Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolo2424

Nagrane odgłosy Waszego sexu - wrzucajcie ocenimy!!!

Polecane posty

Gość kolo2424

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo2424
właśnie pracuję na tym -:) może się uda coś ciekawego nagrać... a jak z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo2424
malaLady wiesz to ma być urozmaicenie zycia erotycznego a nie przymus W kazdym razie pomysl ... moze tez cos wrzucisz od siebie.. Ja sie postaram - moja panna jest "ponoc"chetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo2424
zawsze to cos nowego... w naszym przypadku to odglosy sa srednie natomiast zdarzaja sie niezle jazdy ... w weekend bylismy swiadkami jak parka miala naprawde niezly sex ... musze przyznac ze po "nasluchiwaniu" my poszlismy zrobic to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo2424
Bylo niezle ... chociaz mam wrazenie ze moja Pani czasami powstrzymuje sie przez wydawaniem ladnych dzwieków... Tamtej nocy starala sie bardziej... miala dobry przyklad a jak jest u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak......
dawajcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MasterK
Raz nocowałem u starszej siostry i jej faceta, mieszkali wtedy w małym mieszkaniu i w dodatku drzwi miała tylko łazienka. Usłyszałem demonstacyjnie półgłosem powiedziane "to dobranoc kochanie", "dobranoc" i ciszę. Ale nie zawiodlem się; gdzieś tak po 4 rundkach F1 na komórce :) rozległo się obiecujące "no co robisz, aaach" "...młody śpi, na sto..." "no nie nie nie, gdzie z kutasem? a kto wyliże" a potem szelesty, coraz głosniejsze "a.. a... ach... tak..." a potem chyba wjechał jej w szparkę bo klasnęło i zaczęło rytmicznie klaskać :) Siostra zadziwiła mnie bo zawsze ją znałem jako taką bardziej grzeczną "ą, ę" a tu nagle teksty "rżnij mnie, tak, co za kutasek" - a i kondycja niezła, przed zaśnięciem odnotowałem trzy razy (ja dwa, za to strzał do sufitu chyba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×