Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

ja tez nie chyba że gra Barcelona :) ale na mistrzostwach zawsze jest na co popatrzeć :) i poprzeżywać wielka piłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pomysła
Ruta, może być seks lub spacer, lub jedno i drugie w dowolnej kolejności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, w sensie House\'a 😍 drażni mnie tylko, że jak wakacje to same powtórki gdzie się człowiek nie obejrzy, BTW gdzie w realu tacy faceci są?????? pomysła całkiem :o ale spacer odpada, leje i grzmi u mnie cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, powiedzmy "dialog dwuosobowy" :P A może dłuugi wieczorny spacerek?;) Wolę nie myśleć o końcu Euro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHERY CHERY LADIES DROPS
kiedy jest dokładnie finał ?w niedziele? to jest pewne? bo musze zaplanowac urlop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro mecz:classic_cool: a w czwartek śmigam na stary rynek oglądac mecz , pic piwo i może kogoś poznac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braciszku :D ale pamiętaj, siostrę bliźniaczkę masz tylko jedną:P a jutro wygra Turcja, nawet z tym bramkarzem w obronie czy gdzie go tam ustawią :D bo tak;) House zamiast meczu tojednak kiepski pomysł :O za krótki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D i tak az nadto :o nikt nie powinien wiedziec co mi w glowie siedzi :p ;) jakos mi sie to nie widzi, niemcy wszystkie mecze grali dosc oszczednie, turcy dogrywka, dzien odpoczynku mniej, z drugim skladem przeplatanym bramkarzami.... :o no bez zartow :p i ile mozna tych bramek w ostatnich sekundach wciskac? toz to prawdopodobienstwo zeby turcy wygrali jest mniejsze niz powtorka meczu liverpool milan w finale lm :p wszystko zamiast meczu to kiepski pomysl :o ja kce euro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi się to nie podoba:O bo to chybaw dwie strony działa :O skoro ja wiem, to ty też:O :D wrodzona empatia każe mi kibicowac bardziej poszkodowanym i słabszym ;) niech to nawet Turcy (Turkowie?/ Turki?/ Turcjanie?/ tureccy piłkarze? ;) ) będą;) to jak ty sobie biedaku po euro bedziesz radził ?:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty swintuchu :o :p nie no, tak szczerze to tez bede za turkami, ale nie wierze w to poprostu nawet jesli - przekladajac na nasze - to nie bedzie wygladac jak obrona czestochowy, to bedzie raczej jednostronnie to wygladac niemcy przegraliby dopiero jakbym cala kase na nich postawil :D nie wiem wlasnie :o juz nei pamietam jak wczesniej dawalem rade :o pomijajac fakt ze od miesiecy na to czekalem, a ostatni dni wysiedziec neimoglem :o niektorzy to maja nawalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P no, ale przeciez Turcy (czy jak oni się tam zwą) beda mieć dwóch bramkarzy ;) a dużo postawiłeś? :D może igrzyska? ;) tam tez chyba piłka bedzie? ;) ale jakoś sobie radziłeś przez ostatnie dwa dni? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa radzilem, wczoraj odespalem ostatnie dni, bo sypialem gorzj od napoleona, jak ktos tu celnie zauwazyl :D :p a dzis bez wyrzutow sumienia pogralem w bilarda :p ale smutno mi sie robi :D jak pomysle ze 3 mecze i koniec :p mistrzostwa swiata jednak sa lepsze :D a nie postawilem nic, lubie wyzwania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak te dni przerwy są potrzebne;) a zdarza ci sie grac w bilarda z wyrzutami sumienia? :D tobie?? :P no fakt, troche smutno:( bedzie mi brakować "ekspertów", jakoś tak pusto bez nich ostatnio było :O żadnych fajnych tekstów:O jak to lepsze? przecież chyba tyle samo trwają;) ale tam chyba mecz o 3. miejsce jest, tak? ;) nie postawić nic - tojest dopiero wyzwanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D no... tam gdzie chodze akurat pokazuja mecze, ale co to za ogladanie :p taaa ekspertow bedzie mi cholernei brak :o :p pocieszam sie ze niedlugo lato bedzie prezesem i dopiero bedzie kabaret :p :D nie no trwaja troche dluzej no i jest 2x wiecej zespolow :p nie bawie sie w obstawianie, wbrew pozorom zazwyczaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wspólne oglądanie :) jednoczymy sie i solidaryzujemy;) ej no, fajni byli ;) a niektóre teksty swietne;) :P a myślisz, że obrady kabaretu będą transmitować? :D taka konkurencja dla sejmu? :D oki, moze i dłużej, ale co za przyjemnośc ogladać jakąś Andorę czy cuś (z tą Andorą to strzeliłam;) )? :D wbrew pozorom? ajakie są pozory? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa pewnie, tylko ze duzo mnie z meczu omija :p to tak jakby czytac ksiazke i sluchac co ktos do ciebie mowi :p moze i czasem bylo smiesznie :p ale o wiele czesciej mnie irytowali i to wszyscy, lacznie z tymi ktorych wczesniej bezkrytycznie sluchalem :o nie beda transmitowac, ale bedzie smiesznie, chociaz nie do smiechu wcale, jak zaczna dzialac :D eee andora w mistrzostwach? juz predzej jakas kostaryka albo trnidad i tobago :D a przeciez my meczylismy sie z tymi pierwszymi, a angole z tymi drugimi :p to jest dopiero zabawa kiedy sie outsiderom kibicuje a oni daja, albo prawie, rade :p pozory? myslalem ze cos sugerujesz z tym wyzwaniem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale nie w każdym meczu się cuś dzieje ;) np na Holandia - Rosja - trafiłam na końcówke i dobrze;) w sam raz:) to ty sam w domu te mecze oglądasz? a nie masz potrzeby skomentować jakiejś akcji np? no, chyba, ze komentujesz na kafe;) ty kogos bezkrytycznie słuchałeś? ;) moze jeszcze powiesz, że Borka? ;) ja tam Listkiewicza lubię - za ten jego wieczny optymizm :D i ten ciągły uśmiech na twarzy;) zazdroszczę:D no mówiłam, ze szczelałam że tak powiem ;) a że kiepski wzrok, to i kiepski szczał :D doszukuję się sugestii w tym co napisałam i jakoś znaleźć nie mogę :P a co niby miałam sugerować? :D oki, druga minęła, więc czas na mnie;) dobrej nocy:) kolorowych;) no chyba, że wyspałeś się na kolejne dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie w sam raz, bo caly mecz byl swietny :p no staram sie :D powaznie lubie sam ogladac :o chociaz nie zawsze mi to wychodzi :p i masz racje, z tym "bezkrytycznie" troche przesadzilem, szczgolnie jak borkowi i koltoniowi wlazcala sie lampka "dlaczego wichniarek nie gra w reprezentacji" :p i kilka podobnych, ale cholera zawsze ich lubilem, nawet koltonia, mimo ze czasem mnie wkurzali :p no zabrzmialo jakbym byl nalogowym hazardzista, a raczej ze mi to sugerujesz :p nei wiem dlaczego :o :D dobranoc ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×