Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eh zycie trudne jest

gdzie nad morze z 2latkiem z podkarpacia?daleko wiec zupelnie nie wiem

Polecane posty

Gość mamani autorka
chce nad morze jechac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu no to tam nie bardzo. tam trzeba miec autko bo to taka wioska jest... bylam tam pare lat temu. dla dzieci jest super. ogromny ogrodzony teren, duzo zwierzaków... mozna wykupic sobie jazde konna. blisko las - jagody, grzyby ( jelsi ktos sie zna). sklep pod nosem. Do morza kawal drogi ale dowozą bryczkami a to tez atrakcja jest :D A plaza piekna. piasek az bialy czysciutko... na tej plazy to tylko ci z tego gospodarstwa wypoczywaja wiec naprawde jest cicho spokojnie i pieknie... no i jak sie ma autko to mozna sie wybrac na wypad do łeby bo to blisko :) ale tam niestety auto konieczne bo tym PKSem z bagazami i dzieckiem bym sie nie wybierala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a to nie jest nad morzem bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
tak i z 2-latkiem bedzie popieprzac 3 kilosy do plazy:D bez samochodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tam jest tak ze maja 5 bryczek i dowozą ludzi i sie z nimi umawiają "o ktorej chcecie wracac?" i czekają tam na nich... caly czas mozna wrócic bo bryczka stoi i czeka... jedzie sie 15 minut tą bryczką. jak ja bylam bylo malzenstwo z 2 malych dzieci i wląsnie mialy frajde w tej bryczce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem jest tylko w tymz eby dojechac z dworca do tego gospodarstwa i stamtąd sie spowrotem wydostać... bo ten PKS to tam jedzie chyba 2 razy dziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
dwuletnie dziecko w bryczce 3 km w jedna 3 km w druga jasneee:o troche wiecej wyobrazni kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym sa rozni ludzie i rózne gusta... niektorzy wolą gmine real tlumy, male kawiarenki i takie kolorowe zycie :D:D inni wolą spokojną czysciutką plaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
no i jeszcze za ta bryczke trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani autorka chyba nie amsz sie czego przyczepic. a co takiego stanie sie 2 latkowi w bryczce? oj widze ze masz zly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bryczka nie ejst odplatna. jesli sie jest tam dluzej niz 5 dni to jest gratis. płaca tylko ci ktorzy przyjezdzają na jeden dzien i chcą sie bryczka przejechac :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggdhshd
Dowóz bryczkami na plaże za dodatkową opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
mamani tam mozna pojechac dziecko sobie zmajstrowac jak ktos lubi takie odludzia to raz:D dwa rozczaruje cie mam bardzo dobry dzien a swoim wpisem a raczej wpisami jeszcze poprawilas mi humor:) dwa nie czepiaj sie od razu personalnie kogos kto ma inne zdanie a raczej bardziej realne, bez samochodu tam gdzie podalas autorka z malym dzieckiem nie ma co sie wybierac, a jak nie bedzie pogody to co udupiona jest na maxa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hggdhshd
nawet nie pisza ile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
ponadto ja z doswiadczenia wiem jak wyglada wyjazd z dwulatkiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya luana
ja takze szukam cos nad morzem, ale zeby byly organizowane jakies atrakcje dla malych dzieci. chce jechac sama z 2 letnim dzieckiem, ale chcialabym tez cos miec z urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz co my tam bylismy z rodzinką. maluchy mialy po 6 lat wtedy a najmlodszy 5 i mieli super frajde. na pustejk plazy gralismy w pilke. budowalismy zamki chlapalismy sie wodą.. w rewalu tez bylam i wiem ze tam lezy jeden kocyk przy 2 kocyku... jakbym mialą gdzies jechac z mania to nie ciagnelabym jej z miasta do miasta tylko wlasnie wybralabym takie malownicze zadupie :) ja podalam przyklad a ty negujesz tylko nie wiem dlaczego? jesli autorka chce jechac do miejscowosci pelnej sklepików sklepów budek z lodami, automatow do gry... i innych urzadzen gdzie mozna tylko i wylacznie wydawac pieniadze to macie racje - moja miejscowość odpada :D:D dla mnie wakacje to odpoczynek nie komercja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
nie rozumiesz czegos..nie neguje tego miejsca jako miejsca, to raz miejsce urokliwe owszem i fajne ale nie dla niezmotoryzowanej mamy z dwuletnim brzdacem, dzieci 6 lub 5 letnie to juz zupelnie inne dzieci zreszta kiedys bedziesz sie mogla o tym przekonac, takiej mamie polecalabym raczej mala miejscowosc typu mielno uniescie badz ustka, leba w domku gdzies blisko plazy ze stolowka by mogla szybko i bez zbednego klopotu sie przemieszczac ot i tyle moja droga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
wiec jednak przyznajesz mi racje ze autorka nie ma tam czego szukac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam autorke nad morze
do Pobierowa!!!!!!!Idealne miejsce dla malucha!Miejscowosc w lesie i nad morzem,nie ma problemu z komunikacją-wybór kwater jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez auta ja bym sie tam nieodwazyla jechac :) za to nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze to nie jest miejsce dla rodziny z malym dzieckiem. bo jak dla mnie to to wlasnie wymarzone miejsce :) wiem ze moja mala by tam mialą taka ucieche ze jej... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
popieram Pobierowo jest super rowniez polecam:) i wszystko bliziutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamani autorka
dla rodziny z dwulatkiem dysponujacej samochopdem i lubiaca cisze i spokoj a owszem jak najbardziej ale nie dla autorki:) wiec jednak konsensus mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki topiku ------ Ja w okresie wakacyjnym jestem prawie non stop nad morzem -mam blisko.Powiedź czy bardziej Ciebie interesuje cisza czy żeby ,,coś się działo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukujmy sie ze cena-w miare przystepna wiec nie jakis exclusive tak jak pisze podroz pociagiem to jakies 12 h i koszta samej podrozy nie zebym chciała zyc tylko na konserwach i swoim wyzywieniu ale zeby bylo w miare przystepnie (ten aspekt jest na pewno wazny )bo JESLI pojedziemy to bedzie to urlop1x na 10 lat zapewne i taki \"wyoszczedzony\" troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×