Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

A co tutaj tak cicho??? Ja nadal jestem nie do życia. Mój N odpoczywa po pracy i zaraz jak wstanie idziemy do weterynarza z kicią. Znając życie to pewnie i tak nic nie stwierdzi. Jutro ostatnie spotkanie w szkole rodzenia. Ech, ciekawa jestem jak ja będę ćwiczyć. A i tak jak napisałam rano nic a nic w domku nie zrobiłam :-P Nawet obiad był odgrzewany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy gościu, IGMIK dziękuję za informacje. IGMIK Ty masz chyba jakieś wyrzuty sumienia,że dziś leniuchujesz, co? Odpoczywaj ile wlezie,bo potem nie będzie kiedy. Ja się nałaziłam i już nie mam siły na pakowanie tej wrednej torby,a jeszcze muszę zrobić risotto. Dziewczyny, która ma jutro wizytę, bo chyba kilka nas właśnie jutro ma spotkanko z maluchem,jak to mówi Pimboli. No właśnie,jak tam po badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Alez mi zeszło w tych sklepach – rany! Ale sporo załatwiłam – kupiłam zasłonki, firanki, karnisz, lampkę nocną i nawet kombnezon. Stanęło na 56 – w coccodrillo były przeceny i sie skusiłam – 62 wydawały mi sie strasznie duże – tak jakby dzidzia musiała do niego dopiero dorosnąc – a ja potrzebuje go na sam poczatek na mrozy, później bede miec ociupinkę cieńszy i jest ciut większy – tak jak 62. Może to zależy od producenta -ale z tych co ogladałam 56 wydał mi sie ok – nawet jak sie pod spód umieści ciuszki 62 to zostaje zapas – kupiłam taki nie z nogawkami ale jaki półokragły dołem – z dziurką na przypięcie do fotelika. Mam 7 dnia na ewentualny zwrot wiec jeszcze przemyśle – jutro bede w innej czesci miasta i moze cos innego znajde. Szklana co do wysuszonej śluzówki to spię przy włączonym nawilżaczu – pomaga,a el mimo wszystko nos jakby ciagle zatkany. Fajna ta komoda kąpielowa – ale ja wybralam inne rozwiązanie – mam w pokoju małej komode, na którą dokupilam blat do przewijania (później go ściągne i bedzie zwykła komoda) a wanienkę ze stelażem kupiłam za 100 zł najzwyklejszą – początowo bedziemy pewnie dzidzie w jej pokoju kapać wiec wanienke na czas kapieli maż wstawi do pokoju – a tak złożony stelaż i wanienka bedzie w łazience i nie zajmie dużo miejsca. A jak dzidzia bedzie wieksza (latem) i zacznie pluskac to bede ja kapac w łazience (drzwi obok jej pokoju) a zawinieta w reczniczek przetransportuje na komode z przewijakiem. Takiej komódki – przewijaka przywanienkowego nie bardzo jest jak wykorzystac poza kąpielą – ładniejszym meblem jest chyba zwykła komoda :) a sama wanienka z bajerem sporo miejsca zajmie nie da sie złożyć i wstawić w kąt – ale jak sie ma dużo miejsca to można i komode i taka wanienkę z bajerem. Mam tez przewijak na lóżeczko (chyba ok 60 zł kosztował) tez sie sprawdzaja takie, kupiłam bo na poczatku łózeczko bedzie w sypialni i nie miaabym gdzie w nocy małej przewijać – poza tym moge go sobie nosić gdzie mi pasuje :) Czarna owieczko ja to mam wszedzie widoczne żyły i na brzuchu i na piersiach – jedna wielka żyła – zastanawiam sie jak ja bede latem eksponowac w głebokich dekoltach sój piękny duży biust ;) a co do termometu to tez chetnie poczytam opinie bo jeszcze nie kupiłam, ale jak pytałam to mi babeczki w aptece powidziały ze najlepiej chodza takie do ucha – tez na sekundę sie przystawia – znajomi mają taki do czółka, a ja nie wiem jaki wybrac. No Balbinko super fura – dzidek bedzie wożony limuzyną :D to ja moze zrezygnuję z kombiaka i tez sobie jakąś limuzynkę zapodam :) taka elegancka mamusia! Porządny ten twój mąż :) ja po zrobieniu prawka zaczynałam od seicento (już nie pamiętam jak to sie pisze :P) no ale nie było powodów zeby mnie taka furką nagrodzić – jeszcze nawet męża wtedy nie miałam ;) Lutówka – co za bezczelna ta Twoja pani doktor – szczyt!!! Świnia! Kasiulkapb a to mezyk sobie znalazł powód do żartów :P dojarka też mi coś :D mój mąz też sie śmial ze mi się siarka (jak on to mówi) saczy... bardzo śmieszne :P Ja mam siare tylo w jednej piersi (lewej) brudzi troche bielizne ale nie cieknie – jak sie naciśnie to wychodzi kropelka tylko, z drugij piersi mialam po naciśnięciu,a teraz to tylko na sutku widac jej slad ale nie brudzi bielizny. Ja sie zastanawiałam czy można pic przed porodem herbatki wspomagajace laktacje – czy to moze pomóc jakoś w późniejszym (mam na myśli w początkowym) karmieniu - zeby łatwiej leciało, bo ponoc poczatki karmienia bywaja trudne i dzidki sie czasem złoszcza ze nic nie leci. Rosołku zazdroszczę dobrego samopoczucia związanego z nowa fryzurką :) mnie mocno kusi zeby do fryzjera sie wybrac, ale mam mocne postanowienie zeby grzywke zapuścić i włoski bo mam w głowie fryzurke do której musze troche uchodowac grzywe – męcze sie okropnie i mam ochote obciachac – ale postanowiłam byc silna teraz jest dobry okres na taka męke – tzn mało wychodze i siedze w domciu i jeszcze troche tego siedzenia ;) a połozna moza sobie wybrac – tak mi kolezanka mówiła ze dzwonisz i mówisz ze chcesz zeby przyjechała. Lekarza jeszcze nei wybrałam tzn wybralam ale jeszcze sie nie zapisalam – musze dopytac ginka jak to jest – to jego znajoma zreszta :) Miała dziś któraś wizyte????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku nie mam wyrzutów tylko taki flak jestem i nie lubię być w takim stanie. Jesteśmy po wizytce u lekarza zwierzęcego i tak kicia odrobaczona, uszy wyczyszczone ale może mieć jakiegoś pasożyta, więc pani zbada jej wydzielinę z ucha i wieczorem mamy zadzwonić czy coś tam wynalazła. A z pęcherzem to jeszcze mamy obserwqować - a nie mówiłam, że tej sprawy teraz nie wyjaśnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik ze zwierzakami jak z dziecmi - mam nadzieje ze kicia zdrowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem po wizycie u mojej majetnej p. d. \\ i wiecie co ! nie dalam jej ani zlotowki ! ha powiedzialam zeby mi wypisala skierowanie na badania kontrolne i wyznaczyla wizyte - wtedy jej zaplace... wiec dala na krew i mocz i dala zwolnienie-31 dni!!! a wizyte ustalila za 2 tygodnie... ale wyczekalam sie pod gabinetem 2h.... wlasnie kupilam na poprawienie humoru kombinezonik-spiworek dla niunka .. oczywiscie niebieski, w rozmaiarze 68 taki jak na zdjeciu ten niebieski w rogu.. identyczny. http://www.allegro.pl/item471608747_kombinezon_spiwor_roz_68_gratis_mama_i_ja.html pochwalcie sie dziewczynki swoimi łożeczkami i wozkami... mam nadzieje ze nie wpadla ktoras juz na taki pomysl bo czytalam kilka stron wczesniej ale nie znalazlam... to ja zaczne moze:) łożeczko i cały "osrzet" do niego niuno dostal od dziadków i cioc z mojej strony a jest ono takie jak na tej aukcji: w zestawie z posciela 51: http://www.allegro.pl/item511810671_511810671.html wozek kupilismy sami - taki: http://www.allegro.pl/item510339773_wozek_baby_merc_fotelik_kolo_pompowane_gratis.html a pochwalcie sie swoimi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Ja tylko na chwilę, bo padam na twarzyczkę :( Dzisiaj od rana na nogach, miałam pobrany wymaz z pochwy, a potem KTG, całe szczęście wszystko oki :) W piątek Usg i wizyta... zobaczymy czy małej dalej tak się spieszy, ale to już 37 tydzień więc w zasadzie ja już mogę rodzić :) Byłam dzisiaj też na porodówce w moim szpitalu, wrażenie takie sobie, ale już nie będę nic zmieniać, bo moja gin pracuje w tym szpitalu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorna Jeza ale się narobiłam! Była u mnie koleżanka i oglądałyśmy film dokumentalny o nszym ulubionym reżyserze - super bo dyskutowałyśmy sobie i poczułam sie trochę jak w pracy i odżyłam :) Poszła a ja zaczęłam znosić rzeczy do pakowania torby potem zabrałam się za opróżnianie dwóch szuflad w komodzie w sypialni żeby przygotować na rzeczy małej bo jak mama przyjedzie to będzie spała u niej w pokoiku a mała z nami i szafę mamie udostępnię żeby się spokojnie rozpakowała. potem za ciosem posprzątałam jeszcze taką drugą szfeczkę z toną pierdółek, połowę wywaliłam :) No i teraz deska do prasowania stoi przy kanapie i mnie woła. Dziś próbuję na siedząco przed tv. Może lepiej mi pójdzie :) MIa - ja też zapuszczam grzywacza! Od chyba 4 lat próbowałam i zawsze wymiękłam :) Teraz już jestem na skraju... Lubię się z grzywką ale chciałabym spróbować jak to będzie z taką długą na bok a nie króciutką do połowy czoła. Trzymajmy się dzielnie! :) No super zakupki - gratuluję, zasalałaś. :) Igmik - mam nadziję że z kocurką wszystko będzie ok. Dobrze, że mi przypomniałaś - odrobaczę jutro psiaka mojego. Rosołek oczywiście nie obędzie się bez zdjęcia twojej nowej fryzurki - czekamy :) Kwestię komody kąpielowej dalej rozpatrzam... :) Mała będzie z nami w pokoju na początku ale w sumie będzie moja mama i M cały czas więc może rzeczywiście bez sensu.. bo ta wanienka taka mała... jezu jakie dylematy! :) Dziewczyny tylko nie odciągajcie siary!!! Podobno jak się to zrobi to zacznie się laktacja a siara jest bardzo dobra dla dziecka i potrzebna więc nie dotykać! No lutówka- sprawiedliwość wygrała! :) ja zamieszczę zdjęcie pokoiku jak tylko nam się uda go skończyć... czyli nie wiem kiedy :) Wóxka jeszcze nie mam kupujemy około 12 stycznia jak moi rodzice przyjadą bo oni kupują i chcą osobiście :) Wóxek fajowy i jaką nazwę ma :) Lóżeczko mi się jakoś nie otworzyło :( Ja mam białe mebelki z Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Ja dzis tylko na chwilke bo nie mam sily na nic,boli mnie glowa i zle sie czuje Bylam dzis na wizycie z malenstwem wszystko ok,glowka juz nisko wiec porod coraz blizej:) w niedziele mam przyjechac do mojego gin do szpitala bo bedzie mial dyzur i zrobi mi na usg bo tam ma lepszy sprzet i wtedy pomierzymy maluszka i zobaczymy ile wazy,choc lekarz juz powiedzial,ze jest duzy.Teraz wizyty mam juz co tydzien ide sie polozyc,buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff,dotarlam do domu,a padnieta jestem...Na randce z moja dzidzia bylo jak zwykle bardzo przyjemnie;) CTG wzorcowe,zadnych skurczy,serduszko ladnie bije,szyjka zamknieta,wiec jeszcze nie rodze:) Malutka rosnie,cukier wyszedl w porzadku,tylko niska hemoglobina,wiec nadal zelazo musze brac. Troche sie naczekalam,bo akurat jak mialam wchodzic do gabinetu juz po laboratorium i CTG,to moja lekarke zawolali do cesarki i zniknela na ponad godzine.A mi sie tak chcialo jesc.. U meza ok,ale jeszcze posiedzi w szpitalu 2-3 dni,bo to jednak operacja byla i dostaje jakis antybiotyk dozylnie,ale ja teraz po wizycie juz sie tak nie boje i dam rade:) Szklana-dzieki za linka.Fajna ta komoda,wiekszosc nie ma mozliwosci jednoczesnego korzystania z wanienki i przewijaka.Ja sie raczej sklaniam ku tej opcji. Mia-fajnie,ze ci sie wreszcie udaly zakupy. Igmik-ja tez ostatnio leniuchowalam duzo,ale mowie sobie,ze to ostatnie tygodnie laby i zasluzylam na odpoczynek,niedlugo juz bedziemy zasuwac na pelnych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana no to zapuszczamy grzywe w tym samym celu – ja tez chce ukośnie dłuzszą :) Fajnie ze miło spedziłaś czas z koleżanką. Lutówka to sie oczekałaś w na to zwolnienie, ale przynajamniej nie płaciłaś... Iwonka ja juz nawet nie myśle o warunkach szpitali w mom mieści, a tak w ogóle to rzuććei okiem na to http://www.resinet.pl/aktualnosci/rzeszow/alarm-porodowy-trwa.html to się dopiero dzieje – ja chce rodzić w Łańcucie, nie w rzeszowie – ale mimo wszystko licze na to ze przez miesiac „zatrzymana” porodówka ruszy... bo mi jeszcze desant na mój szpital zrobią :P Salwia super ze masz dobre wiesci po wizycie – maja przyjaciółka której szybko skróciła sie szyjka – urodziłą raz dwa (w terminie ale szybciutko) Pimboli i Ty wspaniale wieści przynosisz. Mi sie bardzo zelazo poprawiło, tzn hemoglobina – miałam 10,5 i skoczyło do 12, 7 zjadłam jedno opakowanie leku o nazwie sorbifer durules – już nie zażywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja obawiam sie, żeby u mnie nie bylo tak samo, bo nie placa personelowi juz od 3 miesiecy. Dobrze ze moja gin powiedziala ze nawet jak zaczna sie strajki, protesty itp to i tak do porodu przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko to masakra jakas z tym szpitalem - współczuję dziewczynom które miały tam rodzić, w moim szpitalu spokój i mój ginek bedzie na pewno - mam tylko nadzieję ze z powodu tłoku nie zasypią podrzeszowskiego Łańcuta - ja wybrałam ten szpital ze wzgledu na bardzo dobra opieke położnicza - ale ona wiaze sie tez z tym ze szpital nie jest tak przepełniony jak rzeszowskie... mam nadzije ze przez miesiac poprawi sie w Rzeszowie sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki ! Pimboli, Kasiulkapb - dziękuję za życzenia. Ja dzisiaj byłam tylko na badaniach i jutro też musze jechać jeszcze raz. A wizyta dopiero jak będą wyniki badań, czyli może w piątek. Coś mnie dzisiaj \"duży leń złapał\" i wybaczcie, że nie mam siły więcej pisać. Życzę wszystkim w całości przespanej nocki. Buziaczki na dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową pora Mia ale mnie nastraszyłaś z tymi rzeszowskimi szpitalami. W sumie to właśnie dzisiaj sprawdzałam jak wygląda tam sytuacja bo jak Ci pisałam zamierzałam się przeprowadzić i rodzić w rzeszowie... Ale nie ma zostaję w Krakowie i tu się urodzi moja myszka! Jestem po wizycie i szok! Mała waży 2500 rośnie całkiem ładnie teraz, chociaż jest malutka jak na 37 tydzień. Natomiast mój gin wybadał mnie dokładnie posprawdzał szyjkę i powiedział że do 20 będę już po porodzie!!!! daje mi dwa tygodnie to max, bo szyjka dojrzała jak w 38 tygodniu, skurcze na ktg w wielkiej gotowości... jak mnie tak będzie łapać jak teraz to mam myśleć że się zaczyna!!! No i zbił nas z tropu bo ja myślałam że tak do końca stycznia pochodze... a tu raczej marne szanse... Tak sobie teraz myślę ile jutro z was dowie się tego samego... Pewnie i u nas niebawem zacznie się wielkie rozpakowywanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulkapb - ej nie strasz! :) A ty czujesz cokolwiek? Czy wszystko tak jak bylo i nagle takie info? Matko matko wszystko staje się takie realne!!!! Jejku dziewczyny dziś nawet w faktach było o trudnych sytuacjach w szpitalach... wyż demograficzny jest... żeby nam się wszystkim udalo w spokoju urodzić. Prasuję... ciężko idzie ale jestem dzielna :) Pieluchy tetrowe to masakra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana zobaczysz poradzimy sobie! w końcu kto jak nie kobietki radzą sobie najlepiej! Ja już od tygodnia mam skurcze takie silne czasem aż takie że musze przystanąć albo mi duszno. jest ich kilka ale potem przechodzą i jest spokój np 3-4 godziny. Te skurcze mnie nie bolą chociaż coraz częściej czuję taki ucisk, gniecenie w dole brzucha trochę jak na okres. No i to spowodowało że szyjka jest już taka jak do porodu. 10 dni temu zjechał też brzuszek niżej - czuję to tak że jak siedzę to mam dużo więcej miejsca i mogę swobodniej oddychać. Chociaż nadal siadam sobie normalnie i nie chodzę jak kaczuszka. Ale główka jest już niziutko, tak że ciężko było ją dzisiaj zmierzyć... Też jestem troche zbita z tropu, bo takie to się realne wszystko zrobiło! Moja kuzynka ma termin na 7 i jeszcze nic a ja już w butkach zaczynam spać... trzymaj się i uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia,z mezem dobrze juz,goraczki nie ma,wyglada zdrowo i juz nie jest spuchniety.Dzis posiedzielismy sobie w szpitalu w kafeterii,ale jeszcze ma zalozone drenaze po operacji,wiec musial zostac,ale mam nadzieje,ze sroda-czwartek bedzie w domu. Ja nie moge dojsc do ladu z tym moim zelazem,dostaje takie na recepte,ale hemoglobina caly czas 10,2-nie mam pojecia dlaczego. No tak,to juz coraz blizej..Dzis doatalam cala mase porad od tesciowej,bo dzwonilam do niej,co mam robic jak sie zacznie.Klinika,ktora wybralismy jest oddalona od nas o 40km,ale ja wierze,ze spokojnie zdazymy.Na pewno. Ok,mykam pod prysznic i do lozeczka,bo padam na ryjek. Dobrej nocy,dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli dobrze ze maż wraca do formy. Kaiulka ale nam tu info zapodalas - to już tuż tuż - uwazaj na siebie i bądź czujna - choć nigdy nic nie wiadomo - ta moja psiapsiółka tez tak miała a skurcze to takie ze pod kroplówka leżała zeby powsytrzymac, a jak przy szło do terminu - to urodziła po, co prawda niewiele po, ale jednak :) ale jakby nie było godzina ) zbliża się do nas wszytskich - taka informacja na prawde musi robić swoje - podór i dzidzius jakoś tak bardziej realne sie wydaja - do mnie to wszysto chyba tak do konca nie dociera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem co ja mam w ciąży z tym przestawianiem literek - najczęście mi się zdarza przerobić "nie" na "nei" :D nigdy tak nie miałam - to jak dysleksja! gubienie literek, czy literówki to inna historia, ale takie przestawianie lieterek to podejrzana sprawa - tylko ja na tym forum tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziś nie miałam najlepszego dnia, było trochę nerwowo musiałam spotkać się z lekarzem nieplanowo , przepraszam że nie odniosę sie do wszystkich postów a tylko do ostatniego ale jeszcze nie przeczytałam. Pimboli ja też mam taka niską hemoglobine i hematokryt mimo iż parę miesięcy biorę żelazo, najważniejszy jest poziom żelaza we krwi a ten mam w normie. Maluszek z naszych zasobów czerpie właśnie żelazo więc w pewnym momencie nastąpiła duża utrata ale organizm pomału to sobie odbuduje.Nie martw się, też mnie to niepokoiło więc dopytałam lekarza. Cieszę się że z mężem juz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zbieram się do łózka, w tv nuda (na razie mamy 6 kanałów, ale zakupiliśmy cyfre plus wypas :D -tylko jeszcze talerz nie zamontowany) - obejrzałam Lisa, a Sekielskiego i Mrozowskiego nie lubię, poczytam Przekrój... książki nie mam żadnej (musze od mamy pożyczyc druga czesc "Białej masajki"), tylko o ciąży i porodzie - ale wolę sie nie sresowac na noc ;) kurcze coś mnie chyba katarek dopadł - mąż podziębiony został oddelegowany z sypialni do innego pokoju, zjedliśmy górę czosnku, on dostał leki, a ja wode z cała wyciśnięta cytrynka z miodem - jeszcze sobie gorace mleko z miodem zapodam :) dobranoc, spijcie spokojnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Malinova - mam nadzije ze ta wizyta to nie z powodu jakiś problemów? Wszystko w porządku? nei chce mi sie spać, ale zmykam piekne papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia tak już w porządku, trochę się zestresowałam z powodu wyników, niestety jestem panikarą z natury i zawsze wszystko widzę najpierw w czarnych kolorach, taka uroda :-( Oj nie dość że ciężko się oddycha to jeszcze katarek, trzymaj sie ciepło i dużo zdrówka. Dobranoc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Brzuchatki! A cóż to za pustki – spicie jeszcze? :D ja wspałam o 9 30 – to dlatego ze w nocy gorzej spałam – wszystko byłoby super gdyby nie ten zatkany nos. Sama nie wiem co to – wczoraj myślałam ze to katar – ale nie mam czym smarkać – psikam non stop woda morska w sprayu i wkraplam roztwór soli fizjologicznej zeby śluzówkę nawilżyć – ale ciągle jest kiepsko – moze to katar sama juz nie wiem, ale katar inaczej wyglada – dziwna sprawa ;) dziś ide do dentysty i tak właśnie dumam co z tym nosem – bo jak kara to nie powinnam iść bo jeszcze stomatologa zaraże... Malinova ciesze sie ze wszystko ok – oj panikowac nei wolno, stres nie wskazany :) Szklana fajny ten film-bajka o Wally\'m? Kiedys mieliśmy z M ogladać, ale jakoś nie byłam przekonana. Teraz jem śniadanko, ogladam dzień dobry tvn i buszuje po necie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja - zaczynam 36 tydzień! Rany jak zacznę 37 to wpadnę w panikę ;) Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........36.....02.02.09.. +15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......36.....01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie..........34......01.02.09 .........+7/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......36.....01.02.09....... .+6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29.......29....Frankfurt......36.....02.02.09.... .....+10/synek fusyta..........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 ......+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........36......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek.........26....lubuskie........36......05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie..........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa.......35......07.02.09.....+ 17!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33.......08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33.......08.02.09 .......+16/synek malinova.......35....śląskie...........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...36.....09.02.09.......+12 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........28.....10.02.09 .........+7,5 /? adulka.........31....podkarpackie...28.....11.02.09..... .+12/córeczka asia............26....łódzkie...........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...33....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek Wazka.........29.....Rosja...........30.....14.02.09 ........+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....34....16.02.09....+9/NIco las Haydi.........22......Gliwice.........33.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27....Schwarzwald/DE..34...18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....31....18.02.09.........+5/Kacper kasia130285...24...małopolskie.....30.....21.02.09...... ..+6/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa.......30.....22.02.09...... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09.. .....+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27....Warszawa.....31........25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28......Dublin..........32......26.02.09... ......+7/Oliverek up-83.........25......Kraków........32.......26.02.09... ......+11/synek monis30......29......Warszawa....30.......27.02.09...... ...+10/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........29.......27.02.09.........+12/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27......27.02.09...... ....+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie odzywałam się troszkę, ale po tej całej przeprowadzce miałam chęć na odpoczynek jedynie z książką. Już się urządziliśmy i mamy wszystko co trzeba. Teraz pora na skompletowanie wszystkiego małej. Niunia jest ostatnio spokojna i w nocy to chyba śpi bo jej nie czuję. Od wczoraj jest mi ciężko oddychać. Tragedia. I ta wysuszona śluzówka :( Dziewczyny nie odciągamy siary. To jest pierwszy pokarm maluszków. Jest bardzo cenny. Zawiera Nasze przeciwciała. Także nie kuśmy się na odciąganie. Polecam książkę \"Mama i Tata to My\" Jest naprawdę świetna, zawiera sporo porad o których nie miałam pojęcia. Kupiłam mojemu mężusiowi na gwiazdkę i sama czytam. Idę niamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........36.....02.02.09.. +15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......36.....01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie..........34......01.02.09 .........+7/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......36.....01.02.09....... .+6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29.......29....Frankfurt......36.....02.02.09.... .....+10/synek fusyta..........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 ......+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........36......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek.........26....lubuskie........36......05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie..........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa.......35......07.02.09.....+ 17!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33.......08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33.......08.02.09 .......+16/synek malinova.......35....śląskie...........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...36.....09.02.09.......+12 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........28.....10.02.09 .........+7,5 /? adulka.........31....podkarpackie...28.....11.02.09..... .+12/córeczka asia............26....łódzkie...........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...34....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek Wazka.........29.....Rosja...........30.....14.02.09 ........+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....34....16.02.09....+9/NIco las Haydi.........22......Gliwice.........33.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27....Schwarzwald/DE..34...18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....31....18.02.09.........+5/Kacper kasia130285...24...małopolskie.....30.....21.02.09...... ..+6/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa.......30.....22.02.09...... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09.. .....+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27....Warszawa.....31........25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28......Dublin..........32......26.02.09... ......+7/Oliverek up-83.........25......Kraków........32.......26.02.09... ......+11/synek monis30......29......Warszawa....30.......27.02.09...... ...+10/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........29.......27.02.09.........+12/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27......27.02.09...... ....+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×