Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Witajcie, wazka gratuluje coreczki !!! duzo zdrowia ci i malej zycze! halasliwa moj maly tez mnie tak uderza czasami w przepone i ona uciska na pluca i zoladek uczucie koszmarne raz bylam z tym w szpitalu bo myslalam ze cos moze z sercem mam.mi pomaga jak zwymiotuje i sie poloze spac .aha nie kladz sie po jedzeniu bo mi wlasnie wtedy sie to zdarza . moj malutki tez rosnie jak na drozdzach w nastepnym tygodniu mam kolejna wizyte bo chodze co tydzien przez te skurcze i skracajaca sie szyjke .jutro mam dokladnie 35 tyg plus 0 teraz licze tylko skonczone tygodnie a nie zaczete jak wczesniej:) jeszcze 2 tygodnie i dziecko jak sie urodzi nie jest uznawane jako wczesniak mam nadzieje ze nie urodze wczesniej jak za 2 tyg trzymajcie kciuki ja za was tez trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie i dzieciaczki Nick.......tc.......data narodzin.......waga.....wzrost......imię dziecka Ważka...35..........08. 01..............1560.......?............Anastazja Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec kasiulkapb.....25....małopolskie....37......25.01.09.... .....+13/córcia karenk.........33....łódzkie..........25......28.01.09.. .......+7/synek Kluska=)........26....łódzkie..........36.....02.02.09.. +15/CÓRKA/MAJA Agagaguś......38....Mazowieckie...25.....31.01-04.02.09. ...synek igmik...........26....pomorskie.......37.....01.02.09 .........+10/Pola piksip...........29....śląskie..........37......01.02.09 ........+9/Marysia LUTÓWKA......24....świętokrz......37.....01.02.09....... .+6,60/synek/JAKUB FILIP kasiula29.......29....Frankfurt......37.....02.02.09...+ 13/synek Hubert fusyta..........33....podlaskie.......30.....02.02.09 ...+17!!!/babsztylek *iwonka*.......28....lubelskie........36......02.02.09 ......+14/córeczka Monia...........22....lubelskie........28.....04.02.09. ......+10/córcia basienia........28....śląskie..........37......04.02.09. .....+13/Wiktoria rosołek.........26....lubuskie........37......05.02.09.. ......+11/córeczka stokrotkaa2...25....Warszawa.....36......sty/luty..... +10/coreczka Karella..........27....mazowieckie...31......06.02.09.. .......+7/Jaś ? mandzia........28....łódzkie..........35......06.02.09.. ....+10/córeczka SzklanaGłowa.28....warszawa.......35......07.02.09.....+ 17!/córeczka katia-84........24....małopol./Krk..33.......08.02.09.. .......+7/ ???? salwia..........29....wroclaw.........36.......08.02.09 .......+19/synek malinova.......35....śląskie...........35......09.02.09. .......+9,8/córcia Mia 82.........26.....podkarpackie...36.....09.02.09.......+12 /córcia czarna.owieczka...26...mazowieckie..33...ok.09.02.09.... +9/synek Mama3.........40.....świętokrzys...36.....10.02.09 .........+6,5/córcia Olka_..........28......kuj-pom........28.....10.02.09 .........+7,5 /? adulka.........31....podkarpackie...28.....11.02.09..... .+12/córeczka asia............26....łódzkie...........28.....11.02.09. .....+6,5/córeczka lamamma......30....Pomorskie.......34.....12.02.09...... .11/Mania edycia86r.....22....podkarpackie...34....14.02.09...... ..+10/córcia *Iskierka*.....28.....wlkp............23.....7/14.02.09. .....+11/synek julka2384.....24.....lubuskie........32.....15.02.09 ........+10/syn doddotka.....25.....wielkopolskie..35.....12.02.09...... ..+16!!/synek Nadia277.....27.....śląskie...........34....15.02.09 .........+9/synek Sikorka.......29.....BremenDe.......32....16.02.09...... ..+14/Maj a PrzyszlaMama23...MannheimDE....35....16.02.09....+10/Nicolas Haydi.........22......Gliwice.........35.....16.02.09... ......+16/synuś viola nowa...23.....mazowieckie...34.....17.02.09.........+17/Maj a Pimboli.......27..Schwarzwald/DE..35.....18.02.09... .....+9/Nadine balbiina .....24 ....Częstochowa....35....18.02.09.........+5/Kacper kasia130285...24...małopolskie.....34.....21.02.09...... ..+8/Sebastian Kathey.......27.....Warszawa.......30.....22.02.09...... ..+7/córeczka kamasutra...21....wielkopolskie....27.....23.02.09.. .....+13/synek dota25.......29.....pomorskie.......21.....24.02.09..... .....? halasliwa.....27....Warszawa.....31........25.02.09 ..+15/niespodzanka Zabajona.....31.....warm.maz.....33.......26.02.09...... ...+6/synek konwalia9....28......Dublin..........32......26.02.09... ......+7/Oliverek up-83.........25......Kraków........33.......26.02.09... ......+13/synek monis30......29......Warszawa....33.......27.02.09...... ...+13/Agusia alicja 111.....27.....WLKP..........29.......27.02.09.........+12/E milka myszkinson...26.....Gdańsk........27......27.02.09...... ....+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jesteście że chcecie słuchać o calineczkowej imprezie - bardzo nam milo :) Ale najpierw - Igmik - daj jeszcze radę, sraczuszka pewnie z przeziębienia i osłabienia. 3 tygodnie... Ja tak samo. a dokładnie 19 dni!!!! Matko z córką ratunku!!!! MIa - oddychaj! Wdech wydech! To na pewno tylko przepowiadacze, chyba że jesteś czarownicą...to wtedy pełnia! :) Acha i robimy dziś króliki na scianach u calineczki! Jest pięknie na bank wam wyślę zdjęcia. Wyklejamy z folii, wcześniej zamówiliśmy to w drukarni. Jezu jak pięknie się robi! I małym kosztem i sami. Jestem zachwycona. Dobra - baby shower -udekorowany pokój na różowo, balony napisy dużo moich zdjęz dzieciństwa, jedzonko, i przyjaciółki, koleżanki. :) Nasze prezenty: tort z pieluszek, mata edukacyjna, karuzelka, pałąk do wózka i fotelika, muzyka dla maluszka 3 płyty, chusta bebelulu - zapłacona mam iść wybrać, Sliczna podkładka na ramię do ulewania plus przepiękne śliniaczki do tego samego celu, radyjko rozwojowe, jeszcze od siostry huśtawka lub leżaczek mam zdecydować. Zabawy- wręczenie pieluszkowego tortu, życzenia. odgadywanie ze zdjęć maluchów, która koleżanka to który maluch -trudne! Zasłonięte oczy i musiałam jeść słoiczki dla dzieci i zgadywać z czego są - brrr nie dobre:) Pytania o naszą coreczkę - ja odpowieadałam a M wcześniej odpowiadał i dziewczyny porównywały nasz odpowiedzi, Podział na 3 grupy i wycinanie z gazet o dzieciach, kawałków i wyklejanie wizji naszej córeczki z wycinanek - potworne jaja :) Kalambury - hasła związane z dziećmi, i nie wiem czy coś jeszcze... acha! Bransoletka szczęścia - każda podchodziła i nawlekała jeden koralik, który przyniosła i mowiła życzenie dla calineczki - przykaz - nosić bransoletkę do porodu :) No tak to wyglądało. Dużo rozmów o dzieciach dwójka maluszków była - 4 i 5 miesięcy, dużo śmiechów i dużo dobrej energii dla calineczki i dla mnie. Super sprawa. Polecam. :) Uchhh to się wychwaliłam! Aż mi głupio... :( Całuję i idę robić pokoik dalej bo M pogania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana widzę, że kapitalna imprezka :) może niedługo u nas przyjmie się ten zwyczaj Mia na pewno to skurcze przepowiadające, bądź dobrej myśli :) Chorowitki wracać natychmiast do zdrowia i odpoczywać spokojnie do porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana super,ze imprezka taka udana i Ty zadowolona:) Mia to napewno skurcze przepowiadajace,ale jak cos to pisz nam co sie dzieje Chore dziewczynki trzymajcie sie cieplutko i szybciutko zdrowiejcie:) Mamo3 jaselka napewno beda super z udzialem Twojego synka:) Ja dzis bylam na usg i moje malenstwo wazy juz 3300g lekarka powiedziala,ze jak donosze to napewno bedzie ok 4 kg ale mowila,ze chyba urodze wczesniej,ja mam termin na 8 luty ale juz za dwa tyg moge rodzic:) jutro ide do gin to zobacze co on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana imprezka super!!!!!!!!!!!!! Żeby przenieść e-mial który chcesz u góry na pasku masz folder\"więcej poleceń\" zaznacz e-mail i zaznacz przenieś do folderu numery telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana,masz świetne koleżanki,bardzo się postarały. Tradycja \"zagramaniczna\", ale bardzo miła,więc warto przeszczepić na polski grunt. Igmik, Mia kto wie, może to będzie Wasza pełnia :) Ale pewnie to jakieś przepowiadające. Ja też się zastanawiam dlaczego ich nie mam, skoro lekarz uznał,że powinnam urodzić przed terminem. Mamo3 no to pochwal się jak synek wypadł podczas przedstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! mamy od wczoraj wciaz gosci, bylismy w szkole rodzenia, a ja tych gosci z zlozka przyjmuje... szklana przenioslam twoja emalie do folderu. ciesze sie,ze impreza udana i ze po usg jestes zadowolona.a ja chyba juz chcialabym urodzic, to co moje malenstwo wyprawia strasznie boli. mia, igmik tzrymajcie sie dzielnie.no i moje chorowitki wszystkie wracajcie do zdrowia. ja jzu koncze, ale bede zagladac:) buuuuzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana super musiała być imprezka ;) A króliczki też na pewno będą super. Igmik trzymam kciuki za te 3 tygodnie 🌻 Mia dobrze,że już czujesz się lepiej,oby tak dalej 🌻 Monis dla Ciebie 👄 🌻 Przyszła mamo wytrwaj jak najdłużej.🌻 Salwia to dzidzia \"akuratna\".🌻 Wszystkim miłego wieczorka 🌻 Ja tak krótko dziś,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana niesamowita, piękna imprezka – pozazdrościć – masz wspaniałe przyjaciółki!!! a jakie prezenty!!! Najbardziej mi sie ta bransoletka podoba – super pomysł! Czekamy na zdjęcia pokoiku!!! Alez jestem ciekawa :) Skurcze się juz troche uspokoiły – wiec moze pełnia księzyca nie zadziała ;) najwidoczniej przepowiadajace daja znać o sobie, jakby nie było jestesmy bliżej końca niz dalej :) A Ty Rosołku wypluj te słowa titi – jaka nasza pełnia ja Ci tu dam ;) Salwia duze to twoje maleństwo :) znaczy ze zdrowe i silne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też już wyslałam swój nr tel na maila i zapisałam w komórce Wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lutóweczki!!! Wszystkim bardzo dziękuję za zainteresowanie Jasełkami. Syn jako król wypadł bardzo dobrze, tak jak wszystkie dzieci z zerówki. To był już ich trzeci występ: pierwszy był w przedszkolu - dla młodszych przedszkolaków, drugi w Domu Opieki (dla osób starszych), no i ten był trzeci - w kościele, dla parafian. Syn do mikrofonu mówił głośno i wyraźnie - to efekt obeznania z mikrofonem w domu - mamy karaoke. Bawiliśmy się często razem w trójkę - mąż i ja lubimy śpiewać, a syn się uczy. Zdjęć w kościele nie robiłam, bo nagrywałam cały występ na video. Zajrzałam teraz dopiero do Was, bo byliśmy jeszcze z synkiem na sankach. Ja oczywiście nie jeździłam, choć miałam wielką ochotę. A teraz po obiado-kolacji wreszcie usiadłam do komputerka. Dziewczynki - trzymajcie się zdrowo, nie dajcie się choróbskom, musimy mieć teraz dużo siły. Szklana - czytałam o Twojej imprezce z wielkim zainteresowaniem i otwartą buzią, skąd mieliście takie fajne pomysły? Już żałuję, że nie miałam takiej imprezki. Zamiast tych 40-tych urodzin trzeba było zrobić takie fajowe spotkanie, jak Ty zrobiłaś. Aha, nie dajemy się obecnej pełni księżyca, tylko ewentualnie następnej w lutym. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno. Napiszczie mi, proszę, ile kosztuje położna. Na jaką kwotę się umówiłyście ze swoimi połoznymi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie zdobyłam się na odwagę i wysłałam Wam zdjęcie na tajnego maila. Dwa zdjęcia z synkiem - podczas Jasełek w przedszkolu, na pierwszym zdjęciu mój "król" po prawej stronie. No i dwa moje - to był 35 tc. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wstawiłam zdjęcia, na razie takie w świetle wieczornym ale widać :) Mama3 - to musi być niezłe przeżycie takie Jasełka :) Super :) Naprawdę warto robić takie imprezki bo dostałam tyle enerii pozytywnej wczoraj że dziś mam super nastrój i nic mnie nie boli. Super opcja na końcówkę ciąży. Idę dziś jeszcze do kina wieczorkiem :) Mam dziś power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo 3 synek prześliczny. A jaki zadowolony wśród aniołków. A Ty jesteś prześliczną mamusią. I tylko brzuszek Ci urósł. Mia ja mam brzuszek nadal wysoko. Mój N się dzisiaj zastanawiał jak ja będę wyglądać jak mi brzuszek opadnie. Dla niego to niewyobrażalne. Nogi zaciskam mocno. I już się lepiej czuję. Nawet zjadłam dwa pierniki. Przyszła mamo Ty też nóżki zaciskaj. Salwia maleństwo Twoje to nie takie maleństwo. A za dwa tyg mogę z Tobą rodzić. Ja proszę moją Polcie, żeby dała mamusi jeszcze tydzień. Rosołku nie kracz-moją pełnią może być ta 9 lutego :-P Hałaśliwa mam nadzieję, że goście Cię rozpieszczają. Basienia wierzę, że Twoje kciuki przyniosą szczęście. Mamo 3 ja Ci nie pomoge w sprawie położnej. A dla dziewczyn, które się interesowały uznaniem dziecka przed poczęciem. Załatwiliśmy to w Wigilię- tylko o tym zapomniałam. Panie zrobiły nam to od ręki, bo nie było ludzi. Potrzebne były nasze dowody osobiste i mój akt urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana ślicznie ;) Piękna z was para mamusia i tatuś ;) Mama3 no synek duży przystojny król,a mamusia ładna królowa :) Igmik dzidzia poczeka,zobaczysz. :) A kciuki trzymam tak mocno,że na pewno będzie dobrze ;) A mnie tak mała dziwnie uciska...Da się odczuć,że zbliża się wielki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana - masz rację, to wielkie przeżycie dla rodziców - występ dziecka przed taką dużą publicznością. Twoje też za kilka lat będzie brało udział w takich występach a Ty pewnie będziesz się cieszyć i mieć łzy w oczkach. Życzę Ci tego z całego serducha. IGMIK - dzięki za miłe słowa pod adresem mojego synka i moim. No powiedz sama, który chłopak nie byłby zadowolony będąc wśród tylu aniołków ??? Oby miał takie powodzenie nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo3 Twój synek to już mały podrywacz-ja bym się bała co będzie później. Szklana kącik dla Calineczki super. Szkoda,ze ja nie będę miała przyjemności urządzania pokoju dziecięcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia, zgadzam się co do synka (ładny z niego król), no ale z tą królową to przesada, żadna ze mnie królowa. Po prostu kobitka po 40-tce przed imprezką sylwestrową. A co do wielkiego dnia, to jeszcze poczekaj troszkę. Może poleż, aby Twoja dzidzia Cie takl mocno nie uciskała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo3 pieknie wygladasz i syn wsrod tych janiolow ...cudo! szklana krolik...kroliczy:P! igmik, z tym uznaniem to do jekiego departamentu sie kierowaliscie??mimo nakazu lezenia bede musiala ruszyc tylek do urzedu dzielnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszla mamo, jak dluga masz te szyjke?lezysz caly czas?czy ta skracajaca sie szyjka jest dla ciebie bolesnym uczuciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGMIK - niech się uczy od przedszkola, wszak "czym skorupka ..." Ma już swoją przedszkolną koleżankę, która bardzo mu się podoba. Nie ukrywam - dobry wybór. Szkoda, że nie ma jej na zdjęciu. Może razem pójdą dalej do pierwszej klasy, kto wie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halasliwa - dzięki, ale mnie wśród janiołów nie ma, tylko syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halaśliwa, sorki, taka jestem roztargniona, ze jak drugi raz przeczytałam to co napisałs, to dopiero załapałam. Dzięki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki :) Obejrzałam fotki - mamusia i synus sliczni. Szklana pokoik piekny!!! Królik wyszedł super - my będziemy robic tego co misia trzyma :) musze tego gścia pogonic zeby to w końcu w przyszłym tygodniu zrobił Mam do Ciebie pytanko - ten królik był robiobny od szablonu? Bo mi ten gośc chce chyba bez szablonu robic kreske, a mąż się plumka ze bez szablonu sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZklana - pokoik jak marzenie, a ten torcik pieluszkowy - bajeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halasliwa szyjka skraca mi sie powoli z tygodnia na tydzien najpier 3 cm potem 2,8 tydzien temu bylo 2,66 ile ejst teraz nie wiem jutro dzwonie sie umowic skurcze mam caly czas i bede miec juz do konca ale nie jest ich duzo biore magnez duzo odpoczywam ale nie leze caly czas w lozku .nie boli mnie ta szyjka nic mnie w sumie nie boli chyba ze jak maly mnie boksuje lub jak walnie w przepone lub pecherz:). ide sie kapac i do lozeczka moze jakis film fajny poleci ja mam juz wszystko gotowe dla malego dzis torbe spakowalam i wozek maz zlozyl a tak to wszytsko juz jest kolyska i meble juz stoja zapelnione musze jeszcze wysterylizowac te nakladki do karmienia butelki itd i to bedzie wszytsko i jeszcze kosmetyki kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa załatwiałam to w urzędzie stanu cywilnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×