Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnulka1906

Nastoletnie mamy czas na smiech i lzy

Polecane posty

Gość pati-nieletnia mama
Ja nie rozumien jednego!!Po co ci ludzie ktorzy uwazaja nastoletnie mamy za zalozsne wchodza na to forum.nieck kazdy robi swoje!!Ja mam 17 lat i swietnie wychowuje swoja coreczke nie uwazam ze jestem jakas gorsza wszyscy maja dobra opinie o mnie a Ci ci pisza bzdury na necie BO WOGOLE NIE ZNAJA TYCH NASTOLETNICH MAM to mnie wogole nie obchodza. Jak im sie nie podoba to nich nie wchodza na takie strony. Pozdrawiam Cie Czarnulko i pamietaj rob swoje nie patrz co mowia inni. http://nieletniamama.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wiem z czego
tu sie cieszyc ze nastolatki zostaja matkami...ja mam 27 lat i pół roku temu zostałam mamą...wyszalałam sie:) żal mi was, tyle czasu stracilyscie, i po co to bylo sie dupczyc, wpadka to wpadka, sorry ale dla mnie niby wpadka z milosci to smiech na sali;) trzeba bylo najpierw sie chajtnac, mialam piekna kiece slubna i bylo bosko a wy pewnie wszystko w pospiechu...i to niby ma byc zaplanowane:)....i juz kury domowe masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam słychać.Mamo ile mnie tu nie było .Optymistycznie a co u Ciebie.Ja mieszkam już u siebie:DTeraz pracowałam chwilkę w Irlandii ,ale to zaledwie 2 miesiące:)Otwieramy knajpkę zamiast sklepu ,za kilka dni jedziemy po kogoś z sanepidu.Mój mały rośnie jak na drożdżach:DA taki łobuziak.W tym półroczu zapisuję się na warsztaty aktorskie,ponieważ idę na studia o takim kierunku,masakra,wiem że może mało opłacalny zawód jeżeli się człowiek nie wybiję ,ale jednak turystyka i rekreacja mnie nie cieszy:DJesteśmy wszyscy zdrowi i uśmiechnięci.Mały to taki mądrala że szok:DNie wiem co mam jeszcze napisać:)Napiszcie co u was dziewczyny i naprawdę nie przejmujcie się opinią innych:DU mnie przynajmniej nie sprawdziło się nic co było mi przepowiedziane na tym forum tzn mąż Cię zostawi znudzi Ci się bawić,jesteś kurą domową.Tak naprawdę wszystko ,ale to wszystko zależy od nas samych.A nasza przyszłość potoczy się tak jak nią pokierujemy.Najważniejsze jest to aby za przeproszenie mieć twardą dupę i jak się potkniemy,aby wstać jeszcze silniejszym.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem z czego się tu cieszyć.Powiem Ci coś z czystym sumieniem ,współczuję Ci naprawdę.Wszystko wyrażasz w sposobie w jaki się "wypowiadasz".A tak w ogóle widocznie Ty jesteś taką kurą domową skoro tak poszczekasz małżeństwo i dalsze życie właśnie już jako żona.Ja by najmniej się tak nie czuję ,nawet w najmniejszym stopniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam dziewczyny :D Jakoś nie zaglądałam na to forum, bo i tak nikt nic nie pisał, ale stwierdziłam, że looknę co tam, a tu patrzę nowe wpisy heh :D Co tam u Was? Czarnulka jak sobie radzisz? U nas coraz lepiej, maluszek już nie jest takim maluszkiem :D Ładnie mówi, kurde tyle czasu minęło :D Ciekawa jestem czy się ktoś tu odezwie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ale mnie tu dawno nie było .No u mnie spoko;d.Mały cudny ale rozrabiaka taki że szok ,w sumie poszłam nie dawno do pracy ,zaczęłam studia.Mieszkamy w końcu na swoim .No w sumie jest cudnie nic dodać nic ująć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Czarnulka, zazdroszczę :D My jeszcze nie, ale na razie nawet nie chce nam się nic załatwiać, teraz zajęci jesteśmy czymś zupełnie innym. I tak to z dnia na dzień jest ciekawiej. Co studiujesz? :D Gdzie pracujesz? :D Ja jeszcze siedzę z maluszkiem w domku, jak go wyślę do przedszkola to pomyślę o pracy, póki co mi się nie opłaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny narescie znalazlam forum dla mnie :) mam 18 lat i mam roczna xcoreczke Nadusie :) Nadal sie ucze chodze do technikum gastronomicznego, teraz bedzie 3 klasa. Mama mi bardzo pomaga pilnuje niuni zawsze kiedy o to poprosze :) Jestem z moim chlopakiem 4,5 roku planujemy zareczyny a slob jak skoncze szkole czyli za dwa lata :) po slububie kolejene dziecko ale z tym sie jeszcze zastanowie bo jescze kupe czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina 1108
Dziewczyny przygotowuje dokument o nastoletnich mamach dla TVN Style. O radościach i smutkach, z którymi się zetknęły. O blaskach i cieniach nastoletniego macierzyństwa. Jeśli któraś z Was zechciałaby ze mną porozmawiać, proszę o maila: ja_irmina@wp.pl Pozdrawiam, Irmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do sprzedania trochę ekskluzywnych luksusowych mebli / zestawów z wyższej klasy.
Sytuacja wygląda tak, że kiedyś miałem własną firme z ekskluzywnymi meblami i po jakimś czasie przestałem się tym zajmować z powodów osobistych.
Do tych czas je trzymałem w budynku który był w trakcie budowy/renowacji ( w dobrych warunkach oczywiście, zapakowane, brak wilgoci i tp. ) 
I właśnię nadszedł czas kiedy już bliżej końca i muszę je sprzedać.
Nie będę się zbytnio rozpisywać poprostu jeśli ktoś był by zainteresowany ich zakupem w linku poniżej podaję wam moją starą stronę, na której po przejściu do zakładki ''Produkty'' możecie se coś wybrać ( ceny do negocjacji ). Strona: dreamplace.pl

Przy większych zamówieniach / bądź zakupu wszystkiego będzie większa zniżka Wink 
Dostawa przez moją ekipe z montażem ( czas wysyłki około 3 dni ), bądz odbiór osobisty.

Link do strony - dreamplace.pl ( kontakty na stronie są nieaktualne !!! )
Także możecie mnie znaleźć na takich portalach jak - allegro bądz olx po wpisaniu frazy - Dream Place
Jeśli jesteś zainteresowany pisz najlepiej na Email - bDaniel32DS@gmail.com

Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 23:31, Optymistycznie napisał:

Ach, co zrobisz. Bardzo wielu jest, niestety, takich Polaków. Czarna to czemu on nie odejdzie z tej roboty 😮 No i dobrze, niech będzie nadal na Ciebie napalony 🙂 Najgorsze to rutyna.

Święte słowa!! 🙂

Dlatego proponuję urozmaicić sobie życie od czasu do czasu.. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×