Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka86

Macica w podwyższonym napięciu

Polecane posty

Witam wszystkich :) jestem w 11 tygodniu ciąży zagrożonej, od poczatku jestem na zwolnieniu, bo mialam krwiaka, on sie juz prawie wchlonal ale na usg lekarz mi powiedzial ze macica jest w podwyzszonym napieciu i narazie nic wiecej nie powiedzial (wizyte mam w poniedzialek) tzn powiedzial tylko ze nadal duzo odpoczywac, nie dzwigac, nie meczyc sie, spacery krotkie ale nie jak najwiekszy upal (przynajmniej juz nie musze lezec non stop). Wkazym razie czy wie moze ktos co oznacza te podwyzszone napiecie i czy jest to grozne, prosze o odpowiedz bo do poniedzialku jeszcze duzo czasu. Po za tym moje malenswto machalo na usg raczkami i nozkami :) ma 4 cm i slyszalam jak bije serduszko, nastepne usn 18 czerwca (za niecale 2 tygodnie). A i dodam jeszcze ze mam za soba dwa poronienia i bardzo sie martwie ze cos bedzie nie tak jak trzeba. Z gory dziekuje za odpowiedz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lek Na stawy kolanowe
Czyli rozumiem,że miałas bóle.Bo tego to dotyczy.Tak jak mówił lekarz,odpoczywaj dużo i sie nie forsuj.jeżeli masz skurcze i bóle przed 20 tc to musisz od razu to zgłaszac lekarzowi.Co oczywiscie nie oznacza,że po 20tc nic juz nie grozi ,ale po połówce takie napięcia są już raczej normą.Bardzo mi przykro,że poroniłaś juz dwa razy ale żeby zapobiec ponownemu musisz na siebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×