Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wardzia wardzia

czy wam tez sie wargi sklejają?

Polecane posty

Gość wardzia wardzia

Zauwazylam,że niektóre kobiety robią taki ruch nogami jakby chciały aby im się wargi sromowe odkleiły od siebie/brzydko ten ruch wygląda, jakby odchylenie jednaj nogi w bak z lekkim przkucem. Tez czasami tak mam jak jestem w opietych spodniach i mi sie te moje wielkie wagi jakos żle ułożą, zwiną.jednakze to sie rzadko zdarza. Natomiast zdarzało sie jak szłam w spudnicy i miałam suche wargi, sluz był metny niepłodny i zlepiał, podsychał i miałam efekt zalepionych warg.I trzebabyło ten ruch zrobić ale jak nikt nie widział. Czy to znaczy ze mam zbyt rozciagniete długie wargi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwefwef
to znaczy, ze jestes jebnieta nie masz qrwa innych zainteresoiwan? pusta idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez wkładeczek
a ja nie będę obrażać i wyzywać autorki tak jak inne pustaczki. To całkiem normalne. Kobieta mając dni niepłodne ma sucho w pochwie i jej sluz jest metny i bialy. Po zaschnięciu robi się skorupka. Nie przejmuj się. jeżeli miałabyś wkładeczkę to może by tak nie było- spróbuj. Natomiast mając dni płodne jest efekt naoliwienia, też jest dyskomfort jak idziesz i czujesz ,że nagle na majtki spadła dośc duża ilośc wydzieliny,śluzu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwefwef
no, ale co w związku z tym bo nie rozumie peunty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wardzia wardzia
jak nie rozumiesz to idz na inny topik gdzie zrozumiesz. Tu o płentę niechodzi ślepoto. Tu chodzi o pytanie i odpowiedz:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwefwef
to skad my mamy wiedziec, jakie długie masz wargo to chyba ty sama widzisz w lustrze, a czy rozciagniete, to tez zalzy ile sie bzykałas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwefwef
powiedz, mi tylko ci maja te wargi wspolnego z ciąża, porodem, macierzynstwem i wychownaiem dzieci?bo nie widze zwiazku...trzeba było wejsc na dorum erotyczne, albo antykoncpje, ginekolog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wardzia wardzia
nie zadałam pytania "jakie mam wargi" więc nie odpowiadaj mi głupkowato.Rozbisz z siebie głupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenyjeny
przeciez od bzykania ani sklejania sie nie rozciagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywista to oczwistosc te war
a co ty autorko będziesz rozmawiała z trolem.Każdej nam się sklejają .Ja też mam skorupkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste łby
to trza se myc psite a nie łazić do tąd aż się zlepi zara się zerzygam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokczks
a gdzie ona ma ją myć?na przystanku, w biurze? ma w kiblu zdjąc gacie i pipe pod kran?fajnie, a niech ktos wejdzie. Mysl kobieto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×