Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sosnowaigiełka

pomóżcie! nie mam już pomysłu na siebie

Polecane posty

Gość sosnowaigiełka

mam 20 lat i masę kompleksów, chciałabym się jakoś zmienić, ale nei wiem jak. Napiszcie, jak powinnam się ubierać, żeby było ok? jestem dość szczupła i drobna, ale nie potrafię się ubierać;( ratujcie:((( http://photos38.nasza-klasa.pl/dev82/0/238/736/0238736355.jpg http://nasza-klasa.pl/profile/7891181/gallery/4 z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowaigiełka
up?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przede wszystkim zrob cos
z włosami troche je wycieniuj, moze kilka kosmykow rozjasnij wiecej uśmiechu pasuje mi do Ciebie styl safari :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowaigiełka
safari? tzn. jakieś cętki, paski itp? dziękuję za odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowaigiełka
może jeszcze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emili123123
Jestes bardzo ładną dziewczyna i nic nie musisz zmieniac, najwazniejsze bys dobrze sie czuła sama z soba . jesli przeszkadza ci fryzurka to idz i ja zmien, napewno wybierzesz cos dla siebie w salonie, co do ubierania to zabierz kolezanki z soba i zrobcie sobie maraton po sklepach, teraz nikt nikomu nie kaze kupowac nic na siłe wiec do woli mozna przymierzac i znajdziesz cos co napewno ci sie spodoba i jednoczesnie bedzie dla ciebie wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nosisz babciowate ubrania ? troche luzu, modnych ubrac i juz po sprawie, zrob cos fajnego z wlosami, prostuj je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaahyhyhyhy
No to tak zaczne od tego ze nie wygladasz na 20 lat... tylko na duzo wiecej... zrob co z wlosami zafarbuj wyprostuj i skoncz z ta grzywka!!!!!! skoro jestes szczupla to jaki problem.. idz do zary czy innych sklepow popros expedientke napewno ci cos dobierze...!!! I ZAFARBUJ TE WLOSY_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosnowaigiełka
nie noszę babciowatych ubrań! po prostu musiałam wyglądać elegancko! wygrałam konkurs literacki, musiałam wziąć potem udział w konferencji prasowej dotyczącej wydania mojej książki -nie mogłam przecież pokazać się tam w różowej mini;/ i nie stać mnie chyba na zare:( a co jest nie tak z moją grzywką? pani fryzjerka powiedziała, że takie są teraz "na topie":) dużo moich koleżanek nosi grzywki, myślałam, że to modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1234
nie ma czego żałować, że nie stać cie na zare - nie przejmuj sie tam jest same dno, marnej jakości. o ile byłabyś odważną dziewczyną to idź do lumpeksów - ja tak robię i wszystkie moje ubrania są najwyższej jakości i najmodniejsze! tylko trochę to wymaga czasu i poszukiwań. co do fryzurki, to grzywkę zapuść odrobinkę i niech fryzjerka przytnie ją prosto a nie tak na okrągło, mogłabyś je też trochę wyprostować i zafarbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobaltowa
mi się wydaje, że wystarczy troszkę włosy wyprostować, grzywkę dłuższą i prostą zrobić. Ogólnie jest bardzo ok :) Jeśli chodzi o fajne ciuchy i dodatki i takie tam, to polecam lumpeksy - można wygrzebać prawdziwe skarby - oraz Allegro i kilka sklepów internetowych: www.decobazaar.pl www.vintageshop.pl www.gendai.pl www.wylegarnia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
kochanie! to, ze cos jest akurat modne nie oznacza, ze kazdemu pasuje! przede wszystkim idz do fryzjera! wycieniuj wlosy, pozwol tej grzywce odrosnac! zapuscilabym je do lopatek, moglabys prostowac, ale moze to troche zniszczyc wlosy, wiec zaszalej z prostowaniem tylko czasem, od swieta i podkreslaj makijazem oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl etniczny
włosy troszkę wycieniuj , grzywka prosta a nie półokrągła , wyprostowana , ładna dziewczyna z Ciebie , głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×