Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość kolejna najmadrzejsza
a ty nie rozumiesz ze wada cewy to wada plodu? tez sie wymadrzasz wklejajac tekst z netu i wydziwiajac. ja tez potrafie wkleic notke z netu ktora podwazy dzialanie kwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupia mruczus, bardzo przepraszam, że cię pomyliłam. Bardzo mi również przykro, że cię zdenerwowałam. Naprawdę nie chciałam. Nie wiedziałam, że jesteś taka nerwowa. PS. Zalecam nieczytanie kafeterii skoro denerwują cię takie osoby jak ja. Jest tu naprawdę wiele gorszych :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia mruczus
idiotko to okokok nie rozumie, ze wada cewy to wada plodu. ty okok denerwujesz mnie wyjatkowo, inni nie sa tak odrazajacy jak ty, bo madrujesz sie na wszystkich topikach gdzie tylko mozesz nie dziwie sie, ze nie masz za duzo znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia mruczus
okokokokok czy przypadkiem nie urodzilas swojego dziaciaka niedawno? bachor ma 2 tygodnie, a ty caly dzien na kafe siedzisz, kiedy ty sie nim zajmujesz heee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się jest dobrze zorganizowanym to nie ma problemu. Poza tym niektóre kobiety mają mężów do pomocy. Nie masz się czego czepić? :D Poza tym skoro siedzisz na tym forum to powinnaś co nieco na temat dziecka wiedzieć i zdawać sobie sprawę, że 2 tygodniowe dziecko przesypia około 20 godzin na dobę? :D Poza tym cóż za matka wychowała takiego bahora jak ty? Od idiotek by wyzywała, bahorami nazywała cudze dzieci ojj nieładnie. I jeszcze kryć się pod pomarańczowym :D Masz problemy natury emocjonalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia mruczus
skoro z nim nie spedzasz czasu to widocznie jest bachorem. a poza tym jak ma taka matke jak ty to na pewno bedzie bachorem a w przyszlosci gwalcicielem pewnie bo mamusia go olewala i bedzie nienawidzil dzieci wiem ze dzieci spia ok. 20 godzin na dobe, ale w tym czasie wypadaloby cos zrobic. ale niech zapierdala maz na ciebie, bachora i w domu jeszcze niech robi to sie garba dorobi i pierdolnieta zonke patologiczna rodzinka z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia mruczus
zegnaj zegnaj, bo niedlugo bedziesz zegnac swojego meza albo dzieciaka jak z zaniedbania pierdolna w kalendarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba...
Czarnulka gratulacje i niech Maluszek sie zdrowo chowa! Oj, dziewczyny po co te przepychanki a juz nazywanie czyjegos dziecka bachorem i jeszcze te slowa "pierdolna w kalendarz" :O "bedzie w przyszlosci gwalcicielem" :O Skad tyle zlosci, u mlodych osob? Trymajcie sie Mlode Mamuski i nie dawajcie sie wciagac w zadne spory - to przeciez bez sensu! Buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kuir....
Głupia mruczusz, gluipszych gadek niz twoje to juz dawno nie czytalam. Pier... sie w ten swoj durny leb, bo chyba d... myslisz a nie glowa. moze ci sie poprawi. Z rozbiegu o sciane. takich jak ty powinni zamykac i zabraniac kontaktow z innymi ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odysejjjaa
Za to glupia mruczus pewnie bardzo wszyscy lubia bo wlazisz wszystkim do d... ale za to na forum wylewasz swoje frustracje i zlosci. Zal mi takich ludzi jak ty. Pokazalas klase... Nie przejmujcie sie docinkami takiej beznadziejnej istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmudka90
i przez moj kwas foliowy sie poklocily..nie chcialam przeciez:( nie wyzywajcie sie plis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia mruczus
glupsze gadki, bo co? bo pisze prawde? nie lubie okokokokk i mam prawo do wyrazania tu swojej opinii. nikomu w dupe nie wchodze dlatego wiele osob mnie nie lubi, ale ci na ktorych mi zalezy za mna przepadaja, bo mnie sie albo kocha albo nienawidzi. zadnych frustracji nie wylewam, bo sfrustrowana nie jestem. jak okookkokok zaniedbuje rodzine to niech sie pozniej nie zdziwi i tyle. wielka madra przemadrzala okokokok takich jak ona powinni tepic, bo mysli, ze jak tu sie powymadrza to swoje porazki tym zniweluje. moze sie idiotka zdziwic. dla tych, ktorzy mnie nie wkurzaja nie jestem nieprzyjemna, wrecz przeciwnie. to okook pierwsza zaczela spor ze mna, a ja tylko napisalam posta do dziewczyny zeby sie nie przejmowala gadaniem takich ludzi, ktorzy za wszelka cene chca ja zdenerwowacchociaz w ciazy kobieta denerwowac sie nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia mruczus
glupsze gadki, bo co? bo pisze prawde? nie lubie okokokokk i mam prawo do wyrazania tu swojej opinii. nikomu w dupe nie wchodze dlatego wiele osob mnie nie lubi, ale ci na ktorych mi zalezy za mna przepadaja, bo mnie sie albo kocha albo nienawidzi. zadnych frustracji nie wylewam, bo sfrustrowana nie jestem. jak okookkokok zaniedbuje rodzine to niech sie pozniej nie zdziwi i tyle. wielka madra przemadrzala okokokok takich jak ona powinni tepic, bo mysli, ze jak tu sie powymadrza to swoje porazki tym zniweluje. moze sie idiotka zdziwic. dla tych, ktorzy mnie nie wkurzaja nie jestem nieprzyjemna, wrecz przeciwnie. to okook pierwsza zaczela spor ze mna, a ja tylko napisalam posta do dziewczyny zeby sie nie przejmowala gadaniem takich ludzi, ktorzy za wszelka cene chca ja zdenerwowacchociaz w ciazy kobieta denerwowac sie nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm... to przerwe troche, ale właśnie zauważyłam, że nie odpiszłam wcześniej. Wiec ja sie dopiero niedawno dowiedzialam, skad moje mdlosci, czyli ze malutkie bedzie. Przedwczoraj stuknelo mi 20 wiec juz nasty nie jestem ;D co nie zmienia faktu ze sie czuje ;) Nie jestem w jakiejs swietnej sytuacji bo od paz. mialy byc studia a tak - moze uda sie z 1 semestr przynajmniej. Ale \"tatuś\"sie ucieszyl, a troche starszy jest ode mnie. No i tyle narazie, fakt ze nie mozna sie denerwowac ;P Pozdrawiam, Poza tym - co do nastoletnich mam - jest ich troche (ja akurat mam chyba pecha bo znam osobiscie tylko 1) ale moje kolezanki wymieniaja na palcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Widziałam słodziaka mojego:) Jestem w 21 tyg ciazy i moja dzidzia mierzy prawie 20 cm a wazy prawie 200 g:) Ale male serduszko bije hi:) Kochane w poniedzialek ide na badania takie jak WR CMU Morfologia Mocz Grupa Krwi i Toxoplazmoza bo jak byłam mała to chorowałam. Miałyście takie badania? Ile trzeba czekać na wyniki? Pozdro,.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom, miałam ja, zależy gdzie robisz ja czekałam tylko jeden dzień. Fajne przeżycia są w czasie podgladania swojego maleństwa, ja usg bedę miała dopiero przy następnej wizycie, 2 września, może maluszek pokaże czy jest chłopczykiem czy dziewczynką :D w ogóle to mało się udzielam ostatnio ale jestem pochłonięta przygotowaniami do ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Kochane a w ktorym tygodniu widac co bedzie chlopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Wlasnie nie widzialam:) Tylko serduszko i glowke ale lekarz mowi ze jeszcze nie widac to kiedy? A kochane ile te badania kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to ja nie wiem, mi moja gin powiedziała, że postara się cos wypatrzeć na następnej wizycie, będę wtedy w 22 tc. ale powiem Ci, że różnie z tym bywa, znacznie łatwiej "pokazuje" się chłopiec niż dziewczynka, a poza tym nie zawze dzidzia chce pokazać co ma między nóżkami i odkręci się np pupką :) ja za komplet badań zapłaciłam coś około 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Wlasnie w poniedzialek wybieram sie na badanka. A kochane czy wy od swoejgo lekarza dostajecie wydruk usg? Bo moj powiedzial ze on robi usg a nie drukuje obrazkow bo to nie jego praca i nie ma czasu na to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to strasznie mnie ciekawi jaka płeć :) właśnie siedzimy z koleżanka i wymyślamy imiona dla mojego bobaska i jakoś dla chłopca trudniej mi coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Prywatnie:) My wybralismy dla chlopczyka Mike Patryk a dla niuni Sandra Angelika ladne?:) Wlasnie nie chce mi dac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dziwne że nie chce dać. Imionka ładne, ja dla córeczki prawie automatycznie wybrałam Oliwia, a dla chłopca...no tu problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×