Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja mialam teraz wizyte w 17 tyg. i mam tylko zmierzona dzidzie 15cm,nastepne badanie mam w 21 tyg.,wiec wtedy pewnie uzupelni Ultraschall-Untersuchungen na 2.Screening. Ja biore od poczatku Vitaverlan-100 tabl.za 30€ i wyniki mam-odpukac-bardzo dobre.Ja od zawsze jestem taka drobinka,ale robie kontrolne badania co roku i zawsze moj Hausarzt mowil mi,ze takie dobre wyniki jak ja mam,to on rzadko widuje.A wstyd sie przyznac,ale ja przy 160cm wzrostu przy pierwszej wizycie wazylam 41,6kg,teraz przytylam do 42,8,z czego sie bardzo ciesze,ale nie widac po mnie zupelnie.Przy tym nie jestem jakos wychudzona,tylko mam strasznie drobne kosci,a piersi mi sie teraz powiekszyly do D(mialam C),wiec najpierw ida piersi,potem ja;) Ale lekarka mowi,ze wszystko jest dobrze,taki moj urok,no zobaczymy w 9 miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie w domku.Wysłałam Bublika na skrzynke.Jutro posle Wam swoje zdjecie z bzuszkiem :) Agus moje najwieksze i najszczersze gratulacje.Wyobrazam sobie przez co przeszlas,Bardzo sie ciesze po udowodnilas ze wszystko jest mozliwe. Dzis na spotkaniu poczulam ruchy i nie dam sobie wmowic ze to bulgotanko :) Szklana głowo ciesze sie ze jest wszystko ok i mozesz sobie dzis cwierkac ze szczescia i przygladac sie swojemu maluszkowi.Maluszcze :) Zabieram sie za ogladanie waszych brzuszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tanie te tabletki masz napisz mi ich sklad.ja place 30 jak nie wiecej za 30 tabletek tzn w opakowaniu jest 60 ale trzeba brac po 2 dziennie rozowa z witaminami i zolta z tluszczami z ryby tak wiec starcza na 30 dni .napsiz mi sklad twoich prosze bo ja dodatkowo biore jeszcze zelazo i calcium bo w tych tabletkach wapna nie ma a zelazo biore dodatkowo bo powoli zblizam sie do anemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimboli znalazlam juz zawartosc ale one maja o duzo mniej witamin niz moje wiec odpadaja .zostane przy moich w polsce one sie nazywaja feminatal i maja bardzo dobre opinie i dzieci zdrowe i nie jakies ogromne jak po centrum maternie sie rodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanm dziewczyny nie odzywalam sie tyle czasu bo mam problem - dotaklam zapalenia dzisla i wdala sie ropa cos strasznego - wczoraj 2 razy w nocy bylam na pogotowiu dostalam domiesniowo ketonal i pyra;gine i teraz boje sie czy to nie zaszkodzi mojej kruszynce ale ten bol byl kosmiczny wylam pol nocyu i nie moglam juz wytrzymac. w czwartek ide do chirurga na usuniecie zeba i znow ise boje bo znieczylenie i takie zabiegi to ryzyko w ciazy jeszcze stomatolog przepisal mi antybiotyk zeby nie rozwinelo sie zapalenie okostnej po prostu jak nie urok to sracz... jak ty sie nie martwic?!:( widze ze wymienilyscie sie mailami a mnie nie bylo moge sie dolaczyc? pozdrawiam wszystkie lutowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lutówko bidulo ale Cię dopadło - na pewno lekarze podaja to co konieczne, mając na uwadze ciaze. Dziewczynki założyły wspólnego maila - Balbinka podala login i hasło - myśle że Ci dziewczyny na Twojego maila prześlą namiary :) Wszystkie dziewczynjki po wizytach - cesze sie ze wszytsko w porądku. Agulo witaj - no to wszystkim pokazalaś - będzie dzidek :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z witamin zażywam falvit M - dostalam te tabsy od znjomej, na wizycie dopytam ginka co nich myśli - czy sklad oki, wizyta 25 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec karenk.............33.........łódzkie...............18........28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie...............19........31.01.09.... ………+1,5....? kasiulkapb........25....... .małopolskie.......18........01. 02.09........... +3.. ...? gryzmoł........... 30.........Warszawa..........17........01.02.09. . .........? igmik................26.........pomorskie.........20.........01.02.09...........+2...... ? LUTÓWKA........24.........świętokrz………...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19.........02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18.........02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.........02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? rosołek........... 26..........lubuskie..............19........05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18........07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18........09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......18....... 09.02.09........... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09............+1....? adulka.............31..........podkarpackie.......19..... ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15....... 6-12.02.09.........? julka2384........24..........ubuskie............ ….15.......14. 02.09............? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+4..? Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de.MannheimDE........ ….17... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 17....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............15... …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? Agagaguś........38............mazowieckie........19.........31.01-04.02 .09...+5....s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilam sei w tabelce na 19 tydzien myslicie ze te leki i antybityki nie zaszkodza dzidzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sluza moje tabletki,tak jak pisalam wyniki zawsze mialam b.dobre,wiec najwyrazniej te witaminki starczaja. Chociaz ja miesa nadal nie moge za bardzo,no ale zawsze bylam roslinozerna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowka, ja bralam znieczulenie. dentysci daja takie specjalne dla kobitek w ciazy.nie martw sie wiec. drugi trymestr zdecydowanie najbezpieczniejszy jest na taki sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna jestes lutowko pimpoli ale nie masz anemii jak nie jesz miesa ani w tabeltkach nie masz zelaza??? ponizej 11,2 jest anemia jaki masz wynik hemoglobiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutówko jezeli tylko informujesz lekarzy o tym że jestes w ciący - to z pewnościa stosuje takie leki, które nie zaszkodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.................wiek......woj................. …tc.........data porodu…….+kg/plec karenk.............33.........łódzkie...............18.. ......28. 01.09... ……….+3......? Kluska=)...........26.........łódzkie...............19.. ......31.01.09.... ………+1,5....? kasiulkapb........25....... .małopolskie.......18........01. 02.09........... +3.. ...? gryzmoł........... 30.........Warszawa..........17........01.02.09. . .........? igmik................26.........pomorskie.........20.... .....01.02.09...........+2...... ? LUTÓWKA........24.........świętokrz……… ...19........01-06.02.09……..-0.60.? sabotażystka....30.........warszawa..........19......... 02.02. 09...... .....? kasiula29.........29..........dolnośląskie......18...... ...02 .02.09........... ? gruel...............20..........East Kilbride.......18.........02.02.09............+3 ....? fusyta.............33..........podlaskie............19.. .......02.02.09............niespodzianka Monia............. 22.........lubelskie.............18.........04 .02.09...........+5!!!. ? rosołek........... 26..........lubuskie..............19........05 .02.09...........+1/synek agnesita......... 20..........śląskie.................17........05.02 .09...........+3 synek Karella............ 27.........mazowieckie........17.......06.0 2.09........... +3.....? LafyTaffy.........24..........kolbuszowa.........18..... ...07.02.09.... .......synek Szklana Głowa..27.........mazowieck..........19....... 07.02.09.. ……….+6..córeczka malinova73......35.........śląskie..................18.. ......09.02.09..... ……+4.....? Mia 82.............26..........podkarpackie.......18....... 09.02.09........... ? Mama3...........39..........świętokrzys..........19.... …10.02.09............+1....? julka2384........24..........ubuskie............ ….18.......15. 02.09............?..........+5 adulka.............31..........podkarpackie.......19.... . ..11.02 .09............? Ewi785............30..........Lubuskie...............15. ...... 6-12.02.09.........? helka...............30..........mazowieckie........ 16..... .14. 02.09............? *Iskierka*.......28...........wlkp.................... 16....... 14.02.09............+2..? Wazka............29...........Rosja............. …….18........14. 02.09............+4..? Sikorka -.........29...........BremenDe....................... 16.02.09.............? PrzyszlaMama23de.MannheimDE........ ….17... …..16.02.09............+1..? katia-84.......... 24...........małopolskie/Krk..18..... ..18.02 .09............? Pimboli...........27...........Schwarzwald/DE ..17.... …18.02.09 ............+1..? balbiina ..........23 ..........Częstochowa....... 17....... 19.02.09.............+1...synek kamasutra.......21.......... wielkopolskie.......15.... …23.02.0 9.............? dota25............29...........pomorskie............15.. . …..24.02.09.............? halasliwa.........27...........Warszawa............17. ... ….25.02.09............+3...? Zabajona.........31........... warm.-maz..........16. .... ..26 .02.09............? konwalia9.......28........... Dublin..................12.........26.0 2.09............? Agagaguś........38............mazowieckie........19..... ....31.01-04.02 .09...+5....s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja teraz się urlopuję, więc rzadziej do Was zaglądam. Lutówka najważniejsze, że to leczysz, jakby wdało się zapalenie okostnej, do wtedy mogłabyś dopiero zaszkodzić dzieciaczkowi:( Przecież skoro dentysta wie o Twoim stanie, to nie da Ci lekarstwa szkodliego dla ciężarówki i bobaska. Nie świruj mamuśka ;) 100 lat Hałaśliwa:))) Zaraz dzwonię do kliniki zapisać się na połówkowe, bo jak będę odkładała, to będzie problem z terminem, a wtedy bym się wkurzyła. Dziewczyny, które zamierzają rodzić na Bródnie, dzwoniłam dowiedzieć się o szkołę rodzenia, położna powiedziała mi, że optymalny termin dla lutówki to listopad i w październiku mam zadzwonić dowiedzieć się więcej. Poza tym pogadałam z kumpelami, które rodziły nie tak dawno w naszym cudownym mieście i one poinformowału mnie, że jeśli chcę, żeby mój poród przyjmował lekarz prowadzący ( o ile nie ma on wtedy dyżury) to taka \"usługa kosztuje min. 1000 zł. Ja zapłacę, chciałabym, żeby moj ginka była przy porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie, co jest nie tak z mailem.Ja próbowałam wczoraj i dzisiaj wysłać zdjęcia i nie docierają.Z męża konta też nie.A próbowaliśmy sobie nawzajem i dochodzą.Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołek - może tobie też z polskim znakiem się wysłało? Lutówka - Biedaczko, współczuję! To najgosze bóle jakie mogą być - zęby i wszystko co w buzi, życzę, żebyś przespała noc spokojnie. Ważka - gratuluję ruchów:) Mi się w nocy wydawało, ale chyba sobie wkręcam... :) dziś się dowiedziałam gdzie dzidzia ma nogi:) leży sobie głową w dół... to chyba niezbyt wygodne... :) Pobolewa mnie brzuch. Kogoś pobolewa też? hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimpoli to fajnie ze ci one pasuja moje sa tez ok ale ja bym chciala jakies jeszcze z wapnem i zelazem w wiekszej ilosci .ja mialam ostatnio 11,8 a ponizej 11,2 jest anemia ty tez nie masz duzo .mi spada co badanie zaczynalam od 13,3 jak ci spada to doradzi ci zebys brala dodatkowo zelazo tymbardziej ze nie jesz miesa ja jem ale wolowiny raczej nie a ona jest bogata w zelazo. rosolek moze wysylasz na zly email lutowki2009@tlen.pl to jest prawidlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Głowo widze że Ty na prawde nie możeszm się doczekac ruchów maluszka :) oj jeszcze dzidek da Ci mamusiu popalić jak nóżke pod żeberko zacznie pchac i rajbowac stópka :P a tka na serio to ja też po cichutku coraz bardzie sie niecierpliwię i chciałabym już czuć maluszka :) Mnie brzuch raczej nie pobolewa... ja czuję dupsko jak za długo siedzę i nóżki obolałe wieczorami. A pozycja dzidk arzeczywis.cie średnio wygoda - tez sie zastanawial jak to on sobie tak śmiesznie siedzi do góry nogami. A no włąsnie co z naszą Do góry nogami??????? Rosołku może rzeczywiście wpisujesz lutówki przez \"ó\" a nie przez \"o\" albo fotki za duże - może spróbuj mniej wysłac albo pomniejszyć format. A ja dzis znów ugotowalam rosołek - za każdym razem jak Cię widze koleżanko to mam chrapke na rosołek - ide sobie odgrzać i nalac do kubeczka - mniamiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to nie wiem dlaczego jest problem z przejsciem na nasza skrzynkę - jedyne co mi przychodzi do głwoy, to to ze wiadomosc moze byc za duża - ale ja sie nie znam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coś zaczynam pokasływać i głowa mnie boli - mam nadziję ze mnie nie dopadnie żadne choróbsko - wczoraj w nocy pootwieralam wzystkie okna w sypialni bo dostawalam wściklicy i mogło mnie zawiać kiedy w końcu usnęlam :( a może to tylko zmęczenie - mam nadziję ze rosołek postawi mnie na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ależ ja sadzę literowki. Wybaczcie - to dlatego że (tradycyjnie) robię kilka rzeczy na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×