Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość julia2384
witajcie ! ja w poniedzialek bylam ulekarza byl wtedy moj 26dc i na usg dopochwowym wskazywalo na ciaze ale lekarz powiedzial ze moze to byc ciaza a lbo zblizajaca sie @. Niewytrzymalam i na drugi dzien zroblam test no i sa 2 krechy !!! Tempke mam caly czas podwyzszona. Tylko niepooki mnie pobolewajcy bol brzucha..... i dzis rano miala leciutko zabarwiony sluz na jasno brazowo.... a na innych forach czytalam ze od poczatku ciazy bierze sie duphaston na podtrzymanie na wypadek malego poziomu progesteronu..... a lekarz powiedzial mi ze jak @ niebedzie to mam przyjsc za 2 tyg dopiero bo jak bylam w poniedzialek na wizycie to nawet badanie ginekologiczne niewykazalo ciazy tylko usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,tu ponownie jam napisałam wam ze pierwsze usg i foto miałam 31 maja 2006,przy ostatnim okresie 1 maja 2006 i jest juz widoczna kropeczka(ta kropeczka konczy dzis 17 miesiecy:D ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dołączam do Was :) Planowany termin ok. 12 lutego 2009 roku :) P.S. o ciąży widziałam już pare dni po zapłodnieniu, niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny jakiem mialyscie
objawy, jeszcze przd terminem @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wszystkim tego pięknego stanu!!! Julia2384- ja na Twoim miejscu od razu poleciałabym do lekarza, bo jeśli to naprawdę ciąża, to plamienia nie powinno być. Ja właśnie tak miałam i kilka dni później poroniłam. A teraz będę mamą styczniową 2009 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julia spokojnie, ja miałam plamienia,a owoc tych plamien dzis skonczył 17 miesiecy:D Głowa do góry,bedzie chłopak;-) ,bo przy corce nie miałam plamien.Choc oczywiscie lekarz to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
dziewczyny, ja tez chce dolaczyc! Test zrobilam 28 maja i okazalo sie,ze trafilismy! lekarz uznal,ze jest za wczesn ie i jescze nic nie widzi,ale kazal zrobic bete no i jestem w tej chwili w 3 lub 4 tyg. Mam nadzieje, ze pryjmiecie mnie do swego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
a jakies objawy macie? Bo ja prawie zadnych.Bola mnie tylko piersi i sa bardzo wrazliwe, z 1,5 tyg. temu bolaly jajniki,ale juz przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dokładnie po 5 dniach od zapłodnienia zaczęłam miec bóle brzucha, codziennie, nie był to ani ból owulacyjny ani miesiączkowy, wiedziałam, że to TO :) A znam dokładny daty ponieważ prowadzę wnikliwe samobserwacje (czyt. stoduje metodę npr) i na bieżąco rejetruje wszystkie objawy i notuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyniki pozwolicie ze się dołacze, co prawda miałam być sierpniwką 2008, ale w styczniu moje maleństwo niestety odeszło; a teraz jestem na początku 5 tc, wczoraj na usg widziałam po raz pierwszy mojego małego kropeczka, termin wg obliczeń to 9 luty (3 dni po moich urodzinach :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa choc niepewna
Zówik gratuluje drugiej ciązy:) Ja bylam wczoraj u lekarza i tez mam termin na 9 lutego. Niestety moją kruszynke zobacze dopiero 20 czerwca bo lekarka stwierdzila ze jest za wszesnie i nic nie bedzie widac:) Trzymam kciuki za wszystkie mamusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa choć niepewna mam nadzieję że druga ciąża okaże się bardziej szczęśliwa od pierwszej i zakończy się szczęśliwym porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C- przecież plamienia nie wskazują płci dziecka. Mi lekarz w 4 tygodniu powiedział, że NIE MOŻE żadnego plamienia, bo to nic dobrego wróży. U mnie było lekkie plamienie i za kilka dni już dzidzi nie było, więc teraz tylko kropeczkę zobaczę, to od razu do szpitala. Dziewczyny nie ignorujcie plamień!!! Nie każde kończy się źle, ale przecież nie warto ryzykować. Nie chcę nikogo straszyć, ale też nie chcę, żeby któraś z Was przeżywała to samo, co ja w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjab przecież wkleiłam mrugnięcie okiem-czy juz nie mozna zazartowac?No u mnie akurat tak sie przypadkowo zdarzyło,ze z ciąży bez plamienia jest córa,a z plamiacej moja plamka-Kuba:D// Akurat u mnie to plamienie miało miejsce po stosunku,to był 5 tydzien,natychmiast szpital,mój gin mnie zbadał i stwierdził ze niegrozne naczynko pękło,plamienie moja droga NIE MUSI oznaczac paniki.Przykro mi ze Tobie przydarzyło sie to ,co sie przydarzyło.Pozdr.///I nie bierz tak zycia na powaznie zawsze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratuluje, widze ze topik nabiera rumiencow, kasia-c, ja tez pierwsze zdj. usg mialam 31 maja, ale 2007 roku, mala krpoeczke, a tera ma 4 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie od rana chodza po głowie dziecięce pioseneczki, nie wiem co się ze mną dzieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienia mogą byc groxne ale nie muszą ja plamiłam do 14 tc bobas jest okazem zdrowia Kasia C co ciekawe z corką tez nie plamiłam tylko z synkiem hehe moze jednak cos w tym jest, no ale lekarz kazał oczywiscie mi non stop lezec, czasem takie plamienia sie zdarzają zaznacze ze to bylo całkiem sporo krwi i nie po stosunku Dziewczyny duzo zdrówka i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malisana ja też mam taki wewnętrzny napad radości :)) Ze szczęścia, aż ciarki po plecach mi przechodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnezee80
Witam Was :) ja prawdopodobnie 1 lutego 2009 zostane mamusią ale na razie nie cieszę sie za bardzo bo jestem po 2 poronieniach, ale mysle ze w koncu sie uda - byłam u lekarza i juz dostaje tabletki ktore po moich poronieniach pomogą mi aby było wszystko OK a wiec czekam do 16 czerwca bo wtedy mam kolejna wizyte POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwa nie zobaczyłam, we wtorek mam zrobić betę, a za 1,5 tygodnia całą morfologię i usg. Dziewczyny jak to możliwe, że niektóre z Was w 31 dniu widziały swoje pociechy?? Moja gin stwierdziła, że jest ro raczej niemożliwe, a chyba wie co mówi bo to ordynator oddziału położniczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karella to wszystko zalezy od sprzętu i w zasadzie szczęśćia lekarza, ja u gina byłam w 29 dc, z tym że moje cykle sa stosunkowo krótkie i wyszukał moje niecałe trzy milimetrowe maleństwo, które ulokowało się w dnie macicy (czy jakoś tak); myślę że duże znaczenie ma długość cyklu, bowiem 2 faza jest z zasady stała i wynosi 14 dni +/- 2 dni, zatem inny jest obraz na usg u dziewczyn które mają krótkie cykle np. 26 dniowe, bo w 30 dniu zarodek ma już 18 dni, a w pzypadku cyklu 31 dniowego zarodek w 30 dniu ma dopiero 13 dni, a jak wiadomo na początku 5 dni ma ogromne znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam fotke z 31 maja 2006 ( okres ostatni 1 maja),ale moje cykle sa i były 23-24 dniowe,tak wiec do zapłodnienia doszło u mnie w 8-9 dniu cyklu.A moim prowadzacym ginkiem był profesor,wiec raczej wiedział co mowi i fotografuje:D No i sprzet trzeba miec bardzo nowoczesny .Wiec ta pani ordynator troszke ma racje,a troche upraszcza,bo zapewne na mysli miała klasyczny cykl 28 dni,wtedy rzeczywiscie 31 maja pewnie bym jeszcze nic nie zobaczyła:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim! Trzy dni temu zobaczyłam na tescie śliczne dwie kreseczki. Byłam bardzo zdziwiona, bo ciąża chciana ale nie planowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!:) widzę że coraz nas wiecej. Ja ciagle chodze niewyspana jakas i zmeczona no i w sumie moglabym tylko spac i spac:) mialam jeszcze pczekac ale nie wytrzymalam i umowilam sie na poniedzialek do gina:) ogolnie samopoczucie dobre i oby tak zostalo:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia2384
hej :) ale osob przybylo :D no wiec byla tego samego dnia co wam pisalam u lekarza i zaniepokoily go te plamieni i bole brzucha zrobil mi usg dopochwowe i widzialam kropeczke :D i przepisal luteine biore 3x dziennie ale normalnie niemoge uwierzyc jeszcze.... :) ze jestem w ciazy to jest moj pierwszy staraniowy cykl i udany :D termin tez jakos mam na 12-15 luty :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolek z kluseczkami 17382
czy ginekolog stwierdzil Wam juz prawdopodobny termin porodu?Bo moj jeszcze nie.Dopiero ide drugi raz 23 czerwca.I jeszcze jedno: jak mam liczyc tygodnie ciazy?Bo od zaplodnienia jest w tej chwili 3,4 tyg.,a od @ 4,5 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Dziewczyny! Ja widzę, że nasze lutówki 2008 często tu wpadają, ja też może będę do Was częściej zaglądać :) Fajnie powspominać, co było rok temu :) Co do plamień - ja też plamiłam, nawet z tego powodu byłam w 5 tyg. na podtrzymaniu (chyba rekord wtedy pobiłam, bo z "młodszą" ciążą na podtrzymaniu nikogo nie spotkałam :) ) i też mam 4-miesięcznego chłopaka :) Coś w tym musi być, że z chłopakami się krwawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj u lekarza i na USG mojego 14 dniowego dzidziusia nie było widać, lekarz kazał przyjść na usg za 2 tygodnie, huh :) Ja kochane od tygodnia jestem tak zmęczona, że mam trudności, aby normalnie funkcjonować, codziennie po pracy odrazu ide spać. Wczoraj mi przykro troche było, bo pojechałam do mojego kochanego i znowu zjadłam obiad i odrazu poszłam spać, on mnie po 2 godzinach tylko obudził i powiedział, że musi mnie odwieść do domu rodziców, bo zaraz sam wychodzi :( zaniedbuje go, ale to jest silniejsze kupiłam sobie książke w empiku i pisze jak byk że odpoczywające zaciązone bardziej sie męczą niż niezaciążone przy wspinaczce górskiej, czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ja jestem jeszcze starsza \"Lutówka \" niz Ty,bo 2007:D,a pisze w cudzysłowiu,bo moj Kuba mnie Styczniówkę przemienił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×