Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ej laleczki co myślicie o komodach kąpielowych - takich że wanienka i przewijak i pojemnik na przybory wszystko jest na jednym stelazu.? Ja byłam przeciwko ale jakoś zaczynam się zastanawiać bo mało miejsca zajmuje i wszystko jest pod ręką. Wanienkę i tak chcę na stelażu do tego w łaxience musi być przewijak od razu więc hmm sama nie wiem. Cenowo wychodzi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia4379
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi Ja właśnie biore leki na skurcze 2*no-spa forte +fenoterol a dalej je mam. jak ostatnio liczyłam to w ciągu doby wyszlo mi ok 26 skurczy!najgorzej że we wtorek musze odstawić ten fenoterol. mam nadzieje że nie wyląduje wtedy na porodowce termin mam dopiero na 9.02 .Dobrze że jutro mam wizyte i robione ktg i usg ...Życze wam wytrwałości w tych ostatnich trudnych tygodniach ciąży. będę tu do Was zaglądała.Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana - dzięki za życzenia. No wiem, że mnie nie usuniecie. To miał być taki żarcik. Lutówka - Tobie też dziękuję za życzenia. W obecnej sytuacji najbardziej za tę część: \"lekkiego porodu w terminie\". Mam nadzieję, ze tak właśnie będzie. Baaarrdzo się cieszę, że jesteś z nami znowu, tak długo Cie nie było. Te nasze dzieciaczki poprzez to rozciąganie chcą nam chyba powiedzieć, ze powolutku robi się im tak coraz ciaśniej i zbliża się godzina 0. Moja Niunia też się tak rozpycha, a czkawki ma wieczorem (czasami do późnych godzin wieczornych, kiedy ja już chcę spać). To chyba normalne. Lutówko, uwierz mi, będziesz kiedyś tęsknić do tych kopniaczków, rozciągań i czkawek. To, że teraz troszkę boli, to tego się później nie pamięta. Pamięta się, że były urocze kopniaczki i zgadywanko, jaką część ciała się dotyka poprzez swoją skórę. Ciesz się tymi chwilami. Pozdrawiam Was i ślę buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - cholerka to masz często te skurcze bardzo. łeż plackiem! Lekarz kazał ci odstawić we wtorek? Który tydzień masz teraz? Ja biorę cordafen i odstawiam na wszelki wypadek w 37 tc. Uważaj na siebie! Mama3 wiem że żarcik i moje odpisanie to też żarcik mam nadzieję że się nie obraziłaś :) Hałaśliwa a ty się kuruj biedaczko! Właśnie siedzę na allegro i oglądam zabawki dla dzieci bo mam w przyszłym tygodniu baby shower i dziewczyny domagaja się listy prezentów. Stawiam na zabawki bo nie ma jeszcze nic dla calineczki. Sliczne te zabaweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mama3 ...🌻...Wszystkiego Naj...🌻🌻🌻 Cóż za znaczenie mają jakieś tam cyferki,hi,hi. ;) Ważne czuć się dobrze z samym sobą. Balbinka fajnie że się odezwałaś :) Ważka też by mogła coś skrobnąć. Ja od dziś nie biorę magnezu i zobaczymy co się będzie działo. Wczoraj byłam u kumpeli,która urodziła tydzień temu i jej córeczka taka kruszynka śliczna,że normalnie ach... Szklana kiedyś zastanawiałam się nad tą komodą,ale w końcu wybrałam zwykłą wanienkę. Lutówko moja mała ma czkawkę przeważnie raz dziennie,ale nie jest to dla mnie nieprzyjemne,najgorsza jest zgaga,jeśli się pojawi. Szklana jak spotkacie się z Hałaśliwą to zróbcie fotkę i prześlijcie na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo 3 sto lat, sto lat!!!! Wszystkiego najlepszego – spełnienia marzeń, zdrówka, szczęścia pomyślności, lekkiego porodu, zdrowiuśkiego, ślicznego i grzecznego maleństwa! Ja mam podobnie jak piszecie – jestem coraz bardziej ociężała, a nawet niezdarna, ciągle zmęczona i zadyszana i czuję sie właśnie – nieswojo... chciałabym już odzyskac swoje przedciażowe „ja”. No i obawy mam podobne o poród, o zdrowie małej, o to jak sobie poradzimy jako rodzice. Hałaśliwa kuruj sie i wracaj do zdrówka! Igmik ja tez zaczęłam puchnąc- troszke buźka, dłonie i nóżki - nie bardzo, ale jednak. Położenie maleństwa oceni lekarz i na pewno powie co o tym myśli – jeżeli rzeczywiście wciąż siedzi główką do góry. Trzymam kciuki za dobre wieści! Co do kicie nie potrafie nic podpowiedziec -z psiakiem nie mam takich problemów ;) musicie zasięgnąć opinii lekarza. Balbinko mówisz że mężulo Cię ostro pilnuje :) Ciekawe kiedy ruszy mały na świat – te nasze terminy w końcu tylko orientacyjne są. Ostatnio mojej znajomej ginek powiedział ze urodzi nie wcześniej jak za tydzień, a ona urodziła następnego dnia (jakis tydz przed ustalonym terminem). U mnie lekarz oceni dopeiro 20 stycznia jak to z tym terminem. A ciuszki i torbe to juz najwyższy czas szykować :) Ja juz mam ciuszki wyszykowane i poukładane w szafkach, ale torby do szpitala jeszcze nie mam, jej zawartośc juz prawie skompletowana ale do szpitala jade dopiero we wtorek albo środe i ustale co mam ze soba zabrac. Basia ja nei potrafię powiedzieć ile mam skurczy bo przyznam szczerze – nie liczyłam, ostatnio coś cześciej spina mi sie brzuch, ale skurczy jako takich nie odnotowuje – wydaje mi sie ze sie uspokoiły – ale nei bardzo sie nad tym skupiam wiec nie potrafie powiedziec. Uważaj na siebie bo dużo tych skurczy o Ciebie, dobrze ze jutro wizyta – moze ginek zarządzi kroplówkę z magnezem. Szklana coś mi sie zdaje ze pisałaś ze macie psiaka? No to z nim na spacerki śmigaj :) Ja sama się meżem wyręczam przy tych psich spacerkach bo marznę okrutnie, ale stram sie troche dupskiem ruszac, no i troche po schodach w doku śmigam, bo za każdym razem kiedy zejde na dół okazuje sie ze czegoś zapomniałam ;) Ja niestety nie potrafię ocenić jak ułożyla sie Calineczka – musisz poczekac na „diagnozę” lekarza – na szczęscie to tuż tuż. Trzymam kciuki za prawidłowe ułożenie! Ale ten mocny ucisk w dole i „kaczy chód” to raczej przy prawidłowym ułożenai dzidka – jak ciśnie główka. Lutówka moja mała też ma regularnie czkawkę – wlaśnie przed chwila cała podskakiwała :) Basienia zazdroszcze wizyty u koleżanki! Rozumiem ze magnez odstawiłaś w porozumieniu z ginkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia nie widziałam się jeszcze z gin,ale ja brałam magnez tylko ze względu na skurcze łydek,więc chyba nie muszę go brać.Zapytam dokładnie w czwartek. Ja jeździłam dzisiaj na sankach,he he ;) mężuś mnie przewiózł tak powolutku,ale się przy tym uśmiałam. Oglądałam ostatnio fajny film http://www.rozwojdziecka.pl/ trochę długi,ale warto zobaczyć. Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) Balbiinko, no nareszcie jesteś! Mamo3 przyjmij i ode mnie najlepsze życzenia :) Co do czkawki to ja czasem czuję po 3 razy dziennie,a czasem wcale. Igmik dziękuję za komplement,ale ja i tak sądzę,że wyglądam strasznie grubo i brzydko ostatnio. W piątek zaczęłam pakować torbę i zmęczyłam się psychicznie.Włożyłam najważniejsze rzeczy,tzn. koszule, kosmetyczkę, wkłady poporodowe, suszarkę do włosów,kapcie i...nic więcej nie wcisnę. Wkurzam się dodatkowo,bo wszyscy mówią, co ja tam pcham,przecież to tylko na 3 dni...Ale te rzeczy są mi wszystkie potrzebne.Najgorsze jest to,że zajmują one mnóstwo miejsca.W co ja mam się spakować? W walizkę? Jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku ja dopiero musze kupić torbę :) jedna mam za mała, a druga za dużą, a walizki wakcyjne nie wchodzą w grę... chyba (bo jeszcze nie zaczęłam się pakować ;) ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia, najpierw sprawdź czy ta Twoja większa torba nie okaże się za mała :) Igmik, wysłałam na Twojego maila mój nr tel. (bo ode mnie na nasz "lutówkowy" nic nie dociera). Proszę,abyś umieściła go na wspólnym mailu,żeby dziewczyny miały dostęp do niego,jeśli chcą. Liczę,że pozostałe lutóweczki pójdą moim śladem i też ujawnią swoje numery.Musimy mieć ze sobą kontakt,bo niedługo powolutku i u nas się "zacznie" i fajnie by było wiedzieć na bieżąco jak i u kogo przebiegają porody... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Dlugo mnie nie bylo bo nie mialam dostepu do internetu... Wszystkim Wam zycze tego, co najlepsze na ten Nowy Rok, przede wszystkim zdrowia, szczesliwych porodow i pieknych dzieci. Ja w sobote bylam na wizycie u gin i juz na pewno wiem, ze bede miala cc, na przelomie stycznia i lutego... Wiec pewnie bede jedna z pierwszych :) Tak jak u Was, u mnie tez juz kiepsko z forma, kazda czynnosc meczy mnie jak nie wiem co. Ale mamy juz lozeczko i wozek, urzadzam teraz kacik dla Malenkiej w naszej sypialni-lozeczko wprowadzilo do niego cieplo i smiejemy sie z mezem, ze trzeba bylo wczesniej je wstawic. Jutro bede wreszcie prala ciuszki, bo jeszcze nie zaczelam... No i skoncze pakowanie torby do szpitala. Trzymajcie sie dzielnie, do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku dodałam Twój nr i swój. Jest już w folderze numery telefonów. Zatem kobietki do dzieła. Stokrotko witaj w nowym roku. Ja też czuję się ciężka i niezręczna ale jeszcze nie chcę rodzić bo się boję!!!!!Im bliżej, tym bardziej jestem w panice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik dziękuję. Zaraz spiszę Twój nr do swojej komórki :) Widzę,że masz takiego stracha jak ja. Mąż nie może się doczekać porodu,a ja wręcz przeciwnie-tak się boję,że gdybym mogła to zatrzymałabym małą w brzuchu jeszcze do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki widze ze wszystkie jestesmy teraz na etapie narzekania na siebie i swoje ciazowe bolaczki:)... powiedzcie mi jesli wiecie o co chodzi ... wczoraj w nocy budzil mnie niesamowity bol plecow w okolicy mniej wiecej nerek. promieniujacy od kregoslupa na boki a dzis od rana spina mi brzuch - staje sie bardzo twardy a jak juz mieknie to bardzo chce mi sie siusi... i czuej klucia w dole brzucha tak bardziej po prawej stronie...dzisiaj ze strachu to nawet zaczelam sie pakowac a mialam to robic po 10 stycznia.... a do tego jeszcze lekka biegunka i co Wy na to - poradzicie mi co to moze byc? tylko nie mowcie ze to juz sie zaczyna bo ja jeszcze nie jestem przygotowana psychicznie- niby sie nie boje porodu bo przeciez strach mi nie pomoze ale boje sie ze nie bede miala pojecia jak zajac sie malenstwem kiedy juz urodze... uwierzcie mi albo nie ale ja w zyciu !!! nie trzymalam na rekach takiego malego bobaska - najmlodsze mialo 4-5 miesiecy! i tym wlasnie jestem przerazona... powiedzcie czy to moga byc skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutówko to chyba mogą być skurcze ale puki są nieregularne i wody ci nie odeszły tu jest ok.Wydaje mi się,że to raczej przepowiadające są. Ale właściwie to teraz wszystko może się zdarzyć. My mamy ten sam termin porodu i taki sam wiek ciąży wiec kto wie, kto wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizuję Lamammę Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....35......25.01.09.... ......+11/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........36.....02.02.09.. +15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......36.....01.02.09 .........+9/Pola piksip...........29....śląskie..........34......01.02.09 .........+7/córka LUTÓWKA......24....świętokrz......36.....01.02.09....... .+6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29.......29....Frankfurt......36.....02.02.09.... .....+10/synek fusyta..........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 ......+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........36......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek.........26....lubuskie........36......05.02.09 ........+7/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....33......05.02.09..... +9/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie..........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa.......35......07.02.09.....+ 17!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33.......08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........28....wroclaw.........33.......08.02.09 .......+16/synek malinova.......35....śląskie...........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...35.....09.02.09.......+11,5 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........28.....10.02.09 .........+7,5 /? adulka.........31....podkarpackie...28.....11.02.09..... .+12/córeczka asia............26....łódzkie...........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...33....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek Wazka.........29.....Rosja...........30.....14.02.09 ........+15/Malyszka julka2384.....24.....lubuskie........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka.....25.....wielkopolskie..30.....12.02.09...... ..+12,5/synek Nadia277.....27.....śląskie...........27....15.02.09 .........+7/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....34....16.02.09....+9/NIco las Haydi.........22......Gliwice.........33.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27....Schwarzwald/DE..34...18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....31....18.02.09.........+5/Kacper kasia130285...24...małopolskie.....30.....21.02.09...... ..+6/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa.......30.....22.02.09...... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09.. .....+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27....Warszawa.....31........25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28......Dublin..........32......26.02.09... ......+7/Oliverek up-83.........25......Kraków........32.......26.02.09... ......+11/synek monis30......29......Warszawa....30.......27.02.09...... ...+10/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........29.......27.02.09.........+12/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27......27.02.09...... ....+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie po długim milczeniu. Jakoś tak ciągle czas mi ucieka, że nie miałam kiedy cokolwiek napisać. Święta minęły spokojnie a sylwestrową noc spędziłam w łóżku przed tv i strasznie mnie wszystko bolało, bardzo napinał się brzuch a na dole rwało jak cholera czułam jakby mi się wszystko rozchodziło, wzięłam 2 nospy i to niewiele pomogło a od tamtej pory już prawie co dzień tak rwie, nie przypominam sobie żeby w poprzednich ciążach tak było. Jutro wizyta u lekarza zobaczymy co on na to, Tydzień temu byłam na USG ale w mojej przychodni a tutaj takie liche mają no ale na nim wyszło wszystko ok a maleńka urosła i waży 2500gram Poza tym ciężko mi już strasznie i fizycznie i psychicznie bo z moim pracodawcą mam problemy chce ogłosić upadłość jednak to gadanie już ponad rok trwa i nic nie robi a najgorsze to, że za zwolnienia mi nie płaci i tak bez niczego jestem W Zusie bałagan bo raportów nie wysyła i już nie wiem co mam z tym zrobić. Boję się, że nie zdążę przed porodem wszystkiego załatwić a później będzie nam ciężko Ech... Dobra kończę już to narzekanie, miłego wieczorku życzę i spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana - no oczywiście, ze sie nie gniewam. Muszę Ci napisać, że bardzo mnie rozśmieszyło to \"dyscyplinarne usunięcie\". Basienia, Mia82, Rosołku - serdeczne dzięki za życzenia. Dobrej, spokojnej i w całości przespanej nocki życzę wszystkim przyszłym mamusiom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpioszki ;) Ja dziś o dziwo poranny ptaszek,ostatnio ciężko mi się wstaje. Idąc przykładem innych brzuchatek też śnię coraz częściej o porodzie itp.dzisiaj śniło mi się że obniżył mi się brzuch :) Melduję,że skurczy łydek nie było,póki co.Jeszcze 2 dni i zaczynam 37 tydz.jeden z ostatnich...ufff Mam nadzieję,że dobre humorki zagoszczą dziś na waszych twarzach i nie znikną do końca dnia. Jak tak dalej będzie sypać to nas zasypie,he he ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzis wyjatkowo wczesnie,juz jestem po spacerze z psem i zakupach.Zaraz jade do meza do szpitala,a potem na 15:30 mam randke z moja dzidzia;) Ciesze sie,bo jakos ostatnio inaczej ja czuje,mniej kopania,wlasciwie prawie wcale,a wiecej takiego krecenia sie i gniezdzenia-nie wiem czy to normalne na tym etapie ciazy? Szklana,ja tez sie zastanawiam nad tym przewijakiem polaczonym z wanienka,ale nie wiem jak to w praktyce jest.Chetnie bym posluchala opini kogos,kto uzywal czegos takiego. Mama3-wszystkiego najlepszego,szybkiego porodu,cierpliwosci i sily jak juz malutka bedzie po tej stonie brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, U nas na termometrze - 14 stopni, brrr. Byłam już zrobić wyniki i dzisiaj nigdzie się nie ruszam-no tylko wieczorem do weterynarza. Zanim wyjechałam z podwórka to 20 min odśnieżałam samochód. Ja mimo wszystko wolę lato. Basienia ja tak jak Ty śpioszek się zrobiłam-przed 10 nie wstaję ale dziś musiałam ruszyć dupsko. Teraz poleżę i później do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lutóweczki! Pimboli zazdroszczę Ci randki z maleństwem – ja swoją zobaczę dopiero 20 stycznia!!! Buuu Igmik no to prawdziwa zima u Ciebie! U nas – 3,4 stopnie, sniezek sypie – moze i lepiej nie jeździć w taka pogode – ale... dzis znów ruszam na podbój sklepów w poszukiwaniu firanek i załsonek dla dzidzi :-) dziś już po inwentaryzacjach ;) U Wazki to dopiero musi byc zima... ciekawe co u niej... moze odpowie na sms-ka Balbinki. Ja się zwlekam z łóżka między 9 a 9.30, muszę się wam pochwalić że ostatnio troche lepiej sypiam – owszem jest kupa pobudek na siusiu,ale zasypiam po tych wedrówkach, poza tym szybciej zasypiam kiedy kłade sie do łóżka, dopiero nad ranem (ok 6) zaczynam sie wiercic. Tylko kurcze śluzówka w nosie wysuszona na pieprz!!! Makabra – nic już nie pomaga ani woda morska w sprayu, ani nawilżacz powietrza... koszmar – juz sama nie wiem czy to z ciąża związane, ale tak przypuszczam bo nigdy tak nie miałam – jeszcze tylko miesiąc! Zmykam szykowac sie do wyjscia :) miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze PYTANKO W jakim rozmiarze kupiłyscie kombinezon? ja dostałam co prawda w spadku jakieś wdzianka - ale postanowiłam kupic coś jeszcze cieplejszego - teraz sa wyprzedaze wiec moze upoluje coś fajnego - tylko zastanawiam sie nad rozmiarem - to na okres max jednego miesiaca, tak na prawde na sam poczatek - wiec 62? Bo 56 to raczej za mały, a 68 bedzie za duży chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was ;-) ale nasypalo umnie sniegu na drodze jest tak slisko ze strach jezdzic ;-) maz w pracy a ja sama jak paluszek a tu kurde coraz blizej porod wiec sie juz boje a najgorzej siedzenia samej w domku ;-) Lutowko nic sie nie martw ja to mam codzienie a o nocy nie wspomne i ciagnie sie to za mna od 2 moze 3 tygodni ciagle bole z tylu z przodu ;-) co do czkawki malenstwa to moj maluszek tez ma i ja rowniez ja odczuwam od jakiegos tygodnia raz dzienie mu sie zdarza hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko Ty jako świeżo upieczony kierowca lepiej nie wyjeżdzaj skoro taka slizgawica! Ja sama zastanawiam sie czy to dobry pomysl wyruszac na miasta w taka pogode - ale chce miec zakupy z głowy do przyszłego tyg - powoli zaczynam sie ledwo wciskac przed kierownice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia ja tez sie zastanwiam nad rozmiarem hii moj maz sie urodzil 62 cm i kracze ze maly sie urodzi 60 cm jeszcze ginek mi dowalil 29 grudnia ze may jest wiekszy o tydzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia dokladnie ale musialam rano wyjechac zawiesc autko do mechanika bo wumieniam rozrzad i pompe wodna bo wole po wlascicielu wymienic takie rzeczy i wiec swiety spokoj na jakis czas przyjamniej wiem dokladnie kiedy wymieniam wszystko i glowa spokojna a takto gdybac czy napewno wymienil poprzedni wlasciciel to chore hihii olej i filtry wymienione dzisiaj rozrzad i pompa wodna i komplet jest na 2 lata hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik tak trzeba jeszcze poleniuchować,bo to nasze ostatnie chwile kiedy możemy sobie na to pozwolić :) Mia ja też nos zapchany albo tak sucho w środku,że nie mam jak oddychać.Ja też dostałam kombinezony w spadku a jeden kupiłam w rozmiarze 62.Myślę,że będzie dobry. Pimboli moja dzidzia od jakiegoś czasu już tylko się wierci i przeciąga,czasem mnie skopie,ale chyba za ciasno jej na takie wyczyny. Balbinko masz rację z tym autem,lepiej mieć spokojną głowę,ale Mia ma rację w taką pogodę trzeba bardzo uważać. Malutka coś ruchliwa,chyba chce na sanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam zdjecie mojego prezentu jaki dostalam na naszego maila i nie ma go cos mi poczta szwankuje ;-) wyslalam rowniez drugiego eska do wazki i echo mam nadzieje ze niedlugo sie odezwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no doszlo hihiii choinka byla duza hihii kurde jak mi sie maly prezy wypycha pupke to szok a jak na pecherz uciska to szok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×