiej sytuacji dziwnej. Haydi no fajnie masz z tym ogórdkiem :) u nas co prawda ciewplutko w domku ale z\az za duszno :( Fajnie macie weekendy fajne u nas nie dosc ze zimne to i chorobowe :( nic nie mozemy ani załatwic ani nigdzie wyjsc, hehe mielismy szafki zamówic i juz chyba z miesiac sie ciagnie jak ciagle przekłądamy wyjazd do sklepu :( tragedia :( Przyszła a mi si wydaje ze po prostu do 3 lat najlepsza róznica wiekowa a im mniejsza tym lepsza :) Moja Nadia jak miała prawie 3 latka to poszłą do przedszkola, chciałam dac ja wczesniej ale nie mogłam, a wszystko zalezy od dziecka no i oczywiscie od pani opiekunki. Robur gratki za pierwsze kroczki :) Rosołku moje dzieci uwielbiaja wszelkie syropki (nawet te okropne i nawet sie nie skrzywią), hehe Kamilka to nawet jak Nadii daje kubeczek z syropkiem to ona tez mówi ze chce syropek :) A frida to róznie chyba zalezy od nastroju i długosci glutków bo pierwsze chwile sa zawsze ok, dopiero potem zaczyna sie ewentualnie rozpacz. Rosołku na ból brzuszka daje espumisan, panadol moim zdaniem nie nadaje sie, jeszcze zalezy od czego boli brazuszek, bo u nas to albo przejedzenie albo za duze kesy np jabuszka ale espumisan pomaga ...dobry tez jest dicoflor30 (toprobiotyki) tyle ze to juz przynajmniej przez tydzien stosowac. hmm teraz doczytałam jesli z głodu boli to tym bardziej panadol moze tylko zaszkodzic, bo na pusty zoładek nie powinno sie dawac lekarstw, spróbuj podawac ten dicoflor30, bardzo malusio je, a moze zamiast chrupek daj jej np jabłuszko, albo gruszke a moze jakis syropek na apetyt, nie wiem czy roczne dzieci juz moga je pic? A co do tego rzucania to trzeba byc spokojnym i nie ustepowac, ale to prawda jedne dzieci sa spokojniejsze a inne bardziej sie buntują hihi moje sa tak dwie rózne osóbki ze hoho, ale obie rózki potrafia pokazac :) Moje dziewczyny tez stawiaja jedna stópke do srodka byłam z tym u ortopedy ale kazał sie nie przejmowac, choc znów sie z nadusia musze teraz wybrac bo to juz za długo i nie przeszło samo :( Oj no i zdrówka dla mamy ..jejku jejku jakie to straszne z tymi choróbskami PRzyszła u nas te badania tez sie robi to zwykłe usg robi sie je miedzy 11 a 14 tyg ciazy, moze wyleczyc nie mozna ..ale jesli bedzie zdrowe, to bedziesz miec pewnosc ..a to duzo zeby sie potem juz nie zamartwiac, lub zeby sie przygotowac na chore dziecko. Co do sikania to jesli ma juz coraz suchszą pieluche np po drzemce to mozesz zaczac go wysadzac i spróbowac puszczac bez pieluchy, niektóre dzieci moga juz załapac, a niektóre jeszcze nie, NAdia juz potrafiła ładnie sikac i kupke do nocniczka robiuc ..ale ja tego musiałam pilnowac, KAmilka jeszcze nie jest na to gotowa choc nieraz jak ja wysadze to zrobi siusiu czy kupke na nocnik, , a i nieraz zawoła hihi na kupke mówi puka :) BAsieniu jeszcze nie doczytałam ..ale tez bardzo duzzzo zdrówka dla mamy zycze i jak najmniej smutnych chwil :) up wspólczucia z tym spaniem, u nas Nadia miała takie przerwy w spaniu skonczyły sie jak zaczeła sama zasypiac. Hihi Kamilkla tez pomaga z praniem i wyrzucaniem spieci,a odkurzacz ma swój tzn po nadii i bierze i odkurza jak my odkurzamy :) oo Haydi dzieki w wolnej chwili wejde sobie na poczte i sciagne, ciekawe jak moje dziewczyny zareaguje :) jej no i w miare wolnego czasu powysyłam nasze zdjecia i obejrze Wasze :) Hihi Pimboli nie chce straszyc ale moja Nadia tak do 3 latek z checia wszystko mi pomagała ..a teraz juz albo nie mam czasu albo nie chce mi sie albo za chwilke po czym i tak zapomina :) a KAmilka na razie tak pomaga za 3 hihi kurze tez sciera :) najlepiej jak lustro wyciera nawilzana chusteczka :) efekt piorunujący :D oj fajnie sie czyta ...bo zaległosci mam sporo ale niestety musze spadac bo pewnie zaraz KAmilka wstanie i dzis do tego nieszczesnego dentysty musimy leciec hihi mam nadzieje ze juz dzis nie bedziemy przesuwac :) aaaa no i wiadomosc wszechczasów ...w moncu mój braciszek bedzie miał dzidziusia uuuuu nareszczie ..bo myslałam ze juz wcale, mam nadzieje ze teraz ten drugi pójdzie w slady tego i tez beda miec dzidzie :) ..ale na razie to poczatki mam nadzije ze bedzie dobrze ufff jak sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupie ubranka po maluchach
Witajcie mamusie, Jesli macie ubranka po swoich pociechach, uzywan ale niezbyt zniszczone, bez plam i uszkodzen to chetnie odkupie ciuszki po chłopcach i dziewczynkach. Oferuje srednio 5pln za sztuke. Gdybyscie były zainteresowane odsprzedaniem ubranek prosze o kontakt na mail mamabaski@gazeta.pl Pozdrawiam Was i Wasze maluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!! Nie odzywałam się jakiś czas, bo mam troszeczkę życiowych komplikacji, ale nie zanudzam :) Podczytałam tylko chwilkę i : Rosołku w piątek byłam z Madzią u ortopedy, bo właśnie mała stawia nóżkę do środka i powiedział, że to jest normalne i się wyprostują nożynki A Twoja Zuzia to wykapana Madzia: taki kochany szałaput, a mamusi nic a nic się nie słucha :) Roburku gratulacje dla tuptusia :) A odnośnie Smoleńska to wolę się nie wypowiadać, bo zarówno ja i mój mąż pracujemy w takiej branży, że nie wypada. Tak czy owak prawdy się dowiemy po parudziesięciu latach :( Pokój duszom, które zginęły w słusznej sprawie (również autorowi amatorskiego filmu) Dota mi ortopeda powiedział, że do 3 lat nóżki dzieciaczki stawiają do środka, ale spokojnie wyprostują się. Kazał tylko pilnować, żeby prawidłowo siadała. Basieniu zdrowia i wytrwałości dla mamy :* Buziaki dla wszystkich mamusiek :* Przepraszam, że tak na chwilę, ale niestety nie daję rady ze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem :) Muszę trochę popisać,bo potem już wcale nie wyrobię :D Przyszła..super,że maluszek rośnie zdrowo ;) No a taki pchli targ to fajna sprawa.Można kupić jakieś oryginalne cudeńka :) Rosołku Słońce Ty moje..nie wiedziałam,że aż tak z tym jedzeniem macie.Tak sobie myślę jak Dota pisała.Może jakiś specyfik na apetyt zapodać.Zapytaj lekarza.🌻 U nas czyszczenie nosa ok.Syropki też. Aleeeeeee...od dwóch dni coś opętało dziecię me..na spacerach wychodzi z wózka i ryk niemiłosierny...Boziu,mam nadzieję,że jej to przejdzie,bo okropnie jest..:O Co do nóżek to ja też słyszałam,że tak dzieci mają.Lepiej jednak zapytać pediatrę. 🌻 dla Was.Przykro mi bardzo,że Twoja mama również jest chora.W takich chwilach nawet brak słów by pocieszyć.Trzymajcie się i mam nadzieję,że będzie ok. Robur..super uczucie co nie?Jak już Ci smyk pod nogami sam śmiga :) Wiki też szaleje na całego. Jeśli chodzi o tę katastrofę to mam mieszane uczucia. Na filmach i zdjęciach,które widziałam(zwyciężyła ciekawość)dostrzegłam niewiele.(nie będę nawet opisywać) Na pewno na tym filmie gdzie wskazane są pewne rzeczy ja niczego nie widzę.Sama jestem ciekawa czy ta sprawa się wyjaśni. Piksip Ćwirkowa panienka Emi prześliczna :) Też wkrótce dołączę do grona ludków spędzających piękne,słoneczne dni w pracy :( W środę mam spotkanie odnośnie konkretów. Haydi...hmmm grillek :)My mamy na razie premierę na elektrycznym :)Ale pewnie niebawem w ruch pójdzie stolik,parasol i karczek..no i zimne pifffko ;) Do Wisły też chciałam się wybrać,ale w ten majowy weekend chyba pojedziemy do zamku w Mosznej.Tam jest bosko :) Oj..dużo pytań i niewyjaśnionych sytuacji...miejmy nadzieję,że to wszystko się kiedyś wyjaśni. Dota witaj.,..Cię nie było tyle ;) Tak,wiatr okropny,niby ciepło,fajnie.Jednak dziś mnie tak przewiało,że aż mnie głowa rozbolała. 🌻za zmęczenie. I super,że kolejny maluszek w drodze u Was :) Pimboli gdzie się podziewasz kobito?Imprezkę szykujesz?he he...Kurde wpadłabym do Ciebie :)niestety trochę daleko. Dagusia a Wy tam nie pijcie za dużo za te autko..👄 Moje dzieciaczki(Wiki i M.) już śpią a ja nadrabiam,bo coś ostatnio ciężko do kompa się dostać..kolejka :D :D :D Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota oczywiście u Was w rodzinie kolejny maluszek w drodze :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam kiedy Wam odpisać,bo M.jeszcze w domu.Mała dalej drepta sama,dziś była z moją siostrą i zachowywała się idealnie. Basienia Wytrzymasz jakoś w pracy. Iwonka Ja też wolę się o tej katastrofie nie wypowiadać,bo i tak prawdy nie poznamy a szkoda. Mam nadzieję,że Ci się te życiowe komplikacje wyjaśnią wkrótce.Mój mały do tej pory chodzi jak kalectwo (stawia nogi do środka,nie umiem go od tego oduczyć) Haydi Dokonałaś bardzo wnikliwej analizy,nie ma co. Fajny weekend miałaś,ja też nie narzekam,bo pogoda była super,dziś do wieczora też,bo zaczęło padać dopiero o 19.00. Rosołek Współczuję nocek, u nas dziś była tylko jedna pobudka więc się wyspałam,łapy w buzi ciągle więc chyba następne zęby wylezą.Pogadaj z lekarze o apetycie,przecież są jakieś lekarstwa aby zwiększyć apetyt.Mała nie może przecież chodzić głodna. Piksip Moja rzadko się złości i nie wymusza krzykami, na razie. Dota Trzymaj się,kiedyś te cholerne choróbska przejdą.Super,że rodzina się powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu-jestem,ale w kiepskim nastroju..Dowiedzielismy sie w weeekend,ze moja babcia ma raka jajnika,usuneli jej juz i czekalismy na wyniki-niestety sa zle.Dzis rozpoczela chemioterapie. Przeszla juz kiedys raka piersi i wyzdrowiala,a teraz to.. Tak,imprezka jutro,wlasciwie zadna imprezka,tylko okazja do imprezki.. Dota-gratulacje dla brata.Fajnie,ze rodzina sie wam powiekszy. Przepraszam,ale wiecej nie napisze,moze jutro.Jade z mala na szczepienie rano. U mnie w rodzinie urodzilo sie troje dzieci jak na razie w ostatnim pokoleniu,po kazdych narodzinach w krotkim odstepie czasu ktos umieral.Moja bratowa rodzi w listopadzie,a babcia jest chora-ciagle o tym mysle,wiem,ze to zle i niepotrzebne mysli,ale nic nie moge na nie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli :( Bardzo mi przykro ...🌻 dla babci Właśnie na TVP mówią o katastrofie.Ludzie wypowiadają się na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli Bardzo mi przykro z powodu babci. Basienia A na którym kanale gadają o katastrofie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na TVP1..ludzie otwarcie twierdzą,że to wina Rosji...padły nawet słowa o zamachu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witaj iwonko :) Rosolku twoja taki niejadek moj tez cos ostatnio strajkuje buuu i naprawde niewiem co juz mu dawac do jedzenia :( mozecie napisac jednodniowe przykladowe menu? plisss moze cos nowego zaczerpne od was :P juz chlebka niechce karmi pieska albo wypluwa, serkami tez sie juz przejadl a kaskzi tez juz dawno nieje... jesli chodzi o ta katastrofe to niewypowiadam sie bo zglupialam calkiem... niewiem co myslec... i tak prawdy sie niedowiemy... albo to byl spisek albo wszystkie zrzadzenia losu tak sprawily i tak mialo byc.... mnie tylko jedno zastanawia ze podawali ze sa 3 osoby ranne wszystkie media o tym mowily a pozniej podali ze nikt nieprzezyl :( to mnie najbardziej zastanawia.... ja jestem w trakcie poszukiwania niani i pracy... zaczelam o tym intnsywnie myslec ale tez musze zaczac dzialac hihi typu wywiesci ogloszenia, pozanosic podania o prace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli zdrowka dla babci ;) piksip Emi sliczna hihi po mince widac ze swirek :) ;) dota gratulacje nowego czlonka rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello poranne :) Pimboli .......🌻🌻🌻🌻 🌻....... ........ 🌻🌻. . . .🌻🌻........ ........ 🌻🌻 . .🌻🌻 ........ ......... 🌻 . . 🌻🌻......... ........... 🌻🌻🌻......... ...............🌻🌻............ ............... )| ... , ........ ................ || _.-'| ........ .............. ,_|| \_,/ ........ ....... , ..... \|| .' ............. ....... |\ |\ ,. ||/ ............. .... ,..\ | /|.,|Y\, ............ .... '-...'-._..\||/ ............. .......... _.-Y||.............. .............. ,_|| ............... ............... \|| ........... ................ || .......... ................ || ........... ................ |/ ........... Kochana Wszystkiego NAj....:) Juleczko trzymam kciuki za znalezienie fajnej pracy.Przepisy dla dzieci na mailu,jak znajdę czas to podeślę jeszcze,bo mam parę..:) Miłego dnia kobity drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka z rana, tylko na sek. wpdałam sieprzywitać, dzisiaj mam urwanie głowy, zresztą kiedy nie miałam... hahaha..... Ech, niech to się uspokoi juz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje,dziewczyny🌼 Basienia-dziekuje za zyczenia❤️ Niezle jaja z tymi fotelikami,kupisz i myslisz,ze dziecko jest bezpieczne,a tu takie cos. Wlasnie wrocilam ze szczepienia i zaraz klade mala spac,chyba sie walne z nia do lozka. Odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja jestem tak zmeczona i spiaca nie wiem co mam zrobic... pimboli przykro mi z powodu babci ,pamietam ze ty w ciazy zazywalas ten krterblut czy to tez pomaga jak sie jest ciagle spiacym?? musze cos kupic bo nie wiem co sie ze mna dzieje musze sie uczyc a bym tylko spala. co do fotelikow poprostu w szoku jestem jaki szajs robia .ja kupujac patrzylam na oceny w testach i kupilam maxi cosi pierwszy a teraz mamy kiddy infinity pro najlepszy ponoc jest w kategorii od 9 kg .latwo sie go montuje szybko wsadza dziecko i wyjmuje dodatkowo ma taka fajne oparcie moze dziecko tam raczki trzymac nie ma mozliwsci ze sie dziecko odepnie z pasow http://di1.shopping.com/images1/pi/17/91/2c/84237644-260x260-0-0_Kiddy+infinity+pro+020.jpg i tak wyglada dziecko w tym http://www.maxis-babywelt.de/images/product_images/popup_images/image_001920_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas dziś wieje jak nie wiem, byliśmy na spacerze, ale włosy po nim rozczesywałam ze łzami w oczach, tak się poplątały, a nie wzięłam gumki :( Pimboli - smutna sprawa z Twoją babcią..... straszne :( Te choroby ..... :( Wiesz, u nas też tak było jak piszesz - moja siostra urodziła córeczkę to za dwa miesiące zmarła nasza babcia :( Jak sie Oluś urodził to za miesiąc zmarła babcia mojego meża - pisałam tutaj o tym :( Mieliśmy chrzciny jak Olek skończył miesiąc a dwa dni później babcia zmarła :( Coś w tym jest - jednak mam ogromną nadzieję, ze w Waszym przypadku tym razem się to nie sprawdzi. Dota - ale fajnie mieć znów w rodzinie dzidziusia :) Gratulacje dla brata - to pewnie dla nich ogromna radość :) Basienia - szkoda, ze nie przeczytałam wcześniej, ze na TVP coś mówią o tej katastrofie :( Julka - no właśnie, ja też słyszałam, ze 3 osoby są ranne ale żyją a potem już ani słowa na ten temat. Mogli chociaż jakieś sprostowanie na ten temat powiedzieć a nie totalnie nic :( No i powodzenia w znalezieniu dobrej niani. Przyszła - hehhe, ja w ciaży nie jestem a dziś tez jestem taka śpiąca...... już dwie kawy wypiłam i nic. Nie wiem, chyba sie zaraz z małym zdrzemnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla-ja go bralam w pozniejszych miesiacach i wtedy juz nie chcialo mi sie spac,wiec nie wiem czy pomoze na zmeczenie. My tez pierwszy mielismy fotelik maxi cosy. Haydi-no wlasnie cos w tym jest i ja sie strasznie martwie,ale wierze,ze ta zla passa sie odwroci i babcia wyzdrowieje,bo nie wyobrazam sobie Polski bez niej:( Tez dzis mi sie spac chcialo,ale przespalam sie z mala i juz jest okay. Kupilam malej dzis znow troche ciuchow i buty do piaskownicy,i na plac zabaw,bo miala same takie wyjsciowe. Co do tej katastrofy,to ja mysle,ze bylo tam kilka niesamowitych rzeczy jak na przyklad ten wieniec,ktory sie nie spalil,ale czy to byl spisek?Nie bardzo chce mi sie wierzyc,ze Rosjanie by w takim miejscu i w takim dniu sie do tego posuneli,ale wszystko jest mozliwe..Tylko ja raczej czekam na jakies fakty,a nie tylko domysly z internetu.Jak byl atak na WTC to tez bylo tysiac teorii spiskowych i nic sie nie potwierdzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli Właśnie na TVP w Wiadomościach pokazywali ten film z youtuba o którym Wam mówiłam.No i znależli flagę z godłem naszego państwa,normalnie niesamowite,wieniec i flagę znaleźli a żadnego ciała w dobrym stanie.Szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli - no ja też sie przespałam chwilkę jak mały zasnął i też mi przeszła ta dzisiejsza senność. A za babcie trzymam kciuki - żeby było wszystko dobrze .... Moja siostra też zawsze mówiła, że nie wyobraża sobie przyjechać do naszego domu rodzinnego jak babci nie będzie.... Straszne jest to życie głupie, te wszystkie choroby, tragedie :( Robur - widziałam te wiadomości o których piszesz i faktycznie - pokazali ten film i mówili, że badają, czy jest autentyczny i będą prowadzić śledztwo jakieś. Ale w wiadomściach też mówili o tych watpliwościach o których wcześniej pisałam i o tym, że niesamowicie dużo jest takich niejasności ..... Ciekawe co to będzie :( A tak pozatym to cspokojnie dziś na forum. Dziewczyny kochane, meldujcie się co tam u Was! I zdjęcia poproszę nawe na meila, zwłaszcza tych dzieciaczków, których dawno na meilu nie było :) Kluska - a co tam u Ciebie? Pamiętam, ze Twoja Maja chyba pierwsza zaczęła już dawno temu gadać i to całymi zdaniami. Jak tam teraz? Dużo już mówi? Igmik - zapracowana kobieto - wszystko ok? Marteczko - też dawno się nie odzywałaś.... jak tam Twoja gromadka? Czarna Owieczko - jak tam synek znajomych? Oby było wszystko ok.... Hałaśliwa - co tam u Ciebie i Leah??? Mamo3 - a jak tam Twoja Kamilka? Wszystko u Was dobrze? Szklana - też taka zabiegana jestes ? Odezwij sie w ramach luzu :) Ważko - czytasz nas dalej? Proszę o jakieś zdjecia Anastazji :) Ciekawe jak wygląda po ponad roku..... Pozostałe dziewczyny, których nie wymieniłam, a czytają - odezwijcie się od czasu do czasu co tam u Was :) Miłego wieczoru dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nno jestem ;) ale juz padnieta eh dzis maly mial jazdy ze hoho popoludniu spal chyba ze 2 godz, obudzil sie i wyl godzine... i jesc dlam i picie a on mial poprostu taki kaprys heh Haydi juz od dzis niemam jednego welonka buuuu zdechl na ospe chyba... bo po tym jak zostaly zaatakowane przez glonojada (poszarpane ogony, obskubane luski) to glonojada juz dawno niemam ale ryby byly wyploszone i chyba przez to dostaly ospe rybia i zakupilam szybko preparat ale jedna zdechla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - to jest niemormalne! U nas na stacji diagnostycznej jest mała kula z wodą a w niej ogromna welonka - ona się tam wogóle ledwo mieści.... nie ma w tej kuli nic oprócz wody, ani jakiejś roślinki, ani żwirku, już o pompkach i innych nie wspomnę. Nic, kula woda i welona. Ale takiej ogromnej weolnki jeszcze nie widziałam..... i ona już tam jest czwarty rok u nich. I żyje i ma się dobrze. A tu Ty masz wielkie akwarium, wszystkie sprzęty a widzisz, jakoś nie masz szczęscia do tych ryb :( Ja tylko tego nie rozumię, moja siostra też strasznie kiedyś chciała welonki, robiła wszystko tak jak powinna, miała ogromne akwarium z mnustwem roślin i całym sprzętem, nie miała żadnych akresywnych ryb i próbowała z wieloma welonkami i ciągle jej po kilku dniac, no maksymalnie tygodniach padały, aż już sobie dałą spokój, bo szkoda ryb - każda padła :( A tu w takiej kuli co ryba ledwo się mieści a żyje. To jest ciekawe.... szkoda, że i tym razem welonka Ci nie przeżyła. Oby ta druga przeżyła - bo chyba masz drugą, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli ja chyba w tamtej ciazy mialam anemie i bralam zelazo od 11 tyg jak dobrze pamietam.ale nie bylam tak zmeczona i spiaca jak teraz. Nie wiem czy cos kupujesz z tej stronki co ci kiedys wyslalam ale teraz masz duzo obnizek i sa super rzeczy nawet 70% taniej.zobacz moze sobie cos znajdziesz www.mytoys.de ja malemu wzielam posciele przescieradla i konika takiego straszna obnizka z 70 eur na 30 http://www.mytoys.de/KNORRTOYS-COM-Schaukelpferd/Schaukeltiere-Hopser/Babyspielzeug/KID/de-mt.to.ca02.03.13/1473419 rusza buzia ogonkiem rzzy i galopuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!1 \ Jej juz dzisiaj znów inaczej Nadusia poszła juz do przedszkola, mam nadzieje ze wróci zdrowa, kurcze m posłuchałam i załozyłam jej ciensza kurtke, a tu dzis zimno :( Haydi dzieki, hihi to dopiero poczatki wiec na razie spokojnie :) Przyszła takie sa poczatki ciazy organizm potrzebuje duzo spokoju i odpoczynku a tu po ciazy i przy dziecku a jeszcze nauka i daje oznaki sennosci ..a;e po 3 miesiacach przejdzie :) FAjnie wyglada ten fotel, ale chyba mało wygodnie dziecku tam sie siedzi, no moze teraz jeszcze nie ale jak bedzie strasze? Iwonko no własnei mi ortopeda tez powiedział ze do 3 roku zycia sie wyprostuja ...problem w tym ze moja starsza ma juz prawie 4 latka i nadal krzywo stawia :( dlatego musimy wybrac sie ponownie. Aaa no i wizyte u dentyzsty mamy za soba zabki super myte i jak na razie zdrowe :) No io z czego najbardziej sie ciesze ja po tej ciazy nie mam nic do robienia tylko kamien sobie oczysciłam i luzik a w strachu byłam ze hej bo ostatni raz robiłam po pierwszej ciazy jeden zabek mi sie "rozszczelnił" ;) BAsieniu a ryczy bo chce wyjsc z wózia? czy dlatego ze wyszła? Moja juz od dawna woli na nóziach od wózka zreszta nadia miała tak samo :) oczywiscie jak mus to siedzi w wóziu jakos sie dogadujemy :D Basieniu dziekuje bardzo :) no nie było ..ale mam nadzieje ze juz teraz bede :) Oj nie pogniewałabym sie o kolejnego maluszka :D Robur dzieki, juz chyba nawet widac koniec na horyzoncie, jeszcze tylko katar sie ciagnie u KAmili i troche m jeszcze mnie nie rozłozyło na szczescie a Nadulka juz w przedszkolu mam nadzieje ze dobrze sie czuje, hehe sama dzis wstała o 6.30 i budzac wszystkich stwierdziła ze ona chce dzis isc do przedszkola :) haha miała juz wczoraj isc, ale po ciezkiej nocce z Kamilka nie chciało mi sie wstawac jej budzic wiec dzis juz sama zadziałała, bo smutna wczoraj ze jej nie obudziłam :) Pimboli jejku trzymam mocno kciuki, oby wszystko dobrze sie skonczyło i tym razem 🌻 na poprawe nastroju, jejku zeby te choróbska juz nie meczyły ludzi :( Julka powodzenia w szukaniu niani i pracy 🌻 na zachete :) oj oczoplasu juz dostaje ide jakis obiadek wymyslic, choc nic nie chce mi sie strasznie i pomysła brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten fotelik masz od 9 do 18 kg .moj lubi tam siedziec a jechalismy juz do hiszpanii z niemiec po 3-4 gpodz dziennie i wygodnie mu bylo mogl glowe polozyc tez na ta podpurke i duzy jest tez fotelik .sa tez inne do 36 kg .ale ja tego nie bralam bo nie ma sensu tyle lat jeden fotelik mysle ze sie pobrudzi przez ten czas i nie bezdie ladnie wygladac .moj maly tez w foteliku je w czasie jazdy :) a tak to najpierw malenstwo bedzie w maxi cosi potem w tym kiddy a maly dostanie nowy fotelik jak przekroczy 18kg ide sie polozyc a taka ladna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi przyszła nie wiem jak wazy Nicolas i jak szybko bedzie tył, ale moja niunia majac prawie 4 lata nie wazy chyba koło 16kg :) ..no ale mielismy dla niej fotelik najpierw tez maxicosi od o do 10 to wagi i za długa juz była na niego wiec kupilismy drugi taki od 0 do 18, bo miała niecałe 8 kg jak sie na niego przesiadła, teraz juz Kamilka w nim jezdzi a NAdia ma juz taki od 9 do 36 i znowu od 9 bo nie miała jeszcze za duzo kg a to w sumie rózniły sie tylko pasami. hehe no i sama sie potrafiła rozpinac w tym foteliku od 0 do 18 hehe spryciula a teraz to pilnuje a mnie czemu nikt nie zapiął?!? chyba 2 razy mi sie tak zdazyło ze weszła do fotela i zapomniałam ja zapiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi przyszła nie wiem jak wazy Nicolas i jak szybko bedzie tył, ale moja niunia majac prawie 4 lata nie wazy chyba koło 16kg :) ..no ale mielismy dla niej fotelik najpierw tez maxicosi od o do 10 to wagi i za długa juz była na niego wiec kupilismy drugi taki od 0 do 18, bo miała niecałe 8 kg jak sie na niego przesiadła, teraz juz Kamilka w nim jezdzi a NAdia ma juz taki od 9 do 36 i znowu od 9 bo nie miała jeszcze za duzo kg a to w sumie rózniły sie tylko pasami. hehe no i sama sie potrafiła rozpinac w tym foteliku od 0 do 18 hehe spryciula a teraz to pilnuje a mnie czemu nikt nie zapiął?!? chyba 2 razy mi sie tak zdazyło ze weszła do fotela i zapomniałam ja zapiac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×