Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Adrianna79
bardzo wspólczuję Tobie i calej Twojej rodzinie, trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie Ojej przyszła... to strasznie smutne co się stało z dziadkiem. :( ja Kolejne pozdrowienia z wakacji. Mała chyba lubi ciepło bo cały czas szaleje. Ostatnio się wypinała tak że bardzo wyrażnie ją czułam po jednej stronie. Dziwne uczucie. Takie namacalne, że można ją całą prawie wyczuć pod ręką. Jest jeszcze taka malutka. Wzrusza mnie to ciągle jak myślę, że ona tam sobie żyje we mnie. Je, robi siku, słyszy... nniesamowita magia mieć w brzuchu człowieka. I duma mnie rozpiera jak paraduję z brzuszkiem po plaży i okazało się że wcale nie jest tak żle z moją tuszą ;) Nie przeszkadza mi to że 10kg na plsie i wacale tego tak bardzo nie widać. :) Buziaki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na forum powiedzcie mi kobietki czy ktoras z was miala albo ma ciogle przypadlosci w ciozy stanow zapalnych w miejscach intymnych kuzwa dbam i tak mi sie robio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje malenstwo
czarna35 ja mam non stop, w sumie to od 4 miesiaca infekcje pochwy. Wiecznie jestem zaczerwieniona i te straszne pieczenie, a oprocz tego parcie na mocz. Leczysz czym te swoje infekcje? Ja bralam juz macmiror i nystatyne i pomga tylko jak biore, jak przerwe wraca po 2-3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje malenstwo
czarna35 a w ktorym tygodniu jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje malenstwo
Coś mi sie gg zwiesilo i nie moge odpalic, a numerku nie pamietam. Ale jak sie odwiesi to podam najszybciej jak to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje malenstwo
Ja jestem w 25 tygodniu, a cierpie na to tak od 16, co wezme to jest lepiej a potem wraca. A jakie masz objawy? Lekarz mowi ze tylko to moze mi przepisac i moge brac profilaktycznie, ale jak tu brac profilaktycznie, jak ja ciagle mam pieczenie ze nawet spodni nie moge zalozyc na dupe bo jest gorzej. A tu do porodu jeszcze na oko 15 tygodni, jak ja to wytrzymam to nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie piecze i sikam kropelkami typowy stan zapalny szczypie swedzi piecze przemywam sobie rumiankiem w poniedzialek ide znow mi cos pewnie przepisze przed tem przed ciozo tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez mam takie objawy. Mozna jedynie to zaleczyc ale wyleczyc to dopiero po porodzie. Przed ciaza tez nigdy nie mialam i nie chorowalam na zadne zapalenia ani brzybiczne ani bakteryjne pochwy. A swedzi ciebie, dlugo juz sie z tym meczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To daj znac jak wrocisz od lekarza co ci tam przepisal. Ja tymczasem uciekam na film. Trzymaj sie, chociaz wiem ze ciezko jest i do najprzyjemniejszych dolegliwosci to to nie nalezy. Ciekawe czy inne dziewczyny z tego forum braly jakies leki dopochwowe, ktore im pomogly na pieczenie pochwy, zaczerwienienie i parcie na pecherz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarna i moje malenstwo
weżcie tu nie piscie to nie jest czat!!! przeniescie sie na gg !!! wasze infekcje cipy są tu zbędne trzeba bylo sie myć!! WYNOCHA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla Mamo wspolczuje :( co to za dziewczyny kloca sie na forum???? a ja wczoraj znowu mialam plamienie buuuu a juz bylo tak dobrze i znowu leze zeby sie niepowtorzylo dzis narazie jest ok, wydaje mi sie ze wczoraj przegielam troche po domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia, Ty to się masz z tymi plamieniami.Ale już bliżej niż dalej do szczęśliwego rozwiązania :) Przyszła, bardzo smutna to wiadomość.Wszystkie na pewno jesteśmy z Tobą myślami... Popiszcie troszkę, bo niefajnie tak do siebie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego, ale forum jest nie tylko o pisaniu ile w ciazy przytylysmy, ktory tydzien leci, co przygotowalysmy z wyprawki, ale rowniez o dolegliwosciach ciazowych, typu infekcje, plamienia itd. Wiec pomaranczowy podszywaczu nie decyduj kto co bedzie pisac, po to jest forum by sie wypowiadac, wspierac, radzic itd. Cos ostatnio rzeczywiscie pustki na forum, wiekszosc to chyba lezakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła współczuje smutnych wieści, trzymaj się jakoś. Julka 2384 osczędzaj się i uważaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamo przykro mi, wyobrażam sobie co musisz przeżywać. Trzymaj się i bądz dzielna. To fakt że straszne pustki na forum. Ja to latam po Warszawie i robię zakupowe zaległości. Mam już dość. Uroki stolicy. Kupiłam sobie w końcu ogrodniczki hip hip hura, bo w moim miasteczku nigdzie nie znalazłam :( W poniedziałek idę do lekarza na wizytę i już się boję mimo ze wczoraj miałam USG... normalnie schizolka. Dzisiaj młoda dziewczyna ustąpiła mi miejsca w tramwaju. Byłam w szoku, aż zabrakło mi słów (oczywiście powiedziałam dziękuję). Myślałam, ze już nie ma ludzi z sercem. Niestety coraz szybciej się męczę i zaczynam się turlać. Wpadłam z wizytą do pracy i kolejne miłe zaskoczenie. Dostałam od szefowej kosmetyki dla kobiet w ciąży :) Na pewno się przydadzą, bo ten żel do higieny intymnej już użyłam i naprawdę daje komfort. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Takie jest zycie jedna osoba odchodzi a inna przychodzi na swiat .Moj dziadek niestety nie widzial ze bedzie mial prawnuczka/e... julka odpoczywaj jak najwiecej wiesz skad sa te plamienia?? u mnie na poczatku byly bo macica sie oczyszczala.Plamienia w 3 trymescie moga spowodowac przed wczesny porod tak wiec lez i sie nie stresuj niczym. do nowych dziewczyn grzybica w ciazy niestety czesto wystepuje .nie wiem czy mozecie brac lactovaginal w ciazy ? i slyszalam ze dobrze jest robic nasiadowki z jogurtu bo zawiera bakterie kwasu mlekowego ja nie mialam nigdy zadnych infekcji ale moje kolezanki po tabeltkach luh w ciazy czesto to mialy .tantum rosa tez jest ok ale nie wiem czy mozna w ciazy idzcie sie zapytac do apteki lub lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ WLASNIE SOIE ZASTANAWIAM CZY TE INFEKCJE W MIEJSCACH INTYMNYCH TO NIE JEST PO LUTEINIE KTORO CALY CZAS BIORE BO NIGDY WCZESNIEJ TAKICH DOLEGLIWOSCI NIE MIALAM POZD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zrbiłam badania i wszystko ok, oprocz ze spada mi hemoglobina i mam bardzo liczne moczany bezpostaciowe w moczu (boje sie ze cos z nerkami nie tak chlip chlip we wtorek do lekarza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku ciazy tez sie balam o infekcje ale zaczelam stosowac plyny do hig. intymnej z kwasem mlekowym i bylo super, teraz najprowdopodobniej mam cos z nerkami ech ech taki los ciezarnych, nigdy nie moze byc wszystko cudownie:D juz mnie nic nie zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo bardzo ci wspolczuje trzymaj sie cieplutko mi dwa lata temu dziadek zmarl w kosciele na zawal serca nie mial dokumentow przy sobie dowiedzielismy sie dopiero wieczorem jak zaczelismy go szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie \"stare \" i nowe forumowiczki - lutóweczki- dziewczyneczki!! nie odzywam sie, ale nie oznacza to,że nie czytam Waszych postów. Współczuję śmierci dziadka, szczególnie jeśli byłaś z nim emocjonalnie silnie związana. W ciąży przewartościowuje się kwestie rodzinne - rodzina daje siłę, ale tez wszelkie w niej straty dotkliwie przezywamy. Ja w wakacje straciłam także dziadka, który mieszkał ode mnie ok.500km ,ale nie mogłam byc na Jego pogrzebie z powodu waznego egzaminu. Mimo, że więzy z Nim rozlużniły się ze względu na czas i odległość było mi bardzo przykro i smutno, tym bardziej, że nie mogłam Go pożegnać. Ciąża uwrażliwia, to jeden z wielu pozytywów naszego błogo-stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONDOLENCJE SĄ OCZYWIŚCIE DLA PRZYSZŁAJ MAMY!!! UNIKAJ SILNYCH WZRUSZEN - NASZE DZIDZIE SA WYJĄTKOWO WRAŻLIWE, WIĘC DBAJ O NIE I O SIEBIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×