Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

sabotazysko - są takie cuda, ale jeśli chcesz byc praktyczna, to lepsza komoda bez przewijaka, a ten dokupić, z czasem go chowasz i masz mebel, a takie 2 w 1 ... na jakis czas dobre, ale co potem? No ja tak praktycznie patrzę:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Mamo - zdaje mi sie że temat łozeczek byl kiedyś poruszony i dziewczyny pisały że z tymi turystycznymi to nie do konca fajnie, bo moga mieć zly wpływ na kręgosłup, czy jakos tak - już nie pamiętam. Ja będe chciała drewniane - dlatego ze mi sie bardziej podoba i chciałabym cały komplecik z Ikei, ale jeszcze nie wiem czy biały czy brazowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas podobne mebelki robi Vox - ale pieronsko drogie - ostatnio widziałm w necie (allegro) łóżeczko szafę i komode - 4000 zł - może sie nie oreitnuje ale nie wiedziałam ze to tyle kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołyska fakt, słodka, ale dobrze mówią, bo do góra pol roku, jak dziecko siada, to juz niezbyt to bezpieczne, a spac/bawic sie gdzies musi. No chyba ze masz duzo miejsca i kojec zamontujesz gdzies z boku. Ale tak czy siak - łózeczko na dłuzej jest, a mozna kupic takie, co to potem tapczanik zniego zrobisz (jak maluszek bedzie mial 2 latka np.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie mysle o takiej 3 a ze mam juz turystyczne bo duzo podrozujemy i sie rpzyda przeszla mi przez glowe mysl czy drewnane czy dokupic materac do tamtego ale taki komplecik jest najladniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale sie rozpisałyscie. Ja wczoraj poprostu padłam.Fakt mamy tu -2 h wiec jak do was pisze to wracacie do domku a ja juz klade sie spac. Bylam dzis u ginka ale nawet nie pytajcie.Obejrzala moje dokumenty i stwierdzila ze mam niska hemoglobine i musze do szpitala.Nawet mnie nie zbadala.Zmierzyla centymetrem i dowidzenia.Ja nie chce tu isc i mam dylemat.MUsze czogos poszukac rekomendowanego przez europejska.T wszystko jest takie skaplikowane.Trzeba bylo zostac w kraju, Temam mebelek.Sliczene te so pokazalyscie.Widze ze sa tansze niz to co widzialam np. w Smyku.Luzeczko turystyczne tam ponad 800zl. Moj Aligator kompletnie sie tymi sprawami nie interesuje i woli ogladac samochody w necie.Faceci.... Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka no co ty tak odrzau do szpitala! idz do innego lekarza moze inny wykona jakies szczegolowe badania... ale z drugiej sstrony lepiej dmuchac na ziomne ! - nie wiem co Ci poradzic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam jeszcze nic, jakos cały czas mi się wydaje, ze mam mnóstwo czasu!! Żadnych typów nawet jakie łóżeczko wybrać, jaki wózek najlepiej. Nie znam jeszcze płci dzieciątka, może na połówkowym będzie łaskawe pokazać conieco;) Zastanawiam sie też czy na połówkowe wybrać się na usg 4D, czy pozostać przy tradycyjnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladne ta posciel :) i dywanik tez ladny ja tez chce drewniane lozeczko cyba jest najlepsze... kolyska tez jest fajna ale wydaje mi sie ze niepraktyczna.. Zabajona ladna masz corcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge dostac sie na tlen.Pewnie za maly transfer mam :( w pracy sobie popatrze. Ja tez kupie drewniane .Widzialam w IKEA i jest calkiem tanie, To prawda ze nie jest jakies wyszukane ale to nie na cale zycie przeciez. reszta nie wiem jeszcze ile kasy dostane na umeblowanie dla dziecka wiec strama sie nie szukac niczego ekstra, Zadzownie do kolegi z PAM i dowiem sie co mam robic.Przeciez PAM powiedzial ze mam dobre wyniki a teraz mwia ze nie sa dobre. Nie moga mi wystawic zwolnienia jesli nie poloze sie w szpitalu.Wierzcie, nikt z cywilizowanego kraju nie chcialby tu lezec. Wyobrazcie sobie lata 70 , to tak wlasnie wyglada,Nawet na badanie musze brac recznik pod pupe bo nie ma. To wszystko na inna opowiesc bo siada mi bateria.Jak sie naladuje to napisze co i jak. Dzis nie plamie wiec wczorajsza praca mi nie zaszkodzila.To jest najwaznejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wszystko juz oprocz mebelkow poscieli wanienki rozgladam sie juz za tym potem tylko sie kupi ja znam przypadki ze dziewczyny odkladaly na pozniej a potem niestety w spitalu przelezaly na koncowce i nic nie mialy dla dzidzi u jednej kupowal maz i tesciowa na szybko wiec mozecie sobie wyobrazic jaka byla reakcja kolezanki na te rzeczy jak wrocila do domu z malenstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazko no to klops z tym lekarzem i taką wizytą - jak masz mozliwośc to skonsultuj diagnoze z innym lekarzem - ale nie odwlekaj bo może rzeczywiście szpital wskazany. Dobrze ze nie masz plamien - całe szczęscie! Piksip - aparaty z funkcja 4d są dokładniejze - lekarz i tak dokonuje pomiarów w 2 d - ale ponoć te nowesze aparaty dają lepszy obraz w 2d - tak mi lekarz powiedział. Ale ja bede miec połówkowe na zwykłym - bo wole zeby mój ginek to zrobil a on nie ma sprzety 4d. ja na razie nie mam nc dla dzidk i nie nam pomysłu na to co kupić - nie mam pojecia jak będzie pokoik wygladał - bede musiała zacząc sie tym interesować :) poszukam w necie inspiracji. Ale racja w tym ze nie ma co za bardzo odkładac no nie wiadomo jak to będzie z nami w III trym. Dziewczyny ponowię - pytanie - co myślecie o uzywanych ciuszkach z allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Przyszła? Ja jestem w gorącej wodzie kąpana i już też bym wszystko miała, gdyby nie studzili mojego zapału inni.Moja mama np. mówi,że za szybko na wózek, łóżeczko, bo gdzie bęziesz je trzymać do porodu? No to ja : tam, gdzie po porodzie.Tesciowa delikatnie sugeruje, że za szybko, bo zawsze coś się moze stać.I widzę,że neguje nasze działania, tzn. kupowanie ubranek, bo przeciez nie wiem do konca jaka bedzie płeć i ile będzie wazył.Wynika z tego,że go,łe dziecko mam ze szpitala przywieźć.No i te wspaniałe panie ze sklepu.Czasem nie widać jeszcze tego brzucha, zależy co ubiorę.I wtedy panie ekspedientki patrzą jak na idiotkę, bo brzucha jeszcze nie ma i już kupuje. I tak dużo kupiliśmy, bo mam 2 szuflady ubrań, 2 zmiany pościeli, butelki, fotelik do auta.Ja biorę też pod uwagę względy finansowe, potem przecież naraz nie będę miała góry pieniędzy, więc wolę po trochu kupować,ale tu pokutuje przeświadczenie,że nie mozna kupować zbyt wczesnie,żeby nie zapeszyć.A ja nie chcę \" na ostatnich nogach\" biegać po sklepach, bo jaka to przyjemność? Ale się wyżaliłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też praktycznie nic nie mam, teraz zamówiłam pościel i dywanik, a nawet nie do końca wiem, czy chcemy oliwkowe ściany czy nie, ale już zadzwoniłam do małżonka i powiedziałam, że nie mamy wyjścia i póki będę na zwolnieniu musimy doprowadzić pokój do ładu i składu, w sensie kolor na ścianie, zabajona już mi podpowiedziała, jedna część pokoju będzie oliwkowa a druga beżowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszkow z allegro - uzywanych ja jestem na nie, wg. mnie nie ma sensu kupowac duzo ubranek w rozm. 56-62 dzidzi bedzia miala tyle cioc i wujkow , tylko podziwiaczy i obserwatorow a kazdy znajac to z wlasnego doswiadczenia niesie dla dzidziecka jakis ciuszek... a po pol roku szafa peka w szwach od nadmiaru za malych ubranek i nie raz nawet raz nie zakladanych... ja planuje kupic tylko po kilka sztuk kazdej rzeczy bo moje siostry - mam 2 mlodsze zapowiedzialy ze one ubiora swojego pierwszego siostrzenca lub siostrzenice w najlepsze, najpiekniejsze i naj naj ... ciuszki a jakby mogly to juz teraz by ubraly moj brzuch...:) nie wiem jak u ciebie z tymi ciociami i odwiedzajacymi ale u mnie tak bedzie:) poza tym nie wiesz ktory raz te ciuszki sa juz w obrocie bo to sie nie niszczy mama kolezanke ktora wyprawke dostala od znajomej, ta jak dostala od kuzynki a moja kolezanka jeszcze raz ja wydala czyli w jednych ciuszkach przechodzilo 4 dzieci :)a one wygladaja prawie jak nowe.. takie jest moje zdanie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o ubrankach używanych, to ja z allegro nie kupuję.Dostałam trochę od kuzynki, ale powiem Ci, ze widać, ze są uzywane i będę je zakładać tylko w domu.Mój mąż kręci nosem i na to, bo on chce,żeby mały miał wszystko nowe.Nawet używanego łóżeczka nie chce.I gadaj tu z chłopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×