Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitttty

Dr. Krajewski MEDI CLINIQUE i ArtPlastica Szczecin - kto probował???

Polecane posty

Gość kitttty

Czy ktos robil sobie nos u dra Krajewsiego albo u dra Pastuchy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manolita
wykonałam zabieg u dr Macieja Pastucha w Szczecinie. Zarówno z zabiegu jak i pobytu w Klinice jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim którzy szukają zaufanej Kliniki i lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkaaaaaa
dziewczyny ile placilyscie za piersi u krajewskiego w gryfinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 września robiłam piersi u dr Krajewskiego , wyszły cudnie ;) Płaciłam 12200 za wkładki anatomiczne .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam dwie nieudane operacje powiększania piersi u Dr.KRAJEWSKIEGO. Kiedyś zasugerowalam się dobrą opinią mojej znajomej której robił piersi...teraz spotykam się z ciąglymi opiniami ze krajewskie piersi są po zabiegu cztery nie dwie;)robi double bubble czyli tzn.podwojne piersi.mozecie dziewczyny liczyć na dwie piersi gratis od doktorka. jeszcze radzi sobie jakos z cięciem pod piersią i niektore wychodzą mu ok...jednak z cieciem na otoczce wiąże się to z double bubble na bank. ostrzegam Was przed Nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr.Krajewskiego
polecam z czystym sumieniem,jestem posiadaczką rocznych piersi,które są cudowne:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emei
...siedem dni po zabiegu zdjęto mi szwy. Nie patyczkował się doktor przy zdejmowaniu-bolało dosyć mocno-dobrze,że robił to szbko więc te dwadzieścia szwów usunął w pięć minut, ale żeby doczekać się ich zdjęcia "kwitłam" w Medi-Clinic ponad 1,5 godz. umówiona byłam na 15.oo, a łaskawie przyjęto mnie grubo po 16.oo - bez PRZEPRASZAM-a należało się za te 4100,-zł. Czułam się jak w PRL-owskiej poczekalni. Na dodatek klinika niby nowoczesna a pomieszczenia ponure i niezbyt przyjazne pacjentowi. Ochydny wystrój-taka ciemna nora bez klimatu z niewygodnymi metalowymi krzesłami. Ludzie - tam się robi tylko pieniądze, za nic mając tego co pieniądze przynosi. Rozumiem,że czasami zdarzyć się może przedłużenie przyjęcia pacjenta, ale dlaczego brak uśmiechu i poczucia,że ten pacjent jest równie ważny jak Pan Doktor i chociażby zaproponować kubek wody!! Owszem, butla z wodą była tylko kubków brak. Ja będę omijała szerokim łukiem Medi-Clinique w Szczecinie na ul. Mickiewicza i Wam też proponuję. ZERO OPIEKI po operracyjnej. U dr Dmytrzaka jest nieco inaczej - troszkę lepiej. Przynajmniej czekanie na wizytę jest na wygodnych kanapach i w ciekawszym wystroju wnętrz. poprz. | 1 2 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno - tematycznch według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Tel. 532 557 626. Szczecin. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannakozlik33
Ja przyznam, że jestem bardzo zadowolona. Zabieg akurat robiłam w Radomiu. Wykonuję zabiegi laserowe na blizny potrądzikowe. Mam lekkie dołki, które widać pod światłem. Pan doktor jest bardzo cierpliwy, wszystko mi wytłumaczył, a widzę, że zabiegi przynoszą efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a mogłabyś coś więcej napisać o tym zabiegu w klinice krajewski. Ja pochodzę z okolic warszawy więc lokalizacyjnie wolę radom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za podesłanie, bo rzeczywiście wszystko tutaj jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×