Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annna18

Zdrowe i skuteczne odchudzanie! - prosze o pomoc!!!

Polecane posty

Gość agentka zwialaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwiala. moze nie ma powiadomien do tego tematu. ma swoj temat w ktorym pomaga innym, zagladnij tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołaczam się do prośby
agentko a dysponujesz jakimś spr jadlospisem diety 1000 kcal i mogłabys tu wpisać,zeskanowac,takim na 7 dni? thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrr
a jednak zwiala tylko troche pożniej bo juz ssie nie pokazała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Ja bardzo jestem zadowolona z działania młodego jęczmienia. Zamawiałam specjalny ekstrakt ze strony www.pure-health.pl . Tutaj jęczmień jest jeszcze wzmocniony o spirulinę hawajską, co razem daje potężną dawkę witamin i minerałów. Oczyszcza organizm, świetnie po wyregulowało metabolizm i powoli waga idzie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej pozytywnych opinii słyszałam o Foreverslimie więc zamówiłam jestem po pierwszym opakowaniu na razie się jeszcze nie ważyłam ale czuję się po nim dużo lepiej . mniejsze uczucie głodu i lepsza przemiana materii a co za tym idzie samopoczucie oby przełożyło się to na kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jedz połowę porcji w stosunku do ilości, jakie pochłaniałaś do tej pory. Osoby mające problemy z nadwagą często lubią dokładki, a fura ziemniaków na talerzu pływa w tłustym sosie. Na szczęście żołądek szybko się kurczy i można chytrze wykorzystać ten fakt. Po kilku, kilkunastu dniach zmniejszania porcji, przestanie domagać się o więcej. I nie trzeba rezygnować ani z ziemniaków, ani z sosu. 2. Jedz wolniej. Oto kolejna cenna wskazówka jak skutecznie schudnąć. Trawienie zaczyna się bowiem już w jamie ustnej. Jeśli dobrze przeżujesz pokarm, zanim go połkniesz, żołądek będzie miał mniej pracy. 3. Nie doprowadzaj się do wilczego głodu, bo zjesz trzy razy więcej niż potrzebne, aby go zaspokoić. Możesz zastosować pięciostopniową skalę oceny głodu. Jeśli uznasz, że jesteś "trochę" głodna (1), zjedz owoc, albo garść migdałów, natomiast 4 - oznacza czas na solidny posiłek. Staraj się nie doprowadzać do uzyskania 5 na skali. 4. Unikaj wielkich dietetycznych grzechów, ale pozwalaj sobie na małe grzeszki, wtedy nie będziesz miała poczucia, że jesteś na diecie. Zamiast pełnomlecznej czy nadziewanej czekolady, wybierz gorzką. Zamiast batonika z karmelem, zjedz z płatkami i orzechami. Staraj się grzeszyć tylko raz dziennie. 5. Nie podjadaj. Usuń sprzed swoich oczu talerzyk z cukierkami, paluszkami, ciasteczkami. Najlepiej, żebyś nie trzymała w domu kalorycznych łakoci. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankajj
Mam mniej więcej 19 treningów na siłowni w miesiącu połączonych z bieganiem. Unikam przetrenowania przez Slim Herbal System. Nauczyłam się picia herbat ziołowych i mam praktycznie idealne pory wypróżniania i odpoczynku. Picie herbaty można zamienić w rytuał relaksu, co polecam każdemu w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, że każdy organizm jest inny i nie istnieje jedna skuteczna dieta która zadziała tak samo na wszystkich. Głupotą jest pójście jak osioł za marchewką w gotowanie tego, co poleci koleżanka, bo ona schudła tyle i tyle. Warto zrobić badania i skonsultowąć się z doradcą żywieniowym. Ja tak zrobiłam. Skorzystałam z porad https://diet4u.pl/ a potem zamówiłam u nich jedzenie. Codziennie mam nowe dania, jadłospis komponowany pod moje potrzeby i zawsze na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×