Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Hej dziewczynki no widzisz nie daj się sprowokować ja tez byłam święcie przekonana ze do tego czasu urodzę Już się zastanawiam czy ze mną nie jest coś nie tak:/ Dziś dzidziuś w brzuchu figluje Brzuch strasznie mnie boli i rozwala mi krzyże Jeszcze przyjezdza do nas wujek którego nie lubię:/ WRRR to jedyny taki w naszej rodzinie:/ Zapewne zacznie dogadywać a ja nie mam dziś ochoty ani humoru aby z nim wchodzić w jaką kolwiek dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka;D bo z rodziną to nnajlepiej sie wychodzi na zdjeciach. do nas przyjezdza jutro rodzina ze strony taty a ich nie trawie , dzialaja mi na nerwy. a przyjedzaja na caaaaalutki tydzien. a że mieszkamy z rodzicami moimi to jestem a nich skazana ;D niech sobie siedza na dole a nie wchodza mi na nasze poddasze! ;D a twoj dzidzi sie juz niecierpliwi tez :P szykuje sie do przyjscia na swiat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misheeela ja właśnie mam wrażenie ze on nie chce do mnie wyjść Niby jest tak blisko a jednak daleko:(:( Już przyjechali wrr nawet nic nie dogaduje ale sam jego widok mnie o mdłości przyprawia:/ posiedziałam z nim i jego synem 20 m zrobiłam kawe a teraz niech rodzice ich zagadują Pewnie zaraz się zmyją bo przyjechali do szpitala w Prokocimiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej całą noc nie spałam nic tylko nerwy i nerwy Pokłóciłam się ze wszystkimi domownikami Moja suka uciekła a ma cieczkę skleszczyła się z jakimś kundelkiem i na 100% jest w ciąży:/ Nie mogę sobie teraz pozwolić na szczeniaki wszyscy są na nią wściekli Rodzice mieszkają na 4 pietrze w bloku a ona jak P wchodził potrafiła się tak prześlizgnąć ze uciekła Na nasze nieszczęście jakiś idiota zastawił bramę kamieniem i była otwarta Obrazu za nią wylecieliśmy ale jej nie było Zaczęły się poszukiwania i co znaleźliśmy ją zakleszczoną z tym psem:/ Nie wiem co teraz zrobić Nie mogę sobie pozwolić na szczeniaki Ona ma już 7 lat Była raz mamą No ale teraz przyjdzie moje dziecko na świat nie mamy czasu na szukanie szczeniakom domu Pozatym do schroniska ich nie oddam O uśpieniu ich po porodzie niema mowy bo by mi serce pękło a tak jej jednego trzeba by było zostawić i co mam wybierać którego Niema mowy!!Dzwoniłam do weterynarza umówiłam się z nim na zastrzyki Mam iść jutro ale w necie znalazłam informację o tym ze po takich zastrzykach często pojawia się ropomaciczenie a to bardzo niebezpieczne tym bardziej ze ona ma już swoje lata Wyczytałam o sterylizacji aborcyjnej i chyba jej się podejmiemy Oczywiście pierw muszą jej zrobić wszystkie badania Nie wiem nigdy nie byłam za sterylizacją bo w końcu to takie dziwne Jakby odbierać jej kobiecość Ale wydaje mi się ze lepsze to niż wszystko inne Chyba robię dobrze Teraz jeszcze dziecko na świat ma przyjść A kolejne pieniądze pójdą hen daleko:( Mam nadzieję ze wszystko pójdzie dobrze znalazłam na necie opinie o weterynarzach i postanowiłam iść o najlepszego zarazem zapewne do drogiego No ale cóż kocham ją i chcę aby wszystko było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
o rany kobieto wez sie lecz ...Nie miala kobieta klopotu wziela sobie pieska..Po co ludziom w bloku pies?przeciesz i wy sie meczycie i on....ludzie myslcie a klopotu to sama sobie narobilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler odwal się on na pewno się nie męczy ok jest mały często z nim wychodzimy a i tak sporo czasu przebywa latając i nas na wsi Pozatym teraz się przeprowadzamy A zresztą sam się lecz nie będę z tobą pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj widzę, że i tu kolega zawitał...masakra, widać, że ludzie nie mają co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu mam takiego pecha i zawsze się znajdzie osoba która będzie złośliwa Ha nawet kij jakby była tylko złośliwa ale jest do tego upierdliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to że ktoś
myśli inaczej niż Ty i Ci nie przyklaskuje z aprobatą na wszystko, nie oznacza że jest złośliwy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie chodzi o to żeby wszyscy myśleli tak samo ale niech robia to w sposób kulturalny i mądrze to uzasadniają, a nie piszą bo chce im się pokłucić, no sorry ale dla mnie teksty typu \"idź się lecz\" są nie na miejscu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
dzieki za poparcie a poza tym tekst idz sie lecz pierwszy usłyszałem, od czarnuli wiec ja je nie bede dłuzny własnie ze ktos ci nie przytakuje to odraz go potepiasz powinnas byc otwarta na zdanie innych zycie jest kolorowe i nie wszystko bedzie po Twojej mysli i nie wszyscy beda sie zgadzac z twoim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
anciulka a ty masz co robic?...to co tu robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kiler ja jestem otwarta na zdanie innych ale Ty jesteś upierdliwy Hahahah Ty pierwszy usłyszałeś odemnie idź się lecz to się zdziwisz zobacz sobie wyżej kto to pierw napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
spojrz sobie na poprzednie forum dotyczace michaeli moze tego wprost nie napisalas ale mialas na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyraziłeś swoje zdanie ale nadal tu siedzisz a jak coś napisałam o swojej suczce to napisałeś kobieto weź się lecz Kiedyś tu już spotkałam osobę która pisze podobnie do Ciebie mam przypuszczenia ze to może być ta osoba tylko pod innym nickiem No ale nie ważne Chcesz to sobie pisz nie to nie mało mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
upierdliwy a co przyczepilem ci sie do d... raczej nie- wyrazam swoje zdanie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże a kim Ty jesteś aby mi mówić co ja miałam na myśli Mozę zaczniemy tu snuć domysły i ja tez Ci coś zarzucę bo będę myślała ze masz właśnie to na myśli Proszę Cię daj sobie już spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam właśnie za bardzo obecnie co robić więc tu siedzę, jeśliTy też, to przecież nie moge Ci zabronić ale chodzi mi o to, że musi Ci się bardzo nudzić skoro na siłę doszukujesz się kłutni ;/ a jak widzę teksty tego typu jak cytowany przeze mnie wcześniej to mnie krew zalewa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
jestem zwyklym czxlowiekiem ktory sie wypowiada a po to mamy umysl aby snuc domysly.Mylisz sie czarnula nie kloce sie tylko mowie jakie sa fakty nie kazdy bedzie ci przytakiwal mysle ze wielu ludzi mysli podobnie jak ja.Zreszta po to sie roznimy aby swiat nie zwariowal bo bysmy sie zaglaskali na smierc....ciagle sobie pochlebiajac.A czy ty na to wszystko probowalas spojrzec z drugiej strony czy nie umiesz....bo np.jestes za mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
jaki cytat..to fajnie chcialbym to zobaczyc jak kogos krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
Hej dziewczyny. widze ze toczy sie tu ostra dyskusja,ami sie nic nie chce,dzis w nocy mam wyjechac nad morze ale jakos ochote stracilam...co wam poprawia humor ? moze i mi to cos poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiesz ale słowa ujete w cudzysłów to cytat... a mówiłam, że nie na miejscu są teksty typu "idź się lecz" itp. Aha- a 'krew mnie zalewa" to utarte powiedzenie, przenosnia dziwne, że dorosły człowiek tego nie wie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
zartujesz ........ale ty madra jestes uuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dziś nic nie poprawi humoru Jutro jadę do szpitala Martwię się suczką itd Dzisiejszy dzień jest okropny Jeżeli nie będzie się dało przeprowadzić tego zabiegu to nie wiem co zrobię Bo wtedy na zastrzyki będzie za późno Jak ja sobie poradzę ze szczeniakami i z dzieckiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba na tle kogos kto takich rzeczy nie wie to jestem mądra ;/ widzisz- nie chciałam z Toba wchodzić w chamskie dyskusje- nie obrazałam Cie ani nie rzucałam głupkowatych tekstów dopóki sam nie zacząłeś na mnie najeżdżać, no ale- widac taka Twoja "uroda" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
a skad ta pewnosc ze suczka jest w ciazy/pytam bo sie nie znam nigdy nie mialam do czynienia z suczkami zawsze mialam pieskow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler121
to wlasnie pokazalas jak jestes madra chyba nie myslisz ze na powaznie mysle iz jestes madra...tak sie sklada iz wiem co to przenosnia ale chcialbym zobaczyc to w rzeczywistosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka- nie stresuj się na zapas- pomyśl o dzidzi- ono przezywe te stresy z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pokazałam bo po Twojej wypowiedzi raczej każdy doszedłby do takich wniosków jak ja ;/ no a w ogóle kim Ty jestes żeby mówić czy ja jestem mądra czy nie? bo akurat w to że jestem nikt z osób, które cokolwiek o mnie wiedzą w przeciwieństwie do Ciebie nie wątpi ;] Sama się za taka uważam i nie podłamiesz mojej samooceny swoim "popisem inteligencji" haha. Tym oto kończę jakże bezsensowna i poniżającą dyskusje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×