Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka885585

jaki prezent mozna podarowac chłopakowi zokazji obronionej pracy magisterkiej

Polecane posty

Gość Agnieszka885585

bardzo proszę o wasze propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita24
Ja powiem co dostałam po obronie pracy magisterskiej od mojego chłopaka a wiec wizytownik z mgr z moim imieniem i nazwiskiem, stoi na moim biurku w pracy juz 2 lata i jestem super zadowolona z niego.Wyglada tak: kawałek drewna taki pomalowany i w odpowiednim kształcie i na nim tabliczka z literkami w bardzo ładniej czcionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdghjghjhg
komplet dlugopis i pioro. oczywiscie jakas znana marka i efektowne opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od mojego faceta dostalam zestaw Parkera, pióro, dlugopis, olówek, do tego oczywiście wspanialy wieczór, dobry alkohol, super seks, następnego dnia obiad w restauracji, i wogóle staral się jak nigdy żeby mnie zadowolić i to najbardziej pamiętam i najmilej wspominam :) i caly czas wtedy mówil na mnie \"pani mgr inż.\" bo do mnie to wogóle nie docieralo że już jestem po wszystkim że jestem mgr inż. itd... Zresztą do tej pory często tak mówi do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam obłędnie wielki bukiet prześlicznych róż - ponad 50 sztuk... same kwiaty, zero przybrania - to było super:) niestety, nie miałam szansy się zrewanżować, bo obrona lubego miała miejsce \"nie za mojej kadencji\";) ale zrobiłabym coś podobnego, czyli na przykład kupiła mu świetnego szampana i koszyk supersłodkich truskawek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×