Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Sto lat sto lat dla Wikusi🌼-wszystkiego najlepszego z okazji roczku,dziewczynko kochana-badz zawsze usmiechnieta,szczesliwa i zdrowa,i niech Ci sie spelniaja wszystkie marzenia❤️ Nikolas-spoznione,ale szczere zyczenia zdrowka,szczescia i usmiechu od rana do wieczora🌼 Leah-Tobie tez wszystkiego najlepszego,radosci,samych pogodnych nocy i dni🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota - otworzyłam filmik :) W sumie tym razem otworzył mi się bez problemu, nie wiem czemu wcześniej się nie dało .... No Kamilka fajnie drepta, a jaka skupiona wygląda :) Upadku nie było widać, ale dobrze, ze nic się nie stało :) Fajne masz dziewczynki. Ważko - o jesteś :) Daj jakieś zdjęcia Nastki na meila .... Ciekawe jak teraz wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wielkie dzięki za wszystkie życzonka.... Wiktoria przesyła wszystkim ciociom ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A ode mnie ... 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️ Hałaśliwa dla Leah... 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Mia jesteś kochana 👄Dziękujemy :) U nas też szczotka pasta....przy myciu ząbali ;) A tak to Wiki śpiewa Aaaaa....kotki dwa ;) A te sezamki to gdzie w TV?Jaki program? Igmik zdrówka dla Was moc przesyłam.....🌻 Szklana super..odpoczniesz,naładujesz akumulatorki i do dzieła z drugim bobasem ..he,he..:D Oj....może zabierzesz ze sobą koleżanki forumowe :D :D :D Baw się dobrze i korzystaj...ze słoneczka :) Piksip....a sio choróbska...oby przeszło jak najszybciej :) Dota piękne masz córeczki,takie wesolutkie...super :D Dziękujemy na życzenia..:) Tak,ceny idą tak szybko w górę,że ja też nie nadążam..;) Haydi..dziękujemy.:) 🌻 Oluś super śmiga :) Tak dzieciaczki to małe papużki ;) Malinova dziękujemy 🌻 Pimboli 👄 Dzięki wielkie....🌻Co u Was? My po urodzinkach :) Dziś skromnie w rodzinnym gronie.Większa imprezka za 2 tygodnie,wtedy też mamy mszę w kościele.:) Na dziś to tyle....miłego wieczorka ... 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię..... s k. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...1 r 3 tyg...9000 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksander..1 R ..10.600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..ROK...9500 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena ..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika ... Roczek hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel ...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian ... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktoria...1 ROK Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natasza...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria. .6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś.. 11,5m..9120/75 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś .. .13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz. .. 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania...< br /> robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena. .. dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka ...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero... 1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka. .. monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika .. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najserdeczniejsze życzenia dla Wikusi, niech się zdrowo chowa i przynosi samą radość rodzicom. Dal Leah, Nataszy i Filipa również wszystkiego co najlepsze. Jeszcze płuc nie wykaszlałam ale niewiele brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia-🖐️ U mnie wszystko okay,znowu snieg pada:o Nadine wychodzi osiem zebow na raz i musze smarowac mocno na noc zelem,wtedy spi cala noc. Ciesze sie,ze sie urodziny udaly,pokaz jakies fotki:) Szklana-fajny ten twoj maz,moge podeslac mu mojego na szkolenie pod tytulem:Co w prezencie dla zony?:D A tak na powaznie to ja panicznie boje sie latac;) No tak,ty juz niedlugo bedzieszznow mama,to korzystaj,kochana,ile wlezie:) Piksip-no ja tez sie dziwie,ze przy takiej inwazji zebow jest tak spokojnie i ciagle czekam na atak bolu,ale jakos nie nadchodzi,tfu tfu tfu;) Jak Emi? Mia-musze sprobowac tego programu,z tym,ze mala nie wykazuje specjalnego zainteresowania tv,ale mysle,ze jak tam jest muzyka,to bedzie zachwycona,bo muzyke uwielbia. Hehe,ja tez musze sie nagimnastykowac,zeby mala sie nie nudzila przy jedzeniu,na szczescie w kuchni jest mnostwo fajnych rzeczy,dawkuje stopniowo i jakos dajemy rade:) Wlasnie to tak jakos jest,ze moja duzo gada i tak madrze,a nie chce chodzic i mysle,ze tak szybko nie pojdzie.Za to gledzi,powtarza slowa,umie powiedziec Nadine,powtarza wiekszosc slow,nawet jak jej nie wychodzi to chociaz ilosc sylab sie zgadza,pod tym wzgledem mnie zaskakuje,ja tez szybko mowilam,fakt. Igmik-oj,i was dopadlo.🌼szybciutko wracajcie do zdrowia. Up-a widzisz,nie wszystkie dzieci zaczynaja od mama;) Czarna owieczka-ja co prawda kawalek swiata zwiedzilam,ale powiem ci,ze w Polsce sa tak pieknemiejsca,ze dech zapiera.I staram sie wlasnie w Pl jak najwiecej miejsc odwiedzic. Ja tez mam akurat scysje z mezem i tym razem tylko i wylacznie z jego winy:p Avinia-🖐️ Przyszla-witaj z powrotem. Pomaranczowy-jak pierwszy dzien w pracy? Julka-fajnie,ze Adas ma kolezenke niedaleko. Dota-ma energie twoja cora,moja w kapieli tez sie kreci,bo odklada kaczke na polke,a potem ja znow bierze i tak w kolko.Zostawisz ja bez trzymania w wanniBo ja sie boje,ze sie poslizgnie przy tym wstawaniu i caly czas ja trzymam. moja jeszzce nie chodzi,tchorzyk maly,wstaje bez trzyania,stoi elegancko sama,ale nie pojdzie,wiec problem butkow jeszcze mnie nie dotyczy.Po domu smiga w skarpetach,najlepiej jej to idzie wtedy. Haydi-o widze,ze u was tez zabki na tapecie.Fajnie,ze Olek kochany,nie daje mamie popalic. Wiesz,mnie tez sie wydaje,ze kocham ta moja niunie coraz bardziej,choc bardziej sie nie da,bo kocham ponad zycie.Nawet jak spi teraz na przyklad to mi jej brakuje:) Ogrodnik ci rosnie,ja bym sie cieszyla,bo ciagle zapominam podlac kwiaty,a one i tak pieknie rosna..To moze dlatego,ze zapominam;) Wazka-🖐️fajnie,ze choc czytasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj sama;)... Ogladnelam zdjecia i .. Dota-jak doroslo wyglada twoja malutka;)Sliczna jest i oczka takie ladne.. Hehe,a Nadia to juz chyba profi jest w robieniu orla na sniegu:) Julka-Adas klucznik;)Kurcze,on tez taki dorosly sie wydaje,a moja niunia to taki dziodziol mi sie wydaje..A moze mi sie tylko wydaje? Sorki,ale filmikow dzis nie dam rady obejrzec,nie bylam w necie od dwoch dni i mam zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE ZABIERAM WAS WSZYSTKIE NA TE WAKACJE!!!! :) JA tylko z życzeniami ... jak zwykle ostatnio... Basienia- dla twoje Wiktorii świrka duuuzooooo radości ale przede wszystkim zdrowiaaaaaaa. całusy od cioci szklanej. Hałaśliwa - dla Leah zdrowia przedewszystkim bo ostatnio zaniemogła ale super że już gites. Jesli podczytujesz to masz drugie życzenia ode mnie dziś :) Dzięki że mi napisałyście że mój M taki ok... ja się często czepiam. Chyba powinnam to docenić... :) dziękuję. My dziś byłiśmy na walentynkowej koacji... już. Bo w walentynki mnie nie będzie. Idę pakować coś bo jeszcze w proszku. Calusyyyy i pewnie odezwę się po powrocie. Dziś już się popłakałam... a jak frania zrobi papa na lotnisku to pewnie padnę. Ale potrzebuję odsapnąć. dla dobra mojej rodziny :) , ostatnio robię się trochę nieznośna... muszę nacisnąć RESTART... :) będzie git. cieszę się. M się trochę boi ale tydzień minie w mig. całusy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basenia
Witam o poranku.....:) Dziewczynki na stole już czeka kawka....z mleczkiem,pianką,czekoladą..i z czym tam jeszcze macie ochotkę :D [ ]> [ ]> [ ]> oraz herbata...z cytrynką,miodem,sokiem,mlekiem......{ }> { }> { }> No i oczywiście pyszne pączusie....mniam...( ) ( ) ( ) ( ) Miłego ..odezwę się później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O....rany..wstałam o 6 i jeszcze śpię...to coś wyżej to ja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Baisenia no to ja się poczęstuje :) A odemnie dziś faworki dla wszystkich :) Hehehe, wczoraj do północy robiłam i wyszło mega dużo :) :) Więc częstujcie się dowoli :) Ok, poczytam ostatnią stronę i potem jeszcze zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze nie mogę sobie darować, że wczoraj zapomniałam złożyć życzenia małemu świrkowi - Wiktorii!! Biję sie w pierś, Basieniu, cały dzień o Was myślałam a jak na złość - w pracy zabrali mi kompa do wymiany.....dostanę nowego super sprzęta;) a w domu - prądu brak..... Przepraszam Was moje drogie za to, ze dopiero dziś składam jak najlepsze życzonka na kolejne latka, niech Wikusia rośnie grzeczna i zdrowa i jest małym świrkiem mamusi!! Basieniu dla Ciebie wielkie uściski i życzenia spełnienia marzeń (tych domowych....;) ) Emi dalej gorączkuje i ma mała wysypkę na brzuszku - czytałam że to objawy mogą być poszczepienne, taka mini różyczka wywołana szczepieniem..... Oby, jak gorączka do jutra nie minie idziemy do lekarza, bo to będą 3 dni..... Szklana- ja też chcę restarta!! bo jestem bardzo nieznośna, bardzo:( ostatnio sama z sobą nie wytrzymuję, a co dopiero moja rodzinka....:( buuuuuu Dota- serio Kamilka taka dorosła jakaś;) i na kibelku super siedzi, korzystacie z tej nakładki tak na codzień? spisuje sie?? U nas znowu dziś sypie, od rana, cały czas, juz widzę znowu te białe drogi:( Przydało by sietrochę słońca dla oddechu i dla poprawy samopoczucia. Haydi- oczywiscie ze Olek do Ciebie podobny!! Super jest to zdjęcie, zdradź jak je zrobiłaś, plissssss..... co to za program?...... Stawiam kawkę i pączki!! (już zjadłam 2.... i jeszcze mnie kuszą.....) Aha, tabelka jakaś stara jest skopiowana, po raz kolejny Emi ma 7 m-cy- już parę razy poprawiałam na ROK...... Znowu zamieszane to...... Lecę, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo...wszystkie po pączki poszłyście ..he,he...:) Haydi ja chrusty z chęcią zjem po obiadku :D Uwielbiam... Zdjęcia pięknie zrobiłaś,myślę,że Olek podobny i do mamy i do taty..:) Minki po M chyba robi? Igmik dziękujemy :) Kurcze...jakieś paskudztwo się do Was przypałętało...oj..szybkiego powrotu do zdrowia 🌻 Pimboli u nas tak dziś sypnęło i wiało,że nie wyszłyśmy jeszcze na dwór.Wiki śpi,może później się uda. Zdjęcia wrzuciłam tam jakieś na emila.Nic specjalnego,tak na szybko robione.Tak mi wczoraj przeleciało. Ale macie nawał ząbków..dobrze,że Nadinka tak łagodnie to przechodzi,bo mogłabyś mieć kolorowo i głośno ;) Wiki też ma ciekawsze zajęcia niż spanie i jedzenie.Fascynacja wszystkim dookoła dominuje ostatnio w naszym życiu. Czekam na odpowiedź w sprawie tej pracy.Siedzę jak na gwoździach..I tak może być do końca miesiąca.Eh...i myśli krążą....:O Szklana baw się kochana i szalej do woli.W życiu trzeba czasem zapodać sobie jakąś odskocznię od codzienności,żeby nie zwariować.No Ty to masz super wypasioną. :)..uważaj na ciemnych,przystojnych Egipcjan....:D I jak piszesz,tydzień zleci...nawet nie zauważycie kiedy,a wrócisz do mężulka wypoczęta i .....będzie super ;) Czekamy na relację i fotki z wyjazdu. Piksip...he he...mój świrek się nie gniewa..nic,a nic ;) Dziękujemy :) Ja przepraszam za tabelkę..:)Brałam ostatnią :D Oby Emi nie była znów chora bidulka...jest taka delikatna i podatna na wszelakie wirusy....trzymam kciuki,żeby szybko wróciło do normy :) Ważko..może popiszesz do nas troszkę? I pewnie nie masz dostępu do maila,bo hasło zmienione...jeślibyś chciała to napisz gdzie,a ktoś Ci prześle.Buziaki dla Nastki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!! U nas juz dzis po spaniu Kamilka w nocy non stop sie budziła wiec juz dzis padła przed 11 i własnie wstała :) a ja dzis zawziecie z grzybkiem na scianach walczyłam, a przy okazji i cała łazienke wykurzyłąm :) no a potem jak sie zapatrzyłam na stronke z masazem to Kamiska juz po spaniu miała, haha zdazyłam juz 2 paczki wciagnac bo w miedzyczasie moj tata nam przyniósł ło matko ale wyzera i paczki i chrusty ...eee tam odchudzanie w taki czas :) A tak na powaznie to waga mi moja pasuje ...ale na brzuch patrzec nie moge a wiadomo bez cwiczen niestety taki sobie zostanie na nic diety :( kurde musze sie zmobilizować :( Haydi fajnie ze sie udało obejrzeć :) No w tym kombinezonie to ciezko jej chodzić, hihi choc nie powiem i tak bardzo dzielna i raczej zapatrzona w snieg ..hehe kurcze musze jej zarzej buty zakładac bo juz skubana coraz czesciej beczy i w wózku nie chce chodzic :) A co do upadku ..to widac tylko jak sie zaczyna przewracac, hehe tak jakby cała buzke w snieg chciała wsadzic :) oczywiscie film od razu przerwany i do ratunku szłam :) BAsieniu dziekuje :) 🌻 Pimboli my nie mamy wanny a brodzik płaski i siedzi tam zamknieta bo tak chlapie ze cała łazienke trzeba by było osuszać hihi, a jak chce otworzyc to do niej ze wychodzimy a ona wtedy zamyka hihih skubaniec tak lubi kapiele ze duzo płaczu przy wychodzeniu, ..no ale zawsze mam przygotowana jakas niespodzianke zeby nie beczała i to albo szczotka albo lakier do paznokci hihi zawsze cos ciekawego w łazience sie znajdzie :) Raz dała nura no i teraz juz chyba uwaza ...choc ona wcale wody sie nie boi :) Oo no to jak juz stoi to niedługo pójdzie, hihi moja z butkami no to róznie raz chce zeby jej załozyc innym razem sciaga, i najczesciej w rajstopkach :) No i dziekuje za miłe słowa :) 🌻 no a Nadie wypuscic na snieg i zeby sie nie wytarzała to byłby sukces hihihi ..zawsze sasiadka chyba jak mnie widzi to najlepiej chciałaby uciec ...bo jej dziewczyny zawsze tak grzecznie ida nie umorusane sniegiem :) Ale co tam zima długo nie trwa :) dziecinstwo tez nie hihi ja tez bym z chcecia sie tak potarzała w sniegu :) Szklana dadza sobie rade ..odpoczywaj ile wlezie :) Basieniu dziekuje za herbacie i paczusia mniam mnia :) Haydi no to ja na faworki wpadam mmmm pychotki :) Piksip jej duuzo zdrówka dla Emi ...oby to tylko reakcja na szczepeinie 🌻 Dziekuje za miłe słowa :)🌻 Nakładka to dla starszej niuni była (bo teraz juz potrafi bez ), Kamiska tylko tak bo ciagle ja sobie na podłodze kładła i siadała na niej to jej pokazałam jek sie to robi, ale dla starszej fajna ...tylko na poczatku mielismy inna, bo ta niestabilnie sie trzyma i moze mogłaby sie moze przestraszyc, choc jak widac KAmilce sie podobało :) Ale ani na nocnik ani na kibelek robic nic mi nie chce :( Tu dzis bez sniegu ..ale chmury wisza i czekaja chyba na moment jak wyjde z domku :P A tescie dzis rano wyruszyli do anglii ..ehh długa droga przed nimi ..choc teraz to juz pewnie w połowie a w niemczech robia sobie postój do jutra :) lece jakis obiadek niuni podgrzewac A ja na pąka a od jutro cwiczenia hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ja tylko na sekundę życzyć szklanej bezpiecznej podróży, szlonych wakacji! Restart to na pewno będzie udany :) Frania z tatusiem na pewno dadzą radę, nic się nie martw. Tęsknić będziesz - ale taki już los mamy :) jak będziesz miec dostęp do netu to skrobnij dwa słowa, albo sms-ka prześlij :) no i jeszcze raz uznanie dla Twojego M.... postaral się nawet o to zeby nie ominęła Was kolacja walentynkowa! No nie, ja wymiękam... poczytałam pobieżnie co u was, ale już czasu braknie na odpisanie - tak więc do napisania - później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip - to czarno białe zdjęcie robiłam programem picassa - to taki darmowy programik, fajny i nim robi się takie kolaże ze zdjęć - szybko, łatwo i przyjemnie - więc polecam :) Wystarczy zrobić kolaż ze zdjęć i potem też w tym programie dodać tekst i już :) W picassie też można zrobić zdjęcia np na czarno biało, na sepię, wzmocnić kolorki albo zrobić retusz :) Także polecam. A Olek ciężko powiedzieć do kogo podobny - chyba troszkę i do mnie i do M :) A na chrusty czy tam faworki nadal zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
ufff!!! Wczoraj poszlam spac o 21.30:) byłam tak padnięta po pierwszym dniu - do 15.00 a dziś do 14.00 i już troszkę lepiej. Po prostu muszę się wdrożyć i tyle - ale roboty jest dużo, najgorsze to dźwiganie tych ciężkich tomów - siłownia za darmo :P Mała kochaniutka - rano robi mi papa i się śmieje - więc jakoś lżej mi się wychodzi - chociaż wczoraj łezka po drodze mi się zakręciła:) Teraz jest z babcią i nie płacze, a co będzie przy niani? Jutro niania przychodzi, żeby Mała się jakoś przyzwyczaiła. Ps. nie martwie się, że Mała nie chodzi - bo ona chodzi przy meblach i to całkiem sprawnie - natomiast jestem ciekawa kiedy bedzie stać bez podpierania - dziś dałam jej książkę do ręki i puściłam ją i stała sama ok. 7s ale chwiejnie :) więc może po malutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) buuu znowu sypie snieg :( eh Basienio niepamietam czy skladalam ale wszystkiego najlepszego dla Ciebie z okazji roku bycia mamusia i dla Wiki niech rosnie zdrowiutka :) sliczne zdjecia :) Haydi, dota tez wasze fotki sliczne :) dota faktycznie twoja wyglada na starsza :) a jak ladnie siedzi na kibelku :) u nas bez zmian.... siedzimy w odmku i broimy sobie... nieraz na spacerek pojdziemy.... tez nieraz mam juz dosc i wychodze sama z siebie eh tez przydalaby mi sie jakas odskocznia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadam na chwilkę zaległe życzenia złożyć roczniaczkom i mamusiom:)=- wszystkiego naj naj nasj najlepszego. Jakoś ostatnio nie mam czasu zaglądać w ciągu dnia nie mam kiedy a wieczorem m ciągle pracuje przy kompie.Może w weekend coćs poskrobie buziaki dla wszystkich lutówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m jeszcze nie goni mnie więc pobieżnie przeglądam i na razie to co przeczytałąm odpisuję bo mi ucieknie- dota kochana zdradź mi sposób na grzybka bo mi kurde w każdy ym pokoju wychodzi skubaniec. Moi rodzice mieszkali tu 30 lat i nigdy nie wyszedł. tata mówi że to przez nowe okna bo są bardzo szczelne szklana- super wyjazd-na pewno się zrestartujesz i wrócisz wypoczęta i pełna siłdo pracy i opieki nad dzieckiem no i do... majstrowania kolejnego:):):) a aprpopo ja już prawiee 2 miesiące nie karmię i nie mam okresu, chyba test musze zrobić. Do lekarza się wybieram, w przyszłym tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj obzarta jestem i padnieta i nic mi sie juz nie chce. Dzis m był na zebraniu w przedszkolu i jakos dlugo mu zeszło. Ehh niby nic wiecej nie robie, roboty tyle samo ale jakos jak on tak pozno przychodzi to bardziej klapnieta jestem :( Basieniu torcik przepiekny!! no i wyglada smakowicie i pewnie taki był :) Weronisia sliczniutka panienka juz jak pięknie w spineczce wyglada :) win slaski wymiata :) Haydi Olek super a podobny rzeczywiscie do Was obojga po trosze, hihi ja tez takie chciałam zrobic ...ale skanera w domku nie mam. Ooo a filmik jaki fajny suuper Olek chodzi hihi tylko chyba tata zbyt strachliwy :P a co odwrócenia ja tez mam kilka takich filmików odkreconych ..i na razie nie spotkałam programu który by to odwrócił tak jak zdjecia. Mam jakis program do edycji filmów od aparatu ..ale szczerze to nawet go jeszcze nie zainstałowałam :> Adas fajnie z tym zamkiem kombinował :) fajny chłopczyk pomysłowy :) Kurcze a mi dzis siadła karta pamieci z komóry hmmm nawet nie wiem dlaczego najpierw AKmiska robiła halo halo, a potem jak zrzuciła to odpadła klapka z niego i jak ja próbowałam ja włozyc to ta karta wystrzeliła az hehe i tak kilak razy ..hehe ktos chyba w łapska mi nasrał :P no i potem juz nie czytał ten głupi phon tej głupiej karty, oj cos mam pecha do tych rzeczy martwych :( spadam ogarnac i pieluche gzubowi zmieniac i do lulu i na mój serial ...oj te seriale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u nas tez pada :( Haydi dziekuje juz za chrusty ..choc pewnie po kapieli jeszcze dam rade troxche wciagnac :P Julka dzikuje za miłe słowa 🌻 Haha a ja sobie dzis zrobiłam odskocznie od normalnosci byłam przed chwilka w sklepie po piffko :) hahaha ...ale dla mnie to i tak duzo :) Dagusia na grzybka chlor najlepszy ..czyli albo specjalne preparaty sa dobre bo w psikaczu, albo jak ja ostatnio robie zwykłe ACE na szmate i szoruje, oczywiscie w rekawiczkach, potem pokój zamykam i wietrze dosc długo, no jeden pokój i łazienka gotowa. Jutro drugi :) a okna no na pewno sa teraz szczelniejsze, z drugiej strony mieszkamy juz tu 5 lat a taki straszny grzyb dopiero teraz przy tej zimie wychodzi i okna u nas sa czesto rozszczelnione a jak wychodze to uchylam czyli codziennie przez 1,5 godz sa zawsze uchylone, ja nie wiem od czego to zalezy ...ale mysle ze u nas to wina dachu ...mam nadzieje ze sie nie myle ..bo ja naprawia to bedzie lepiej :) Nawet higrometr kupilismy i osuszacz powietrza i to nic nie daje ...wiec watpie ze to tylko wina szczelnych okien???? ooo no juz koniec ksiazeczek to i ja lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota u nas to chyba to też dach bo w każdym pomieszczeniu wychodzi:/ basienia- torcik przepięknie wyglądał podejrzewam że był pyyyyyyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dota m próbował domestosem, 1,5 miesiąca spokoju i znów wychodzi skubaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia kiedyś Edycia pisała o takim środku Savo..jest naprawdę godny polecenia.Wszystko znika,tylko śmierdzi chlorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia dźięki- w sobotę zakupię i wypróbuję trzymajcie kciuki bo od jutra zaczynam dietę. odkąd skończyłam karmić strasznie przytyłam aż wstyd się przyznać ale ok 6 kg... nie mieszczę się w ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×