Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość Paola89
Ja się melduję... jestem,oczywiście w dwupaku... wczorajszy dzień tak mi się dał we znaki,że myślałam iż będę miała to za sobą... a tu nic...jeden bolesny skurcz trwający prawie minutę i koniec... denerwujące jest to czekanie. Te ciągłe telefony-"jak się czujesz?", "kiedy rodzisz?"...okropieństwo... a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek:) ja wlasnie odwiozlam moja coreczke do szkoly :) mniejsza jest w domu bo jest strasznie zimno i ma lekki katarek i kaszelek wiec nie chce ryzykowac:P co z samopoczuciem? hmmmm... prawdopodobnie cos sie zaczyna pomalutku dziac:P pacwiny strasznie bola nie moge podnosic nozek za wysoko, a ubieranie spodni to dzisiaj rano byl niezly wyczyn:) aaaa i te kosci pomiedzy udami tez bola:P to sa chyba oznaki. zaraz wybieram sie na spacerek bo kupilam stanik do karmienia ,ale kupilam w rozmiarze jaki mam teraz. musze wymienic bo przeciez jak bede miala mleczko to cycuszki jeszcze podrosna:)) wczesniej nie pomyslalam o tym:P co jeszcze? z tesciowa nie rozmawiamy, ale tak lepiej. przynajmniej sie nie musze denerwowac:P mamusie pewnie zmeczone po nocy. odpoczywajcie sloneczka. a dwupaczki to gdzie sa? buziole kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola89
Melduję się,że w dwupaku...wczorajszy dzień tak mi się dał we znaki,że myślałam iż będziemy mieli to za sobą...skończyło się na jednym bolesnym skurczu trwającym minutę i koniec... najgorsze te ciągłe telefony i pytania "czy już?"...okropieństwo...a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola89
coś się dzieje z tym moim internetem dzisiaj... piątek 13-go:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola89
coś się dzieje z moim internetem...piątek 13-go:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki te rozpakowane i te oczekujące!!! Nie wiedziałam, że takie małe istotki są tak absorbujące i zajmują każdą wolną chwilę :) Ja od poniedziałku jestem sama w domku, bo mąż wrócił do pracy i nawet na forum nie mam czasu zajrzeć :( Moja Madzia też woli prowadzić aktywny tryb w nocy ku mojemu niezadowoleniu a w dzień śpi jak aniołek i nie mam bladego pojęcia jak to zmienić. Macie jakieś sprawdzone rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U mnie w zasadzie nic nowego. Z tym, że od wczoraj czuję niesamowity ucisk na spojenie łonowe. Aż mi nogi drętwieją... Nie jest to zbyt przyjemne, ale pewnie dzidek się obniża. No i zaczęłam chodzić trochę okrakiem z tego powodu ;P Poza tym nic ciakawego się nie dzieje. Śniegu nasypało. Ale w końu małopolska zaczyna ferie ;P Szkoda, że w tym roku nigdzie się nie wybierzemy. Mam tylko nadzieję, że pojedziemy rodzić w ciągu tych dwóch tygodni... A co u reszty czekających???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tam dopiero wstalam hihhii wczoraj poszlam spac z okropnymi bolami,wogole lazilam caly wieczor od tego badania z taki bolami ze szok wieczorem to juz prawie nie moglam lazic tak mnie bolalo ze plakalam poszlam spac z tego wszystkiego . w nocy kilka wizyt wc na siusiu , a nad ranem zobaczylam ze odszedl mi w koncu chyba ten czop bo mialam taka galaretke, jak kurze bialko tylko troche przezroczyste,troche biale a troche zote taki mix nie zabarwione krwia . ale mysle ze to to bo to bylo dosc sporawe . teraz troche mnie boli jak laze i siedze ale znow ucichlo ale przynajmniej wiem ze juz blizej niz dalej . Katar mnie meczy jak nie wiem do tego troszke kaszelku doszlo o jacie musze sie kurowac ;-( do tego jakies powalone sny mnie nawiedzily hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tam dopiero wstalam hihhii wczoraj poszlam spac z okropnymi bolami,wogole lazilam caly wieczor od tego badania z taki bolami ze szok wieczorem to juz prawie nie moglam lazic tak mnie bolalo ze plakalam poszlam spac z tego wszystkiego . w nocy kilka wizyt wc na siusiu , a nad ranem zobaczylam ze odszedl mi w koncu chyba ten czop bo mialam taka galaretke, jak kurze bialko tylko troche przezroczyste,troche biale a troche zote taki mix nie zabarwione krwia . ale mysle ze to to bo to bylo dosc sporawe . teraz troche mnie boli jak laze i siedze ale znow ucichlo ale przynajmniej wiem ze juz blizej niz dalej . Katar mnie meczy jak nie wiem do tego troszke kaszelku doszlo o jacie musze sie kurowac ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewszyny dzisiaj piatek 13 trzeba na siebie uwazać:) jutro mam mieć cesarke :( do tej pory wydawalo mi sie ze nie boje sie , ale od kilku nocy nie moge spać cały czas mam dziwne mysli : wydaje mi sie ze pod koniec ciazy cos sie stanie, najgorsze sa gwałtowne ruchy dziecka a pozniej spokój (wydaje mi sie ze cos sie stało i draznie go zeby sie odezwał) Panicznie boje sie ze nie jestem gotowa na dziecko i ze nie dam sobie rady, (mam nadzieje ze nie złapie mnie depresja poporodowa) Też mialyście takie odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie Nick.......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka...........35.........08.01.......cc........1560/41 .........Anastazja julka2384........35.........09.01.......sn........3350/5 4 ........Adaś piksip.............37........12.01.......cc........2650/ 51.........Emilka Igmik.............37.........14.01.......cc........2675/ 49.........Pola Haydi.............37.........22.01.......sn.........2800 /51........synuś Agagaguś........38.........23.01.......cc.........2950/5 4........Piotruś kasiula29.........39........24.01.......sn.........3660/ 53.........Erwin Mama3............??.........26.01.......cc.........2970/ 53........córcia SzklanaGłowa...37.........26.01.......cc.........2750/51 .........Franka edycia86r.......37.........26.01.......cc.........2770/5 1.........córcia Iskierka.........37.........28.01.......sn.........3160/ 52.........Michaś Mia 82 ..........39........29.01.......cc.........2990/56........ .Gabrysia Adulka...........38........30.01.......cc..........2500 /53........MILENKA Stokrotka.......39.........30.01.......cc.........2920/ 54.........Laura Mandzia.........39.........30.01.......cc.........3120/5 5.........Agatka Kasiulkapb......40.........31.01.......sn..........3690/ 57.........Marika Lutówka........40.........01.02.......cc..........3700/ 55 ........ Kubuś *iwonka*........40..........02.02......sn...........3580 /53...Magdalena Rosołek..........40.........03.02.......cc.........3040/ 51.........Zuzia Sikorka..........39.........05.02.........?..........325 0/52.........Maja Kluska=).........39........06.02.........sn(?)......3250 / 54 ........Maja czarna owieczka...40...06.02........sn..........3675/55........syne k Malinova........40.........07.02........sn..........3500 /54.........córcia Basienia........40.........10.02........cc...........366 0/56........Wiktoria Hałaśliwa......38............10.02........cc...........2 720/51.......Córeczka PrzyszlaMama23..39.....09.02......sn...........3100/50........./Nicolas Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk.........33.....łódzkie........25.....28.01.09.... ......+7/synek fusyta.........33...podlaskie..39!..02.02.09..więcejniż 17!!!/babsztylek Monia...........22.....lubelskie.......28.....04.02.09.. .....+10/córcia Karella.........27......mazowieckie..31.....06.02.09.... ...+7/Jaś ? salwia..........29......Wrocław.......40.....08.02.09.. ...+20/szymuś basia4379.....30......śląskie......40......09.02.09.. .....+14/synuś Olka_...........28.....kuj-pom........40.....10.02.09... .....+16/? asia...........26.....łódzkie.........37.....11.02.09. .......+10/Wiktoria lamamma.......30.....pomorskie.....37.....12.02.09...... ...+15/Mania klonik22........26....lubelskie..36..13.02.09.15/niespo dzian/filip/hania doddotka.......25.....wielkopolskie..35.....12.02.09.... ...+16!!/synek Nadia277.......27.....śląskie..........34.....15.02.09.. ......+9/synek balbiina ........24 ....Częstochowa..39.....16.02.09........+6/Kacper mama 17 luty..33.....lubelskie........39.....17.02.09...+17/Karol Szymon viola nowa.....23.....mazowieckie...39.....17.02.09........+17/Maj a Pimboli........27....Schwarzwald/DE..40..18.02.09..... ..+10/Nadine katia-84.......24.....małopol.........38....18.02.09.... +13,5/Aleksandra Paola89......20.....dolnośląskie......39.....18.02.09... ..+15/Amelia marteczka1980...28...sciacca......36......20.02.09...... .+16 /synek kasia130285..24....małopolskie....36.....21.02.09.... .+9/Sebastianek Kathey.........27.....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie...27......23.02.09.... ..+13/synek dota25........29......pomorskie......21.....24.02.09.... .....? Zabajona......31......warm.maz.....36.....26.02.09.....+ 14/synek konwalia9.....28......Dublin...........36.....26.02.09.. ..+11/Oliverek up-83..........25......Kraków..........38.....26.02.09.. ...+15/synek robur.........31......zach.pom.......38.....26.02.09... ..+10/córeczka monis30.......29......Warszawa......37.....27.02.09..... +14/Agusia alicja 111.....27......WLKP............37.....27.02.09.....+16/Emil ka myszkinson...26.....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik Adrianna29...29.....Wrocław.........37.....27.02.09..... .+18/Jagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki!!! Up i Balbinka to może u Was coś się ruszy w tym tygodniu. Oby.... Robur, Ważko, Pimboli ja pochodzę z okolic Szczecina a liceum i studia zrobiłam w Szczecinie. Moje miasto życia studenckiego. Jak ja tęsknię za tamtymi czasami. Potrafiłam pójść na imprezę 3 razy w tyg, skończyć zabawę o 4 rano a na 8 iść na ćwiczenia-jakoś wtedy nie narzekałam ,ze jestem zmęczona-nie to co teraz. Rosołku ach to karmienie-ja napiszę pod koniec postu co u mnie w tym temacie. Zuzia to wykapana mamusia a jaka śliczna dziewczynka. Prześlij mi zdjęcia na mojego maila, zeby pozostałe Lutówki mogły zobaczyć tą ślicznotkę. U mnie w związku partnerskim na razie bez większych zmian. Wiadomo więcej obowiązków i mniej czasu dla siebie. Mój N na razie nie narzeka-tylko seksiku by mu się chciało. Niestety musi czekać do 5 marca, bo wtedy mam wizytę u gina. Rosołku Zuzia je prawidłowo. Dzieciodniowe dziecko powinno zjeść ok 100ml właśnie. Paola czyżby 13 w piątek dawał Ci się we znaki. Ja nie wierzę w takie przesądy. Marteczka wczoraj moja mama jak nie widziała na skype to też mówiła, że biust mi urósł czyli to dobry pomysł wymienić staniki. Ach te teściówki... Iwonka niestety nie pomogę Ci. Może Madzia sama zmieni swój rytm. Zrób wieczorem rytuały. My kąpiemy, potem jedzonko, i do łóżeczka i włączamy jej melodyjkę. Chociaz ostatnio to nie skutkuje i trzeba niunię nosić jeszcze póżniej. Klonik głowa do góry-na pewno będziesz super mamusią. To przychodzi naturalnie. Z dzieckiem na pewno wszystko jest w porządku. Uspokój się, nie martw się na zapas. Ja też się bałam ,ze sobie nie poraqdzę, że nie podołam takiemu wyzwaniu(dziwne te uczucia w końcu decyzja o dziecku była świadoma). A u nas noc fatalna. Mała budziłą się co dwie godziny, jak w zegrku, więc spałam po godzince z przerwani. Masakra. Nawet powiedziałam mojemu N, że się chyba wylończę przez to dziecko:(Już się robie wyrodna matka. Może tak jak u Rosołka, mała za mało zjada na raz, albo jak pisze Szklana Pola teraz rośnie i potrzebuje więcej jedzenia. Sama nie wiem jeszcze poczekam trochę-może się unormuje. Wczoraj po ważeniu okazało się, że Polcia w 4 vdni przytyła 125g, chociaż nie wiem czy to jest w miarę wiarygosne, bo oczywiście mój mały głód musiał w poczekalni, przed ważeniem ,podłączyć się do cycunia. W sumie wszydtko jest ok - mała dostała wit E na zmniejszenie żółtaczki i za dwa tyg śmigamy na szczepienie. My będziemy szczepiś skojarzoną 5 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Przyszła mama urodziła. GRATULUJĘ!!! i Witamy Nicolasa wśród lutowych dzieciątek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie pisze juz 3 raz ale skasowalo sie niestety. tak wiec w poniedzialek o 3 rano odeszly mi wody pojechalismy z mezem do szpitala do godziny 10-11 skurcze dalo sie wytrzymac cos jak bardzo bolesna miesiaczka(ja mam podobne) potem wzielam znieczulenie do miesniowe po ktorym czulam sie jak pijana o 12 weszlam do wanny w ktorej bylam z godzine skurcze sie nasilaly mialam juz ochote przec i byly dosc mocne ze zdecydowalam sie wyjsc z wody i poprosic o pda polozna sprawdzila rozwarcie i miala juz dzwonic po anestezjologa ale powiedziala ze jest juz duze rozwarcie i maly zaraz przyjdzie wiec przenioslam sie na lozko przyszedl lekarz i zaczelo sie bol jest dosc duzy ja nie wiem jak wytrzymalabym sama ciesze sie ze maz byl ze mna trzymal za reke caly czas byl zwrocony do mnie glowa wiec nie widzial nic .polozna mowila kiedy przec kiedy nie wyszla glowka potem kilka minut przerwy i urodzil sie moj synek o godzinie 12.56 dostal 10 punktow .niestety maly byl za duzy jak na moje mozliwosci (3100 a mial miec 2800 z usg) i mialam pekniecie i naciecie krocza! potem zszywanie (gorsze niz porod chodz oczywiscie robione ze znieczuleniem )i to paskudne badanie po porodzie .ogolnie szlo by wytrzymac ale jakby nie te pekniecie i naciecie .po kilku godzinach od porodu moglam chodzic ale lezalam na drugi dzien bylo juz ok .brzuch mam maly jak przed porodem sama zaskoczona jestem tylko pempek jest inny i skora miekka mam nadzieje ze dojdzie do siebie niedlugo .karmie piersia ale dopiero wczoraj dostalam prawdziwe mleko nieobylo sie bez wypozyczenia elektrycznej pompy bo mialam strasznie twarde piersi .napisze wiecej jak znajde czas maly jest sliczny i kochany ale teraz te pierwsze dni to jest naprawde ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcinanie paznokci
Ważka, czytałam w bardzo dobrej książce, że takim najmniejszym dzeciaczkom najlepiej obgryzać paznokcie... Wiem, ze to nieapetyczne:) ale może faktycznie najbezpieczniejsze, no i nie ma strachu, że dziecię uszkodzisz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
No to Przyszła Mamo - nie poczekałaś na mnie:) Gratulacje! Kiedy wreszcie ja urodzę??? Też mam dość pytań - Jak się czujesz, albo rad - ciesz się spokojem, bo potem nie będziesz miała już ciszy w domu - yyyyyeee!!! Dziewczyny, a jest możliwe, że wczoraj szyjka zamknięta i brak skurczy a np. w niedzielę się zacznie? Czy jak gin mnie badała i mówiła, ze jeszcze trochę, tzn. że poród jeszcze nie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Ważka - a masz nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami? Nam w szkole rodzenia mówili, że obcinać podczas snu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Przyszla Mamo gratulacje!!! jak piszesz dokladnie zszywanie gorzej boli niz porod :) hihi a wiecie co ja sie balam tego bolu bo mowia ze gorszy od miesiaczki a ja zawsze mialam bardzo bolesne miesiaczki ze az ryczalam z bolu ale okazalo sie ze porod moj byl bardziej znosny od miesiaczki :) IGMIK oj moj Adas tez dal nam popalic w nocy i to tak ze niespal od plnocy do 10 rano!!!! nic go niebolalo tylko wiercil sie krecil... ale dzis dal pospac hihi i tez jeszcze czesto budzi sie co 2 godz ale potrafi juz przespac 5-6godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i IGMIK ja ide na wizyte kontrolna do gina pod koniec lutego ale my juz sie bzykamy hehe juz niemoglam sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja kumpela we wtorek byla na badaniu i usg i wszystko miala amkniete nic nie wskazywalo na porod a w srode w nocy pojechala do szpitala bo ja skurcze zlapaly , a w czwartek po 11 urodzila synusia . mi zakazdym razem jak laduje wszpitalu na ktg i jest iny lekarz na dyzurze to gadaja co inego a po wczorajszym badaniu to ledwie lazilam i nawet jak siedzialam to mnie boalo i cala dupka rwala wiec na to chyba nie ma reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
No to jest nadzieja:) Dziewczynki, a jak jest z emocjami - jak połozyli Wam maleństwo na brzuszku to ropłakałyscie się? Czy w tych emocjach to inaczej człowiek reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki Wczoraj sie nie odzywalam bo caly dzien bolala mnie glowa i w ogole bylam jakas placzliwa i nerwowa-w domu wszystkim sie oberwalo:( Ale dzis jest juz lepiej:) Oczywiscie jeszcze nie urodzilam choc to czekanie wykancza-dzis juz 5 dzien po terminie:( pewnie wytrwam do niedzieli i poloza mnie na patologi,Kluska dobrze,ze napisalas ze to badanie wod ciebie nie bolalo bo mnie tez to od niedzieli czeka:( paola mnie tez te tel denerwuja,wczoraj to nawet ich nie odbieralam przez caly dzien wiec wszyscy dzwonili do meza bo mysleli,ze rodze marteczka to dobrze,ze nie denerwujesz sie tesciowa ale pewnie i tak ta sytulacja jest dla ciebie meczaca,zolza z tej twojej tesciowki zamiast ci pomagac teraz to jeszcze dodaje zmartwien 🌼 dla ciebie,ze dajeszrade :) balbinka ty to sie wycierpisz ale pewne za to porod bedzie lekki:D kuruj sie kochana bo rodzic przeziebionym to nic milego-wskakuj pod kolderke:) klonik twoje obawy sa normalne chyba wszystkie w koncowce to przechodzily lub teraz maja-ale bedzie dobrze,damy rade:) igmik jestes kochana mamusia a nie zadna wyrona matka dla ciebie za te nocki 🌼 PrzyszlaMama23de GRATULUJE 🌼 🌼 🌼 julka 🌼 za nieprzespane noce Pomarańczowy Gościu wszystko jest mozliwe porod moze zaczac sie w kazdej chwili:D Wazka napewno dasz rade w koncu obciac te paznokietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka ja wlasnie tez mialam strasznie bolesne miesiaczki do tego czesto z wymiotami i biegunka wiec nastawialam sie na to ze bedzie bolec jeszcze mocniej a w sumie bol byl znosny najgorsze bylo to zszywanie bo mnie chyba z ok godziny zszywali bo i pekniecie bylo i musieli naciac koszmar hehe ale teraz jest lepiej w srode juz wyszlismy ze szpitala z malutkim . do mamus ile razy karmicie swoje malenstwa i po ile minut z kazdej piersi? czy dajecie jeszcze wode lub herbatki? ile razy wstajecie w nocy ? jakie rytualy wprowadzilyscie bo u nas teraz to jest ciezko .malego jeszcze nie kapalismy zrobimy to w sobote jak przyjdzie polozna tutaj mowia zeby nie kapac za czesto . zaraz postaram sie wkleic fotki mojego slodkiego syneczka on jest taki smieszny hehe zrobil puk i sam sie wystraszyl :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz wszyscy w szpitalu znali heh bo bylam od srody do piatku jak te wyniki z watroby wyszly podwyzszone nawet nie wiecie jak sie ciesze ze nie zdecydowalam sie na wywolywanie porodu bo wtedy boli znacznie bardziej skurcze co minute zero odpoczynku .wszyscy mi w szpitalu mowii ze super ze sie nie zdecydowalam na wywolanie ( w sumie wyniki byly wyzsze ale nie az takie zeby bylo jakies zagrozenie). pomaranczowy gosciu u mnie tez bylo wszystko zamkniete w piatek a w poniedzialek wody odeszly i poszlo :) zobaczysz przyjdzie szybciej niz myslisz ja tez myslalam ze donosze do marca hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam – zaczełam pisac tego posta wczoraj... hehe w końcu moge go wrzucić na forum :) Up 83 ja tez kasiorkę na zakupy odkładam – oj odbiję sobie to 9 miesięcy – fryzjer, kosmetyczka i góra ciuchów heheheeheheheheheh :D:D:D ;) Kluska pięknu opis przeżyć z porodu – czytałam juz wczoraj i łezka mi sie w oku zakręciła 🌼 Salwia wygrzej sie i moze prenalen zakup – ten syropek dziala tez wzmacniajaco. Balbinko bidulo co Ty sie omęczysz... Sikorko dziękuję za pochwaly – ja to lubie miec wszystko poukładane od wczoraj sie troche rozregulowała bo mała miała wzdęcia i mniej spała ale wracamy do schematu :) A to sobie diete zafundowałaś hehehehehe :D Co do karmienia w łózku to trudno mi powiedzieć od kiedy maluch sie moze przyzwyczajac – jak sie bierze na samo karmienie to pół biedy, gorzej jak dzieciatko spi z rodzicami – moja kolezanka miała takie problem i dziecko przywzyczailo si ebardzo szybo właśnei w ciagu tych 3 misiecy – ja mam wygody fotel i wstaje co 3 godz jak trzeba – wczorajszej nocy tak własnie czesciej wstawałam bo mała była głodna i jeszcze masowanie brzuszka. Marteczka no co za tesciowa! Kurka no! Staraj sie nie stresowac – olej ja! Piksip u mojej wyglada to dokłdnie tak samo – juz myslalam wczoraj ze to koniec i spokoj ale o 17 sie zaczelo – typowo kolkowa pora :( do kapieli sie uspokoiło ale później po jedzeniu znów takie ataki – na szcescie noc spokojna. Połozna srodowis poleciła espumissan w kropelkach dla niemowlat – tam jest napisane od 1 mies ale powiedziala ze lekarza zezwalaja juz młodszym maluchom – 15 min przed jedzeniem dwie kropelkim max 14 kropli na dobe. Ja podaje od poprzedniej nocy i kazała jeszcze dzis dzis po południu bedzi u nas lekarz i zobaczymy co powie. Połozna ze szk rodz pdala mi to: na kolke można stosowac: Vibrucol N, Spascupreel S, Hepeel, Nux vomica – Homaccord. Bardzo dobrze działa nastepujaca mieszanka: Nalezy sporzadzic roztwór wodny: w 3 ml ropuscic 1 tabletke Hepeel, 1 tabletke Spascupreel S i 5 granulek Nux vomica 5 CH. Podawac 3 x dziennie po 1 ml miedzy posiłkami (można zakraplaczem lub strzykawka) piksip moja tez je tak dużo buźkę ma juz jak choimik :-) dziś bedziemy ja znów ważyc :) u mnie z aktywnoscia w ciagu dnia podobnie – dzis nie wyszłam z pokoju na dłuze jak 5 min.. dlatego tak ciezko skonczyc mi tegio posta moja teraz je co półtorej godz po 10 -15 min liczac od pocz do pocz karmienia... żarłok a ja życia nei mam – a kiedy ja mam jesc!!!tez mi sie strrrasznieee chce :-) u mnie tz na szczescie w nocy nie ma tragedi z karmienie – rzadziej je ale e dzien... mam wrazenie ze na okreglo – moze to rzeczywiscie okrs jakiegos intensywn wzrostu :) Rosołku uczymy sie obsługi maluszków każdego dnia, jestes cudowna mama – kazda znas sie uczy na swoich błedach :) jana poczatku mała jakos koslawo do cyca przystawiałm – juz to skorygowałam i mała na pewno wybaczyła :) Klonik trzymam kciuki za jutrzejszy wielki dzień – nie bój sie nie jest źle :) dasz sobei rade wiadomoz e nei jest na poczatku lekko ale kazdego dnia uczymy sie macierzysnstwa i bedziesz wspaniała mamusia – zreszta... sama zobaczysz ❤️ – powodzenia!!!!!!!!! 🌼🌼🌼 PRZYSZŁA MAMO GRATULACJIE KOCHANA!!!! 🌼🌼🌼 przepraszamz e nie odn sie do wszytkich postow – na prawde nie dam rady! !!!!!!!!!!Pyt o WERANDOWANIE!!!!!! jak ubieracie maluszki????????????????????????????????????????? I jak czasowo – minuty każdego dnia poproszę i kiedy na spacer i na jak długi :) – mi kazdy co innego mów i juz nie wiem – bede ogromnie wdzieczna za podpowiedzi rany to jutro walentynki???????????????!!!!!!!!!!!!!!!! ale ten czas śmiga – zaponniałam na śmerc – ha pewnie mój mąż też :D:D:D:D:D na bank!!!!!!!!!!! no nie ja chce wkleic posta a tu kaffe mi nie działa...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie Nick.......tc....data narodzin...poród....waga/wzrost......imię dziecka Ważka...........35.........08.01.......cc........1560/41 .........Anastazja julka2384........35.........09.01.......sn........3350/5 4 ........Adaś piksip.............37........12.01.......cc........2650/ 51.........Emilka Igmik.............37.........14.01.......cc........2675/ 49.........Pola Haydi.............37.........22.01.......sn.........2800 /51........synuś Agagaguś........38.........23.01.......cc.........2950/5 4........Piotruś kasiula29.........39........24.01.......sn.........3660/ 53.........Erwin Mama3............??.........26.01.......cc.........2970/ 53........córcia SzklanaGłowa...37.........26.01.......cc.........2750/51 .........Franka edycia86r.......37.........26.01.......cc.........2770/5 1.........córcia Iskierka.........37.........28.01.......sn.........3160/ 52.........Michaś Mia 82 ..........39........29.01.......cc.........2990/56........ .Gabrysia Adulka...........38........30.01.......cc..........2500 /53........MILENKA Stokrotka.......39.........30.01.......cc.........2920/ 54.........Laura Mandzia.........39.........30.01.......cc.........3120/5 5.........Agatka Kasiulkapb......40.........31.01.......sn..........3690/ 57.........Marika Lutówka........40.........01.02.......cc..........3700/ 55 ........ Kubuś *iwonka*........40..........02.02......sn...........3580 /53...Magdalena Rosołek..........40.........03.02.......cc.........3040/ 51.........Zuzia Sikorka..........39.........05.02.........?..........325 0/52.........Maja Kluska=).........39........06.02.........sn(?)......3250 / 54 ........Maja czarna owieczka...40...06.02........sn..........3675/55........syne k Malinova........40.........07.02........sn..........3500 /54.........córcia Basienia........40.........10.02........cc...........366 0/56........Wiktoria Hałaśliwa......38............10.02........cc...........2 720/51.......Córeczka PrzyszlaMama23..39.....09.02......sn...........3100/50.. ......./Nicolas Adrianna29........39.....13.02......cc...........3850/57..........Jagna Oczekujące Nick............wiek.....woj...........tc......data porodu.....+kg/plec karenk.........33.....łódzkie........25.....28.01.09.... ......+7/synek fusyta.........33...podlaskie..39!..02.02.09..więcejniż 17!!!/babsztylek Monia...........22.....lubelskie.......28.....04.02.09.. .....+10/córcia Karella.........27......mazowieckie..31.....06.02.09.... ...+7/Jaś ? salwia..........29......Wrocław.......40.....08.02.09.. ...+20/szymuś basia4379.....30......śląskie......40......09.02.09.. .....+14/synuś Olka_...........28.....kuj-pom........40.....10.02.09... .....+16/? asia...........26.....łódzkie.........37.....11.02.09. .......+10/Wiktoria lamamma.......30.....pomorskie.....37.....12.02.09...... ...+15/Mania klonik22........26....lubelskie..36..13.02.09.15/niespo dzian/filip/hania doddotka.......25.....wielkopolskie..35.....12.02.09.... ...+16!!/synek Nadia277.......27.....śląskie..........34.....15.02.09.. ......+9/synek balbiina ........24 ....Częstochowa..39.....16.02.09........+6/Kacper mama 17 luty..33.....lubelskie........39.....17.02.09...+17/Karol Szymon viola nowa.....23.....mazowieckie...39.....17.02.09........+17/Maj a Pimboli........27....Schwarzwald/DE..40..18.02.09..... ..+10/Nadine katia-84.......24.....małopol.........38....18.02.09.... +13,5/Aleksandra Paola89......20.....dolnośląskie......39.....18.02.09... ..+15/Amelia marteczka1980...28...sciacca......36......20.02.09...... .+16 /synek kasia130285..24....małopolskie....36.....21.02.09.... .+9/Sebastianek Kathey.........27.....Warszawa......30.....22.02.09..... .+7/córeczka kamasutra.....21....wielkopolskie...27......23.02.09.... ..+13/synek dota25........29......pomorskie......21.....24.02.09.... .....? Zabajona......31......warm.maz.....36.....26.02.09.....+ 14/synek konwalia9.....28......Dublin...........36.....26.02.09.. ..+11/Oliverek up-83..........25......Kraków..........38.....26.02.09.. ...+15/synek robur.........31......zach.pom.......38.....26.02.09... ..+10/córeczka monis30.......29......Warszawa......37.....27.02.09..... +14/Agusia alicja 111.....27......WLKP............37.....27.02.09.....+16/Emil ka myszkinson...26.....Gdańsk...........27.....27.02.09.... ..+5/Kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze za mnie mój mąż, ja leżę na sali po CC. CC zaczęło się o 8 rano. Mąż nie mógł do mnie zajrzeć z powodu zagrożenia grypą (zakaz odwiedzin we wrocławskich szpitalach) ale pozwolili zobaczyć mu Jagienkę o 10-tej - JEST PIĘKNA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade dzis do kliniki na wywolanie porodu. Malej spada tetno podczas skurczy,wiec nie chcemy ryzykowac i mala musi wyjsc. Siedze,ciesze sie,rycze i sama nie wiem co jeszcze. O 16 jedziemy.Jestem roztrzesiona,podekscytowana i przerazona. Jakby cos,to dam wam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×