Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

no to ja teznie będe kupowac w necie używanych :) Choć moja przyjacióla zna jedno miejsce second hand gdzie można kupic cudne ciuszki z metkami - tam pewnie zobacze czy coś se nada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolek wlasnie u mnie jest inaczej moja mama juz mi wozek kupila tez co jakis czas nowe ciuszki czy rzeczy kupuje wiec mam juz bardszooo duzo a z meblami jeszcze poczekam moze na poczatku grudnia kupimy teraz sie rozgladamy dzwonilam wlasnie do dziekanatu do mojej uczelnii bede musiala wziac dziekanke bo nie mam jak przyjechac na sesje w styczniu bo wtedy bede miec juz ok 9 miesiac i sie boje jechac 10 godz w 1 strone lub samolotem z takich duzym brzuszkiem i jeszcze ten stres .ahhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutówk ajak otworzyłaś ta stronkę bo mi sie nie otwira - widze ze to podobna do tej co ja wkleiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam przed chwileczką te z kaczusią :D to w tych sie zakochalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nic nie mam dla dzidzi jedynie 6 rzeczy - 3 body i 3 spioszki ale to kupowane bylo z mysla zeby oznajmic mezowi ze zosatnie tata i tak bylo wyorzystane, ale dzidzia bedzie to nosila- narazie zakopane jest gleboko w szafie:) moja mama przy kazdej rozmowie przestrzega mnie ze mam nic nie kupowac dopiero w 8 miesiacu najwczesniej, bo to zle wrozy, bo sie moze cos stac... ach te zabobony... ale moze jakies ziarnko prawdy w tym jest... chociaz wiem jak zycie potrafi sie niezle skomplikowac tak jak znajomej wszystko bylo swietnie lux sie czula , wiec zakupy tez na ostatnia chwile zostawila az tu nagle plum - wody odeszly i za 18 godzin bylo dziecko - w 7.5 miesiaca... i co robic jak nie mieli nic!!! pusty pokoj -zreszta nawet pokoju nie bylo:)maz zamiast przy niej i dzieciaczku to zawinal rekawy i predko remont, zakupy z rodzicami i tesciowa, posciagal ubranka od znajomych i rodziny, siosrta mamy prala i prasowala - panika w domu bo dziecko nie ma w co polozyc czy ubrac:) ale zdarzyl bo na nieszczescie malec mial zoltaczke i zapalenie pluc i ponad tydzien lezal z mama w szpitalu a on wymeczony tata po remocie... i po co tak jak mozna bylo po troszku kupowac a nie wszystko na ostatnia chwile ... ale to tez byl pomysl rodzicow - ze to zaszkodzi... zycia sie nie przewidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę cennika znaleźć, ale i tak na żywo bym chciała zobaczyć, zaraz się zorientuję, gdzie można ich produkty w sklepach zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi esie bardzo podoba kolor tych z kaczusią - ja na pewno kupię drewniane - tylko jeszcze nie wiem czy taka jasna sosenka czy ciemne jak te z ikei, no chyba ze zdecyduje si ena malowane na biało http://dom.gazeta.pl/czterykaty/51,57598,5297686.html?i=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wierzę w przesądy - po prostu jeszcze nie mam czasu i głowy na zakupy :) poza tym nie chciałabym być zaskoczona - bo gdyby na barkach męża pozostało urzadzanie pokoiku i skompletowanie wszystkiego to bym pewnie płakała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowka jak ma byc zle to bedzie bez wzgledu czy ktos ma ubanka czy nie .moja mama nie znala mojego ojca a miala pelno ubranek i rzeczy dla dzizdziusia.nie wierze w zabobony jest XXI wiek a nie XVIIhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znowu nie musicie skopiowac link i usunac spacje przed przecinkiem bo innaczej sie nie otworzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ubranka ktore sie nadaja i dla dziewczynki i chlopaczyka mam tez kilka chllopiencych i kilka dziewczecych .jak sie dowiem ze bedzie dziewczynka dokupie wiecej sukieneczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutówka jests genialna :P wklejona przez mnie też sie otwiera po usunięciu przecinka hhii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez nie weirze - mnie tez ciagnie zeby pokupowac juz wszystko, lozeczkowanienke, mebelki, ubranka i siedziec i sie zachwycac a nie robie tego tylko zeby miec jeszcze troszke swietego spokoju :) nie sluchac wymowek rodzicow.... ale od listopada zakupy rusza pelna para... zreszta teraz krucho u nas z kaska bo mam remont lazienki i to nas tak elegancko wyczyscilo ze hohoho... poza tym jeszcze nie weim gdzie bedzie mieszkalo nasze dziecko bo mieszkamy z tesciami w bloku ( niestety z tesciami i niestety w bloku:() mamy 3 pokoje i nam by odpwoiadalo takie cos ze my mamy jeden z mezem - sredni pokoj, oni maja duzy , a dzidzia ma najmniejszy -0 tam gdzie oni teraz tylko spia bo i tak caly czas spredzaja w kuchni albo w duzym gdzie jest tv... ale przeciez nie powiem im zeby sie wyniesli z malego - moze oswieci ich i sami do tego dojda - o zeslij Panie Boze to oswiecenie jak najszybciej :D teraz zartujemy z mezem ze kupily lozeczko powiedszane do sufitu na linkach i jak bedziemy chcieli dziecko wlozyc do luzeczka to sie opusci na podloga a potem znow pod sufit - bo nie ma miejsca :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Jak narazie nie kupujemy nic dla dziecka, chociaż mamy już wszystko upatrzone , duuuużo ubranek , będziemy mieli od mojej siostrzenicy ( Ona ma już 2 chłopaków), wózek ma kupić moja młodsza siostra , która chce być chrzestną , łóżeczko też ma nam ktoś po swoim dziecku oddać, a wyprawkę mam zamiar dopiero kupić w listopadzie , pokoju dla dziecka nie robimy, bo nie tak dawno kupiliśmy mieszkanie i to dużą kawalerkę, uważaliśmy, że dla nas dwojga starczy, więc o zamianie mieszkania teraz nie ma szans, może jak dziecko trochę podrośnie wtedy pomyślimy , a teraz tak do 2 latek i tak będzie z rodzicami w jednym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nad mebelkami, wózeczkiem i łóżeczkiem jeszcze się wstrzymam, ale ubranka będę kupowała i to zaczynam od dzisiaj :) a co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutowka, ja mam podobną syt. mieszkaniową.3 pokoje: w jednym my, w drugim mama, a trzeci stał pusty, bo siostra mieszkała u chłopaka i tam miał być pokój dla małego.Zycie lubi się jednak komplikować, siostra wróciła do domu i mały musi być z nami.Trochę mnie to przeraża, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×