Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

basienia juz wyslalam :) wiem skopiowalam meila twojego ale on byl ze spacja ;) juz powinien dotrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spoko :) Basieniu dzięki :) Pimboli ja nic szczególnego nie robię do jedzenia. Po prostu gotuję sama. Nie powiem, że za tym przepadam, ale podobno zjadliwe to wszystko. No i piłka się przeniosła z poniedziałku na wcześniejszą porę w piątek :) Na razie nie piszę więcej, bo mi trochę "mowę" odebrało :( Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie jz zmienione jest hasło jutro wam wszytko podam . nie wiem jak to mozliwe ale mam nadzieje ze teraz bedzie ok. a co do tej osoby co mowi o zdjeciach to kochaniutka jest tyle mozliwosci aby sie dowiedziec kim jestes ze az glowa mala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkalana Głowa
Cześć moje miłe Podczytałam tylo ostatnie strony i widzę że znowu się komuś nudzi.... jejku jak ja bym tak się ponudzila, zazdroszczę tym pomarańczowym, że mają tyle czasu na nudę. U nas gites, Franka gadać zaczyna, na razie pojedyńcze słowa jak np, bajta - czyt.bajka najczęściej to mówi kiedy bierze pilota do ręki i sobie odpala tv... :) I różne słowa powtarza tak na melodię, nie wie co gada ale probuje... Zdrowie tfu tfu git, moje też. Jeśli którąś mamuśkę, zalało, podlało czy cokolwiek to bardzo wspólczuję :( Mam nadzieję że nic stasznego się nie stało. Jeszcze z miesiąc i może uda się częsciej wpadac chociaż cholera wie czy dopiero wtedy nie będzie na nic czasu... Remont pełną parą się toczy i jesteśmy już na wykończeniówce - i ja na wykończeniu... :) Co z Mailem? Ktoś narozrabiał i czy jesteśmy w stanie znów mieć tego maila? Buziaki wielkie dla maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutówki pozdrawiają wszystkich czytających....z miejsca cichego,spokojnego i bardzo fajnego. :) :) :) :) :) :) :) Dziewczyny w razie czego kontakt na moim mailu..basienia28@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tak pięknym dniu - Dniu Matki życzę Wam - Nam wszystkim wspaniałym MAMUSIOM samych uśmiechów od naszych pociech. Pozdrawiam z samego ranka. Wczoraj byłam z Kamilką na szczepieniu, waży nie 11 kg tylko 10 kg, wzrost 75 cm, zębów 10. Buziaczki Lutowe Mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze juz nie piszecie dziewczyny. bylam kiedys z wami na forum. podczytywalam ale juz dawno nie pisalam. zajrzalam znowu kilka dni temu i poczytalam . przerazilam sie. ale pozdrawiam bardzo serdecznie. i zycze milej atmosfery na nowym forum. ps. u nas ok. karolek ma 16 zebow, chodzi od 10 miesiaca, mowi mama , tata, dziabcia, dziadzia, ma, daj, mamooo, niunio....i pare innych nieokreslonych slow. maz ciagle w rozjazdach. ja jak zwykle zabiegana. na nic nie mam czasu. mam nadzieje ze uda mi sie wyjechac do meza na kilka tygodni. nie moge sie doczekac. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, DUZO ZDROWKA I USMIECHOW DLA NASZYCH MALUSZKOW Z OKAZJI DNIA DZIECKA.🌼🌼🌼 pozdrawiam. pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Hej! U nas po malutku! Mała biega jak szalona - dziś zdarła sobie kolano :) i pobiegła dalej:D Mówi bardzo dużo i ciągle się śmieje - różki też czasem pokaże ale ogólnie jest kochana. Śpi w swoim pokoju i nocki przeważnie przesypia. Bylismy na kontroli bioderek i jest ok. A mi zostało już tylko 3tyg. pracy i wakacje. W sumie nie wiem jak to będzie - odwykłam już od siedzenia w domu :P cały czas z dzieckiem - no ale z drugiej strony trzeba wykorzystać ten czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po mojej dlugiej nieobecnosci:) U nas wszystko ok. Michas rosnie jak na drozdzach, wazy 12 kg. Biega i w zasadzie oprocz drzemki popoludniowej (1,5 - 3 godz) nie usiedzi. Malo mowi, ale rozumie prawie wszystko. Nasladuje krowke, kotka,pieska itd. Co do apetytu to roznie raz je bardzo ladnie raz gorzej. Pomaranczowy gosciu - ja tez mam juz za trzy tyg. wolne - ciesze sie bardzo:) Pozdrawiam wszystkie lutówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po mojej dlugiej nieobecnosci:) U nas wszystko ok. Michas rosnie jak na drozdzach, wazy 12 kg. Biega i w zasadzie oprocz drzemki popoludniowej (1,5 - 3 godz) nie usiedzi. Malo mowi, ale rozumie prawie wszystko. Nasladuje krowke, kotka,pieska itd. Co do apetytu to roznie raz je bardzo ladnie raz gorzej. Pomaranczowy gosciu - ja tez mam juz za trzy tyg. wolne - ciesze sie bardzo:) Pozdrawiam wszystkie lutówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowe ciastko!
a co sie stalo z tym topikiem? uwielbialam was czytac...wracajcie dziewczyny!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Hej! Nic już nie będziecie pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy przyszla mama z de
juz urodzila? A nadal tak sie przechwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elvin
Wonderfull great site pay day loans in greenville sc All four pilots were being interviewed on Monday by investigators from the National Transportation Safety Board and other agencies, NTSB chairwoman Deborah Hersman said at a news conference in San Francisco. Saturday's crash killed two teenage Chinese passengers and injured more than 180 other people.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lawerence
Just over two years worthy 40 mg accutane once day spots servant Imports of oil country tubular goods (OCTG) from the ninecountries totaled nearly $1.8 billion in 2012, more than doubletheir total in 2010, as rising U.S. oil and natural gasproduction have increased demand for the pipe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claude
A Second Class stamp Keflex Mg iPhone 5 fanbois who really want the 4G experience, and don't want to switch to EE, can take advantage of O2's Phone Promise programme to swap their handset - but they'd be advised to take a careful look at the numbers, as it's not the simple transaction one might imagine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deandre
We'd like to offer you the job buy lexotanil bromazepam The late evening Greek aid deal in Brussels helped nudge theeuro up to $1.2886 from a seven-week low against thedollar, though analysts saw the U.S currency regaining the upperhand in the coming months as its economy picks up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willian
Some First Class stamps http://www.blue-lemons.com/our-services levaquin tab 750mg In the new study, nearly 750 people who had a stroke and about 450 who experienced a TIA were followed for five years. They completed questionnaires about their post-stroke quality of life. Of the full-blown strokes, close to 60 percent were considered minor, 23 percent were moderate and 18 percent were severe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mckinley
What sort of music do you listen to? ironic cheap flovent characteristic atmosphere Yamauchi would oversee the development of three more home consoles (the Super Nintendo, Nintendo 64 and GameCube), a portable console (GameBoy) and a gutsy bust (the Virtual Boy) before stepping down from that post in 2002. Heâd do other things, too, buying a stake in the MLBâs Mariners in 1992 and playing a key role in keeping the team in Seattle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haywood
When can you start? celexa online prescriptions Utah's Senator Orrin Hatch, the top-ranking Republican onthe Finance Committee, will introduce legislation on Tuesdaythat would create a new public retirement plan in which insurance companies pay benefits through annuity contracts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfonso
I'm on holiday http://www.optimizacijasajtova.com/optimizacija-sajta-seo.html loan contracts forms Large portions of the U.S. government shut Oct. 1 afterObama and Democratic lawmakers rejected House Republicans'demands for delays to Obama's healthcare reforms in exchange fortemporary government funding. Thousands of government workershave been furloughed and parks and attractions shuttered.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chadwick
Are you a student? http://www.racc.org/grants/project-grants seroquel 200 mg recreational use But even before all that itâs hard to argue they were built to be a contender. They knew what their problems were (toughness along both lines) and they knew where they were vulnerable (linebacker, experience at running back) but Reese did little to fix it. Outside of their lone free-agent splurge â three years, $8 million on defensive lineman Cullen Jenkins â itâs hard to find an offseason move that really helped.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonnie
Could I ask who's calling? sticky produce Cost Of Vytorin reflect threshold Rejection of foreign cells is a huge problem in xenotransplantation, transplants between species. However, researchers at Northwestern University have developed a new method that prevented the rejection of islets, the cells that produce insulin, in transplants between mice and rats.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wilbert
A company car 20 mg lisinopril "Investors will be looking for an upturn in generalmerchandise sales by the end of the year. The new clothescollection was applauded by the fashion magazines, but the keything is if the collection sells," one of M&S's top 10 investorstold Reuters on condition of anonymity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×