Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

wzko przeciez w nocy nie bedziesz jesc jhiiihhi ja rano wstaje i biegusiem na pobranie lece i wszystko gra juz mialam 2 rzy glukoze robiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi koleżanka mówila że płaciła 120 zł na krzywą cukrową (nie wiem czy to to samo co to obciążenie glukozą) w mojej przychodni - obciążenie glukozą jakoś koło 20 zł max kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ale pisalyscie ze jeszcze trzeba po wypiciu nie jesc godzine.Ja koncze jedzonko ok 22 i zaczynam jedzonko o 7.Nawet jak do pracy nie ide to jem sniadanie o 7.00 Ksiezniczka zabiera mi wszystko.W nocy sie budze i modle bo taka glodna jestem......Czasem nie moge spac z glodu juz do rana.Woda i sok nie pomaga.hhehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazko to bedziesz musiala sobie odpuscic ja mialam pierwsze badanie pobranie o 7 rano pozniej glukoza pilam i po 2 godzinkach mi pobrali spowrotem i w tym czasie nic nie jesc nie pic i nie palic . rosolku poniewaz mialam na poczatku robiona a nie wiedzialam ze jestem w ciazy ihii a kurat tez muialam a pozniej na poczatku ciazy poniewaz mam duza nadwage to odrazu mi kazali glukoze a ja mam nadwage od hormonow a cukrzycy nie mam ale lekarz to wiesz odrazu sprawdza wszystko ;-) i teraz bede robic 3 raz ;-) ja robilam tez prywatnie i jakos nie drogo placilam za krzywa cukrowa oczywoiscie to to samo co obciazenie chyba wlasnie 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe, z tym paleniem to sie moge poswiecic........ juz sie poswiecam od 21 tygodni........ale kanapeczke.Mysle ze jak lekaz nie zobaczyl problemu w innych wynikach to znaczy ze jest ok.Nie bede sie nakrecac.Jak zleci to nie bede jadla.No co zrobic.Mam jednak nadzieje ze nie bedzie konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedni robioa obciazenie po 2 godzinach ini robia po 1 godzince a nie ktorzy robia i po jednej oi po 2 godinach czyli wsumie trzy pobrania najlepiej robia badania w http://www.diag.pl/ ja tylko tam robie milo , tanio,szybko ,dokladnie w kazdym miescie powinnnny byc punktu pobran ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA ZNAJOMA BRALA DOSC DLUGO DO 8 CHYBA BO MIALA KRUTKA SZYJKE MI LEKARZ POWIEDZIAL ZE MAM JUZ ZAPRZESTAC ;-) bo jest wszystko w porzadku na poczatku ialam przodujace lozysko i musialam brac zeby nie poronic a teraz widocznie jest ok skoro juz nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A BIERZESZ COS WOGOLE TERAZ JA DZIS MAM ZAPALENIE PECHERZA LREKI BIORE MOJA LUTEINE CHCE MI ODSTAWIC A JA JO PROSZE ZEBY NIE BO BOJE SIE ZE JAK NIE BED BRAC TO COS SIE STANIE MASZ GG TO OJE 2897629 TO POPISZEMY SOBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie biore nic tzn biore kwasik foliowy i itaminki i hemofer (zelazo) nie martw sie ja mialam zagrozona ciaze grozil mi krwotok musialm lezec lozysko z przodu wiec nie zawesolo i juz jest ok i odstawilam moja siostra jest miedzy nami 3 tygodnie roznicy ciazy i ona plamila od poczatku ciazy i brala luteine teraz jest w 22 i tez juz nic nie bierze ja jestem wystraszona kazdym bolem , wogole wszystkim , wynikami badan i tak dalej ale nie mowie sobie wszystko ok dzidziol zdrowy i bedzie dobrze .. myslalm ze tylko ja jestem taka nadwrazliwa barzo hiihii ale ty mnie przebilas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam obiad i dalej pisze prace zaczyna mnie glowa bolec wrr:( pogoda paskudna ale musialam isc do sklepu .nie wiem czy pojade musze to przemyslec wiecie teraz bedzie dluzo aut na drogach bo idzie wszystkich swietych wiecej wypadkow sie zdarza i tu sie boje poniewaz jak bysmy sie rozbili to ja bym miala wieksze szanse przezyc ale dzidzia w 25 tyg napewno nie .zreszta mysle ze mnie maz nie posci bo jednak jechac to 10 godz w 1 strone dosc meczace.ja mam tu usg na kazdej wizycie za darmo za 3 d sie placi 100 eur i wtedy nagrywaja na plytke tylko ona mi mowila ze czasami jest duzo wody przy buzi dziecka i moze nie widac zbyt dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRALAS DOPOCHWOWO CZY POD JEZYK IE RFOBILY CI SIE STANY ZAPALNE BO JA SLYSZALAM ZE PO LUTEIIE ZE SIE ROBIO YAK ZLE TAK NIE DOBRZWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia130285
hej mamuski,no ja w sobote bylam na badaniu 3d.Zaplacilam 200 zl bylam z mezem;)niezapomniane uczucie.Lekarz badal dokladnie dzidziulka od glowy po stopki,wykluczajac po koleii wady genetyczne.To byl 23 tydz,synus wazy ponad pol kg.,caly czas trzymal paluszka w buzi a czasem pokazywal nam język;)tak sie ciesze ze z malenstwem wszystko dobrze;)pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Nie wiem czy pamiętacie jak pisałam że mam problemy ze skóra wokół ust - początkowo mówiono że to zapalenie wokółustne - czy jakoś tak, ostatnio zaczęło mi sie cos dziwnego robić pod oczami i dziś lekarz dermatolog stwierdził ze to trądzik rożowaty - jestem załamana, dał mi jakies leki (maści) które moge stosować, twierdzi ze po ciazy wyleczymy - ale ja na prawde sie tym podłamałam - koszmar jakis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa takie czerwone krosteczki (ale nie bardzo wypukłe 0 na szczeście - choć nie wiadomo jak bedzie dalej) - jak mam makijaz to jest ok (zrezta same ocencie na zdjeciach bo ja to juz miałam) - choć terz pod oczami widac ze cos jest nie tak -ale bez makijażu wygladam jak biedronka - to jest po bokach ust (góra i dół) i pod powikami z brzegu - raz lepiej raz gorzej, teraz sie nasiliło pieronstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do przyczyny - to nie wiadomo - pewnie ciąza i hormony bo ja nigdy nie miałam problemów z cera a zaczeło sie w ciąży - generalnie skóra na całym ciele zrobiła mi sie strasznie wrażliwa... A co do leczenia - to w cuda nie wierze, zeby to chociaz załagodzić na okres ciązy i karmienia - a póxniej ostra walka - lekarz tweirdzi ze sie tego raz dwa pozbedziemy - ale ja tam podchodze z dystansem do tak optymistycznej oceny - dupa zbita - porobiło sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie będzie tak źle jak zakładasz :) Zawsze jest tak,że drobne niedoskonałości widzimy same bardzo wyraźnie, a inni ich nie dostrzegają.Skoro lekarz mówi,że zwalczycie to dlaczego mu nie wierzyć? Głowa do góry Mia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Brzuchatki.Dzis ostatni dzien przed tygodniem wolnego. Dam popalic Aligatorowi.Codziennie obowiazkowe przytulanie :)hihih Droga Mia, czytalam ostatnio że takie krostki sa wynikiem stosowania kremów które pewnie jeszcze nie sa dla Ciebie.Dosłownie, kremy nawilzające.Oczywiscie, najlepiej mi sie mysli o 4 rano;) wiec teraz Ci nie powiem gdzie to czytalam.Fakt nie wiem jakie kremiki stosujesz ale moze to wlasnie to.Pisali tam ze reakcja sa wlasnie takie male krosteczki wokół ust.Czesto mylone z póżnym trądzikiem. Przyszła mamao, na innym forum jest dziewczyna ktora bylo w 7 miesiacu ciazy i miala wypadek samochodowy.Stracila swoje dzieciatko i teraz nie moze zajsc w ciaze.Wiem ze to koszmarny przypadek ale faktycznie teraz bedzie swieto i ogromny ruch na drogach.Moze lepiej jak nie pojedziesz.Wiem ze to Twoja decyzja ale ja juz sie matrwie.Przemysl to dobrze i podejmij najlepsza dla Ciebie decyzje. Zycze Wam bardzo milego dnia i dzuo usmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja wczoraj miałam robioną glukozę, nie wiem ile kosztuje, ale za morfologię, mocz i obciążenie glukozą zapłaciłam 38 zł. Nikt nie pytał sie, czy ostatni posiłek spożyłam pół doby wcześniej- byłam po prostu na czczo. U mnie glukozę trzeba było mieć ze sobą, więc profilaktycznie kupcie sobie w aktece. Okropne to jest w smaku, taki ulepek:( albo czysta słodycz- zależy od podejścia. Pielęgniarka pozwoliła wypić mi też czarną kawę przed kolejnym pobraniem. Wyniki mam dzisiaj. Dobra wracam do pracy. Zamierzam pracować tylko do 21 listopada:))) Ale sobie odpocznę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ale mi dzisiaj maly nad ranem dal popalic hihii pozniej poszlam spac i obudzilam sie z bolem brzuszka ;-( ale obecnie jest ok ;-) dzisiaj dentysta na 13 i koniec mojego koszmaru jupiiiiiiiii ;-) Mia nic sie nie mart napewno wszystko skonczy sie pozytywnie to jeszcze nie koniec swiata mi tez w ciazy wyskakuja rozne plamki , chrostki i kurde duzo syfkow czego nie bylo wczesniej wogole ;-) mialam jechac na badania ale mi sie nie chcialo wstac ;-) od wczoraj zle sie czuje Przyszla mamo zgadzam sie z wazka ale oczywiscie to bedzie twoja decyzja ;-) ja na ostatnim pogrzbie cioci we wrzesniu nie bylam bo mama powiedziala mi zebym nie szla na pogrzeb patrzec na trumne bo nie powinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko, życze Ci ślicznego ząbka :)Duzo usmiechu po naprawie. Ciesze sie że dzidziolek tak Ciebie skopał, wkoncu dlugo na to czekłaś. Moja mała spokojna.Uaktywnia sie jak mam wolne.W normalny procowy dzien ani jej sie sni kopac mamusie.Lekko sie rusza i czasem daje znak ze jest ale w weekendy to potrafi sobie kopnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihiihhhhhhhhhhhhhhhhhihihi niom zamierzam sie smiac od ucha do ucha ! Czy mamy tu jakiegos prawnika lub ksiegowa ?? mam problema mianowicie mam umowe do 30 kwietnia 2009 roku rodze powiedzmy ze 14 luty od tego dnia jestem na urlopie(zasilku) macierzynskim czy pracodawca moze mi nie przedluzyc umowy ?? wszedzie w tych prawachh pisze ze w ciazy i na macierzynskim nie moze ci dac wypowiedzenia ani rozwiazac z toba umowy ale mi umowa wygasa nie przedluza mi i nic nie pisze o tym jak wygasa juz sama nie wiem ;-) zasilek macierzynski nalezy pi sie przez 20 tygodni czyli od 14 lutego 2009 do 10 lipca 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie miac kobietki skoro juz jestesmy przy tych umowach ja jestem caly czas na zwonlnieniu wiemy ze na zwolnieniu mozna byc 182 dni ja umowe mam od 1.06 do 31.05 2oo9 ostatnie zwolnienie biore chyba w grudniu termin porodu mam na luty o kolo 4.02 czyli co ja od stycznia na macierzyski juz musze isc cholera jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×