Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

mogą się podzielić;) paru zawodników z Włoch, paru z Hiszpanii;) trzeba się będzie w koncu ostro namęczyć, żeby Rosję pokonać;) do hymnu!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wielbiciel, stopkę zmieniłeś:P Hiszpanowie wiedzą jak się do pracy ubrać ;) a Włochowie w tych strojach to się pobrudzą;) ehhh... zupełnie nie myślą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agus, paskuda? ja? kogo niby budzilem? :o :p katrinne, ja tez niby mam taka umowe, ale widac ktorys z paragrafow mowi o tym ze umowa traci moc z chwila gdy zapadam w sen na plazy ;) :D nudny mecz... ale hiszpanie wygladaja troche lepiej, moze im sie uda... boniek fajnie komentuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyście się nie zdziwili ;) a Boniek jako komentator zaczyna mi się coraz bardziej podobać:D już mi nawet ta dykcja przestaje przeszkadzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no imo ze jakas chrype ma jakby wczoraj troche pobalowali... :D az ciagle odchrzakuje przez niego :D a boniek sympatycznie komentuje :D jedyna pozytywna postac w calej tej ekipie \"ekspertow\" :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak będą chrypieć w środę, po dwóch dniach przerwy;) najbardziej mi się podoba jak zwraca się do zawodników, typu "idź", "podaj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dokladnie \"odwroc sie, tam masz zambrotte!\" :D fajnie przezywa, tam sie kloci czy byl spalony czy nie a potem \"o jednak byl :(\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D eeej jak hiszpanie nie wygraja to nei ma sprawiedliwosci... wlochy maja fart ze z austria nie graja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×