Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

znów mi na wieczór nos przytkało i głowa roabolała - kropelki przynosza ulge ale moge stosowac tylko 2 razy dziennie - starcza to na prawie cały dzionek, ale tak na 2 godz przed podaniem robi sie cięzko... ehhh i znów czuję sie przez to chora. Zebym tylko mogła wyjśc we wtorek z domu bo tyle jeszcze załatwiania (troche zakupów i inne sprawy) mnie czeka... mykam zazyć lekarstwa i coś zjeśc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia - dzięki bardzo. Trzymaj się cieplutko, chciałabym Ci coś doradzić na ten zatkany nosek, ale już sama nie wiem co. Mnie tak trzymało przed swiętami. Nawilżałam nos Otrivinem, piłam gorąca herbatę z sokiem malinowym, brałam vit C, czyściłam nos, no i do świąt jakoś przeszło. PrzyszłaMamo A lekarz kazał Ci leżeć ???? Jeśli tak, to leż jak najwięcej. Dobrej nocki życzę wszyskim. Buziaki. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz wysle zdjecia mojego brzuszka na emaila dokladnie skonczylam 35 tydzien i zaczynam 36 . mama3 tak lekarka powiedziala ze mam lezec lub siedziec jak najwiecej nie sprzatac nie chodzic po zakupy nie przemeczac sie bo lezac lub siedzac ciezar jest mniejszy i nie naciska tak na szyjke macicy jak przy staniu .jak wiecej po domu chodze to automatycznie mam wiecej skurczy wiec nie ryzykuje przedwczesnym porodem i te kolejne 2 tygodnie odpoczywam i wychodze z domu jak najmniej byle by dotrwac do 37 wtedy ciaza jest juz donoszona i dziecko nie jest wczesniakiem.pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, podajcie mi namiary na naszego maila, kiedyś już o to prosiłam ale jakoś nie dotarł... Czy mam tutaj podac mój prywatny adres mailowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka - podaj miala na którego mozemy Ci podac namiary - bo z oczywistych powodów na forum nie podajemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudotwórcze kropelki do noska przywróciły mnie do zywych - znów tryskam energią - jak fajnie móc swobodnie oddychać :P Szklana królik bedzie jutro najdalej we wtorek - gostek mi mówił ze zrobi szablon... a niech robi jak mu pasuje byle by efekt był jaki trzeba, mówił ze bedzie jutro rano serduszka dla mnie wycinac hehehe - no ciekawe czy wyjdzie jak nalezy bo u Was wyszło super. Przyjedzie ok 14 - mówił zebym ciuszki powyciągala z szafek i pościel bo sie mogą zaśmierdziec i szkoda mojej całej roboty - prania i prasowania - ba juz bym chyba nie miala czasu robic tego od poczatku - do południa musze wysztsko ogarnąc. nudze sie bo nie ma nic w tv - mój mąż oglada jakis głupi film, mi sie nie chce spać, czytac juz mi sie tez nie chce... juz myśle jakie jeszcze zakupy musze zrobic i jakie przygotowania poczynić i najchetniej juz jutro ruszylabym w miasto... ale bede grzecznie grzac sie w domku, kto wiem moze dopiero w środe wyjde na powietrze, choć wolałabym we wtorek - chciałabym juz akończyc przygotowania bo zaczynam sie stresować - jeszcze moja mama dziś narobiła \"paniki\" zebym torbe do szpitala pakowała, bo w razie koniecznosci nie wiedzieliby co spakowac, a ja mogłabym krzyczec ze ciuszki dla dzidzi przywieźli nie takie jak trzeba - no wiecie co - wcale taką złośnicą nie jestem - jakby sie postarali to bym nie krzyczała :P rany juz mi na głowe uderza od tego siedzenia w domu - zero kontaktu z ludzmi - tylko telefoniczny, koleżankom powiedziałam zeby mnie nie odwiedzały bo sie zaraża i tak sie nudze od czw... nieby to tylko 4 dni, ale długie - nudne 4 dni - ble. Czuję jakąś wzmożoną potrzebe aktywności, porządeczki w domu i owszem, ale mam chęć wyjśc do ludzi, do sklepu, gdzieć połazć - moze to dlatego ze w podświadomości czuje ze czeka mnie czas zamknięcia w domu - na dłuższy czas sam na sam z dzidzia - cudowna wizja to fakt - ale chyba po jakims czasei moze troche męczyć jak ktoś przyzwyczajony do kontaktu z ludźmi. Do tej pory \"niepracowanie\" nie było takie złe - bo ciągle gdzies sie kreciłam, bylam zajęta, czasem ktoś mnie odwiedził, spotykłam sie z koleżanką ciężaróweczka -a od tygodnia sama nuda i to w izolacji od męża - brrr dobrze ze to juz sie kończy ehhh zmykam - bo z nudów pisze od rzeczy i topik zaśmiecam ;) dobranoc Brzuchatki - jeszcze przed spaniem zajrze czy któraś się pojawiła buziole pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia - a wy to sprayem będziecie malować czy farbą? Bo sprayem to masakra!!! Pierwszys duży króli był malowany sparem, i strasznie śmierdziało około tygodnia! Poza tym spray osiadał w całym pokoiku - taki pył i nie mogliśmy tego doczyścić potem. Dzisiaj malowaliśmy farbą i gąbeczką. 100 razy lepiej i nie śmierdzi i nie pyli i w ogóle komfort. Spary - masakra. Robiliśmy od szablonów na folii wycinanych ploterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Szklana ten królik na łózeczkiem jest sprayem, czy farbą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy chce to sprayem robić - on głównie grafiti maluje więc w sprayach najbardziej sprawny... ale mówił ze śmierdzą jak cholera, mówił ze podłoge folią zabezpieczy,ale zeby kurcze ścian nie zapyliło... no zobaczymy co powie jutro jak do mnie przyjedzie. Jest na zdjęciu króliczek robiony gabeczką? Bo ten drugi (nie z tych tapet) to myślałam ze naklejany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sama nie wiem jak on to che robić - u nas jest o tyle trudniej że środek królika ma byc zamalowany na biało, a kontur mocno rózowy - ściany sa lekko różowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten duży królik to tez od szablonu, czy ktos to tak po prostu sprayem namalował? - jakos nie moge sobie wyobrazić jak on to chce u nas zrobic - jak spierzy to uduszę! On mi to tak tłumaczył że zrobi taki ogólny szablon a środek to od ręki, ale nie wiem jak on chce taka prosta linię namalować (tzn kontór królika)- no chyba ze osoby wprawione w takie klocki potrafią to zrobic... dla mnie to niewykonalne - spreyem proste kontury... no nie wiem co to wyjdzie z tej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick.......tc.......data narodzin.......waga.....wzrost......imię dziecka Ważka...35..........08. 01..............1560.......?............Anastazja Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........38.....02.02.09.. +15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......37.....01.02.09 .........+10/Pola piksip...........29....śląskie..........37......01.02.09 ........+9/Marysia LUTÓWKA......24....świętokrz......37.....01.02.09....... .+6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29.......29....Frankfurt......37.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta..........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 ......+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........37......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek.........26....lubuskie........37......05.02.09.. ......+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie..........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa.......35......07.02.09.....+ 17!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33.......08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........29....wroclaw.........36.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie...........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...36.....09.02.09.......+12 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........28.....10.02.09 .........+7,5 /? adulka.........31....podkarpackie...28.....11.02.09..... .+12/córeczka asia............26....łódzkie...........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...34....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek julka2384.....24.....lubuskie........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....34....16.02.09....+9/NIco las Haydi.........22......Gliwice.........35.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..35.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....35....18.02.09.........+5/Kacper kasia130285...24...małopolskie.....34.....21.02.09...... ..+8/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa.......30.....22.02.09...... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09.. .....+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27....Warszawa.....31........25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28......Dublin..........32......26.02.09... ......+7/Oliverek up-83.........25......Kraków........33.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........29.......27.02.09.........+12/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27......27.02.09...... ....+5/Kazik Witam, własnie wróciłam z Łodzi po WOŚP, full ludzi a potem gigantyczne korki;) /jeszcze czekam na moje Kochanie, bo on to obstawiał, a jak wiadomo ochrona do końca musi zostac. WAŻKA GRATULACJE CÓRECZKI!!! Reszcie Gratuluję wszystkich miiłych wydzrzeń jakie je spotkały w ciągu ostatnich dni! A innym życzę zeby jużich zadne nieprzyjemnosci nie spotykały!!! muszę takogólnie napisać bo już mi się oczka zamykają;) Po ostatniej wizycie oki, ilość wód płodowych odpowiednia, łożysko się nie starzeje, mała obrócona główką w dół, szyjka macicy zamknięta, więc nie pozostaje nic innego jak czekać! mój Mąż bedzie teraz na weekendy wyjeżdzał z TVN\'em w góry, więc czeka nas rozłąka i dłuuuuuuuuuuuuuuga rozmowa z Malutką, żeby wykreślila z kalendarza przyjscia na swiat piątek sobote i niedziele;) zeby tatuś mógł być przy porodzie!=) Gniazdko uwite, czekam już tylko na komodę do kompieli z przewijakiem i śpiworek do wózka i fotelika, reszta już uszykowana! Trzymam za was wszystkie kciuki;) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska ciesze sie ze takie dobre wiesci z wizyty przynosisz - trzymamy kciuki zeby tatus zgrał się z córa i wybrali wspólnie dobry moment narodzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie! I ja Wam wszystkim życzę powodzenia we wszystkich realizowanych PROJEKTACH;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka - zrób tak jak mówi Igmik i dostaniesz na maila hasełko :) Mia - suer że ci się nos odetkał! Hałaśliwa - poszłaś do szkoły rodzenia jednak...a leżenie? No dobra ale potem byłaś grzeczna :) Goście już pojechali? pewnie miło ci było przez ten czas jak ksężniczka na łożu przjmować gości :) Mama3 fajowski synek :) mamusia pięknie się prezentuje w kreacji wieczorowej :) Przyszła - bez głowy fotki :( ale chudziak z ciebie :) piękna piłeczka. Mia- nad łóżeczkiem jest farbą od szablonu z folii - sami byście potrafili :) Gąbeczką malowany. A ten duży jest sprayem i wyklejaliśmy go sami taśmą malarską i toną gazet a i tak od sprayu się zapyliło dookoła i ściany musieliśmy na biało malować po tej zabawie. Kluska - no trzeba malutką namówić żeby poczekała nie ma rady :) Idę spać. To znaczy spróbuję bo mi się nie chce. Jutro rodzice do mnie przyjeżdzają na trzy dni i we wtorek będę mieć wózeczek :) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana to zmartwilaś mnie ze się ściana zapaćkala... musimy to jutro z gostkiem przegadac. Sami byśmy chyba nie potrafili - bo jak taki szablon zrobic? Ja bym nie umiala tego narysować - no chybaz ze potrafią wydrukowac z powiększenia zdjęcia tej tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia - wysłałam do naszego przyjaciela grafika zdjęcie tej tapety i on zrobił projekt i mam wysłał a my zawieżliśmy go do firmy , która na ploterze wycięła szablony na cienkiej folii a my je wykeiliśmy na ścianie i pomalowaliśmy :) Jeśli chcesz wyślę ci ten projekt - tylko że to królik w galotach a nie z misiem i możesz zrobić tak jak my :) Tylko że projekt już będziesz miała. Zapłaćiliśmy za szablony - dwa króliki i całą masę kółek około 100zł. więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia- Może to być twoje wyjście awaryjne (zawsze fajnie mieć takie :) jak ten wasz nie wyjdzie :) Ale skoro ten gostek jest graficiarzem to pewnie wyjdzie :) Trzymam kciuki za waszego królika!! :) Bądz dobrej myśli a jak spierniczy... policz się z nim jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ten rysunek musi być trochę większy - ale dziękuje za zaoferowaną pomoc - zobaczę co mi jutro znajomy powie, grafika żadnego niestety nie znam - przynjamniej nie przypominam sobie ;) ja tu widze dwa problemy - jak te kontury narysowac prosto bez szablonu no i boje sie ze się ściany zapackają... ten gośc dużo rysunków na ścinie robi i twierdził ze sprayem to zrobi, ale ja mam wątpliwości - i znów mega prolem... hehe jakby powazniejszych nie było :) ale juz wole sie takimi bzdurami martwic niz np. o cesarce myslec - znów nie bede mogla spac przez pokoik małej :D rany w ogóle nie chce mi sie spać - nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze widzę, ze tu przydałby sie znjomy grafik, ani graficiarz hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze. Jak mowi że potrafi i pokazałaś mu rysunek i wie o co chodzi to pewnie potafi :) Ja się już zmuszę do spania. Muszę muszę. :) Dobranoc teraz to już naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana a tak na wszelki wypadek zatrzymajcie ten projekt, może mi się przyda ;) jak nam nie pójdzie jak należy. mąż zaglada do mnie (jeszcze śpimy osobno bo on kaszle i dalej oddelegowany do izolatki :P) i nakazuje mi spać - a co ja mam zrobić jak spać się nie chce, Gabka też jeszcze urząduje w brzuszku i nei słucha tatusia nic a nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moze książkę poczytam - bo dziś to jak wampir jestem - ale to w kończu pełnia - no i wyjaśniło sie dlaczego nie mam spania... no żeby ta pelnia tylko na spanie miała wpływ ;) dobranoc piękne, zamykam kompa, książka w dloń i póbuje sie wyciszyc papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Przepraszam, że wczoraj się nie odzywałam. Dochodziłam do siebie. Melduję, że dzisiaj czuję się o niebo lepiej :). Jeszcze trochę kaszlę, ale to już nie to co było w piątek. Szklana bardzo dziękuję za chęć pomocy, ale jakoś przetrwałam :). Dobrze że można na Was liczyć. A już jutro rano będę miała przy sobie mego misiaka. Szklana zazdroszczę imprezki :). Też bym taką chciała, niesety moje koleżanki z Wawy są tak zajęte karierą zawodową, że nawet jeszcze mojego ślubu nie uczciłyśmy. Zresztą co im się dziwić, nie dawno też dorabiałam sobie jeszcze dyżurami i nie miałam na nic czasu. Niunia jednak wszystko zmieniła i nie żałuję. Czasami trzeba przystopować i zauważyć inne sprawy. Mia, Szklana fajnie Wam z tymi pokoikami :) Nasza mała na razie będzie mieszkała z Nami w sypialni, a potem zobaczymy. Może sypialnię przerobimy na pokoik dziecięcy a sami przeniesiemy się do salonu. Pewnie tak będzie. Odnośnie jeszcze tej całej sytuacji z kierowcami, to gdybym nie była w ciąży to na pewno bym im nagadała, bo z reguły jestem niespotykanie spokojny człowiek ale jak się wnerwie to na maxa. Jednak odkąd jestem w ciąży to zrobiłam się straszna beksa i na takie dziwne sytuacje raguję płaczem. Mała w nocy się bardzo wierciła. Wpychała mi piąstkę pod rękę. Niesamowite uczucie :) W takich chwilach nie żałuję, że jestem kobietą :). Były to raczej płynne ruchy, więc nie panikwałam, ale nadal nie rozumiem na jakie ruchy mam zwrócić szczególną uwagę :( Dzisiaj przychodzi ksiądz po kolędzie, wię muszę trochę wysprzątać domek. Niestety przyjmę go sama. 20 wizyta u lekarza i już się nie mogę doczekać, a boję się jak zwykle jak diabli. Po raz pierwszy pójdzie ze mną mój mąż, wcześniej nie mógł. Lepiej później niż wcale. Zawsze to raźniej. Idę zrobić śniadanko i później zajzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick.......tc.......data narodzin.......waga.....wzrost......imię dziecka Ważka...35..........08. 01..............1560.......?............Anastazja Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........38.....02.02.09.. +15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......37.....01.02.09 .........+10/Pola piksip...........29....śląskie..........37......01.02.09 ........+9/Marysia LUTÓWKA......24....świętokrz......37.....01.02.09....... .+6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29.......29....Frankfurt......37.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta..........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 ......+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........37......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek.........26....lubuskie........37......05.02.09.. ......+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie..........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa.......35......07.02.09.....+ 17!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33.......08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........29....wroclaw.........36.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie...........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...36.....09.02.09.......+12 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........28.....10.02.09 .........+7,5 /? adulka.........31....podkarpackie...28.....11.02.09..... .+12/córeczka asia............26....łódzkie...........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...34....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek julka2384.....24.....lubuskie........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....34....16.02.09....+9/NIco las Haydi.........22......Gliwice.........35.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..35.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....35....18.02.09.........+5/Kacper kasia130285...24...małopolskie.....34.....21.02.09...... ..+8/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa.......30.....22.02.09...... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09.. .....+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27....Warszawa.....31........25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28......Dublin..........32......26.02.09... ......+7/Oliverek up-83.........25......Kraków........33.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........29.......27.02.09.........+12/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27......27.02.09...... ....+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick.......tc.......data narodzin.......waga.....wzrost......imię dziecka Ważka...35..........08. 01..............1560.......?............Anastazja Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie.........38.....02.02.09.. +15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......37.....01.02.09 .........+10/Pola piksip...........29....śląskie..........37......01.02.09 ........+9/Marysia LUTÓWKA......24....świętokrz......37.....01.02.09....... .+6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29.......29....Frankfurt......37.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta..........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 ......+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........37......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek.........26....lubuskie........37......05.02.09.. ......+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie..........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa.......35......07.02.09.....+ 17!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33.......08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........29....wroclaw.........36.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie...........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...36.....09.02.09.......+12 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........28.....10.02.09 .........+7,5 /? adulka.........31....podkarpackie...28.....11.02.09..... .+12/córeczka asia............26....łódzkie...........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...35....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek julka2384.....24.....lubuskie........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....34....16.02.09....+9/NIco las Haydi.........22......Gliwice.........35.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..35.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....35....18.02.09.........+5/Kacper kasia130285...24...małopolskie.....34.....21.02.09...... ..+8/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa.......30.....22.02.09...... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09.. .....+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27....Warszawa.....31........25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28......Dublin..........32......26.02.09... ......+7/Oliverek up-83.........25......Kraków........33.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........29.......27.02.09.........+12/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27......27.02.09...... ....+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część piękne – miłego poniedziałku! Moniś cieszę sie ze samopoczucie o niebo lepsze – u mnie też lepiej ale dziś jeszcze siedze w domku, może jutro nosek za próg wystawię. Nasza mała też na początku bedzie miec wstawione łózeczko do sypialni,ale pokoik chciałam już urzadzic bo później długo nie bede miec czasu – opieka nad dzidkiem, a w czerwcu mam coroczne egz na aplikacji więc dodatkowo nauka - „odetchnę” w lipcu. To jakiedys pisałam o gwałtownych ruchach – jezeli o to chodzi – gdzieś wyczytałam zeby reagować jak dzidzia panicznie sie rusza – moze to wtedy jak cos niedobrego sie dziej e-a le nasze dzidziulki ładnie sie ruszają jak trzeba – nawet jak troche poszaleja to tak ma byc :) ja ciągle czuję wypychanie stópek – pewnie piętki – jeżdżą mi po wnętrzu dłoni – uwielbiam to. Ja miałam fatalną noc, nie ma to jak pełnia ;) zanęłam może o 2.30, a wstałam juz o 8 – ale o dziwo wyspałam się – moze później na pyszczydełko padnę :D buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Rosołku - no to jestesmy jak czarownice skoro pelnia na nas działa - dobrze ze poród się nie zaczął :P u nas wnocy nie wiało, ale teraz zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×