Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

jak ubrać 2 mies. dziecko w taką ciepłą pogodę?

Polecane posty

czy wystarczy na dwór ubrać maluszka w body i śpioszki ? zakładać skarpetki czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam nadziecko
nie mam dziecka ale czytałam ze na upalne dni nalezy ubrac dziecko tak jak siebie tyleze o jedną rzecz więcej. dziewczyny pisały ze body, czy rampers mozna spokojnie + skarpeteczki i czapeczka, okrys pieluszką czy jakąs cieniutką kołderką, widziałam raz ze dziecko miało kaftanik i sam pampers bez skarpetek i trzymał pieluszkę w rączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeremiałka
Podstawowe pytanie - czy tobie jest gorąco? Jeśli tak to maluchowi także, generalnie mówi się, ze maluszkowi zakłąda sie jedną warstę wiecej niż sobie, ale myślę, ze dotyczy to głównie pory chłodnej, a jak są teraz te upały to jak najlżej i skarpetki także możesz zdjąć, w końcu maluszek i tak lezy, od spodu go grzeje materacyk, czy kocyk, czy co tam w wozku lezy jako wyściólka. Ubieraj lekko, przewiewnie, inaczej potówki wylezą i maluszkowi będą dokuczać. Wiec jak najbardziej lekki bodziak, nawet sam na króki rekawek, rampersik ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam nadziecko
body same czy zakładac body na jakis kaftanic z krótkim rękawkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasia ja bym ubrała body + pampers /ew.spodenki krótkie lub bluzeczka + spodenki U mnie np od paru dni jest przeszło 30 stopni więc darowałabym sobie skarpetki.Jednak koniecznie ubrałabym przewiewną czapeczkę,dobrze wysmarowała malucha i przykryła pieluszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lila ma dokladnie 2 miesiace i ubieram ja mniej wiecej tak jak mowi princpolo... ja swojej zakladam body z krotkim rekawem jakas sukieneczke leciutka princeske i kapelusik... skarpetki sobie odpuszczam... u nas tez od 2 dni jest ponad 30 stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak córcia to jeszcze ładniej właśnie w sukieneczce i pampersik :D i jeszcze takie pucowate nóżki :D aż się rozmarzyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko body albo coś w tym stylu, czapeczkę też bym sobie darowała, dziecko i tak powinno być osłonięte od słońca, a w wózku raczej nie wieje przecież jak maluszek leży, to mu jeszcze bardziej gorąco, bo nie owiewa go wiatr po jakimś czasie plecki na pewno będzie miał mokre mój mały jak miał tydzień, to paradował w samych bodziakach, bo też tak gorąco było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko pamiętaj żeby kupic balsam do opalania dl a dzieci z filtrem 50 i smarować wszystkie odkryte części tego delikatnego ciałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam nadziecko
body same czy zakładac body na jakis kaftanic z krótkim rękawkiem? to ja juz nawet zapytac nie moge? sa body zapinane na ramionkach i sa body z krótkim rekawkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam nadziecko
ale te body to te co zapinane na ramionkach z odkrytymi paszkami czy te z krótkim rekawkiem co paszki ma zakryte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mulisz body z rempersem jak bardzo ciepło to sa same body te z krótkim rękawem a jak wiaterek to cienkir srarpeteczki i rempers.Najlepiej ubieraj tak jak uważasz ze sie nie zagrzeje jak siebie całkiem krotko to dzidzie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm w tamtym roku takie maleństwo ubierałam w body i śpioszki i czapeczke i dość w prawdziwe upały mała miała miesiąc i kładłam body skarpetki czapeczkę i czasem żeby się nie spaliła bo ma wrażliwe ciałko taki dzidziuś przykrywałam pieluszką tetrową. pod kocykami, kordłami itp nikt normalny w upał nie wytrzyma, dzidziuś też , co prawda było upalniej ale wszystko przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×