Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

jesu po cholere oni to tu wstawili przeciez teraz juz chyba 5 traz pisze i napisac nie moge ze jestem wkurzona za zjedzonego posta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to moze tak po krótce to co pamietam Pimboli dobrze ze nic sie nie stalo 🌻 na stracone nerwy, a Ty bidulko tez swoje przezyłas, ja raz tak mocno zelazkiem sie poparzyłam matko jak to balało, a to tylko kawałeczek. Robur dl;a Ciebie tez współczucia 🌻 za przezycia dobrze4 ze wszystko dobrze siue skonczyło :) Mia powodzenia w godzeniu obowiazków :) no i zeby na forum i dla meza tez czasu starczało :) Basieniu lubie zielona zel nie działa jak powinien, a ibum stosuje jak juz padam na pysk z niewyspania, czyli na razie 2 razy. A powrót do pracy juz planujesz kiedy? Dziekuje za kciuki wszytsko jest oki tak myslałąm ..ale nie ma jak to sie upewnic u lekarza :) Julka, Igmik Dagusia Mia duuzo zdrówka dla wszych skarbów. Igmik powodzenia z niania Dagusia a moze zacznij dawac dicoflor30 probiotyk bez mleka nie dosc ze wzmocni gdyby miało byc jakas infekcja to troszke wzmocni jelitka oby nie reagowały tak na te wszystkie alergeny. tylko tak z 6tyg bys musiała stosowac codziennie 1 kapsułke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo poszło ale wstyd bo o zyczeniach zapomniałam :( Pomaranczku dla Twojej córci duzo zdrówka, i samych słonecznych dni :) 🌻[kwiat🌻😍🌻😘[kwiat🌻🌻😍🌻😘 🌻[kwiat🌻😍🌻😘[kwiat🌻🌻😍🌻😘 🌻[kwiat🌻😍🌻😘[kwiat🌻🌻😍🌻😘 🌻[kwiat🌻😍🌻😘[kwiat🌻🌻😍🌻😘 🌻[kwiat🌻😍🌻😘[kwiat🌻🌻😍🌻😘🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko Wszystkiego najlepszego dla Twojej córeczki z okazji pierwszego roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już jesteśmy po Rozmowie z Panią nianią. No i kobietka fajna z doświadczeniem. Starsza-taka babcia dla Poli. No i okazało się, że w sumie to my musimy czekać na odpowiedź czy ona się zgadza czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) IGMIK jak spodobala wam sie ta kobieta niania to trzymam kciuki zeby sie zgodzila ;) Pomaranczowy gosciu sto lat sto lat dla twojego skarba!!!!! 🌼🌼❤️❤️🌼🌼 :D :D :D :D i dla Ciebie mamusiu duzo wytrwalosci i radosci :D no wkoncu sa juz wyniki cytologi :) dzwonie rano do gina, przedstawiam sie a on na to dobre... :) hihi moj szkrabek juz ladnie tupta coraz wiecej :) wczoraj upadl tak ze sobie lekko warge rozwalil i ma slad na brodzie buuu ale mnie wystraszyl... krew mu ciekla z buzi.. najpierw niewiedzialam co sie stalo eh... to byla chwila... pewnie niejedne upadki czekaja nasze dzieciaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Dziękuję kochane za pamięć:) Mała dziś marudna i tylko na ręce, no i miała kłopot z zaśnięciem i nie wiem czy to przez mój powrót do pracy, czy przez tydz. spędzony u dziadków czyt. pewnie usypiali na rekach...:( i tak źle i tak niedobrze. Jutro Mała zostaje pierwszy raz na kilka godzin z nianią. Pewnie w pracy jajo zniosę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczowy gosciu-wszystkiego najlepszego dla twojej coreczki,duzo zdrowka i usmiechu. Dota,Mia-dziekuje. Igmik-a to trzymam kciuki,zeby niania was "zechciala":)I zdrowka dla Poli. Mia-dla Gabrysi tez zdrowka.Co to za paskudztwa sie przypaletaly?Chyba przez te pogode taka dziwna,raz zimno,raz cieplo. Haydi-u nas tez zeby na tapecie,ale na szczescie jakos mi dziecie nie daje popalic. Dota-dobrze,ze z brzuszkiem ok. Julka-widzisz,wynik dobry i swiat znow jest piekny,co?Ciesze sie. A ja dzis wyruszylam na zakupy na sobote i oczywiscie kupilam i wydalam wiecej niz zamierzalam.Zawsze robie spis rzeczy,a i tak kupie wiecej:o Jutro czeka mnie gotowanie. Co to za kod jakis dziwny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik Mam nadzieję,że niania będzie mądra i zostanie z Wami. Pimboli Ja też zawsze idę do sklepu po coś tam i wydaję kupę kasy na inne duperele kupione przypadkowo. Julka Nieciekawy wypadek ale pewnie niegroźny.Moja mała też sobie kiedyś rozcięła wargę a śladu nie ma. A z cytologiami tak jest,że zawsze w sumie człowiek się boi wyniku a niby myśli się,że jest się zdrowym.Dobrze,że wynik prawidłowy. Nie wiem o co kaman z tymi kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik Mam nadzieję,że niania będzie mądra i zostanie z Wami. Pimboli Ja też zawsze idę do sklepu po coś tam i wydaję kupę kasy na inne duperele kupione przypadkowo. Julka Nieciekawy wypadek ale pewnie niegroźny.Moja mała też sobie kiedyś rozcięła wargę a śladu nie ma. Nie wiem o co kaman z tymi kodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Igmik no to powodzenia mam nadzieje ze sie zgodzi skoro wam pasuje Hihi Julka no to fajnie ze wyniki dobre 🌻 za tyle czekania. A co do upadków dobrze ze tylko tak sie skonczyło :) No cóz musza sie uczyc jak upadac tak zeby krzywdy sobie nie robiły, bo potem to bedzie gorzej :) Jej a mi sie teraz przypomniało ogladałam kiedys program o dzieciach które nie czuły bólu, masakra, jejku pogryziony jezyk wydłubane oczka ...rodzice musieli dopiero chronic dzieci w okularkach pływackich chodziły zeby nie grzebac w oczkach :( wogóle strasznie smutny program :( No i choróbsko i u nas NAdia brzydko kaszle, hihi a wczoraj taka chrype miała, ze sama sie smiała i mówiła ze ma głos jak wilk :) No i dzis w domku siedzi i sie grzecznie bawi, hihi własnie sprzata zabawki zeby nastepne rozsypac, jejku jaka kochana córcia mi rosnie. :) A jak ładnie sie juz bawi z KAmiska, chyba cała zazdrosc juz jej przeszła w kat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc napisalam dłuuuugiego posta i wcielo choc jeszcze caly czas pisalam:( Teraz juz nie dam rady odpisać bo szymi wstal.Ale sie wkurzylam no nic milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto LAT, STO LAT niech żyją nam Kubuś Up i Piotruś Boeli. Rośnijcie chłopcy zdrowo i przynoście dumę i radość rodzicom. A Wam mamusie gratulacje za dzielne wytrwanie tego trudnego roczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota mam nadzieję, że Nadusia szybko wyzdrowieje i nie zarazi Kamiśki. Buziaki Salwia ja też bym się wkurzyła-a to pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Dla Kubusia 100 lat !!!!! Wszystkiego najlepszego dla pięknego chłopczyka !!!! Zdrowia, szczęscia, pomyślności, beztroskiego dzieciństwa, samych pogodnych dni i uśmiechu na twarzy na codzień !!!! Up - a Tobie gratulacje za kolejny rok bycia cudowną mamą prześlicznych dzieciaczków !!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 100 lat również dla Piotrusia !!! Zdrówka, radości i cudownego dzieciństwa ! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu Up i Piotrusiu Bolei rosnijecie zdrowo i szycbiutko :) Duzo zdrowka i radosci ! :D STO LAT !!!! :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 u nas ok :) Adasiek juz lepiej z katarkiem... tfu tfu.... :P wklejam kilka zdjec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu i Piotrusiu-samych pogodnych dni,duzo zdrowka i beztroskiego dziecinstwa🌼 A ja od rana sprzatam i gotuje,eh..Dobrze choc,ze mala sie sama soba zajmuje.Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy dla córeczki..spóźnione 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️[usta🌻❤️[usta🌻❤️👄 🌻❤️[usta🌻❤️[usta🌻❤️👄 Up....dla Kubusia 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️[usta🌻❤️[usta🌻❤️👄 🌻❤️[usta🌻❤️[usta🌻❤️👄 Boela dla Piotrusia 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️[usta🌻❤️[usta🌻❤️👄 🌻❤️[usta🌻❤️[usta🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik ...Mia..zdrówka dla waszych dziewczynek 🌻 Haydi u nas też zębole i maruda :) Już od 3 dni.Psychicznie wysiadam,niech to się już kończy... Dota nie denerwuj się kochana..jeszcze nie raz Ci się post nie wyśle,albo skasuje...;) Szkoda nerwów...no rzeczywiście jakieś kody wymyślili...:O W odpowiedzi na pytanie...czekam na decyzję czy mnie zatrudnią czy nie :) do końca miesiąca... Zdrówka ..a choróbska precz od dziewczynek.. Igmik trzymam kciuki za fajną nianię..🌻 Julka 🌻 za pierwszą krew...;) Pimboli cóż tam nakupiłaś?he ..he..szykujesz się na imprezkę? Szkoda,że tak daleko bo bym wpadła na likierek pyszny :) Salwia bidulku...tak się człowiek namęczy i duuuuuupa...za posta 🌻 Coś mi znowu usta nie wyszły...oj.. Dziewczyny wczoraj widziałam totalnego,nieodpowiedzialnego kretyna.Idę sobie z wózkiem,patrzę,podjeżdża samochód do skrzyżowania,a na przedniej szybie rączkami opiera się małe dziecko.On ruszył nagle,a te dziecko...sru do tyłu.Brak słów. Ja jeszcze zrozumiem bez fotelika z tyłu,przy mamie...ale żeby tak wozić dzieciaka to jakby jej wystawić pod pędzący pociąg.... A dzisiaj wróciłam do domu ze spodniami mokrymi do kolan :D :D :D Fajna pogoda,ale kałuże wszędzie takie,że pływać można. Dobra..mykam ..miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze rozumiem bez fotelika przy mamie,.....to w cudzysłowie oczywiście...bo tego też pojąć nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadla zlozyc rzyczenia dla Kubusia Up-100 lat kochany maluszku,wszystkiego naj,naj,naj!!!🌼😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Up wszystkiego najlepszego dla Kubusia 🌼 🌼 🌼 oraz dla przyszłych jubilatek i jubilatów ( nie wiem czy bedę miała możliwość złożenia życzeń w przyszłym tygodniu). Fajnie, że są tu jeszcze osoby, które podtrzymują "życie" na forum, mi z reguły starcza sił i czasu by od czasu do czasu rzucić okiem na ostatnie wpisy.. Trzymajcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kubusia i Piotrusia z okazji I urodzinek wszystkigo najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki, ja dziś miałam urlop!!;) ale było fajnie, M. też mmiał, pobyczyliśmy się jak nigdy. Super, dwie drzemeczki sobie w ciagu dnia walnęłam, jak Emi;) hehe....ale fajnie tak odpocząć!! Sto lat dla roczniaków!! Aha, podjęłam decyzję, zmieniam robotę.... w poniedziałek ujawnię sięw pracy z tą informację, ale bedzie sie działo...... Dobranoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za życzenia. Ja podobnie jak Pimboli dziś zapiernicz w kuchni... No i te kody. Nie wiem czy mi się uda wysłać, bo próbowałam wczoraj 3 razy i nie umiem :( No matoł. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo dziśtylko jeden kod :D A wczoraj dwa i źle niby wpisywałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóżnione życzenia dla pomarańczowej i jej córeczki i dla Piotrusia Boeli i Kubusia up:) wszystkiego co najlepsze najcudowniejsze, najwspanialsze:) Martynka wczoraj pierwszy raz miała gorączkę ale nic poza tym. Jedna kupa trochę śluzu. Wieczorem miała 37,8 potem 38,1 w nocy 37,3 a rano już 37,0 Nie wiem co to było, może ząbki??? igmik- trzymam kciuki żeby niania się zdecydowała skoro wam spasowała basienia- brak wyobraźni ludzkiej jest po prostu niesamowita nie poczytałam was za bardzo bo nie miałam kiedy a teraz tez mężowi weszłam w paradę żeby skrobnąć 2 zdania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) No i Nadia na dobre przeziebiona z nosa leci kaszel jak u gruzlika, ehh my sie na razie trzymamy, choc Kamiske meczy od czasu do czasu goraczka przez zeby, hehe ostatnio jak dziasellka jej smarowałam i masowałam to mnie tak mocno ugryzła ze az krew mi poleciała z palca :( biduska tak sie meczy z tymi zebolkiami, choc juz dwa górne troszke wystawiły sie spod dziasełka, no ale jeszcze zanim całe wyjda to pewnie troche czasu minie :( Dzis m przywiózł do nas prababcie i praciocie :) wiec troszke inny dzien był :) hihi one teraz w domu tesciów poilnuja kota :) Potem sobie troszku na skypie pogadalismy w koncu hahaha tesc dom naprawia (wynajmowany :O) a tesciowa na długie spacerki ponoc chodzi? no ciekawa jestem tylko jak wygladaja bo jak z NAdia chodziła to zawsze do jyska wchodziła zamiast po dworku, no ale nie moja sprawa, spacer jest bo z domu wychodzi :P Dagusiu byc moze i zabki ..trzymam kciuki oby nie choróbsko zadne Up to nie to ze nie umiesz hehe ja tez mnóstwo razy próbowałam i juz tak bardzo mnie nie wkurzył mknie mój skasowany post co to ze nie umiałam wogóle nic wysłac, tak to jest jak akurat cos wprowadzaja i to działa tak sobie i potem człowiek mysli ze matoł :) Piksip[ ale ci fajnie :) no i gratki za podjecie wg mnie dobrej decyzji, ja tam zawsze stawiam na lepsze układy niz na kase, jedank jak humor dobry to wszystko lepiej sie układa i chce sie pracowac :) 🌻 za odwage :) No Basieniu rzeczywiscie czubów nie brak ...ehhh wogóle brak wyobrazni :( Dzieki za zdrówko. No a co do pracki oj zapomniałam ze czekasz juz na decyzje, jej dobrze ze skleroza nie boli bo bym z bólu sie zwijała :) A nerwy hihi no juz napisałam bardziej to ze nic nie moge wklecic z tymi kodami mnie zezłosciło, ale ogólnie ja spokojna jestem :P Hmm a zebole ...w sumie to juz nie wiem ile czsu mam marude, oj ale z miesiac chyba juz bedzie tak bez przesady? jej no juz odrobinke na wierzchu juz nie moge sie doczekac znowu troszke lepszego spania w nocy, bo teraz to juz nawet ibum wczoraj nie działał, budzi sie co chwilke, kurcze nawet z prysznica musiałam szybko wychodzic, Pimboli no to dzien gotujaco-sprzatajacy ;) Jej mi sie w koncu dzis udało okna umyc, rety ja w zyciu nie miałam tak brudnych okien juz szlag mnie trafiał jak patrzałam na dwór, a teraz znów błyszczące :D Igmik dziekuje ..ja tez mam nadzieje ze Kamilka nie załapie. Choc pne ciagle razem. Hihi Nadusi juz taka prawdziwa starsza siostra i karmi i bawia sie razem i pilnuje jak na kanape wchodzi to krzyczy ..albo pomoze jej gdzies wejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×