Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

cześć dziewczyny :) misheela po mojemu wszystko ok no ale specjalistą nie jestem :D a dziś przeżywam koszmar- taki upał, że po godzinie na zakupach mam dość wychodzenia na cały dzień! Roztapiam się poprostu :) ale poza tym to u mnie ok, w ogóle sie dziwię, bo moja ciąża przebiega że tak powiem bezobjawowo i gdyby nie brak miesiączki i powiększający się lekko brzuszek (chociaż i to pewnie jakoś by się dało wytłumaczyć :D ) to nie wiedziałabym, że w niej jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Czarna to już na bank urodziła. Odezwij się kobieto ;) Mam nadzieję, że wszystko ok. Oh God Dejzi tu wróciła :/ Na ślubach się jej znudziło to teraz tu przylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
mischela, ja miałam coś podobnego w ciąży tak jakoś w 5 miesiącu i cała przestraszona poszłam do lekarza. On powiedział, że mam dość krótką szyjkę macicy, ale to częsta przypadłość u pierworódek. Dał mi magnez i musiałam do końca ciąży brać nospę na wszelki wypadek. No i było ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
cześć dziewczyny dzisiaj ogarnęło mnie przerażemie, zaczęłam się strasznie martwić jak wieść o dziecku przyjmą rodzice że zawiodę ich itp oni są bardzo zasadniczy i ich uczucie można bardziej porównać z wyrachowaniem niż z miłością... Myślałam z przerażeniem że gdyby mój kochany umarł albo ja (szczególnie on) to ja przecież nie mam jak utrzymać dziecka zero wykształcenia itp... wcześniej starałam się tym nie martwić zaufać bogu stwierdziłam że musimy sobie poprostu poradzić ale chyba złapałam doła... bardzo sie boję... cały tydzień czekałam z utęsknieniem na dzisiejszy dzien bo mam mieć pierwsze usg a teraz najchętniej nie wychodziła bym z domu nie mówiąc już o robieniu usg... Już sama nie wiem, najbardziej chciałabym żeby mnie ktoś przytulił i pocieszył a mój misio przytulaczek pojechał do szczecina ... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Kasiu, pamiętam bardzo dobrze, jak się bałam rodzicom powiedzieć i ich reakcję. To było okropne. Nigdy nie widziałam swojego taty w takim stanie. A gdy tylko urodziło się dziecko tata załatwił aparat i fotki ciągle robił ;) I to on najbardziej rozpieścił mi synka :D Teraz już się wszystko ustatkowało, ale najciężej jest mi z tym, że mały nie ma ojca przy sobie. Mi też brakuje tej drugiej połówki :( Z Tobą jest Twój facet i doceniaj to :* Nie przejmuj się tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
dziękuję agusia90! to fakt że mam ten skarb że mam przy sobie mojego faceta a tym bardziej że mnie bardzo kocha ... mam nadzieję że wszystko się ułoży... trzymaj za mnie kciuki na usg mam nadzieję ze zobacze coś na tym monitorze bo choć nie bardzo mam ochotę iść to muszę ;) jak tylko wrócę od ginekologa to dam wam znać jak tam poszło pozdrawiam ps:agusia90 ile ma twój synek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
idę tak o 14'30 a wrócę zależnie od kolejki pewnie po 16 buziaki i dziękuję za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o może w końcu zacznie się tutaj coś dziać bo dawno nikt się nie odzywał :) czekamy na wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Mój synek ma rok i prawie 3 miesiące ;) A w którym tygodniu jesteś Kasia? Na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
cześć dziewczyny wczoraj straszny tłok u gina policzyłam wyszło 18 babek masakra... ale muszę się pochwalić że mam pierwsze zdj mojego maleństwa... ma 10,7 mm ponoć to 5 tydz (jestem świeżo upieczoną mamA;)) macica nieznacznie powiększona ale trochę jest no i puki co wszystko jest ok ;) następna wizyta za miesiąc no jestem ciekawa jak to wytrzymam ;) na zdj widać tylko taką kropkę jasną :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
terminu mi jeszcze określonego nie wyznaczyła powiedziała tylko prawdopodobnie że koniec marca początek kwietnia 2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
agusia90 a twój synek to już kawał chłopa ;) pewnie bardzo pocieszny uwielbiam dzieci w tym wieku chętnie bym się z nim pobawiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Kasiu to jeszcze masz dużo czasu ;) Odpoczywaj jak najwięcej. No kawał chłopa to z niego jest. Jest bardzo pocieszny, taki mały śmieszek, ale straszny uparciuch i wszystkiego musi dotknąć :D Czarna coś długo nie pisze. Oby z nią było wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
michaeli tez nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik umarł
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Dziewczyny, co z Wami?? Nie możemy dopuścić do śmierci naszego topicu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, szkoda by było żeby upadł. Piszcie co u Was :) Bo u mnie przygotowania do ślubu idą pełna para :) ostatnio każde moje popołudnie schodzi na rozwożeniu zaproszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
jestem jestem dziewczyny ale nikt się nie odzywa i sama nie wiem co pisać anita też przepadła i nikt sie nie odzywa... hej właśnie mam pyt a jak dostałam skierowanie od gina na badania krwii i moczu to mam to wszystko zaniesc w jedno miejsce tam gdzie pbierają krew czy gdzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę z pojemniczkiem z moczem do laboratorium, tam go ode mnie zabieraja i pobierają mi krew do badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
Dokładnie tak jest. Kupujesz pojemnik w aptece rano robisz siusiu, potem zanosisz i tam pobieraja ci od razu krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem najszczęśliwszą mamą na świecie:D Mój synek urodził się 4.04.08:D Jest śliczny:D Ma takie czarne włoski zdrowiutki:D Wczoraj wyszłam ze szpitala:D Teraz mały śpi ale w nocy P jeździł za Bebilonem bo mam mało pokarmu jeszcze i płakał bo był głodny Urodził się 3640 57 cm:D Poród był straszny rodziłam 10 godzin nie w wodzie W szpitalu lerzałam od czwartku Miałam mało wód a dziecko nie chciało wyjść Więc mnie podłączyli do okscytozyny Wszyscy byli super położne pacjenci i lekarze:D No ale dziecko dalej nie chciało wychodzić W końcu w poniedziałek przebili mi pęcherzyk i wszystkie wody odleciały te wszystkie masaże szyjki macicy straszne:/ Potem zaczęły się bóle chodziłam z kroplówkom i P po korytarzu w 4 godziny miałam rozwarcie na 5 cm potem już bardzo bolało chodziłam pod prysznic ponieważ w wodzie nie mogłam rodzić skakałam na piłce No poród był bolesny Podchodziłam na fotel 4 razy chcieli mi już robić cc ale urodziłam Jak powiedzieli ze mały zdrowy i dali mi go na pierś odrazu wszystko mi przeszło popłakałam się P tez Pół rodzinki czekało za drzwiami P był wspaniały Niestety nie urodziłam całego łożyska i byłam łyżeczkowana Byłam pod narkozą Jak się obudziłam nie było kominie mego bobaska:( Na następny dzień P mi go na chwile przyniósł ale po 10 m mi go wzięli dopiero w Środę go dostałam na całą noc Jestem taka szczęśliwa Chwilowo miałam BABY BLUES ale juz mi przeszło:D Krocze pękło i trochę nacięli nie było wyjścia Sama się zgodziłam Boje się co teraz z moimi mięsniami pochwy Dziś była położna powiedziała ze jest dobrze Brzuszek prawie znikł Chodź jeszcze jest widoczny Rehabilitantka w szpitalu odrazu kazała nam ćwiczyć mięśnie kegla powiedziała ze 2 doby po porodzie to najlepszy czas aby wszystko zaczęło wracać do normy chodź wiadomo nigdy do tej z przed ciąży nie wróci Krocze teraz boli ale da się znieść Moje maleństwo jest nawet grzeczne Wszyscy są nim zachwyceni Chciałabym już z nim wyjsc na spacer tylko nie wiem po ilu dniach można muszę się zapytać Ogółem czuje się świetnie Mam jeszcze lekką anemię ponieważ straciłam dużo krwi i musieli mi ją przetaczać Kurde nie wiem czy dobrze ze wa to opowiadam bo wszystko wydaje się takie straszne ale powiem wam ze WARTO naprawdę Warto:):) A i na pocieszenie dodam ze tylko ja miałam taki straszny poród wszystkie kobiety tam rodziły bardzo szybkooo 4 5 godzin i z głowy I nie mówię o kobietach które już rodziły tylko o pierworódkach:D Wszystko da się przeżyć i powiem wam ze nie warto myśleć o bólu bo potem już tak o nim nie myślisz Masz maleństwo i czujesz się szczęśliwa Ja miałam chwile słabości i chwilami chciało mi się płakać bo to wszystko nagle wydaje Ci się takie nowe Musisz się uczyć tego maluszka Ale teraz to coraz bardziej go kocham mam go ochotę zacałować Pozdrawiam wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka gratulacje ogromne dla Ciebie i dla szcześliwego tatusia no i oczywiście moc buziaczków dla maleństwa :D oj zazdroszczę Ci- jakby nie było masz juz to za soba no i dzidzie u boku :) pozdrawiam serdecznie jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama półrocznej Laury
Witam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aagusia90
GRATULUJE Nasza kochana czarnulka urodziła :*:********** Ucałuj dzidziulke swoją piękną i dawaj foty!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajny ktosiek
Czarnulka, a jak dzidzia ma na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza18
witam was serdecznie dziewczynki od dłuższego czasu już czytam wasze wypowiedzi i tez postanowiłam napisać. mam 18 lat i jestem w 3miesiacu ciąży z moim cudownym chłopakiem. moi bliscy przyjeli to spokojnie a mój R bardzo się ucieszył. on(22 lata) nalega żebym przeprowadziła się do niego (oboje mieszkamy z rodzicami, lecz jego dom jest sporo wiekszy)a ja mam pewne opory bo w sumie oprócz mojego kochanego będę mieszkała tam jednak z prawie obcymi ludzmi, mimo tego ze są bardzo mili i super mnie traktują to jednak nie są moi rodzice,żal mi wyprowadzać się z domu. Chciałabym zebysmy zamieszkali u mnie ale wiem ze w moim małym pokoju nam we troje z dzidzią będzie ciasno.w sumie jest jeszcze duzo czasu ale ja ciągle się zastanawiam jak to rozwiązać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
hej dziewczyny mi dokucza teściowa (obecnie mieszkamy u mojego narzeczonego) więc nie piszę nic bo uciekam z domu :P ona też była dla mnie miła anioł wręcz a tak naprawdę to jest o 180 stopni inaczej... no ale cóż póki mam gdzie uciec nie jest tak żle :) CZARNUOLKA gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! ale opisem sie przeraziłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Hej dziewczyny Długo się nie odzywałam bo udało mi się wskoczyć na wcześniejszy termin na testy na prawo jazdy i w parę dni musiałam się nauczyć tych pytań ale już zdałam i teraz tylko jazda. Zależy mi żeby zrobić to prawko jak najszybciej bo poźniej jak będę w ciąży to już nie bardzo Oczywiście serdecznie gratuluję Czarnulka.!!!! Jak to Ktoś:) kiedyś powiedział "Piękno zawsze rodzi się w bólach... " Z moich starań w tym miesiącu chyba nici bo czuję w brzuchu że zbliża się okres, no ale głowa do góry i od następnego cyklu próbujemy:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mój aniołek teraz śpi wogóle to jest śpioch i głodomor Dziś zaczął się robić żółty chyba złapała go żółtaczka:( Nie wiem co mam robić na necie pisze ze w 5 dobie maluch moze być bardziej żółty bo żółtaczka się nasila:/ Ma na imię Dawidek:D Kochammmm go normalnie nie wiem co się dzieje ale czuję się jakbym miała zaraz wybuchnąć z miłości Nie zdążyłam przeczytać wszystkich wypowiedzi Nowe dziewczyny witam:D Mam nadzieję ze wszystko się ułoży Misheeelaaaa dawaj znać co tam z tym Twoim dzidzi bo ostatnio pisałaś coś o krwawieniach dobrze ze minęły Musisz teraz na siebie uważać Nie przemęczać się ale lekarz pewnie Cię uświadomił:) Zapewne wszystko będzie dobrze:D Moze będziesz miała dziewczynkę bo podobno przy dziewczynkach częściej zdarzają się krwawienia w czasie ciąży Nie daj się sprowokować a co tam u Ciebie słychować:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaa Czarna gratuluję! 🌻 Super Dzidzia, długa jak na taką wagę :D Moja koleżanka też niedawno urodziła i też Dawidka :D Cieszę się bardzo :* U mnie ok, już niebawem się przeprowadzę tylko czekamy na pożyczkę. Nawet się zapisałam już do szkoły w Krk :) Ogólnie wszystko pozytywnie. Mój bobas próbuje stawać. Jeszcze przy siadaniu mu ciężko, a już chce stawać. Uparciuszek mały :) Ale masz rację, Dziecko to największe szczęście :) I ja też oszalałam na Jego punkcie :) Jak chcesz karmić piersią to nie mieszaj, bo im więcej karmisz tym więcej Ci się pokarmu wytwarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×