Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

Gruda..? oj słabo, wole ślicznie wysuszone i pachnące żywicą kwiatuszki:P Po kostkach mam złe wspomnienia... Pan okazał się być czarodziejem... Takim na maxa! Ale daję się czarować i udaję, że to działa na mnie:P Póki co, sexu nie było, ale koleś ma ochote przeorać mnie na wszystkie sposoby. Pewnie skończy się tak, że przelecę go i zostawie jak szmatę:) Zasłużył. Wręcz czekam, kiedy pokaż ku.tasowi gdzie jego miejsce:) cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia kobieto!! dobry blunt z mentolowym tytoniem, albo nargila... aż mnie to seksualnie podnieca, zjarany jestem na maksa;) \"Póki co, sexu nie było, ale koleś ma ochote przeorać mnie na wszystkie sposoby. Pewnie skończy się tak, że przelecę go i zostawie jak szmatę\" To nie on chce Cię przeorać, tylko Ty chcesz żeby Cię przeorał;) :P a wogóle to w imieniu męskiej części ludzkiej populacji składam stanowczy protest przeciwko takiemu traktowaniu rodzaju męskiego!! Wyślę do trybunału haskiego zarzut o łamanie praw człowieka:D Musiał Cię nieżle przerysować jakiś koleś:( tak mówiąc poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci dam głupia kobieto!!! normalnie w łeb oberwiesz;) Masz rację, ktoś mi kiedyś pomógł zmienić podejście do tematu. Męski ród bywa bardzo zaskoczony takim traktowaniem. Bycie suką zobowiązuje:P Pan X dalej czaruje. Hehe, bawi mnie to, nawet ku.rewsko bawi. Udawanie naiwnej ci.py:) Potem dostanie to na co zasłużył. Nie tylko faceci mają monopol na bycie skur.wielami. Kobieta w tym /fachu/to rzadkość. Nam jest łatwiej i chyba mogłabym zostać w tym temacie ekspertem:P Zaskoczony? cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskoczony zdecydowanie nie- opisujasz swoje relacje od poczatku, a do tego obiecałaś mi że wygonisz z wyra bez śniadania i porannej kawy. Nie do przyjęcia jak dla mnie;) Ja tam jestem niepoprawnym optymistą i dlatego staram się być życzliwy, złośliwość i wredność tylko wobec wrogów, bez odpowiedzialności zbiorowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwadratowe_Papierki
Hah taski sa gorsze od facetow [ tzn nie wszystkie oczywiscie ] Pozdro gramofono-haszo-lago-holicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwadratowe_Papierki
Mialo byc laski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[aromatyczne pppppppppppppppppfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff... ................................................................................ !...ooooo...jak miło:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze że dziś w moim bolidzie układ wydechowy pozbawił mnie układu hamulcowego, nagle i całkowicie:) Mam więcej szczęścia niż rozumu:D Cały dzień naprawy hamulców:) Nawet jakbym chciał w warsztacie to zrobić, to i tak bym nie dojechał- tylko twardy hol wchodzi w grę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwadratowe_Papierki
A ja sie na tym nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój układ wydechowy działa bez zarzutu:) Wszelkie końcówki ssąco-pochłaniające regularnie sprawdzam:P Hamulce serwisowane, przecież muszę być ich pewna, kiedy spierniczam z piskiem opon, lub kiedy zapala sie czerwona lampka hebel z pyskiem na kokpicie:) Twardy hol...hmmm, ja tam nie mam nic przeciwko:) Potem wrzucam jedynkę i zjazd, wykasowuje nr tel, zapominam imię. Zdarza się, że ktoś mnie zaskoczy i wtedy... dodatkowy bonusik, kilka randek wiecej:P Ale to musi być wyjątkowo inteligentna bestia. Uwielbiam wyzwania!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hample robiłem w sumie 3 dni- co jedno się zrobiło, to kolejna część padła, a to gwint się urwał, a to wężyk pękł... dobrze że robiłem to z moimi młodocianymi blunt crew, więc było wesoło:) skoro kumpluję się z 18 latkami, to może by zacząć przyjaźnić się bliżej z ich koleżankami;) tylko o czym z nimi gadać?? Bo ja to jakoś lubię rozmawiać przed lub po:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czasem -nie -czesto bardzo jestem podjarany .I wiecie czego mi sie teraz chce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. podobają Ci się meskie doopy?? W sumie mi też:) nie wnikam skąd to zainteresowanie lubisz, Twoja sprawa:) wczoraj miałam cudowny, romantyczny wieczór... rżniecie w krzakach na plaży na Stogach:P od tego romantyzmu boli mnie dzisiaj krzyż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męskich nigdy nie lubiłem, lekko homofobiczny jestem, ale ten chińczyk w "Kochanku"... choć pewnie z łóżka bym wyrzucił;) Romantyczny wieczór w stogach siana;);P wczoraj miałem wieczór z dawno nie widzianą dobrą znajomą, szczuplutka z dużym biustem, fajna, ale... gender studies, feminizm, psychologia- nawet nie próbowałem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słabo w taką pogodę:( Jestem meteopatą, druga kawa wciąż bez efektu. Nie wiem czy jak zajaram to pomoże?? Chyba nie chce mi się eksperymentować. Baby mi się chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ja:) jeden nick mi wystarczy:) rzuciłam się w wir pracy czasami pozwolę się przelecieć:P wczoraj korzystając, że dzieci nie było, ujarałam się jak ta lala cudowny stan, cudowna muza... odleciałam kocham toooo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ujarałem się wczoraj i wymyślilem kolejną akcję społeczną:) Ciekawe co z tego wyjdzie, ale jestem z siebie dumny- jestem kreatywny i odniosę sukces... kiedyś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jadąc do przyjaciólki, zagubiona w myślach, skręciłam w polną drogę chcąc skrócic sobie czas... Nagle patrze, a na środku drogi, gdzieś w lesie siedzi maluśki kociak. Śliczna czarnula z białymi wąsami, krawacikiem, białe końcówki łapek, ma ok 6 tyg. Chuda, wystraszona, piękne wielkie granatowe oczka, wogóle nie uciekała (piszę ona, bo później sprawdziłam płeć:P ), serducho mi mało nie pękło, zabrałam ją do auta. Kiedy późnym wieczorem dotarłam do domu, córa powiedziała- Mamuś, a wiesz, że dzisiaj jest Dzień Adopcji Zwierząt? Maluch dostał imię- Lusia Chyba musiałam wczoraj jechać tym lasem... Lusia jest nasza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pieska suczke i jest to najlepszy piesek jakiego do tej pory mialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mieszkam na stogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka Dziwaczkaa
To jest moj topik od dzis i jak go przejmuje! tadammm! :D. Najabardziej mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×