Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

STUDIO EURO 2008

Polecane posty

czasami ciężko...:O ale powinnam, bo wesprzeć trzeba... mam..., ale że póki co nie do rozwiązania, to lepiej się na innych skupić... ehh... znów zaśmiecam topik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem, ze na początku obstawialam na ruskich, ale tak sobie mysle ze jesli mieliby tak wysiasc na meczu z niemcami to tamci odczuli by tylko kolejne zwyciestwo juz na wstępie, licze na to ze hiszpania nie pozwoli szwabom za dlugo sie cieszyc ; oj chcilabym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) nie zasmiecasz, zreszta.. slaba proba zmiany tematu :p ale ze ci smutno to masz dzis fory ;) a wiesz co sweet dreams, to samo sobie pomyslalem dzis w trakcie meczu w koncu ruscy bazowali na szybkosci i wybieganiu, jesli mieli w koncu przegrac mecz, to moze dobrze sie stalo ze wlasnie teraz, bo hiszpanie moga zagrac slaby mecz i i tak wygrac, bo maja swietny atak a mysle ze niemcy za duzo tytulow juz maja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed euro tak sobie myslalem ze szwabskie swinie moga zdobyc mistrza ale patrze na ich gre i mowie nie no nie dadza rade a juz sa w finale farciarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie będzie wojny rusko- niemieckiej... Rosjanie wysiedli kondycyjnie, i ze Szwedami i z Holandią grali na pełnym gazie i padli wczoraj.Momentami przypominali mi naszych. Bezładne podania, ślimacze tempo, oczekiwanie na koniec.Hiszpanie mam wrażenie poprzednie mecze grali nie wysilając się zbytnio, z Włochami szachowali na boisku, oszczędzali siłę, nie mieli dogrywek. Teraz mają jeden dzień mniej odpoczynku niż Niemcy, będzie ciekawie.I chyba się nie mylę, że Hiszpanie doszli do finału wygrywając wszystko po drodze? :) oby im się i teraz udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guahgah
Rosjanie sie smiali z gry polakow i wierzyli ze wygraja EURO2008. Hiszpanow mieli za przegranych przed wczorajsza gra ale mocno sie zdziwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będą mięli nauczkę na przyszłość- \"nigdy nie lekceważ wroga\":classic_cool: A Hiszpanii pozostają już tylko(i aż) Niemcy... cream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ nie będziemy mięli powodu do płaczu:P fasolka, a to jest to Twoje postanowienie? Extreme:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne - oby:) chyba nadużywam słowa "oby" :O tak - wszem i wobec obiecuję;) cream - może być odwrotnie - przed meczem zbiorowy płacz, po meczu zbiorowa radość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream, nie realista tylko pesymista:P (przynajmniej wg. mojego słownika znaczeń:P) A chętnie bym poszła, ale odległość nie pozwala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×