Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35latka

ujarałam się

Polecane posty

Cos słabiutkie te ziólka kiedy mozesz po nich sprawnie pisać :-(( Po dobrych to klawiatura sie usmicha i nie mozna na niej pisac bo ją to łaskocze :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie ja napisałam, że już jarałam...? Doraduś polecam uważniejsze czytanie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok żebyś nie musiała mnie drugi raz pozdrawiac poczytam stare posty. Również pozdrawiam życząc miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doraduś Cos słabiutkie te ziólka kiedy mozesz po nich sprawnie pisać Po dobrych to klawiatura sie usmicha i nie mozna na niej pisac bo ją to łaskocze Tiaaaaaaa... to tak jakby ktoś się raczył brandy i usłyszał \"coś słaba, po dobrej wódce chodzi się na czworakach\":) Miłego zdrowego dnia, olejek z drzewa herbacianego mnie już prawie uleczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzasz, to nie jest dobre porównanie.1. Brendy i wódka to to samo steżenie alkoholu.2.po jednym i drugim mozna chodzić na czworakach.3. Z niczym nie mozna przesadzać ani z brendy ani z wódka ani z ziolem bo efekt moze byc tragiczny.Zwłaszcza z tym ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to juz święta racja. Moim zdaniem szkoda czasu na luki w pamieci .Jak we wszystkim wskazany umiar a alkohol powinien byc uzywka a nie płynem eutanazyjnym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym topicu nie analizujemy:) wyjechałam na wieś do naj przyjaciółki byłyśmy same i jak za starych dobrych czasów-lufa, żarcie i film... \"Ciało\" obudził mnie deszcz!!! w brzuchu mam kamienie a na twarzy nowe zmarszczki od śmiechu:P żyje się raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nogach to ja już byłam o 6.30, a wstaje często jeszcze wcześniej, czy coś złego jest we wstawaniu o wczesnej porze? Doraduś, coś kąśliwy jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nigdy w życiu.Ostatnia rzecza której bym chciał to Cie urazić.A z uznaniem patrze na skowronki bo ja jestem "sowa".Wstac mogę o 5 i 4 rano ale budzę się koło południa :-)) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstaję, bo muszę... przemieszczam się dużo, a że korków nie lubię, spóźnialstwa nie trawię i przykład dać muszę:) tresuje w tej kwestii okrutnie! poza tym zauważyłam, że 6h snu w zupełności mi wystarcza:P wieczorem spalę zieloną świecę hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mus wstać to co zrobić w końcu życie nie składa się z leżenia :-(( Ale jak to miło wylegiwać sie w ciepłym łożeczku w ciepłym pomieszczeniu a jeszcze jak obok dobre towarzystwo toz to czysta sielanka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M. dzisiaj czytałam o olejku herbacianym to tak przy okazji mojej zielonej świecy.... i olejek herbaciany pomaga również leczyć: alergie, astmę, różnego rodzju bóle, łupież, migrene....bla bla i odstrasza owady, ale to pewnie wiesz, bo Ty zajebiście mądra bestia jesteś:) dzisiaj sabat najpierw podjaram ogień a potem puszczę się z dymem:P wpada moja naj i jedyna przyjaciólka rozniesiemy chałupę:P kiedy ja spoważnieje...? nigdy kuurwa mać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedza to nie inteligencja, inteligencja to nie wiedza:) wiem, bo ciekawy świata jestem, a czy inteligentny?? Lubię olejki, masaże, nacieranie się olejkami... lubię zapachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem Panie Pachnidło:P Kocham Moją Przyjaciółkę:) Zdrowo walnięta jak ja. Piątek wieczór, zabieramy się za różne cuda zielone i procentowo stuknięte i nagle szatański plan. A może by tak gdzieś w plener uderzyć hyhy Dopiero wróciłam... Szczegółów nie zdradzę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdradź;) czekam ppppppffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff...........................oooohhhh;) mam dość tej grudy, na szczęście się kończy:) winko wiśniowo bananowe smakuje mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było minęło:) co Ty za wynalazki pijesz?:P smakowicie muszą pachnieć i pachnąco smakować:) w sumie ja nie lepiej- właśnie kończę drinka- żurawinowa finlandia, do tego sok z kaktusa (kutasa-jak to mówi moja naj jedyna) i sok porzeczkowy... kurde chyba okres się zbliża, takie mieszanki mi smakują:) zajarałabym z Tobą... echh... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wynalazek prosto z balonu:) smakuje jak sok, półwytrawne, młode, delikatne, ale chyba moc ma:) ale zielona moc sprawiła że trudno mi ocenić:) żurawinowa finlandia to szit nie do wypicia- smak identyczny z syntetycznym:/ Lepiej nastawić nalewkę- żurawiny teraz pełno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzależniają sie ludzie nie znajacy słowa- dojrzałość nie znający granic umiaru trzeba umieć korzystać i znać ewentualne konsekwencje używki nie są dla ludzi słabych psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzymianie ubierali się w workowate togi i chodzili na boso, no czasami w sandałki wskakiwali;) majtek nie nosili:P i jacy mądrzy byli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że o Rzymie wiesz wszystko:) w spodniach, majtkach etc to tylko barbarzyńcy biegają... a już szczytem barbarzyństwa było picie czystego wina- człowiek cywilizowany rozcieńcza wodą, albo zaprawia korzeniami, miodem etc:D Oglądałaś serial Rzym na HBO? ten co leci teraz w piątki w TVP1?? aaa polecam jeszcze to- http://czytelnia.onet.pl/0,1296,0,1,nowosci.html rewelacyjna ksiażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×