Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

tez mi sie podoba podczytuje go czasami i sie dusze ze smiechu, niezła jazda, pozdro dla czytających i piszących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Michał, mamy widownię ale jaką miłą:) głowę dzisiaj mam ciężką hyhy wieczorem: zielone, etatowy i wycie:P przorał mnie, aż miło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko zielone, znaczy brązowe aromatyczne zielone;) Co najwyzej z Renią Grabalską się zabawić mogę, ale wycia z tego nie będzie;) Jutro jadę do lubej, duże miasto się zatrzęsie;) Ale widziałem się dziś z... taką słodką [maślane oczy zapatrzone w duże cycki, i wogóle fajniutką, malutką, o słodkiej buzi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Ale widziałem się dziś z... taką słodką [maślane oczy zapatrzone w duże cycki, i wogóle fajniutką, malutką, o słodkiej buzi].... słodka buzia, duże cycki...hmmm, już wiem co masz na myśli:P a ja mam katar!! znowu kur.wa mać wczoraj przyszedł pan etatowy i... nie miałam jak oddychać;) nie chciałam faszerować się lekami, a potrzebowałam porządnie rozgrzać się, wypocić i takie tam:) jaka jest najczęstsza wada postawy u żonatych facetów? -dupa na boku hyhy no to czas na kawkę cmok M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przeziębienie dobra jest herbatka imbirowa zetrzeć kłącze na tarce, zalać wrzątkiem lub gorącą wodą, podtrzymywać w temp.pod przykryciem, ale nie gotować, poczekać aż ostygnie do 50st, dodać sok z cytryny i miód rozgrzewa, rozpala lepiej niż facet;) te same fusy imbirowe można ługować 4-5 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do słodkich cycków i dużych oczu;) to jak na razie nic nie zrobiłem niegrzecznego, jak na razie nic nie zrobiłem niegrzecznego, jak na razie nic nie zrobiłem niegrzecznego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄cmok 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do każdego z tych cmoków nadstawiłam inną część ciała:P niektóre nawet kilka razy a jeszcze inne rozchyliłam, zeby te ustka lepiej przylgnęły:) no i były też takie, które non stop domagały się powtórki:) tam przytrzymywałam dłuuugo i ochoczo hyhy replay, replay!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie dali replay\'a muszę radzić sobie sama się nie wycmokam, no chyba, ze cyca dociągnę do ust:P a tak wogóle to: Przyszła do mnie, nie wiem skąd, zawróciła w głowie tak dokładnie; teraz rozumiem, to jest to. Jedna z nią noc i już przepadłem Gandzia!... o Gandzia! Teraz już bez niej nie mogę żyć. Wszystko, poza nią, jest nieważne; świat w kolorach daje mi, ja i ona już na zawsze.. Gandzia!... Patrzę wokoło i jest mi źle, coraz więcej widzę i jeszcze więcej. Muszę więc szybko z nią spotkać się, z Gandzią życie będzie łatwiejsze. Gandzia!... A teraz lecę opróżnić lodówkę:P rany boskie mam 3bita wciągnę nosem hyhy jesuuu i winogrona mam cuda tam w tej lodówce:) cuudaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imbir mam tylko w proszku a to korzeń miał być szukałam znalazłam inny korzonek zaparzyć się nie dał powiedział, że może sparzyć:P parzył cudnie też ciut pomogło:) ale tylko ciut!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie dopadło jakieś przeziębienie cuchnę czosnkiem jak pół Kaukazu. Za to wczoraj w ramach wygrzewania było rozkoszne parzenie się, spaliliśmy faję i poszaleliśmy po oporach... stoi mi na samą myśl;) a może to przez ten imbir co go piję na przeziębienie- to taki afrodyzjak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałuję, żałuję...:P wstałam dzisiaj w skowronkach, śpiewająco zrobiłam kawkę, pognałam do lazienki wziąć prysznic, przemknęłam przez nią jak rusałka, ledwo dotykając stopami podłogi... woda była cudownie przyjemna i jakże mokra... Dość kuurwa tych pierdól:) Tak ogólnie pisząc był sex, porządne rżniecie:) Ja chcę jeszcze raz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, we mnie wczoraj wstąpił demon, myślałem że ją rozerwę:) Trwało to i trwało, nie wiem skąd tyle siły miałem. Trudno powiedzieć że się kochaliśmy, nawet nie że pieprzyliśmy... wypierdoliłem ją na drugą stronę:D Oj podobało jej się to podobało;) dodam że mi też...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luuuubię hardcore:P dzisiaj spędzę dzień w domu muszę się w końcu podleczyć ledwo łażę, ledwo dycham:( dostałam leki na to moje ledwo dychanie i mam leżeć to poleżę:) póki co sama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryłem dobry środek stawiający na nogi, a właściwie na płuca olejek z drzewa herbacianego w postaci inhalacji- kominek do aromaterapii, albo garnek z gorącą wodą, 5-15 kropli, ręcznik na głowę i wciągać... dodawszy innych można stawiać nie tylko na nogi;) lubię sandałowy http://www.pollenaaroma.com/olejkikosmetyki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ droga 35 czemu piszesz najpierw o sexie pod prysznicem a nastepnie o swoim złym stanie zdrowia ???? Chcesz że ktoś pomyslał że sex pod prysznicem jest nie zdrowy???? Sama wiesz że to miejsce to klasyka sexu i to miejsce stwozone do odlotów i ..... co ja Ci będe pisał sama wiesz najlepiej.Zatem nie strasz nikogo kto o tym nie wie. Odradzić można tylko przeciągi po prysznicu bo to moż nie wyjsc na zdrowie. Życze szybkiego powrotu do zdrowia abyś mogła znowu pomykać jak rusałka i realizowac swoje zapewne liczne fantazje. Pozdrawiam i uzdrawiajace cmoki które tak lubisz jeśli zyczysz oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michał, ja chyba się zakocham w Tobie:P kurde, od samego czytania robi mi się lepiej chcę Twoje wszystkie olejki wypróbować;) Doraduś, pisałam o prysznicu PO sexie:) tym bardziej, że to rano było, a nie lubie jak ktoś plącze mi się pod nogami o takiej porze:P czytaj uważniej:) Z tymi cmokami zobaczymy jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będe sie starał czytac uważniej.A prysznic jest fajny zarówno przed po jak i w trakcie. A na cmoki nie nalegam bo nie lubie sie platać pod nogami o żadnej porze :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczę, prysznic jest dobrym miejscem:) lubię jak jest mokro Zdycham dzisiaj okrutnie, niby leki coś pomagają, ale ja chcę JUŻ!!, żeby lepiej było. Zajrzałam do tajnej skrytki, a tam... najcudowniejszy lek na świecie:) kusi, kusi...:P pewnie skusi hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam jestem skuszony od południa;) ale zabieg trzeba powtarzać;) a zraz potem kominek, ściera na głowę i jechane... czuję się jakby ktoś mi silikonu wlał do nosa, szczęśliwie bez utwardzacza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że ciekawość to pierwszy stopień do piekła ale jako ze tam może byc fajnie zapytam. Coż to za leki znajduja sie w owej skrytce??? Nie rozpakowana paczka z \"Herbapolu\" proszaca sie o odpakowannie i odpalenie czy może walizeczka z zabawkami dla dorosłych??? W końcu odpowiedź może być puczajaca i stać sie lekiem na całe zło :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem zalosnym gosciem
uzaleznionym od onanizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zalosnym gosciem - wyluzuj, mózg Ci nie wyschnie, jajka nie odpadną:P, nie oślepniesz... a, że nałogowy?- eee tam, od razu nałogowy;) potzreby masz większe i tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem napisz jak już się skusisz i krew rozprowadzi po ciele te błogodajne substancje :-)) Może miło bedzie poczytać o widzeniu świata w odmiennym stanie świadomości :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby za każdym razem było tak samo to bys pewnie dawno z tego zrezygnowała, więc to co napisałas to juz było,a ja pytałem o to co bedzie :-)) Ale to Twoja sprawa czy chcesz sie tym z kims podzielic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×