Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest...

jacy sa naprawdę mężczyźni z turcji?? ktoś był z turkiem??

Polecane posty

Gość Sophie J.
Ci co są za granicą może i się tak zachowują, ale na co dzień na ulicach rzadko takich spotykam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz jest niemcem ale jego babcia ma korzenie polskie wiec troche tej polskosci ma w sobie.my zakochalismy sie w sobie od pierwszego wejrzenia :) a poznalismy sie na wakacjach nad niemieckim morzem teraz to juz bedzie 15 lat.Mysle ze tak ma szanse na przystojnego niemca ale podstawa jest bardzo dobra znajomosc jez.niemieckiego lub angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi o to zeby moc sie swobodnie komunikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi cyganami to dobre porownanie,ja tez ich tak odbieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznalam wielu Turkow w roznych krajach i w Polsce i WSZYSCY SĄ TACY SAMI więc nie wymyślajcie,że akurat wasz jest inny...jeśli jest to pewnie udaje, na wakacjach poznałam jednego fajnego, ale akurat był Kurdem nie Turkiem, nie podrywał mnie, był bardzo miły dla wszystkich, ale nie podrywał żadnej laski (podejrzewałam,że to gej :D) , do tego byl bardzo chojny, dawal duze napiwki tancerce, dawał zabawki dzieciom, wesoły, no fantastyczny, ale jednak bardzo obrażalski, Turcy są mega obrażalscy...fochy jak u ksiezniczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi sie uda znalesc program o niemkach ktore szukaly turkow za meza to wrzuce wam linka.tam jest pokazane zycie turka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kurdow to lepiej sie trzymac z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie J.
Ano z tymi fochami to się zgodzę, ale naprawdę, od dłuższego czasu mieszkam w Turcji i wcale NIE są tacy sami :D Taka sama różnorodność jak w Polsce. A chciałabym jeszcze dodać, że Turcy o wiele lepiej traktują swoje kobiety i bardziej je szanują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moge znalesc tego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to gratuluję :) a skoro babcia Polka to on zna troche polski? :) znaczy się nad niemieckim Bałtykiem? :P znam angielski i niemiecki ;) wiem,jak ważna jest komunikcja, a to też w kwestiach Polka-Turek często wygląda tak,że jakaś Polka nawet angielskiego nie umie, albo umie słabo, Turcy też często znają tylko turecki...i gadają no, yes i reszta ewnetualnie na migi :D nie wiem jak mozna byc z kims i nie moc rozmawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my akurat poznalismy sie nad morzem polnocnym ;) tak znal az dwa slowa po polsku :D teraz juz po polsku mowi bardzo ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu od Kurdów z daleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyd*pczyc i zosztawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurdowie wogole nie sznuja kobieta,dla nich kazda kobieta rowna sie dziwka iszmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni też nie zasługują na nasz szacunek wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przykre, że większość Polaków myśli tak stereotypowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra P
tak się składa, że właśnie wróciłam z Alanyi i spotkałam chłopaka o imieniu Murat... też oczywiście zemną rozmawia na fb ... i proponuje przylot do Polski w listopadzie ! istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że to ten sam chłopak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznałam turka na portalu chatroulette i od samoego początku mi się spodobał, od dwóch lat brnę w skomplikowanej sytuacji gadamy na skype, ale ja już nie potrafię tego skończyć, strzasznie się od niego uzależniłam, od jego słów, od niego jako całkosztalt! chciałabym to skończyć, ale nie dam rady. bo chyba jestem w nim zakochana, dziewczyny, kobiety panie :D PROSZĘ NIECH KTOŚ PODRZUCI MI WIĘCEJ TYCH STRON , NA KTÓRYCH NAPISANĘ SĄ HISTORIE TUREK, POLEK ZWIĄZANYCH Z TURKAMI. może jak przeczytam coś co mnie zniesmaczy dam radę uwolnić się z tej < że tak powiem> toksycznej znajomości, jeśli miała bym opowiadać jaki on jest mogła bym powiedzieć i złe i dobre jego strony. straszne w jego zachowaniu jest to, że chce mnie mieć na wyłączność! czasami napisze coś co mnie odrzuci, ale ja tak czy siak się nie zniesmacze. raz napisał mi, że ma jakąś koleżankę, która jest piękna, wysłał mi jej zdjęcie, do czego dodał serce< <3 >, oczywiście mnie to zabolał jak cholera jak bym dostałą w twarz, ale jak napisał mi na drugi dzień, że jestem piękna, że mnie kocha to znów uległam! nie wiem, może jestem głupia, naiwna, ale nie mogę sobie poradzić z tym uzależnieniem! POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2312
OJ DZIEWCZYNY Powiem tak mieszkam za granicą i znam pełno Turków owszem mają swój urok! Mi zawsze tato powtarzał nie bierz za męża!Oni są dobrzy jak coś chcą jak tego nie dostają wtedy dumą jest urażona i się Mszcza tak samo jest Marokko facetami! Nie nawidze tego kraju i tych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w niemczech tutaj jst dużo turkówi kazdytuek pierw slodzi kupuje prezety bo chce cie zdobyc ale tylko na jedna noc jak juz mu dacie to cie zostawi , ale niektorzy sa tez i tacy ktorzy naprawde kochaja ale o w tedy wstydza sie tego okazac to zależy jak byli wychowani i jak ich ojciec traktowal matke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porada: Jeśli pisze, że ma 29 lat, jest reżyserem i mieszka w Stambule, to zapewne oznacza, że ma 34 lata, pracuje w wypożyczalni dvd i mieszka w Diyarbakir. Taki kod, no co).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie...., było takie forum :"on turek, ja polaka..." i co się z tym stało?? A co do Turków, to owszem, cudowni i mili, jeśli jesteś ich koleżanką, przyjaciółką przez duże P..., a jeśli zaczyna dochodzić do czegoś więcej, to zaczynają traktować kobietę, jak swoją własność, chcą nią sterować, twierdząc, ze to dla Jej dobra itp....a są przy tym bardzo pewni siebie i dumni jak pawie,przekonani o swojej doskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie...., było takie forum :"on turek, ja polaka..." i co się z tym stało?? xxx Był taki wątek i chyba nadal jeszcze jest, ale to raczej w dziale: POZA POLSKĄ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBrygitte
Jak czytam, te wszystkie komentarze naszych nieszczęśliwie zakochanych i porzuconych rodaczek, to myślę sobie: Szkoda,że Ataturk zlikwidował wielożeństwo i haremy, wiele naszych wakacyjnych "odalisek" z pewnością znalazło by w nich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turcy w łóżku są słabi, nie dbają o przyjemność kobiety i pieprzą się jak króliki, byle tylko się spuścić no i oczywiście zawsze będą chcieli ci wepchnąć w tyłek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica czy to Polak, Arab czy Hiszpan... Najważniejsze jest uczucie, jeśli czujesz, że ten związek ma sens, spróbuj. Nie dowiesz się, jeśli nie zaryzykujesz... Sama 2 lata byłam w podobnej sytuacji i też miałam mnóstwo wątpliwości. Jestem w związku z Turkiem, też wyjechałam dla niego z Polski, zostawiłam tam rodzinę i przyjaciół... Poznaliśmy się co prawda na portalu randkowym e-polishwife.com.pl ale uważam, że w dzisiejszych czasach to nic nadzwyczajnego. Miałam okazję przeszukać bogatą ofertę biura, zorganizowali nam spotkanie, jestem bardzo zadowolona i nie zamieniłabym mojego chłopaka na innego! Wielu znajomych odradzało mi ten związek, ale zrobiłam to, co uważałam za stosowne. I nie żałuję. Nie rozumiem takiego podejścia, że związek z obcokrajowcem ma być gorszy od związku z Polakiem. Najważniejsze jest uczucie. Pozdrawiam wszystkie wahające się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tacy jak reszta ciapaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak któraś jest maso to niech bierze... Islam naucza że jak w dniu ślubu nie byłaś dziewica to jesteś niegodna szmata. I oni tak podchodzą -dla nich białe to rozwiazłe k*** a prawdziwy ślub tylko z Turczynką ! Bajery wsciskaję nawet nie tylko dla chęci kopulacji z europejka co dla : wizy , prawa pobytu itp. A potem taką rzucają Islam uczy że nie ma grzechu gdy oszukuje sie niewiernych . Więc oni się dziwią jak panna z PL chlipie że był niedobry i porzucił a przecież takie bajki cudne opowiadał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Kow908
Szukam dziewczyny z samolotu lotniska dalaman - lądowanie wrocław 29.06.2015. Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Witam może któraś z Was pisze z Romeo Romeo okolice Bodrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×