Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Cześć. W dniu dzisiejszym test pokazał mi 2 piękne kreseczki:) według moich obliczeń termin wypada mi na 2 lub 3 lutego 2009. Dziewczyny, które też mają termin na luty, wpisujcie się!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju:) już jest na lipiec:) Pozdrawiam i życze zdrowych dzidziusiów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dzisiaj się dowiedziałaś i masz termin na początek miesiąca to musisz się uzbroić w cierpliwość a za kilka dni dołączą na pewno jakieś inne przyszłe mamusie :-) Gratulacje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka syneczka
Hej, może ja też się dołączę....jak narazie okres mi sie spóźnia 6 dni ale 2 testy były negatywne. A ty jakie masz objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z objawów to mam narazie tyle że strasznie chce mi się spać cały czas:) okres powinnam była dostać przedwczoraj, a zrobiłam dzisiaj 2 testy bo miałam jakieś takie przeczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,ze nie pamietasz:( tez bym tak chciala słuchaj i to bedzie co bedzie trwalo miesiacami czy wystarczyl jeden cykl zeby sie udalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa choc niepewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa choc niepewna
CZeść:) Mam podobną sytuacje jak poziomka. Okres spóźnia sie dwa dni,a teścik wyszedł pozytywny (chos ta druga kreseczka niest troszke niewyraźna). Wygląda na to że na LUTY 2009 jest nas już DWIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Gratulacje! Mam nadzieję, że do Was dołączę. Za tydzień robię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa choc niepewna
Aida trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka syneczka
A kiedy miałyście ostatnią @ ?? Ja miałam 26 kwietnia, no ale testy jak narazie nic nie pokazują a okresu brak wiec może jednak..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa choc niepewna
Ja miałam 4 maja i to ją nasze pierwsze starania wiec narazie az boje sie cieszyc. Jak lekarz mi powie ze to ciąża to dopiero uwierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki GRATULACJE :) ja robiłam test w dzien dziecka rok temu termin miałam na 4 luty 2008 a urodziłam 25 stycznia, w ciazy byc to swietna sprawa same zobaczycie, pierwsze USG, bicie serca i te wyczekane kopniaczki a potem ostatni miesiac i ta niecierpliowosc kiedy przytuli sie bobasa, ale to wszystko tak szybko mineło i ja juz mam 4 miesiecznego, slicznego synka, powodzenia dla was i waszych maluszków :D bede zagladac z sentymentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tescik robie za kilka dni :) mam nadzieje ze @ sie do tego czasu nie pojawi :) no i ze do was dolacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tescik robie za kilka dni :) mam nadzieje ze @ sie do tego czasu nie pojawi :) no i ze do was dolacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss sorki jakims cudem wiadomosc wyslala mi sie 2 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×