Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dokladnie rosolku rownie moze byc tak jak opisywal wam przypadek koleznaki co teraz urodzila 2 tygodnie temu cala ciaze widzieli dziewczynke do ostatniego usg dzien przed porodem dziewczynka a jak wyszlo dzidiz z brzuszka to okazalo sie ze sisiorek jest miedzy nogami ;-) ja tez juz nie wiem co mam myslec niby widze tego sisiorka ale mi to nie przypomina siosrka teraz bylo odwrocone robia metlik w glowie ale mi to wszystko jedno czy chlopak czy dziewczyna wazne z e zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem wam ze jednak zostal chlopak ale kurde teraz to roznie mysle haahhaa jak powiem mezowi to padnie pozatym ja jem sledzie ogorki wszystko co kwasne kocham normalnie a po slodkim wmiotuje to jednak musi byc chlopak no i brzuch mi w szpic rosnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie z emamy razem wizyte 30 pazdziernika ja mam na 17 hihhihii pojdziemy raem bedzie milej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana glowo ciesze sie ze sie lepiej czujesz napewno rozejdzie sie jestem pewna ja wlasnie dlatego nie lubie czegos planowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik ty rowniez wracaj tu szybciutko do zdrowia ;-) teraz panuje zoladkowa grypka moze to to a raczej napewno mnie tez dopadlo 3 dniowe mdlosci ,wymioty co pisalam ale przeszlo ;-) u ciebie tez tak napewno bedzie trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 ja rowneiz od samego poczatku czulam ze chlopak i tak mowilam maz odrazu do brzucha Kacper i tak zostalo 2 lekarzy mowilo ze chlopak wiec ie wiem z kad ta zajawka na dziewczynke sie wziela hihhiihih zacisnol nogi i wstydliwy jak tatus hahaaaaaaaaaha Wazka dobrze ze wiecj opcji nie ma hahaha kurde ale masz tam wybor szkoda ze nie mozesz nie ktorych zeby dostac az glupio pisac o tych pysznosciac na jakie ma sie ochote ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosolku ja tez zawbardzo nie szaleje ogolnie zachcianek to nie mam . ale jak kupuje juz to bardziej saltki zwazyw ogory kiszone sosiki do chlebka sery zolte sledziki pomidorek kielbaska z ostra musztarda do wszystkiego majonez nawet do sledzi hiihhi ale tak zeby leciec po cos bo mam na to zachciane i nie obedzie sie jak nie zjem to nie mam . acha moje grzeszki to mc,donalds,kfc,pizza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde mac ale jaja balbina niezla sytuacje mialas ale jak my z rosolkiem na kolejnej wizycie uslyszyly znow zmiane to chyba padniemy .ja nie chce znac plci w 2 ciazy na 100% bo to naprawde sie wkurzyc mozna raz tak raz tak i czlowiek nie wie jak do brzuszka mowic .najlepiej nie wiedziec mowic dzidzius i juz. ona mowila ze penis widac ale ja sama nie wiem juz nic ostatnim razem mowila jak byl z tylu ze normalnie jak jest chlopiec to widac juz w tej pozycji sama nie wiem co myslec zwariuje zaraz hehe no wlasnie albo to siusiak albo spuchniete wargi .ale jaja jak by sie jednak urodzila dziewczynka my jedziemy w nasteonym miesiacu kupowac meble i biore niemieckie dodatki do lozka ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde pelno tych pomylek na necie znalazlam http://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/usg-chlopiec-moze-jednak-dziewczynka-pomylki-lekarzy-usg-8167/ http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92089 i tu wypowiedz: Nie wierze w plec przed 26 tygodniem bo dopiero po 26 (chyba kolo 30) jadra schodza do moszny. Wczesniej wargi sromowe sa parwei identyczne wilkoscia z workami mosznowymi jak ktos ogladal film to bylo tam pieknie pokazane.. dopieor po 26 tyg wargi sromowe juz nie rosna a jadra zstepuja i sie uwidaczniaj narzady meskie. Powazni ginekoodzy nei robia takich trafien przed odpowiednim tygodniem a inni - zawsze maja trafnosc w 50 % Ale i po 30 tyg zdarzaja sie pomylki... bo to jest usg a nie widok na zywca. Jesli waga dziecka jest przeklamywana i inne rzeczy (na przyklad neiktore wady ktore nei zosatly zauwazone - i nie chodzi mi tu tylko o usg ale na przyklad tk albo rezonans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to ja już po przeczytaniu tego co nam zapodałaś, Przyszła, mam mętlik.Chyba naprawdę ocipieję jak znowu trzeba będzie powrócić do myśli o chłopcu.Pewnie, że najważniejsze, by dziecko było zdrowe, ale po co lekarze mówią skoro sami nie wiedzą dobrze co widzą.Ja czułam ,że mam chłopca, potwierdził mi to lekarz,ale jak potem zobaczył dziewczynkę to już nic nie czuję, żadna intuicja nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska130285
hej dziewczynki;)same niespodzianki mówicie?ja tak bardzo chcialam wiedziec czy mam w brzuszku corcie czy syna ale do tej pory nie bylo widac;) no ale za 10 dni mam usg 3d to moze dzidzia sie ujawni?bardzo z mesem liczymy na to?mam jakies ogromne przeczucie ze bedzie maly Sebastianek;)ale od zawsze marzyla mi sie córcia Zuzia...no zobaczymy?a napiszcie mi czy z chęcią pijecie mleko?bo ja musze sie zmuszac,mam nadzieje ze nie zaszkodze malenstwu tym,ze nie czesto pije mleczko;)pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska130285
A tak wogóle kobietki macie już wybrane imiona dla swych pociech?Jest tyle pięknych a tu trzeba wybrac jedno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzis rano mialam to badanie krzywej cukrowej. Musze Wam powiedziec, ze wcale nie bylo tak strasznie wypic ta glukoze. Panie same w laboratorium mialy cytrynke i kazdemu dodawaly. Smak mdly i ogolnie strasznie slodki ale bez przesady. Jutro wyniki. Monis30 - oj lekko nie bylo, potrzebowalam troche czasu aby dojsc do siebie. Ale tak jak juz pisalam nie zaluje. Facet strasznie sie stoczyl i dzis moglabym byc zona alkoholika... Za to moj kochany A. jest zupelnym przeciwienstwem, kochany:) A maly nadal mnie cisnie ze juz nie mam sily.... Jedyne co to moge normalnie chodzic i lezec na boczku. Ale juz mi ta lewa strona cierpnie. W pon. do lekarza to zobaczymy co powie. Mama3 - dziekuje i rowniez wszystkiego dobrego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rosolek w to nie wierzylam .ale ja ci powiem ze juz jest mi obojetne co bedzie nie mysle w kategoriach dziewczynka czy chlopczyk tylko zeby bylo zdrowe i tez juz nie wierze jak znow zmienia hehe zobacze jak sie urodzi i przy drugim nie chce znac plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na zegarze 10.55 a ja robie sie bardzo glodna.Staram sie wytrzymac ze snem bo o 4.35 mam pobudke nie moge juz zasnac. Jest tak codziennie.Idzie zwariowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE LUTOWNICZKI!!! PRZEPRASZAM, ŻE NIE ODZYWAŁAM SIE DŁUGO- PO CHOROBIE POSZŁAM DO PRACY I... MUSIAŁAM NADROBIC ZALEGŁOŚCI. TERAZ ZALEGŁOŚCI MAM U WAS. SPORO NOWYCH \"KANGURZYC\" - WITAJCIE W KLUBIE!!! (ŁUBU DUBU) OSTATNIO USŁYSZAŁAM, ŻE MOJ/WASZ TERMIN PORODU JEST EFEKTEM WEEKENDU MAJOWEGO!!!! COŚ W TYM JEST, BIORĄC POD UWAGE NAS- PRZEMĘCZONE, PRZEPRACOWANE SPOŁECZEŃSTWO, KTÓREMU POZWOLONO NA RELAKS W MAJU. U MNIE TO MOŻE BYĆ WYNIKIEM \"AKCJI MAJOWEJ\" A MOŻE JEDNAK ZMIANY MIEJSCA OPRACY MOJEGO MĘŻYKA. CO MYŚLICIE O TEJ TEORII??? PAMIĘTACIE SWOJE UPOJNE I BRZEMIENNE W SKUTKI CHWILE??? DZIĘKUJĘ ZA RADY DOTYCZĄCE PRZEZIĘBIENIA. NAJSKUTECZNIEJSZE OKAZAŁY SIĘ KOMPRESY NA SZYJĘ Z CIEPŁYCH ZIEMNIAKÓW. GORRRRRRRRRRĄCO POLECAM, TYM BARDZIEJ, ŻE WOKÓŁ SZALEJE GRYPKA. TRZYMAJCIE SIĘ CIEPŁO!!!!!!!!!! A\'PROPOS PŁCI - MÓJ MANIEK TEŻ OKAZAŁ SIĘ MANIĄ I...BYŁO TO DLA MNIE TAK SAMO WIELKIM ROZCZAROWANIEM JAK DLA WAS. NIE DOTYCZYŁO ONO PŁCI LECZ MOJEGO ZŁAMANEGO ZAUFANIA DO WSZECHWIEDZĄCEJ MEDYCYNY, KOMBAJNÓW USG. 3D I INNYCH GADZETÓW NA KTÓRE NAS MEDYCY NACIĄGAJĄ. CZY MAM WIERZYĆ GINKOWI, MASZYNIE CZY WŁASNEJ INTUICJI??? NA SZCZĘŚCIE NIE KUPIŁAM ŻADNYCH BŁĘKITÓW/RÓŻÓW I... NIE MÓWIĘ NIC RODZINIE, BO NIE CHCĘ POTEM PATRZEĆ PRZEZ 2 LATA NA MOJE MALEŃSTWO W PRZESŁODZONYCH RÓŻOWYCH CIUSZKACH. ALE SIĘ ZA WAMI STĘSKNIŁAM... LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI KIEDY ROBI SIĘ BADANIA GLUKOZOWO-CUKRZYCOWE? W KTÓRYM TYG. CIĄŻY??? A MOŻE TERMIN NIE JEST AŻ TAK WAŻNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lamamamma, nareszcie sobie przypomniałaś o nas.A te nasze ciąże to raczej nie były wynikiem majowego weekendu, bo chyba byśmy się wtedy jeszcze na styczeń załapały :) No bynajmniej u mnie, to była chyba połowa maja. A ja opiernicz jakoś tak ni z gruszki ni z pietruszki dostałam od mamy,że za wcześnie rodzinie powiedziałam,że mam chłopca, a teraz muszę odkręcać.Najśmieszniejsze jest to,że to ona rodzinie sama rozpowiadała.Ja tylko najbliższym powiedziałam ( dziadkom Zuzi, naszemu rodzeństwu).A nawet gdybym się chwaliła wszem i wobec, to co z tego?Czy oni stracili na tym,że mówiłam,że chłopiec, a potem,że jednak dziewczyneczka? Widzę,że niektóre już glukozę robią.Mi lekarz mówił,że dopiero za dwie wizyty,więc pod koniec listopada. A jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie robie tego jeszcze , mysmy powiedzieli swoim rodzicom ze teraz chlopak ale ze nie na pewno .rosolku co my za to mozemy ze lekarz raz tak mowi a raz tak.ja juz sobie powiedzialam urodzi sie dziecko i plec juz nie wazna i przy kolejnym porodzie nie chce znac plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie robie tego jeszcze , mysmy powiedzieli swoim rodzicom ze teraz chlopak ale ze nie na pewno .rosolku co my za to mozemy ze lekarz raz tak mowi a raz tak.ja juz sobie powiedzialam urodzi sie dziecko i plec juz nie wazna i przy kolejnym porodzie nie chce znac plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam sie przywtac:)) dzis kolejny lduugi dziien przedemna.mam chwilke zeby zajzec. przyszla mamo i inne zdziwione zmiana a chlopca na dziewczynke lub odwrotnie.ja bardzo nie chce znac plci.mam totalny brak zainteresowania ta kwestia...mam oczywiscie swoje przypuszczenia i wolalabym zeby to byl chlopiec i czuje ze to bedzie chlopiec ale tak naprawde mam to bardzo w de.oboje z Cudownym chcemy tylko zdrowego dziecka a to czy bedzie mialo autko na piersi i bedzie dziewczynka np....jest niewazne i dla nas i dla malenstwa..:)) szklana zycze szybkiego powrotu do zdrowia i milego wyjazdu i wiecie co?jem kaszki mleczno ryzowe....dla niemowlat...napadlo mni etak i musze...koniecznie musze takowa zjesc jeden raz dziennie... odezwe sie wieczorkiem ,buzki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) no wiec tak wczoraj mialam wizyte i ..... dzis juz jestem w pracy !!!!! no szok !!!! i jestem zla na mojego ginka !!! bo zaczelam do niego chodzic prywatnie a wczesniej chodzilam na kase chorych i dzis ide do mojego poprzedniego i niech zobaczy co i jak! moj gin okazal sie popaprancem ! tylko mi zmierzyl cisnienie, zwazyl i zbadal doslownie sekunde i zmierzyl tetno dziecka i powiedzial ze jest wszystko ok a ze mi sie zwolnienie wczoraj konczylo to powiedzial ze on niewidzi przeciwskazan co do tego zebym poszla do pracy! 2 razy ciaza zagrozona, rozwarcie, krotka szyjka i do pracy! i co nagle stal sie cud i wzystko mam ladnie pieknie? i powiedzial ze w kazdej chwili jak sie bedzie cos dzialo to mi da zwolnienie nawet usg niezrobil wczoraj i nadal niemam ani jednego zdjecia :( dzis ide do lekarza mojego i wezme zwolnienie co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,julka wez zwolnienie jak mialas tyle zdrowotnych problemow z ciaza lepiej nie ryzykowac on ci nie gwarantuje ze bedzie dobrze wszytsko a jak sie stanie cos zlego nie wiadomo czy powie przepraszam nie ma co ryzykowac bierz zwolnienie i juz. halasliwa i madra z ciebie kobietka ja moglam tak od poczatku zrobic poprostu nie znac do porodu a nie takie jaja jakie sa teraz przezywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc l;aski wrocilam do domku bo mialm pierwsze jazdy dzisiaj od 8:00 do 10:00 bylo superancko hiiiiiiihii powiedzial ze jak na pierwszsy raz to super i czy jezdzilam na dziko czy to az tak widac hihhhihii julcia nawet sie nie zastanwiaj tyle bylas na zwoknieniu i nagle co do pracy to co on zmyslil ci to wszystko i teraz juz jest wszystko ok ?? zmien lekarza jak najszybciej ;-) orzyszlo lozeczko moj misiolek wczoraj je odrazu rozlozyl ;-) jest swietne normalnie boskie hihiihi mocna stabilne z dodatkowymi podporkami z grubym materacem nie cienkim jak w inych turystycznych kolezanka kupila ine i ma duzo cienszy materacyk a moj jest gruby naprawde sama sie zdziwilam ma swiatelko i kolysanki jestem bardzo zadowolnona mam nadzieje ze Kacprowi sie spodoba haaaaahahahahaaahaahahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla mamo no pomylek jest duzo ja tez bym wolaa zeby wziol lekarz powiedzial ze nie widac niz gada za kazdym razem co inego no ale 2 widzialo chlopaka pokazywalo sisiork ahihhhihih to mysle ze jest chlopak ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×