Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mopsik

pierwszy taniec a nie umiejący tańczyć narzecony

Polecane posty

Błagam o pomoc:) Za 2 m-ce ślub, a my nie mamy pomysłu na taniec, chodzilismy na kurs, ale zrezygnowalismy bo moj mąż przyszły nie ma w ogóle poczucia rytmu, przy czym ja tańczę świetnie i mogłabym całe zycie przetańczyć. jaki utwór polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamałała
hej dokladnie mamy ten sam problem:(kiedy macie slub?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim przypadku zostaje taniec przytulaniec :) Pewnie macie jakąś "swoją" piosenkę, a jak nie to jest tyle wolnych pięknych piosenek że coś można wybrać ;) Ja miałam większy problem bo naszą piosenką jest utwór Indios Bravos http://www.youtube.com/watch?v=o-7TOZAy-Fw a on ani nie nastrojowy ani nic takiego więc po prostu z niego zrezygnowaliśmy, poszliśmy na kurs tańca i będziemy tańczyć walca ktoś tu wkleił linka do piosenki Edyty Górniak, bardzo ładnej zresztą i pasującej na pierwszy taniec http://www.youtube.com/watch?v=gosFoA-LD4Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamałała
my tez raczej walca :)a nad piosenka sie zastanawiamy...chyba "zakochani"beda.Pozdrowionka:) ps.kiedy macie slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ślub mamy 2 sierpień :) Mam nadzieje jeszcze ,że coś sklecimy- pracujemy sami nad choreografia, bo jak juz mówiłam na kursie mój narzeczony poległ totalnie :) A naszym utworem jest utwór Happy sad-tez nijak się ma do slubu :) a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie byli właśnie "Zakochani". W sam raz na przytulaniec, a i tak mój mąż biedaczek stresował się strasznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamałała
my mamy 26 lipca:)i najbardziej stresujemy sie wlaśnie pierwszym tancem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez:) bylismy na kilku weselach, gdzie mlodzi swietnie tańczyli i mój narzeczony troche przybity jest ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja polecam marsz,tego nie nie można "zadreptać",tzw.system raz,dwa,raz,dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka235
mopsik a moze sprubujcie z walczykiem jesli nie wychodzi wam z walcem dobierzcie piosenke. muj partner też jest sztywny w tancu i na sama mysl o tańczeniu robi sie blady. poszlismy własnie na indywidualny kurs tanca i ona sama zaproponowała walczyka tylko my wybralismy pare piosenek i z nia skonsultowalismy która lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×