Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

ja tez czulam sie w tamtym tygodniu jak lekko chora ale wypilam herbatke z cytryna i zjadlam tluisciutki i pyszny rosolek odrazu lepiej napewno jak zjesz bezdie ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🖐️ pozwolę się dostukać do was i czynnie uczestniczyć w dyskusji, o ile pozwolicie? Mam jedną księżniczkę w domu, długo zajść w ciążę nie mogłam, lat 5 i w końcu się zdenerwowaliśmy, zdecydowaliśmy o adopcji i jest z nami nasza córeczka lat 3, a teraz niespodzianka albo cud się stał i się mi w ciążę zaszło, jestem w niebo wzięta, wszyscy jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może głupie, a może normalne, ale każdy dzień ciąży mnie tak napawa entuzjazmem i radością, że ogłupieć idzie :) sama do siebie się śmieje, masując się po brzuszku, oczywiście, nawet nieprzespane noce i zaparcia są niczym w porównaniu z naszym stanem. Moja córa codziennie przychodzi do mnie, siada na kolana, masuje brzuszek, cmoka i mówi do niego, to takie śliczne... ach się wzruszyłam, proszę o wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss mosh witaj i gratuluję :) Rosołku a to brzuszek, czy skóra na brzuszku Cię swędzi - bo jak skóra to z rozciągania sie - smaruj częściej, mnie tak skóra swędzi na brzuchu i na piersiach, a jeżelik to motylki w brzuszku to - dzidek daje o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałasliwa wszystkiego najlepszego duuuzo zdrówka dla Ciebie i dzidziolka, szybkiego porodu duuuzo szczęscia z lekarzami ...itp itd ;) a z tym poznawaniem płci tez róznie mam kilka znajomych i duuzo opowiesci którym lekarz zobaczył dziewczynke badz chłopca a urodziło sie co innego, o jaki szok, jedna znajoma to nie chciała uwiezyc w to ze to jej dziecko, dobrze ze maz byl przy porodzie ;) a włąsnie jak np. pępowina wejdzie miedzy nogi dziewczynce to widza chłopca ...ale teraz coraz lepszy sprzet wiec i mniej pomyłek, bo te wszystkie sa raczej sprzed kilku lat. to tak dla pocieszenia :) Wiec dziewczyny sie nie martwcie bo lepiej nie znac niz nastawic sie na dana płec :P Katia ja pracowałam w poprzedniej ciązy nawet po 10 godz przed kompem tyle ze 3 - 4 dni w tyg, hihi no i nie miałam jak skorzystac z tego prawa :) ale mój lekarz mnie pocieszał ze komputer wcale nie wysyła zbyt duzo złych fal, grażniejsza jest np. komórka. A wiadomo choc co 1 -2 godz warto wstac wyprostowac sie czy przejsc sie chocby na siusiu :) a Moja córeczka urodziła sie zdrowiuska :) Co do chodzenia z brzuszkiem w zimie jestem za ..ale takie rozwiazanie jak mialam w pierwszej ciazy bardziej mi pasowało ...bo nie musiałam kurtki specjalnej miec bo na te najzimniejsze mce pasowała mi moja a potem zrobiło sie znów ciut cieplej :) IGmik w ciazy zebole sie psują bo za mało wapna jemy i dzidziolek z naszych zebów i kosci je bierze sobie :) mi po pierwszej ciazy jeden do naprawy sie zrobił, dentystka pochwaliła i mowi ze jak na ciaze to super wynik, teraz nie byłam, mało słodyczy staram sie jesc, duzo szczotkuje, i poki nie mam problemów nie widze sensu chodzenia na przegląd. Pojde po ciazy a moze i nie skoro nic mi nie bedzie :) widze ze stron przybywa a ja wykonczona i pandieta moze jutro dokoncze czytanie hehe pewnie juz jutro to bede miała ksiazke do poczytania :) Ale ostatnie noce znowu zrobiły sie koszmarne, a jutro jeszcze lece do pracy. Ehh mam nadzije ze dobrze bedzie bo dzis tez pobolewal mnie brzuszek :( pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze tabelka Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie...............19.. ......31.01.09.... ………+1,5....? kasiulkapb........25....... .małopolskie.......18........01. 02.09........... +3.. ...? gryzmoł........... 30.........Warszawa..........17........01.02.09. . .........? igmik................26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? rosołek........... 26..........lubuskie..............19........05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......18....... 09.02.09........... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09............+1....? julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+4..? Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de.MannheimDE........ ….17... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 17....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............16.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? Agagaguś........38............mazowieckie........19..... ....31.01-04.02 .09...+5....s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podajcie meila to ja wam pokarze moj brzuchol gigant a poza tym ciekawa jestem jakie wy macie juz okraglutkie... zawsze mowie ze jestem w ciazy - zreszta to chyba widac :) tylko lekarze dziwia sie ze to 5 miesiac a nie np.7 :) dzis juz lepiej ze mna mam nadzieje ze pospie w nocy... witam miss mosh i gratuluje takiej niespodzianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj miss mosh gratuluje dzidziusia w brzuszku,czy twoja coreczka wie ze jest adoptowana ? wpisz sie do tabelki potem daj emaila jak chcesz dostac haslo do naszego emaila gdzie mamy nasze zdjecia i gdzie mozesz dodac swoje:) . rosolek wyslij na moj email madzia1199@wp.pl ja je potem wsadze do naszego konta moze jakies porty blokuja ci tlen nie wiem sama dziwna sprawa i smaruj wiecej brzuch jak swedzi sie skora na brzuszku chyba ze to dzidzius cie laskocze to krem nie pomoze:) dota ma racje w ciazy potrzebujemy wiecej wapna niz przed i jesli jest w organizmie niedobor dziecko bierze potrzebne dla niego wapno z naszych zabkow lub kosci pijcie duzo mleka jedzcie jogurty lub bierzcie tabletki z wapnem ja robie to wszytsko naraz wapna nie mozna przedawkowac wiec jest ok lutowka podaj mi swoj email prywatny a ja ci wysle nick i haslo do anszego wspolnego forumowego emaila na ktory bedziesz mogla fotki wysylac swoje i ogladac reszty dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę wieczorkiem się przespałam , bo jakoś pogoda źle na mnie wpływa, co do ruchów, to odczuwam tak jakoś od tygodnia, zresztą lekarz podczas USG , stwierdził, że dziecko jest bardzo ruchliwe. Moja poczta to , czechandzia@wp.pl , nie wiem czy będę umieszczała swoje fotki , bo jeszcze nie robiłam sobie żadnych zdjęć, ale chętnie obejrzałabym Wasze. I jeszcze jedno, czy bierzecie jakieś tabletki przeciwbólowe?? , ja ostatnio byłam w aptece i chciałam coś od bólu głowy, odpowiedziano mi, ze niestety dla kobiet ciężarnych nic nie ma, do niedawna był bezpieczny APAP, ale teraz już są jakieś zastrzeżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bioere nic ale od 12 tyg niby mozna brac paracetamol ale sam paracetamol a apap ma jakies dodatki lepiej nic nie brac bo za kilka lat sie okaze ze to szkodliwe bylo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!;) Nie przebrnęłam jeszcze przezwszystkie stronkii bardzo nad tym ubolewam...;( Ale nie mam kiedy ... Jestem na 95 stronie może po południu uda mi się coś nadrobić. Ale musiałam napisać bo przeczytałam wpis LUTÓWKI i zaczęłam się śmiać... Mamy wybrane takie same imionka dla dzieci też MAJA I FILIP!;) Fajnie się złożyło! Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski kurcze ja to nie pospie juz chyba hihiiii ;-) umnie dzisiaj ladna pogoda sloneczko swieci wczoraj sie zle czulam bylo mi strasznie nie dobrze mdlilo mnie jak nie wiem ;-) a dzisiaj nic mi sie niechce rosolku nie wiem czemu tak jak cos to wal na moj mail foty a ja ci wrzuce ;-) ja biore wlasnie falvit M i hemofer a wynik z ostatnie hemoglobinki jest nastepujacy 12,6 a teraz sie okaze musze jechac na badania a mi sie tak niechce ze szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowko wspolczuje ci strasznie zeby to najgorsze co moze bolec a jeszcze stan ropny to koszmar ;-( mam nadzieje ze szybciutko sie tego posbedziesz i bedxzie ok zaszczyki domiesniowe nie powiny zaszkodzic dziecku ale antybiotyk hhhhhhhhhmmmmmmmmm nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss mosh witam i gratuluje tego cudu bo ja rowniez sie staralam 2,5 roku i powiedzieli mi ze narazie z dzieci nici i ze nie bedzie to mozliwe i bardzo ciezkie do zrealizowania a jak powiedzial sobie co ma byc to bedzie to okazalo sie ze zaszlam w ciaze ;-) mam policystyczne jajniki , i tarczyce ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Lutóweczki, pozwólcie, że do Waszego zacnego grona się dołączę:) Też zostanę mamą w lutym, termin 01.02. Czuję się fantastycznie....i .....czuję już słodkie kopniaczki, koziołki i fikołki mojego brzuchowego mieszkańca, to wspaniałe uczucie. Mam nadzieję, że uda mi się tu często zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak po nocy? ja dzieki Bogu przespalam cala nocke nie liczac pobudek na siusiu ale wygladam jakby moja rodzina nalezala do patologicznych:P bo zupa byla za slona i maz by mi pokazal jak sie soli - caly polik i szczeka opuchniete! i tak musialam podreptac do pracy:( ale moze po antybiotyku zejdzie KLUSKA= a wiesz juz jaka plec bo my moze dowiemy sie na wizycie 18 wrzesnia jak dzidzia bedzie chciala sie ujawnic:) dziewczynki no i nie moge sie zalogowwac na meila wspolnego prosze o powtorke hasla i adresu bo chyba cosik skopalam asia20a@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj piksip to fajnie ze juz czujesz ruchy - wpisz sie do tabelki wedlug daty porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, ojej, nadgonić pisanie ciezko jak sie dzien nie czyta. Witam nowe babeczki. Kurcze, ból zeba i to spowodowany ropnym zapaleniem to nic przyjemnego, brrr. JA generalnie po pierwszej ciązy nie miałam nic do leczenia, bylam na kontrolce u stoma na początku, chyba 6 tydzien i tylko usuwanie osadu, bylam w ub, roku w październiku i tez osad tylko, no pokazal sie maly ubytek, tzw. kątowy, ale tego dziadostwa sie nie leczy:-o mazneła mi tylko zeby zabezpieczyc pędzelkiem i kontrolowac. Teraz sie własnie wybieram znowu, brrrr. Widzę, ze powstał juz wspolny meil, wiec i ja poprosze hasełko na moj adresik tinna77@o2.pl, powinnam miec jakies tam fotki w wysłanych , wiec przesle wam, przynajmniej siebie i moja córcię:) Fotek brzuszka jako takich nie mam, bo nie jestem systematyczna, ale musze cos nadrobic, bo z córcią mam fotki z kolejnych miesiecy ciązy, no teraz tez przydałoby sie kilka. Oj, lenistwo. Ja wczoraj myślałam, ze sie przekrece z bólu, nie wiem co to, czy zolądek, czy wątroba, chyba to pierwsze, bo po kroplach przeszło. Co dziwne, bolał mnie zanim zdązyłam cokolwiek zjeść i wypić, gdyby nie krople nie wiem czy nie skończyłoby się rozmową z wielkim uchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie...............19.. ......31.01.09.... ………+1,5....? kasiulkapb........25....... .małopolskie.......18........01. 02.09........... +3.. ...? gryzmoł........... 30.........Warszawa..........17........01.02.09. . .........? igmik................26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? piksip..........28.........śląskie........19........01.02.09..........+2..........? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? rosołek........... 26..........lubuskie..............19........05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......18....... 09.02.09........... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09............+1....? julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+4..? Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de.MannheimDE........ ….17... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 17....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............16.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? Agagaguś........38............mazowieckie........19..... ....31.01-04.02 .09...+5....s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki !! LuTÓWKA - bardzo Ci współczuję tego bólu zęba, ale mam nadzieję, że szybciutko wszystko wróci do normy. Zabajona - a wczoraj już miałam pisać, co się z Tobą dzieje, bo miałam wrażenie, ze dawno się nie odzywałaś. Ja wczoraj też miałam dziwny ból brzucha, niby od żołądka, czy coś, więc przeleżałam i przespałam całe popołudnie i wieczór. Agagaguś - no, widzę Cię w tabelce. Cieszę się, ze się zdecydowałaś wpisać. Widzisz, nie jesteś najstarsza. Miss Mosh - gratulacje z okazji takiego cudu. Teraz przydałby się chłopaczek. Ja też postaram się dołączyć jakieś zdjęcia, ale jeszcze w tej ciąży nie robiłam sobie zdjęcia brzuszka, trzeba szybko to nadgonić. Wyślę niedługo swoje i moją pociechą. Tymczasem znowu dzisiaj po południu jadę na wieś i mam wielką ochotę sprawdzić w lesie, czy po tych deszczykach są grzybeczki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agagaguś - powinnaś się wpisać w tabelce dużo wyżej, bo wpisujemy się zgodnie z terminem porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama3 - ano ból był dokuczliwy, trzymało mnie od 7 rano do prawei 10 mimo kropli wziętych kolo 8. Na szczescie wiem od gina, ze krople nie zaszkodzą, bo to zioła (no byle nie chlać litrami:p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×