Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

nie znieważona, tylko urażona:O a ty jakąś kwiaciarnię prowadzisz, że tak tymi kwiatami szastasz?? ;) i nie wszystko da się kwiatami załatwić:O i nie wszystkie żarty są zabawne:O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wzbudzaj we mnei poczucia winy :o za to mozesz sobie ze mnie zartowac w rownie podly sposob :p nie prowadze.. ale lubie tak... bezinteresownie.. kwaity rozdawac :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze mozna wzbudzac :o ale nie napisalem ze mozna wzbudzic :p chce ci czasu zaosczedzic :p :D zaskakujace jak wierzysz w kazde slowo nagle :p 🌻🌻🌻 ale masz, potem sie rozliczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh... ja tam się nie nadaję do wzbudzania poczucia winy... zbyt wysoki poziom empatii:O w które każde? ;) w to o kwiatach?;) to mi się akurat podoba;) potem, tzn. kiedy, no i jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.. czyli ciebie na litosc brac... :D aha, to wierzysz we wszystko co ci sie podoba? tez dobrze wiedziec :p :D myslalem ze juz sie dogadalismy jak :o :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się wydało, ze wrażliwa jestem:O ale nie nad wszystkimi się lituję ;) no tak:D wierzę w to, co i pasuje;) ja nie wiem jakie można z tego wnioski wyciągnąć:O i co ci z tej wiedzy przyjdzie;) taaa? dogadaliśmy się? co do terminu też? ;) Katrinne - gdzieś ty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z czego się cieszysz? a jakie są warunki? to, co drobnym maczkiem też mi przytocz, żebym wiedziała na co ewentualnie się godzę:P żeby nie było, jeszcze mi nie przeszło:O Katrinne - nieładnie tak odchodzić bez pożegnania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o jeden warunek byl generalnie.. ale godzic na wszystko, wiec przytaczac nei ma za bardzo czego :p a raczej za duzo by bylo przytaczania co nie przeszlo? foch? :o ale co, probujesz czy mnie na litosc tez mozna? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogubiłam się trochę:O jaki warunek czego? :O ano foch:O próbuję;) ale chyba nie działa;) a odbiegając od tematu (od którego zresztą i tak juz odbiegnięto;) - i znów bedzie na mnie:O ) - co ma jazda na rowerze do problemów trawiennych?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :o a o jakich warunkach ty do mnie, o co chodzi, kim pani jest? :o :p ej no teraz ja sie pogubilem.. jakie problemy trawienne, jaki rower :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wycofujesz się?? ;)no ja się ciebie pytam o warunki nie pamiętam czego:O problemy trawienne i rower z reklamy Activii:D jeździ mi po prawej stronie panna na rowerze w tę i z powrotem, a potem jest pytanie "Ciężko ci?" "Masz problemy trawienne? " :D no to się pytam, bo zgłupłam nieco:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moge sie wycofywac jak nikt nie wie o czym jest rozmowa :D :p aa... :D nie zwracam na takie rzeczy uwagi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czego ty się za te kwiaty dopraszasz?? ;) dobra, nic tu po mnie... zaczynam przynudzac, pisac głupoty i słuchac dołujących piosenek, więc znak, że trzeba spać iść:O dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak wiesz :p krecisz jakbys sie we mnie bawila :p :D i sie nie dopraszam tylko to jest transakcja wiazana :p czyli przynudzanie, sluchanie dolujacych piosenek i pisanie glupot oznacza ze trzeba isc spac? to ja bym ciagle spal :o dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym się w ciebie bawiła? przecież czytam w twoich myślach, nie? :D więc uważaj na to, co myślisz ;) a tak w ogóle to i dobrego dnia dla wszystkich:) i jeszcze cuś z wiadomo kogo;) "(...) W Polsce ratowanie futbolu ztrudnianiem przyzwoitego selskcjonera przypomina leczenie spróchniałych zębów silnymi środkami przeciwbólowymi. Czujesz ulgę, pojedyncze zwycięstwa dają nawet frajdę, ale procesu gnicia nie zahamowujesz.(...)" - ot co...:) reszta wiadomo gdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak czytasz i wiesz co mi w glowie siedzi, to chcialem grzecznie przeprosic i stwierdzic ze to silniejsze ode mnie :classic_cool: :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag - kubek nescafe
zaspałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko, czułam się niepotrzebna w tym tête à tête:P (Pyszna) nescafe, a gdzież to się spóźniła?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agie - kubek nescafe
ni epamietam juz co tu miaslam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agie - kubek nescafe
ni epamietam juz co tu miaslam napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne - w czym się czułaś niepotrzebna?? :D wybacz, ale języki obce są mi obce;) ja to się obawiam, że sumienie to jakiś mój brat bliźniak, o istnieniu którego pojęcia nie miałam :O a wy wakacje macie, że tak sobie w godzinach szkoły/pracy siedzicie na kafe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×