Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość dejzi69
Anita1908 beznadziejne imiona,masz jakies komplexy chyba widac bez urazy,a jakie masz obywatelstwo?jak zagraniczne i mieszkacie za granica to ok,sorry,bez urazy,ale jak w polsce,to zenada,kupa smiechu,opamietaj sie i ogranij,ile ty masz lat?5?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
jestem głupia i pisze bzdury!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
podszyw chamski powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok, Mike to raczej nietypowe i może być różnie przyjmowane, ale co dziwnego w Patryku, Sandrze czy Angelice? przecież kupa polskich dzieci nosi właśnie takie imiona i jakoś to nikogo nie dziwi :/ No oczywiście każdy ma swój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
zaden podszyw.. poprostu mam rozdwojenie jazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
gl.wlasnie o tego mike mi chodzilo,tylko,ze duzo teraz dzieci ma beznadziejne imiona i coraz mniej polsko brzmiace.z reguly tak daja jacys ludzie biedni,patologiczni i z komplexami,bo sie chca wyroznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Obywatelstwo mam Polskie i Niemieckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Nie mow tak ze k**** Angelika i Sandra tylko dlatego ze znasz byc moze takie osoby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurela
Dejzi kochana jeśli masz jakieś problemy, a może radości to podziel się nimi z nami a nie przychodzisz tylko oceniac innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Tylko ze ja jestem z ojcem dziecka juz od ponad 1.5 roku i wezmiemy slub sobie jak dojde do formy bo chce wygladac slicznie;) Wiadomo nie bierze sie ze wzgledu na dziecko slubu bo to nie ma sensu. Dziecko bylo planowane i staralismy sie 3 miesiace. Mowie niunia na dziewczynke a niunio na chlopca to jak mam mowic? Prosze Cie. Znalazlam sobie wspanialego lekarza a pytalam sie o rady innych dlatego ze moze ktos akurat jest z moich okoloic. Kto pyta nie bladzi. Nie obrazaj mnie! Ja Cie nie obrazam i nie pozwole zebys powiedziala ze moje dziecko bedzie KURWA! Jeszcze sie nie urodzilo a osadasz?:)! Hmmm hahaha no latwo kogos a trudno siebie! Jestem w ciazy z cudownym facetem i zaraz wlasnie kolo niego sie klade i zapsypiam:) Budze sie rano dba o mnie jest ze mna. Wiesz nie mow nic o mnie bo nie wiesz NIC o mnie i nawet nie wiesz KIM JA JESTEM I JAKA JESTEM wiec jak jestes taka inteligentna to mozemy sie spotkac prosze bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczuś1
Do glupia mruczus - zmien sobie nicka i odczep sie ode mnie. Sluchajcie, czemu tak sie mnie uczepilyscie? Czy ja napisalam ze dziecko Zmudki bedzie glupie albo niedorozwiniete? Naskakujecie na mnie jakbym jej tak napisala, a przeciez nie o to mi chodzilo. Po prostu z wypowiedzi Zmudki wywnioskowalam ze to dziecko nie jest do konca z wpadki dlatego zdziwilam sie ze nie poczytala sobie jak sie przygotowac do ciazy, ale to nie znaczy ze jej zle zycze albo ze mysle ze jest glupia, wiec przestancie wyciagac daleko idace wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ser żółty
Nie martw sie Mruczuś, też w twojej wypowiedzi nie widze nic obrazliwego wiec nie wiem o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczuś1
A skad ci przyszlo do glowy ze pisze pod wieloma nickami? Myslisz ze az tak sie nudze? I czy ja napisalam ze ona jest idiotka i ze nie chce tu wchodzic? Podczytuje was z przyjemnoscia ale widze ze to tobie zalezy zebym przestala. Nie wydaje mi sie ze napisalam to w takim tonie, no ale jesli tak uwazacie to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
Jak widac krytyka was bardzo boli, nawet wypowiedziana dosc kulturalnie. Oby te wasze bachory nie byly takie jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Bachory?! Hahaha zazdroscisz:) No coz nie dziwie sie:) Krec dupa puki masz ladna;) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
nie mam ladnej,ale i tak krece, bo co mam robic jak nie mam wyksztalcenia ani perspektyw na przyszlosc. zechcieli mnie w klubie go go to tancze. narzeczony mnie zdradza, rodzice stare pierniki, na dzieci mnie nie stac to pije co sobota i mam wszystko w dupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo widzę, że ostatnio tu tylko same kłutnie :/ no bywa i tak. Ale może zamiast tego popiszemy trochę w innym tonie :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
wypowiedzi powyzej nie moje,chamski podszyw,wyksztalcenie mam mgr,tak,ze spylaj wiesniaro chamska podszywajaca sie,milego dnia.pozdro:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Bylam wlasnie na pobraniu krwi:) Wynik jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuuuu
ja mam 17 lat i urodze w grudniu wiem ze za wczesnie ale sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
No pewnie ze sobie poradzisz. Inni co mowia ze nie poradzimy sobie sa w bledzie. Niektore matki po 30 lat maja i nhie rada sobie to my tez mamy takie byc? O nie! Damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Wiesz dejzi nie jestem zadna ku*** ale naprawde jak bedziesz miala 40 czy 50 lat to sobie usiwadomisz dopiero wiele rzeczy bo teraz to wszystko na marne. Lubisz komus jechac po gaciach ok ale sama tez sobie jedziesz. Nie rozumiem Cie kompeltnie. Nie wiem po co piszesz w tym temacie. Zaloz sobie bloga i tam pisz. Nie jestes w ciazy wiec? No wlasnie nie te forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitko naucz się pisac po
polsku no ale polska jezyk trudna jezyk latwiej pisac po polskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
ZLE PISZE TAK? NIE ZARTUJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
Gdzie niby? Prosze Cie nie oceniaj innych tylko SPOJRZ na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz gdzie pojawił się błąd
Nie jestes w ciazy wiec? No wlasnie nie te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalalalalala ale nudno tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita1908
JA JESTEM W CIAZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×