Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witam! Pisałam tu 11 dni temu, to był mój 18 dc, no i.. zrobiłam wczoraj test i.. 2 grube krechy! Nareszcie się udało!!! NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 zołwik............27.....wielkopolskie......06.05.....4. . ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 basiunia*.........29....śląskie............1.05......... 4......? Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5.......14.02.2009 Jak liczycie tygodnie ciąży? Od dnia ost @, czy od zapłodnienia? U mnie wychodzi od ost, @ 4 tyg. i 2 dni, więc 5 tc, a od zapł. 18-ty dzień :) - to 3 tc Byłam dziś u gina i dał mi tylko skierowanie na badania, USG za tydzień, bo na razie stwierdził, że za wcześnie, by coś było widać.. Dziewczyny, pozdrawiam Was i dzielę się swoim szczęściem! ❤️ Malinova73 - cieszę się, że nie jestem tu sama po 30-ce :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
też się dopisuję: NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 zołwik............27.....wielkopolskie......06.05.....4. . ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 basiunia*.........29....śląskie............1.05......... 4......? Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5. ......14.02.2009 creme.............33..mazowieckie.....13.05........5........13.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja Was troche podczytuje, mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko. Rzucilo mi sie w oczy ze macie Kluske i Rosolek z kluseczkami :D Wyglada na to ze nie tylko ja mialam jakies pociagi do klusek w ciazy :D :D :D :D :D Musialam napisac bo tak mnie ten wzrost Klusek w ciazy rozbawil ;) Zycze jak najmniej dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja idę dzis do lekarza:) może zobaczę moje słoneczko:):):) Ja zwolnienie mam juz tydzień bo dostałam niewielkiego krwawienia...wiec nie było nawet mowy abym wróciła do pracy ...trzymajcie kciuki aby wszystko było ok:) Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Basiunia daj znać co i jak, czy wszystko jest ok jak wrócisz :) Czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się bardzo że odwiedzają nas juz doświadczone mamusie:) Napewno Wasze rady będą najlepsze bo na \"czasie\";)Ja nie mogłam sie powstrzymac i wczoraj zrobiłam sobie maraton po sklepach dziecięcych;) Wróciłam tak wykończona że od razu poszłam spac i spałam 12 godzin. Ciaża to wspaniały stan...można leniuchować do woli;) pozdrawiam Wszystkie lutówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
No ja niestety nie mam jak sobie pospać :P No tylko ok.1,5h wtedy kiedy mój dwuletni synek robi sobie drzemkę :) A tak to dom i bieganie za Nim :) No i jak mąż wróci z pracy to mogę się położyć, ale wtedy już mi się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karen33
Hej dziewczyny, co znaczy w tej tabeli tc? Ja tez jestem w ciąży ale nie wiem w którym tygodniu...dziś odbiorę wyniki hcg.Jestem z łodzkiego, mam 33 lata i chcę do was dołączyc! Termin ostatniej @ 3 maja. Trochę się martwię swoją pracą, bo nie można cały dzień przed komputerem...nie wiem co mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
No to ja też wpisuję się do tabeli Monika.....21......dolnośląskie.....7.05.....4/5.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karen ja też pracuję 8 h przed komputerem, no i co mam zrobić? :) nie da się nic :D musimy się męczyć, ja mam bóle kręgosłupa niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam dzieczynki:) ja mam juz II trymestr :) ale niedawno robiłam test a juz wczoraj lekarz liczył paluszki mojego malenstwa:) pamietajcie:) spijcie ile sie da::) ja nawet 15h dziennie:) spałam i jedzcie na co macie ochote:) duzo zdrówka dla Was i maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
No dziewczyny!! Ja jutro wybieram się do ginekologa na 14.45 :) Mam nadzieję, że zobacze moją śliczną kropeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
wlasnie, dziewczyny jak to jest z liczeniem tygodni? od @ czy od zaplodnienia? bo jesli od @ to u mnie juz 6 tyg. mija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Spójrz na tabelkę Liczy się od ost.@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość creme
jak się dzisiaj czujecie? Ja nie mam absolutnie żadnych mdłości, senności i innych dolegliwości... Aż sie zastanawiam czy mi się te kreski na trzech róznych testach nie przewidziały :) a w pierwszej ciązy cierpiałam okrutnie...wszystkie zapachy mnie wykańczały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dziś rano pobiegłam znów do gina, bo pojawiło mi się brzydkie plamienie. Zrobił mi USG i nic poza tym plamieniem nie zobaczył.. pow. że wszystko ładnie w środku, i prawdopodobnie jestem jeszcze w trakcie implantacji.. Zrobiłam hcg, wynik po 16-ej. Z objawów, powiększone piersi i pobolewanie w podbrzuszu. Pozdrawiam wszystkie lutowe mamusie, piszcie jak się czujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik hcg! 3900. Pani w laboratorium powiedziała, że to porządna ciąża! Jestem szczęśliwa, kamień spadł mi z serca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
Witam wszystkie dziewczyny! Gratuluję tym nowym, które dopiero dołączyły i trzymam kciuki żeby u nas wszystkich było wszystko dobrze. Niech nasze groszki i fasolki rosną szybko i zdrowo. Ja miałam wizyte tydzień temu i już wtedy (6 tydzień, 1 dzień) było widać maleńkie bijące serduszko chociaż cały dzidziuś mial zaledwie może 3 mm i przypominał przecinek. Zastanawiam się jak teraz wygląda... Następną wizyte mam dopiero za tydzień więc pewnie znowu zobacze mojego groszka. Tylko boję się strasznie bo jeszcze w pamięci mam grudzień i usg wtedy pokazywało same niefajne obrazy. Ale mam nadzieje, że już sie to nie powtórzy a ta ciąża zakończy się planowo. Pozdrawiam i podczytuję co u was słychać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracam własnie od lekarza który nie stwierdził pęcherzyka ciążowego....dwa dodatnie testy wszelkie objawy...i niestety tydzień temu prawdopodobnie przy tym krwawieniu straciłam moją kruszynkę....wykasowuję się z tabelki...życze kazdej z Was zdrowej i spokojnej ciąży... NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 zołwik............27.....wielkopolskie......06.05.....4. . ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5. ......14.02.2009 creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiunia ------ strasznie mi przykro... ❤️ Gin mi pow, że jak ciąża jet słaba lub obciążona chorobą, to organizm naturalnie się jej pozbywa.. Nie wiem, czy Cię to teraz pocieszy... Trzymaj się, kochana - jeszcze będzie dobrze. Martwię się trochę, bo też mam plamienia.. gin pow., że mogą się pojawiać przez 3 mieś. w terminie @.. ale może być różnie.. W środę idę z wynikami, to dowiem się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie kupiłam taką ogromną księge o ciąży i tam pisze, że plamienia to nic dobrego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Basiunia okropnie mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia nie trać jeszcze nadz
iei naprawdę który to dzień cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia jestem z Tobą, trzymaj się i uwierz w to, że na następny raz się uda ja jestem pesymistką i podchodze tez odrazu od złej strony co do mojego pęcherzyka którego pewnie nie będzie, ale jestem zdania że lepiej byc gotowym na złe i ewnetualnie mile się rozczarować niż na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
Basiunia bardzo mi przykro! Ściskam cię mocno bo wiem jak się teraz czujesz! Ale uwierz mi to minie i znowu zaczniesz myśleć, że będzie dobrze bo następnym razem już na 200% się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkapb
NICK............WIEK...MIEJSCOWOŚĆ...ost. @....tc.......ter.por. truskawkowa....21.....opolskie...........29.04.....4.. ...03.02.2009 nutelka23........23.....dolnośląskie.......04.05.....4.. ...09.02.2009 zołwik............27.....wielkopolskie......06.05.....4. . ...09.02.2009 melisana..........23....dolnośląskie.......30.04......5. .....13.02.2009 rosołek...........26....lubuskie..............1.05.....4 /5 ..............? malinova73......35.....śląskie..............3.05......4. . ....09.02.2009 Kluska=)..........26....łódzkie..........25.04.........4 ......06.02.2009 karella............27..mazowieckie....8.05...........4/5 ....? Aida...............36..zach-pom........14.05..........5. ......14.02.2009 creme.............33..mazowieckie.....13.05........5.... ....13.02.2009 kasiulkapb........25..małopolskie.......23.04........8........1.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bardzo mi przykro.... niestety \"Bycie\" w ciązy jeszcze niczego nie gwarantuje:( Ja tez tak strasznie się boje o moja kruszynke. Życze wszystkim mamusiom szczęśliwej ciąży, a Tobie Basiunia życzę wiary że następnym razem na pewno sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiunia* bardzo mi przykro, życie już takie jest. Kiedyś moja znajoma poroniła w 12 tygodniu- była to upragniona, wyczekiwana, kochana ciąża, w szpitalu leżała obok dziewczy, która skakała z drzewa, żeby poronić- jej dziecku nic się nie stało... Co ma być to będzie i nic na to się nie poradzi. Moja znajoma po paru miesiącach ponownie zaszła w ciążę i urodziła zdrową córkę, jednak tamto doświadczenie ją czegoś nauczyło, wie że nie wszystko zależy od nas :( Trzymaj się, to co najpiękniejsze masz ciągle przed sobą:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunial*
Dziękuję karello to miłe ze poświęciłaś mi troszkę czasu....Jak to się mówi do trzech razy sztuka.....dwa mam już za sobą....a sił...jak na razie brak....ale wiesz jak to jest człowiek zakłada maski i branie dalej...jest cieżko...Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Monika..
Wczoraj byłam u ginekologa, zobaczyłam moją mało kropeczkę, ale lekarz przepisał mi luteine, bo troszkę się odkleja :( Ale tak poza tym wszystko jest ok. Następna wizyta dopiero za 3 tyg. a ja już nie mogę się doczekać :) Pozdrawiam wszystkie Lutówki 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×