Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość mamuśka syneczka
Wychodzi na to że ostatni @ miałam najwcześniej czyli termin tez bym miała jaka jedna z pierwszych więc dlaczego 2 testy mi jak narazie nic nie pokazują ?? Poszłabym na betee ale niestety nie mieszkam w PL. Jak narazie boli mnie podbrzusze ale inaczej niż na okres. Piersi mnie nie bolą. No juz nie wiem co myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karella
Ja test robiła wczoraj- są dwie kreski:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Koleżanki ja robiłam test 26.05 i dwie krechy na następny dzień jeszcze mocniejsze dwie krechy:):):):):) jestem przeszczęśliwa @ miała być dopiero ale jakoś tak mnie naszło....05.06 ide do lakarza:) Poprosze mega radość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karella
Jejku dziewczyny, ale z nas szczęsciary!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo cieszy mnie fakt, że jest nas coraz więcej:) ja do lekarza ide dopiero 16.06 bo chyba nie ma się co spieszyć, za wcześnie nie ma sensu iść:) ale cieszę się strasznie. przed nami 9 miesięcy oczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa choć niepewna
aż mnie ściska na samą mysl cieszenia sie maleństwem w brzuszku przez 9 miesiecy:) Ja do lekarza zarejestruje sie dopiero jutro, zobaczymy co powie:) Trzymam kciuki za wszystkie "Niepewne mamy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycze wszystkim przyszlym Mamusiom wspanialej ciazy i zdrowych malenstw, ja urodzilam 5 lutego br , i az mi sie lza zakrecila w oku jak was czytam, tez bylam taka szczesliwa, ach te wspomnienia. Gratuluje🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamusie:D Gratuluje Wam szczesciary i tak jak u Anted :) - mi tez sie lezka w oku zakrecila:) Co do testow...mi dopiero w 5 tyg ciazy testy pokazaly dwie kreseczki Teraz moja siostra rodzi razem z wami luty 2009:) namowie ja na ten portal, bo ciaza idzie zupelnie inaczej kiedy ma sie kogos z kim mozna o tym porozmawiac i wymienic spostrzezenia:) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karella
Cześć dziewczyny!!! Czy Wam też było łatwiej wstać rano? Jejku ja cały czas jestem tak szczęśliwa:)) W piątek idę do lekarza. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 30-latka
hej ja dzis 15 dni od owulki, 2 tetsy negatywne... piersi zaczely bolec od 3 dni, sluz jeszcze nie zanikl, szyjka nadal twarda i tempka dzis najwieksza z najwiekszych 37 (36,8 mialam przewaznie w 2 fazie) sama nei wiem, przeczucie mam ze tak ... jutro jak tempka nie spadnie zrobie jeszcze 1 test i zobaczymy moze do was dolacze szczesciary !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!! I życzę spojnej i zdrowej ciąży! Ja tez jestem z lutego 2008. Dziewczyny zobaczycie jak to szybko zleci i będziecie tulić swoje maleństwa. W razie pytań czy wątpliwości zapraszamy na nasz topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok temu, 5 czerwca dowiedziłam się ze będę mamą ;-) Dzis mój synus ma prawie 4 miesiące ;-) Pamiętam jak dziś radość i niepewność ;-) Gratuluje wszystkim i życzę powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja dziś już powiedziałam w parcy i wyściskały mnie dziewczyny:):):):) bałam sie reakcji ale spoko.Samopoczucie dobre - w czwartek ide do lekarza:) buziaczki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęścliwa ale niepewna
Ja dzisiaj ide do lekarza i wszystko sie okaże;) Mam ochote oznajmić całemu światu o naszym szczęściu ale narazie chce być pewna...Czy to prawda że nienależny sie przedwcześnie chwalić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny tak dla wałsnego
dobra:) - wstrzymajcie się do końca pierwszego trymestru z ogłoszeniem radosnej nowiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie:) ja jeszcze nic nie mówie w pracy, powiem dopiero po wizycie u lekarza. Wiem że mój szef troche krzywo patrzy jak pracownica ogłasza że jest w ciązy ale mnie lubi więc mam nadzieje ze bedzie ok bo jedna po macierzynskim juz zwolnil:/ Dziewczyny mam nadzieje, że bedziecie tu regularnie zagladac;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w pracy kobiety w ciąży mają dobrze:) Większość moich koleżanek z pracy jest już mamusiami i wszystkie przebywały na conajmniej rocznym urlopie macierzyńskim- Ja też tak zamierzam ;) A jak się czujecie? Ja super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam serdecznie i gratuluje z całego ❤️ Jestem załozycielka topiku sprzed.....dwóch juz lat,a jakby to było wczoraj:D LUTY 2007...http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3244689 Doskonale Was rozumiem,eh,mój Kuba to juz taki łobuz,ze ledwo tu chwilke znajduje by Wam pogratulowac:) Ja załozyłam topik nasz w Dzien Matki nomen omen,ostatni okres miałam 1 maja 2006 (cykle 24 dniowe).31 maja juz fotka z usg potwierdziła kilka testów:) Pisze Wam to,bo wiem jak ja,choc juz stara doswiadczona mattka(juz mam starsza corke)podczytywałam o rok starsze lutówki:) Mi los zrobił psikusa i Kuba zamiast 5 lutego 2007 urodził sie 5 stycznia,ale z waga....3590 i 10 punktów Apgar.Taki wczesniaczek;-) Jej,no super hiper,bede tu zagladac z sentymentu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa poziomko nie masz
obowiązku informować nikogo w pracy o swoim odmiennym stanie, bo to tylko Twoja osobista sprawa:) nie ma takiego obowiązku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....ja się dowiedzałam w poniedziałek że jestem w ciąży,tzn.zrobiłam 2 testy i wyszły 2 kreski ale jeszcze nie moge w to uwierzyć i mimo braku @ (powinnam ją mieć w poniedziłek,zwsze miałam jak w zegrku co 31 dni)chyba zrobię jeszcze jeden teścik czy ciąża się nie odmyśliła;)narazie jestem przeszczęśliwa,czuję sie senn zmęczona ale na to ma też duży wpływ pogoda i tak poza tym to nic, może mam minimalnie wrażliwsze piersi ale to jest w tym super:)do lekarza planuje iśc pod koniec czerwca żeby już widzieć na usg naszą mała kruszynke:)pozdrawim i dołączam się do Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a czyjecie coś dziwnego w podbrzuszu? Ja tak i boję się, że nie pownno tak być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czuje tak dziwnie, jak nigdy dotąd ;) jutro porozmawiam z lekarzem , to powiem wam, czy to normalne. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiecie może, w którym tygodniu robi się pierwsze USG? Mam nadzieję, że w 5 już można :))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×