Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość kasia1989
zresztą jeśli chodzi o dzieckop to wydaje mi się że zmienisz jeszcze nastawienie i nawet będziesz go wyczekiwć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Byłam ale pan bardzo krzywo na mnie patrzył. A od Ciebie Kasiu chciał jakiś dokument? Pytał się czy rodzice wiedzą? Ja bardzo chce tego dziecka dlatego kocham dziecko swoejgo chlopaka i wierze ze bedzie dobrze. Ale denerwuje mnie jak na mnie ludzie patrza. Mowia o taka mloda a juz w ciazy kto by wiedzial ze takie rzeczy sie dzieja;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Anita każdy lekarz może zachować się inaczej ale zastanów się nie Ty jedna w ty wieku jesteś w ciąży lekarze już znają takie sytuacje Ja myślę że dla nich to bez różnicy czy masz 16 czy 26 czy nawet 36 Co myślisz że kobiety które zajdąw ciąże w wieku 46 czują się lepiej Poprostu głowa do góry i idź do lekarza bo naprawdę może się to źle skończyć A zobaczysz że nie będzie tak źle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
ludzie są ograniczeni mnie też to wkurza czesto sprowadzam kolezanki na ziemie za takie teksty taka prawda że 60% młodzieży uprawia seks i tego ludzie nie widzą rażą je tylko ciąże nastolatek a ja wychodze z założenia że lepiej mieć w tym wieku niż wcale poza tym, powinni sie cieszyć bo właśnie to dziecko będzie na e\merytury pracować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Anita przede wszystkim jeżeli będziesz się przejmować ludzmi i tym co powiedzą to się zadręczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
ode mnie chcieli pesel pytali sie kiedy ost okres o rodzicach nie było mowy (nawet prawo to ogranicza chyba bo nastolatka od 15 roku życioa może już uprawiać seks) potem badanie (tej części nie lubie) napewno dostaniesz skierowanie na badania i usg może jakąś recepte a właśnie bierzesz kwas foliowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
anita a można wiedzieć skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
aurela a dlaczego tak wczesnie chcesz dziecko?zycie ci nie mile?lepiej idz do szkoly i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
fajnie byc utrzymanka starszego meza co?:)a to cie czeka przez pare lat znim urodzisz,a pozniej w cv co wpiszesz?slub i dziecko?:)hehe.powodzenia:)zalson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Dejzi69 Skąd ja znam ten nick Kobieta nieszczęśliwa która szuka zaczepki:P Bardzo chcę dzidziusia i będę go miała i nie uważam żeby to było za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Oczywiście na studia idę a później do pracy:) Pociesz się że Ty będziesz starą mamą która będzie musiała przerwać pracę, chcąc urodzić dziecko Hmm tylko teraz czy będziesz mogła sobie na to pozwolić bo jakiś k0ochający mężczyzna będzie musiał Ci.ę utrzymywać a nie wiem czy taki się znajdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
dejzi69 każdy ma swoją wizje życia a tak poza tym to jakiego starszego pana zastanów się trochę pomyśl... w angli opieka nad dzieckiem zamiast pracy jest normalna nie każdy musi chcieć robić karierę zawodową , chcesz rób ale nie dosrywaj innym!!! a skoro on też chce tego dziecka to o jakim utrzymaniu tu mówimy każde przciewż pracuje ona w domu on w pracy ! poza tym skoro wzioł ślub z tak młodą dziewczyną to liczył sie z tym ze nie pójdzie prędko do pracy!!! aurelia pozdrawiam njie daj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
juz sie znalazl dawno ,wiec niech cie o to glowa nie boli utrzymanko i zaczepki nie szukam,to szybko cie starzy z domu pogonili:)zenada,zanim ty skonczysz studia i zaczniesz szukac pracy,to bedziesz stara.nawzajem,widzisz?a twoje miejsce zajma mlode wilki,a 25 lat,to mi do starej daleko.w twoim wieku laski sie bawia,ucza i pracuje,a nie dupy podcieraja:)ale przyszlosc i kariera,pogratulowac podejscia.poczekaj chociaz pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
kasia1989 to nie bylo do ciebie,co nie zmienia fakt,ze to utrzymanka przez pare lat, a pozniej w cv slub i dziecko:)nie zmienia to faktu,a praca w domu ,to wiesz,jak zaciazy,to wiadomo,ze przez pare lat ta nieszczesliwa kobieta bedzie musiala z dzieckiem byc w odmu,a praca taka w odmu w ciazy,to sama wiesz:)bez jaj.poza tym malolaty w tym wieku robia co innego,a nie sie rozmnazaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
widać że nie masz pojęcia o macierzyństwie i opiece nad dzieckiem jest o wiele cięższa niż jakakolwiek praca obciąża psychikę jak i fizyczną część jest 24 godz na dobę a tak poza tym to mówisz też do mnie bo ja też mam 19 lat i jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
moja przyszła teściowa była w wieku naszym jak ur 1 dziecko moja mama też ciocia itp nie widzę w tym nic złego nie chcesz być w ciąży nie bądż ale daj spokój innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
wiesz,to jest jasne,ze face t jak baba jest w ciazy,to za nia pplaci ile chce,ale co pozniej o niej mysli jak dlugo nie pracuje,to juz 2 sprawa:)a wiadomo co:)ale niech ona nie szuka zaczepki,bo do starej mi daleko to po 1,a po 2 wole miec wiecej lat niz w jej wieku mialaby d...zasrane podcierac:)u mnie w rodzinie same ciaze po 30stce.u narzecz.tez.dzieci madre,zdrowe.jak widac nikomu sie nie pali.moj tata by nie chcial zebym zamiast szkoly i pracy tak szybko dziecko bawila,ale kariera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Z Żyrardowa jestem. Tak biore witaminy. A jeżeli mam 16 lat to będzie chciał jakiś dokument czy coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
daje,bo to nie bylo do ciebie.niech ona da i mnie od starej nie wyzywa,moze jaj matka jest stara:)a u mnie nikt tak nie zaciazyl,wspolczuje wam,a uczysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
bosh 16 lat,nastepna pseudo-madra,odpowiedzialna itd.,ale patologia.pewnie,ze nie wiem co to macierzynstwo i nie chce wiedziec swiaodmoie min.do 30stki jak nie dalej.pies mi styka.nasi rodzice tez nie chca byc dziadkami.tez wola psa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
to nam nie współczuj tylko pogratuluj będzie milej :) uczę się też zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
mowisz i masz,w takim razie gratuluje,to fajnie.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
dejzi naprawde to nie jest miejsce dla ciebie mam nadzieje ze tu nie zawitasz wiecej po tym co piszesz anicie naprawdę oby mniej takich ludzi na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1989
nie powinien nic chcieć anito ale myśle że lepiej weżjeszcze aktualny dokument z ubezpieczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Zrobiło mi się bardzo przykro bo nie znasz mnie koleżanko i nie wiesz jaka jestem więc nie mów. Wiem że łatwo Ci oceniać po pisaniu ale wolę być młodą i piękną mamusia niż później mam przerwać prace. JEstem dumna że mam dziecko i wiesz dobrze może że tak napisałaś bo PRZYRZEKAM Ci że osiągnę więcej niż Ty. Potrafisz tylko innych krytykować. Spójrz na siebie a nie na innych!!! Na kogoś jest najłatwiej. A kochane jak pójdę prywatnie to jak będzie wyglądać wizyta? Pomożecie mi i opiszecie:) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
anita tylko,ze jaj mam 25,a na 18 wygladam i mam problem z kupieniem alkoholu w sklepie,bo mnie o dowod prosza,wy tu czyta wszystkie nie umiecie?anita to nie do ciebie tylko do pani o niku aurelia.zamiast zaciazac radze wam tu nauczyc sie czytac ze zrozumieniem,bo jak widac golym okiem maie z tym problem:)a pozniej dzieciak tez analfabeta zostanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
patrze na siebie i ja tez bede mloda i piekna mamusia,bo taka jestem:)a jak wcakle nie bee,to plakac tez nie bede,bo instynktu macierzynskiego,to ja nie mam,a malolaty w waszym wieku dobrze wiecie,ze robia co innego i sa wolne i nie maja obowiazkow,wiec to one na tym lepiej wyjda,bo to nie sztuka zaciazyc i wziasc slu,sztuyka to skonczyc dobre studia i miec zajeb..prace,a nie zmieniac pieluchy itp:)u ns w rodzinie nikt przed 30stka ostatnio nie rodzil:)to jak na zachodzie,a sie tu bezrobotne panie wymadrzaja jakie to one zdolne i odpowiedzialne,pozniej 1 praca w wieku 30 lat,to juz za stara bedziesz i cie zaden pracodawca do 1 pracy w takim wieku nie pzyjmie:)hehe.wpiszesz w cv-bezrobotna i to powiesz dziecku,ze tatus utrzymuje rodzine:)bo mamie sie szybko dzidziusia zachcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
jak pozno zacznie sie prace,to nawet na emeryture sie nie zarobi,chyba,ze do 70stki bedzie sie min.pracowac:)hehe.chociaz niektore panie jak juz siedza w domu z malym,to juz im tak zostaje i sa na utrzymaniu dopoki jest maz,a pozniej po mezu nie ma nawet emerytury:)jak padnie w wieku 40 lat chlop,o nastepnego wezma z $$ zeby znowu utrzymywal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
A wiesz ja nie planuje przerywac nauki i pójdę na studia a mój ojczym mi otworzy salon urody:) I się cieszę wiesz bo mimo wszystko będę mamusią i będę szczęśliwa. To napisz do kogo piszesz a nie bez imiennie. Może i jestem gówniara dla Ciebie ale gwarantuje Ci że jakbyś mnie poznała to byś miała inne zdanie o mnie:) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
Anita1908 pialam w 1 poscie dzis,ze do pani aureli,a juz psize po raz n-ty,ze ani do pani ani do p.kasi.pozdrawiam,pewnie tak,ale salon nie za twoja kase,wiec sama sie dorob,a pozniej pogadamy,a nie zerowac na rodzicach i miec wszystko pod nos podane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×